Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) PeteePeti válasza ForRedGlory (#100) üzenetére


PeteePeti
őstag

Az az érdekes, ha még erre beírom a FOLDABLE22-t vagy az emailban kapott 25 ezres kódot, vissza áll 599-re! :F
Csak készülékbeszámítás -80000, SAMSUNGNYAR10 és egyéni kupon amit elfogad! Így jön ki az 551 ezer! ;)

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#102) Iceman83 válasza PeteePeti (#101) üzenetére


Iceman83
tag

Igen mert már nem lehet halmozni.Ha be írod 25e kedvezményt másikat kupont deaktiválja.

(#103) PeteePeti válasza Iceman83 (#102) üzenetére


PeteePeti
őstag

Jah jó, nem gond, csak kíváncsi voltam másnál is így van-e? Nem rossz ár a 551 sem a 780-hoz képest! :K

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#104) ForRedGlory válasza PeteePeti (#101) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Tudom, hogy miként jön ki az 551eFt, így nem értem a kommentedet. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#105) PeteePeti válasza ForRedGlory (#104) üzenetére


PeteePeti
őstag

Most kérjek bocsánatot, mert válaszoltam neked és leírtam miként jött ki az 551? Majd legközelebb engedélyt kérek!!!
(nem azért írtam le részletezve, mert tanítani akartalak elhiheted) :W

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#106) ForRedGlory válasza PeteePeti (#105) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nyugodjál le, attól lenyugszol. Most mi is a gondod? Annyit kérdeztél, hogy 551 alá le lehet-e menni, amire annyit írtam, hogy nem. Nem kérdeztem, hogy miként jön ki az 551, én is tudom, erre miután levezetted (mintha kérdeztem volna), neked áll feljebb, hogy nem értem az okát? :F

[ Szerkesztve ]

(#107) PeteePeti válasza ForRedGlory (#106) üzenetére


PeteePeti
őstag

A kérdés az, hogy miért ekkora bűn, hogy válaszban le mertem neked ezt írni? Tényleg ekkora hibát követtem el, hogy emiatt be kellett szólnod??? :F (Költői kérdés, nem igényel választ, ha nem lenne tiszta!)
De mindegy is, mert ezek után le.szarom a bajodat! ;]

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#108) ForRedGlory válasza PeteePeti (#107) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Van egy kis gond, ha a #104-es kommentet a smileval a végén is vérig sértőnek gondolod, mert az utána végzett ámokfutásod alapján mintha elküldtelek volna a p@csába… :F Na de mindegy, legyen szép napod.

[ Szerkesztve ]

(#109) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Na, holnap hozzák végre ide is a Fold 4-et. Kíváncsi leszek rá, hogy milyen lesz.

(#110) bcl


bcl
senior tag

Fél órája jött a mail, hogy hozzák!!! :) :) :)
A követés szerint holnap ide is ér

(#111) syIex válasza ForRedGlory (#109) üzenetére


syIex
veterán

Ismerősnek is! :K
Nagyon pacek szerintem tetszeni fog mindenkinek! :C

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#112) gilfoyle


gilfoyle
őstag

Azért vmi nem OK még mindig a webáruházzal, ugyanaz az acc, kosár, termék, kuponkódok...
S22U Firefox 551 792Ft,
Win10, Linux Firefox 559 792Ft..
iPad Safari 559 792Ft...
:F

(#113) ForRedGlory válasza gilfoyle (#112) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ráadásul ezt az árat sem mindig adja be. Tegnapelőtt sikerült az 551, azóta sem. :D

(#114) bcl válasza bcl (#110) üzenetére


bcl
senior tag

Itt is van!!!!! :C :C
Egy széép, 512-es bézs színű jószág.
Este költözök... :)

(#115) bcl válasza gilfoyle (#112) üzenetére


bcl
senior tag

Erről hallottam, olvastam (de nekem nem sikerült reprodukálni, sajnos), hogy a böngészőtől is függ az ár. Érdekes.

(#116) gilfoyle válasza bcl (#115) üzenetére


gilfoyle
őstag

Na most pont a Safariban 551... Máshol meg 559.
Mindegy, az akciós böngészőből megrendeltem. :C
Remélem a héten még megjön.

(#117) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Ide is megérkezett végre. Ez az új tálca iszonyatosan király találmány. :C :Y

Még nem tudom miért, de elsőre sokkal elégedetlen vagyok vele, mint annak idején a Fold 3-al voltam. Na, majd letisztul, aztán írok hosszabban is. :)

Az továbbra is fix, hogy a közelében sincs az S22 széria smoothságban.

[ Szerkesztve ]

(#118) thomas92 válasza ForRedGlory (#117) üzenetére


thomas92
aktív tag

Még a Flip3-am is smoothabb, mint az S22-m, szóval biztos, hogy a 4-es széria is veri az S22-ket. :D Legalább a Foldable mobilokkal ilyen téren nincs gond.

[ Szerkesztve ]

(#119) Gizmo0 válasza gilfoyle (#116) üzenetére


Gizmo0
újonc

543.992.-Ft-ra is ki tud jönni

(#120) gilfoyle válasza Gizmo0 (#119) üzenetére


gilfoyle
őstag

Így jártam. Semmi extra kódom nem volt.

(#121) Gizmo0 válasza gilfoyle (#120) üzenetére


Gizmo0
újonc

Nem idegesíteni akartalak.
Csak tényleg érdekes a rendszer hogy számol,mert különböző időpontokban más összget számol .
Ezt egy 10%-os kupon egyéni kupon és a SAYCM10 beírásával adja ki valamikor.

(#122) gilfoyle válasza Gizmo0 (#121) üzenetére


gilfoyle
őstag

Nem idegesítettél... :R
Nekem a SAYCM10 nem akart működni.

Még mindig lehet valamicskét játszadozni a kuponokkal.

[ Szerkesztve ]

(#123) gyuri81 válasza ForRedGlory (#117) üzenetére


gyuri81
veterán

Az továbbra is fix, hogy a közelében sincs az S22 széria smoothságban.

Ez egy picit kifejted, hogy hol lehet ezt érzékelni?

(#124) Janez0085 válasza thomas92 (#118) üzenetére


Janez0085
tag

Ezt én is tanusíthatom. S22 után olyan élmény a Flip 3 mintha más cég gyártotta volna. Ég és föld.

Eredeti gyártói Samsung, Google Pixel, Realme, Xiaomi,Motorola alkatrésze/szervizelés - Áfás számlával

(#125) dnelb válasza gyuri81 (#123) üzenetére


dnelb
veterán

app indítások pl negyedannyi idő mint exynossal

(#126) ForRedGlory válasza gyuri81 (#123) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Gyorsabban nyílik meg rajta minden, reszponzívabb, az animációk érezhetően folyamatosabbak.

(#127) gyuri81 válasza ForRedGlory (#126) üzenetére


gyuri81
veterán

Akkor szakadjon meg a Samsung ... ;]
Ha esetleg valami youtuber tesz fel összehasonlító teszt videót, akkor majd dobjátok már be ide kérlek. Kiváncsi vagyok a különbségekre.

(#128) ForRedGlory válasza gyuri81 (#127) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Amúgy videón szerintem nem adja vissza. Nyomkodd meg valahol, mert bár az sem lesz az igazi a rajta futó retail mode miatt, de már azon is érezni, hogy fürgébb rajta minden.

Tesztek már vannak. :)

The Verge: SAMSUNG GALAXY Z FOLD 4 REVIEW: INCREMENTAL INNOVATION
PCMAG: Fold 4 Review The ultimate portable computer
PhoneArena: Galaxy Z Fold 4 review: Peak Android

(#129) syIex válasza ForRedGlory (#128) üzenetére


syIex
veterán

Kis reggeli olvasnivaló! :C

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#130) gyuri81 válasza ForRedGlory (#128) üzenetére


gyuri81
veterán

Tegnap megnyomkodtam a MM-ben. Mint technikai innováció nagyon érdekel, de ÉN nem tudnám kihasználni a mindennapokban. Nem vagyok egy nagy médiatartalom fogyasztó illetve az S22U-n egy darab játék sincs.
Az első kijelző NEKEM keskeny.
Ettől függetlenül már napok óta olvasok és videót nézek róla :DDD

(#131) janeszgol


janeszgol
félisten

Ez vótmá? "HAZÁNK KAPJA LEGDRÁGÁBBAN A 256 GB-OS GALAXY Z FLIP4-ET" [link]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#132) syIex válasza janeszgol (#131) üzenetére


syIex
veterán

Meg a legtöbb ilyen jellegű dolgot amióta forint ilyen erős! :))

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#133) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Egy kis kamera teszt a Fold 3-al összehasonlítva:

AndroidCentral: Samsung Galaxy Z Fold 4 camera review: They really are better!

(#134) csoe


csoe
tag

Első, és eddig egyetlen negatív tapasztalat F4 kapcsán, hogy valami kehe van, mert nem akar kiadni a készülék magából videojelet: sem az USB-C monitoros Dex, sem pedig az AndroiAuto nem hajlandó működni :( F3 esetén egyikkel sem volt probléma, gondolom a korai szoftver lesz a ludas.

(#135) bcl válasza csoe (#134) üzenetére


bcl
senior tag

Ó, az Android autón nyűglődtem én is egy sort délelőtt :((( De nekem valami segédet akar beállítani, aztán nem sikerül, és ennyiben is maradtunk...
Azt hittem, csak valami beállítás...

A monitort még nem próbáltam, de a pc-s dex oké.

[ Szerkesztve ]

(#136) csoe válasza bcl (#135) üzenetére


csoe
tag

Apkmirrorról vagy négyféle AA installt kipróbáltam, de egyik sem adja, monitoron pedig a képernyő tükrözésééig is csak egyszer sikerült eljutni. :(((

Guglizgattam ugyan, de külhoni oldalakon nem találkoztam ilyen problémákkal :(

(#137) bcl válasza csoe (#136) üzenetére


bcl
senior tag

Én most kipróbáltam egy kínai type-c - hdmi konverterrel, egy 2k-s Philips monitoron, és a dex is elindult (meglepődtem, mert töltő nem volt raja, csak pőrén ez az adapter).
Ez a része rendben levőnek tűnik. Az AA... háát, majd látjuk, hátha frissítenek majd...

(#138) csoe válasza bcl (#137) üzenetére


csoe
tag

Nem hagyott nyugodni, ezért kipróbáltam egy c-s FHD projektoron is, hibátlanul ment rajta a dex, így gondolom a nem sztenderd felbontásokkal van baja a rendszernek. Mindegy, majd megjavul.

(#139) bcl válasza csoe (#138) üzenetére


bcl
senior tag

Na, ez jó hír! :)

(óóó, de rettenetesen úúútálok telefonról telefonra költözni :W Valami mindig kimarad, elmarad, letörlődik, elfelejtem, mégse úgy van... :O )

(#140) kakuk.tamas válasza bcl (#139) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Vegyél iPhone-ot. Belépsz a fiókodba és a régi mobilod látod viszont. :C

Ilyet anno egyik droidos telóm se tudott.

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#141) Gyulll


Gyulll
csendes tag

Vigyázzatok a beszámítósdival, ha valami Nokia 3210-esnél értékesebbet küldtök be! A Tmx (a Samsung partnerei, akik intézik ezt) szeretett volna átverni. Másfél hónapja vettem egy Fold3-at a "nagy nyári kuponhalmozódás" segítségével. Lejött 150.000 beszámítási kedvezmény, eladtam az s20 Ultrámat, kaptam egy watch4-et ajándékba és hozzácsaptam még néhány kupont. Mivel az előzetes, online kalkuláció kb egy tizessel ígért kevesebbet a piaci árnál a patika állapotú tab s4-emért, gondoltam inkább beküldöm nekik, minthogy napi 15, "Csere érdekel egy másfél hónapos, alig használt kecskegidára?" típusú üzenetre válaszoljak. Telt-múlt az idő, nem válaszoltak az emailjeimre. Aztán ezen a héten jött a bevizsgálás utáni, végső ajánlat. Szerintük a tabletem sérült, így csak az előzetes ár kevesebb mint felét fizetik érte. Felhívtam az ügyfélszolgálatot, ahol a nem túl értelmes ügyintéző hosszas unszolásomra utánajárt, hogy mégis miért ez a pofátlanul alacsony összeg. Azt mondta törött a kijelző sarka és ezért. Gondoltam irány a fogyasztóvédelem, békéltető testület, őszentsége a pápa etc.

De happyend lett a vége. Nem fogadtam el az ajánlatot természetesen, így visszaküldték a tabletemet. Akárhogy vizsgálgattam, sehol egy törés, de még hajszálkarcok se, pontosan amilyen állapotban beküldtem nekik. Most kezdhetem hirdetni, de megúsztam egy átverést...

[ Szerkesztve ]

(#142) bcl válasza kakuk.tamas (#140) üzenetére


bcl
senior tag

Azt annyira nem akarok, hogy inkább három nap morgolódás minden cserénél... :DDD

Egyébként azt nem értem, hogy amikor ugyanarról ugyanarra cserélek (OS, úgy értem), akkor miért nem lehet valami "spéci módot" aktiválni, ami egy az egyben áthúz mindent?
Legutóbb Note 10+ -> Fold3, mindkettő Android 12-n, ugyanaz az UI verzió, most F3 - F4 csere, megint elég közeli beállításokkal, szoftverekkel... és így is még napokig nyomkodom, mire minden vissza áll. Pontosabban majdnem minden... :U
Ebben tényleg jó az epül, de egyébként... nem jön be :)

(#143) GeoJoe válasza bcl (#142) üzenetére


GeoJoe
senior tag

Mit nem másol át a smart switch? Nekem nem szokott gondom lenni vele.

(#144) syIex válasza GeoJoe (#143) üzenetére


syIex
veterán

Nekem sem pedig én általában almáról költözöm! :U

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#145) bcl válasza GeoJoe (#143) üzenetére


bcl
senior tag

Most például a Samsung Health-be tört bele a bicskája. Annyit írt, hogy a supportot keressem meg (nem szó szerint, ez ez volt a lényege).
De igazából nem a Smart switch-et ekézem (azt sehol sem említettem! :) ) , hanem a "folyamat"-ot.
Például a Viberrel is csináltam mentést - nem jött be... amit este készítettem, közvetlenül az átállás előtt, azt - ki tudja miért - nem tudta vissza állítani, de a déli automatikus mentést igen. Nem nagy cucc, de pár órányi tartalom ment a levesbe.

Igazából azt nem értem (illetve de, van tippem az okokra - biztonság!), hogy miért nem lehet tényleg minden app minden beállítását átvinni?
Na mindegy, hisztis vagyok :DDD

(#146) GeoJoe válasza bcl (#145) üzenetére


GeoJoe
senior tag

Health-nek nem kellene h baja legyen. Viberre más is panaszkodott, 3rd party megoldás miatt problémás sztem.

Igen az tuti h a "biztonság" meg az "én érdekem" és minden csak macerásabb lett / lesz, sztem se egy jó irány.

(#147) bcl válasza GeoJoe (#146) üzenetére


bcl
senior tag

Nem t'om mi baja lehetett a health-nek, és se gondoltam volna. Na meg át tudtam vinni kézzel, szinkron le-föl, és hipp-hopp (na jó, ez kicsi eufemisztikus volt :DDD ) meg is voltam vele.
Már nagyon sok dolog megvan, de ha nem nyár lenne, szerintem napokig tartana egy rendesebb költözés. Így is meglesz a 24-36 óra :)
...és még tuti, hogy hetek múlva is találok majd még ezt-azt, nyilván inkább már csak apróságokat. De na... :)

szerk: ja, igen, a "biztonság". Agyvérzés. Értem az okokat, még el is fogadom, mert belátom, miért kell így lennie. Sok a gonosz ember (tényleg), sok a hülye, akit magától kell megvédeni... De attól még agyvérzés... :W

[ Szerkesztve ]

(#148) bcl válasza csoe (#136) üzenetére


bcl
senior tag

Nekem ma reggel pöccre indult az AA. Nem tudom, mi történt tegnap óta... De egy próbát megér, nézz rá, hátha össze szedte magát nálad is! :)

(#149) gilfoyle


gilfoyle
őstag

Ma megjött a teló. Az 22U után nem érzem, hogy az első kijelző szélesebb lenne, úgy, hogy volt már Fold3 :) A káva jól láthatóan keskenyebb, dehát az pár mm nem nagy változás.
Belül a hajtás látszódik azért, azt hittem jobban eltüntetik, de ez van. Már az elődnél sem zavart, most sem fog.
A jobban kiemelkedő kamerasziget miatt jobban billeg a teló az asztalon.
Tényleg simábbnak tűnik a működés, de lehet ez csak placebo.
Még csak a belakás van, szóval akkuidőről nem tudok mit mondani.
Első benyomásom, hogy Fold 3-ról nem feltétlenül érdemes váltani. Persze ha ott van a zabszem akkor hajrá. :C :R

(#150) csoe válasza bcl (#148) üzenetére


csoe
tag

Köszi, képzeld, a tegnapi sikeres projektorhoz csatlakozás után nekem is! Ég tudja, mi baja lehetett, de a lényeg, hogy meggyógyult! :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.