Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [mephi666:] BKV :D

Hozzászólások

(#1) mephi666


mephi666
nagyúr

nyíjjmeg

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2) mrlt


mrlt
tag

Ma reggel a rádióban a Morning Showban volt róla szó. Állítólag kirúgták a srácot ezért. Balázsék próbáltak utánajárni, csak nem tudom mi lett a vége a műsornak.

Go Pack Go!

(#3) Egorov


Egorov
aktív tag

Én úgy hallottam, hogy csak fegyelmit kapott. Szarmá', ha ilyenért kirúgják, de még a fegyelmi is. Tiszta faszaság amit csinál.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#4) Domxc


Domxc
senior tag

Már a BKV-sok is trollkodnak.. Megérett a világ a pusztulásra. ;]

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#5) mephi666 válasza mrlt (#2) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát ha ezért kirúgták, akkor hülyék... itt kecskeméten az 1-es helyi járaton volt egy bajszos b*zi, aki folyamatosan b@szogatta hangosbemondóban a gamfosokat (meg akit épp kinézett magának) és őt sem tették ki szerintem emiatt... ez a srác legalább ingyen, bérmentve olyan "szolgáltatást" nyújt(ott) az utasoknak, amit többen szerettek így a leírtakból, mint akik problémáztak miatta

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#6) Воланд válasza mrlt (#2) üzenetére


Воланд
titán

Meghátrált a BKK, maradhat a viccelődő buszsofőr

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#7) mrlt válasza Воланд (#6) üzenetére


mrlt
tag

Köszi! :)

Go Pack Go!

(#8) moha21 válasza Воланд (#6) üzenetére


moha21
addikt

Helyes! : -]

Amúgy ilyeneket a 17-es villamoson is csinált az egyik sofőr. /Bár aki ismeri a vonalat az tudja, hogy nyugis vonal, olyan, mitn a savoya park fele ami megy ./

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#9) Thunderzolee válasza Воланд (#6) üzenetére

Ja, észbe kaptak a BKV-nál..
http://jonnek-mennek.hu/2012/04/18/a-bkv-outingolja-magat/

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#10) ftc


ftc
nagyúr

Én valahogy nem díjaznám... csak időben érjek oda ahova akarok...

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [mephi666:] BKV :D
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.