Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Reggie0 válasza ForRedGlory (#1) üzenetére


Reggie0
félisten

Kulfoldon kell venni, majd 10%-ot lehet sporolni vele EU-n belul is.

[ Szerkesztve ]

(#52) doooo válasza Cattle_Decap (#48) üzenetére


doooo
veterán

"Lassan tölt, a külső kijelző használhatatlan képátló arányú, és nem is bírja a kiképzést."
Lol.

"Drágább telefon mint egy 3090Ti."
Lol².

(#53) MrPetya19 válasza Iceman83 (#39) üzenetére


MrPetya19
addikt

Eközben az államokban majdnem ingyen el lehet hozni egy flip4-et. :((

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#54) Gubu0101 válasza MrPetya19 (#53) üzenetére


Gubu0101
veterán

Yetteltol 530 korul tudom kihozni asszem a 256/12-t.
A 3-at mikor vettem elorendelesben 450 volt,igy meg nem veszes.Jo tudom 2 ev meg minden,de atol
meg ugyan ugy fizetem az elofizetest,ha nincs is melle keszulek akkor is.Nyilvan mindenkinek igyen kellene minden,ott is belevan tuti kalkulalva valami,puszira nem fognak telefont osztogatni.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#55) syIex válasza doooo (#52) üzenetére


syIex
veterán

Rengeteget használhatott már ilyen készüléket.. :DDD

#54 Külföldön nem nőtt az ára. Itthon csak annak köszönhető, hogy milyen jó is a kis forintunk... :))

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#56) ForRedGlory válasza syIex (#46) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Felhívtam őket, de természetesen nyilván semmit nem tudnak. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#57) syIex


syIex
veterán

"Tudtam játszani kb egy órát a Fold 4-el. Nyilván rengeteg videó van már fent a YouTube-on szóval az alapokat kihagynám és főként azokat a dolgokat mondanám el amit a legtöbb videó kihagy. Mindegyik észrevétel a Fold 3-hoz viszonyítva értendő.

Hardware

Egy kicsikét könnyebnek érződik (-8g), de biztosan érezhető a különbség.
A külső kijelző szélesebb (+3mm), de észrevehető a növekedés főleg pötyögésnél. Sokat szenvedetem a külső kijelzős írással a Fold 3 esetén, de a Fold 4-en nagyszerű élmény gépelni és kb olyan érzés, mint egy normál telefonon (legalábbis számomra). A képernyő méret körülbelü iPhone 12/13 minihez hasonlítható csak magasabb.
A zsanér sokkal masszívabb és nagyon merevnek érződik. Ez az egész készüléknek egy sokkal prémiumabb érzést ad.
Az egész telefon "laposabb" és kevésdbé kerekített. Az oldalakat itt is az iPhone 12/13 szériához tudom hasonlítani. A külső kijelző is kevésbé kerekített az oldalakhoz.
A kamera az rengeteget javult. Egyből elindul, nagyon folyamatos és az eredmények sokkal-sokkal jobbak, mint eddig. Az ultraszéles viszont mostmár csak 0.6 és nem 0.5 ami kicsit gáz.
A kamera sziget nagyon hasonílt az elődhöz viszont vastagabb és nagyobb. Asztalra letéve még jobban libeg.
A belső képernyőn a rejtett kamera is sokkal jobb lett. Továbbra is látható, de csak akkor, ha keresed. Legtöbb esetben (kb 99%-ban) észre sem veszed egyáltalán. Nagyon jól bele olvad mindenbe.
Mindkét kijelzőn keskenyebb a káva (1mm?), ami az egész készüléket jobbá teszi. Nem annyira észrevehető képeken vagy, ha egymás mellé teszed a 3 és 4-et viszont amikor a kezedben van a telefon és ránézel a kijelző egyszerűen lenyűgöz.
A bézs szín sokkal szebb élőben és a zsanér rész nagyon fényes.

Software

Van olyan opció hogy egy "tab-ot" felteszel a képernyő legtetejére (a fő képernyőn) és ez olyan lesz, mint egy felugró ablak amivel egyből tudsz módokat váltani, mint például az osztott képernyő vagy felugró mód.
A taskbar nagyon hasznos és lehet gombokkal valamint gesztusokkal is vezérelni. Ha gesztusokat használsz akkor a gombok természetesen eltűnnek, de ugyan úgy működik. Amit sokan nem említettek meg az az, hogy egyszerűen engedélyezhető vagy blokkolható az egész Taskbar simán attól, hogy hosszan lenyomva tartjuk.
Igaz, hogy még csak a One UI41.1. van a demo készüléken, de a szöveg felismerő funkció már működik. Csak rá kattintasz és kijelöli amit akarsz.

UI: Én már előrendeltem mielőtt kipróbáltam volna és szerencsére egyáltalán nem bánom. Lenyűgöző készülék és a Samsung csomó olyan problémát megoldott amivel én egy ideje "küszködtem". A két fő ok a váltás miatt az a lényegesen jobb kamera és a szélesebb képernyő. Szerintem nagyszerű újítások mégha kevésnek is tűnik és alig várom megérkezzen. Persze megértem azt aki nem ennyire molyol el a dolgokkal és nekik nem tűnnek nagy számnak ezek az újítások."

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#58) Bre4the


Bre4the
csendes tag

Sziasztok! Aki tele van kuponnal esetleg, és nem használja fel, gondoljon rám kérlek. :) Köszi.

(#59) fahrii válasza Bre4the (#58) üzenetére


fahrii
őstag

(#60) syIex válasza Bre4the (#58) üzenetére


syIex
veterán

Itt pedig kunyerálni máshoz is.. :))

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#61) MrPetya19 válasza Gubu0101 (#54) üzenetére


MrPetya19
addikt

ott is belevan tuti kalkulalva valami

Az hogy kell növelni a piaci részesedést minden áron.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#62) Maxxy10 válasza gyuri81 (#38) üzenetére


Maxxy10
addikt

A formaterv, szerintem gyönyörű lett.

ForRedGlory:

Semmi ilyesmit nem mondott a főnök de viszont a S22U vissza tudom adni és kapni egy ilyet ;)

(#63) ForRedGlory válasza syIex (#57) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Rohadj meg, előrendeltem a kommented alapján. ;] Mondjuk, ha az üzemidő nem javulkt a Fold 3-hoz képest érzékelhetően, akkor biztosan nem marad a háznál.

Mondjuk csak a zöld 256-os Fold 4-et, szerintem bőven elég az a tárhely, túl nagy a különbség az 512-es tárhelyhez képest. Tavaly mintha csak 20.000 Ft vagy 30000 Ft lett volna.

[ Szerkesztve ]

(#64) gilfoyle válasza ForRedGlory (#63) üzenetére


gilfoyle
őstag

Amikor majd eladod, előtte szólj ;]

(#65) syIex válasza ForRedGlory (#63) üzenetére


syIex
veterán

Elvileg az új chip jóval takarékosabb szóval valamennyi javulás várható a Fold 3-hoz képest.
Jaja én is 512 akartam, de most nagyon sok a különbség szóval maradt a 256. :B ;]

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#66) Süvi


Süvi
őstag

Sziasztok!
Az hogy lehet, hogy Fold3-at itt az aprón 3 év Samsung garanciával 350.000-ért lehet kapni, amikor a Samsung oldalán 650.000?
Várható, hogy fél év múlva a Fold4 is ilyen jó áron megy majd?
Köszönöm

(#67) fahrii válasza Süvi (#66) üzenetére


fahrii
őstag

Júliusban közvetlen a samsungtól vásárolható volt 275.000 Ft-ért. Sokan bevásároltak belőle és most árulják némi haszonért. Egyébként közvetlen a samsungtol most is elhozható 400-ért.

[ Szerkesztve ]

(#68) Süvi válasza fahrii (#67) üzenetére


Süvi
őstag

Ja értem, a kuponhalmozásos rendszerhiba, gondolom ilyen már nem lesz :(

(#69) syIex válasza Süvi (#68) üzenetére


syIex
veterán

Elég sanszos, hogy többet nem fog előfordulni, pont az ilyen "visszaélések" elkerülése végett.

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#70) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

“továbbra is jelen van a hajlítási gyűrődés,…”
“másrészt lehetővé teszi, hogy összecsukott állapotban a telefon két oldala között ne legyen rés — a Fold4-nél ez is megmaradt.”

Grat Samsung. Ennyi pénzért nem vagytok képesek fejlődni. :((( :C

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#71) thomas92 válasza MrPetya19 (#53) üzenetére


thomas92
aktív tag

A samsung.com-on nekem is 178-ra jönne ki készülékbeszámítással + 2 kuponnal a Flip4, igaz közel sem ingyen, de nem vészes az ár.

(#72) thomas92


thomas92
aktív tag

(#73) fahrii válasza thomas92 (#71) üzenetére


fahrii
őstag

Ezt hogy lehet összehozni? :)

(#74) thomas92 válasza fahrii (#73) üzenetére


thomas92
aktív tag

Készülékbeszámításra kapnék 156 ezret (Flip3 256 GB), plusz ezt megfejelik extra 60 ezerrel, működik a SAMSUNGNYAR10 10%-os kupon és az ajánlói 10%-os kedvezmény, ilyet linkelt valaki fentebb. Az általam írt ár a 128-as Flip4-re vonatkozott.

(Kamerában szerintem érezhető azért a javulás, legalábbis szabadtéren feltűnő volt,remélhetőleg akkuban is számít valamit az a plusz 400 mAh, na és ugye a 25 W-os töltés. A hajtás is jelentősen kevésbé kitapintható és látható, mint a Flip3-nál. Ennek ellenére nem hiszem, hogy váltok, mert nem akarok évente telefont cserélni. Vagyis akarnék, csak hát azért na. :D :DD )

(#75) flawfless válasza thomas92 (#74) üzenetére


flawfless
csendes újonc

És ilyenkor egyébként kötelezően le is kell adni a telefont, vagy nem muszáj, mint anno?

(#76) Iceman83 válasza flawfless (#75) üzenetére


Iceman83
tag

Adnak majd ajánlatot ha nem tetszik vissza küldik telefont.

(#77) flawfless válasza Iceman83 (#76) üzenetére


flawfless
csendes újonc

Köszi, sajna le kell adni a telefont, és utána küldik át a lóvét. Én S10-et hozzáadva csak -25k-t tudtam elfogadtatni, így meg még mindig 300k fölött van kuponokkal. :(

(#78) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

MediaMarktban ki vannak már vajon álltítva?

(#79) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Kíváncsiságból megnéztem: 281ezret adnának az iPhone 13 Pro-ért. :DDD

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#80) LosBlancosRM válasza kakuk.tamas (#79) üzenetére


LosBlancosRM
senior tag

Hol tudtad megnézni? :D PM lenne 300 gondolom. Annál azért többet ér.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#81) ForRedGlory válasza LosBlancosRM (#80) üzenetére


ForRedGlory
félisten

(#82) T0rnad0 válasza kakuk.tamas (#79) üzenetére


T0rnad0
addikt

Csak "szeretnéd" :DDD Mire oda kerül a sor, kb 200at adnak majd érte. Nem éri meg drága telót beszámítani.

Z Fold 4

(#83) gyuri81 válasza kakuk.tamas (#79) üzenetére


gyuri81
veterán

Majd ha bevizsgálják lehet fele ennyi sem lesz.

Egy hibátlan Nokia telefont akartam beszamíttatni tavasszal az S22U-ba es 6000 Ft ár jött ki rá, a bevizsgáláskor 700 Ft-ot akartak érte adni. (Nem kapcsol be bla bla címszóval...)

(#84) csoe


csoe
tag

A legpatentebb új szoftveres feature, a "tálca" kicsit kevésbé szofisztikált formában amúgy a One UI 4.1-en is elérhető, nyitott állapotban a Dex Labs-ban bekapcsolható a pinelés lehetősége. Így ugyanúgy lehet kihuzigálni a belső kijelzőn a rögzített vagy a legutoljára használt alkalmazásokat, a 4.1.1-et pedig 1-2 hónap múlva tuti megkapja a Fold3 is.

Marad a szélesebb külső, a vékonyabb kávájú belső kijelző, meg a jobb kamerák, mint feature - nem mintha a mostaniakkal bajom lenne. Illetve a TALÁN hosszabb akku üzemidő az új SOC miatt.

266-ért szamolnák be a hármast, 105 a default kedvezmény, 10% generált és 10% SAMSUNGNYAR10 kupon mellett ez 286k ráfizetés.

Megéri ez így vajon? Vagy nagyon látszik, hogy mindenképp le akarom dumálni magam az újról?? :U :D

(#85) syIex válasza csoe (#84) üzenetére


syIex
veterán

Kimondottan hosszabb az akksi idő. :K
Én 13 Prorol váltottam most, egy ideig tuti marad. :DDD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#86) ForRedGlory válasza syIex (#85) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Már megkaptad, hogy ismered az akksi időt? :Y

(#87) T0rnad0 válasza ForRedGlory (#86) üzenetére


T0rnad0
addikt

[link]

Z Fold 4

(#88) gyuri81 válasza Maxxy10 (#26) üzenetére


gyuri81
veterán

"Számomra az új Fold szerelem első látásra, gyönyörű lett."

Nekem most a Mi Mix Fold 2 ilyen. Totál szerelem első látásra! ( Külsőleg) teljes értékű külső kijelző, illetve totál vékony!!

[ Szerkesztve ]

(#89) MrOomen


MrOomen
tag

Flip 3 töltése 15w volt, szóval nem maradt, ahogy a cikkben van írva, hanem nőtt 25wattra :)

(#90) kakuk.tamas válasza gyuri81 (#83) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Karcmentes, 2 hónapos. Olyan mintha ma lett volna kivéve a dobozból.

Ha Pesten laknék kíváncsiságból bedobnám nekik, hogy mondjanak egy árat rá. :DDD

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#91) szalai112


szalai112
senior tag

Sziasztok
A Fold 4 külső kijelző tollal vezérelhető?

(#92) Maxxy10 válasza szalai112 (#91) üzenetére


Maxxy10
addikt

Szia!

Csak a belső kijelző működik tollal.

(#93) szalai112 válasza Maxxy10 (#92) üzenetére


szalai112
senior tag

Szia
Akkor még a fiókban van a megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#94) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Megnyomogattam a Foldot. Jónak tűnik. :)

Elsőre is érzehető, hogy sokkal smoothabb, mint az S22 vonal.

(#95) syIex válasza ForRedGlory (#94) üzenetére


syIex
veterán

Nagyon bejön ez a 4. Az előd is jó volt már, de most tényleg azokon a dolgokon csiszotlak ami számomra zavaró volt. :C

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#96) ForRedGlory válasza syIex (#95) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Viszont a Watch 5 Pro szerintem nagyon ronda lett. Legalábbis a szürke/világosabb színű. Remélem feketében jobban fog mutatni, de az nem volt kiállítva… azzal a “peremmel” vallatni lehetne.

(#97) syIex válasza ForRedGlory (#96) üzenetére


syIex
veterán

Igen néztem, de valóban eléggé "érdekes" méghozzá Pro.. Bár az órák terén én az almáról nem tudnék váltani. :N

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#98) fahrii válasza ForRedGlory (#96) üzenetére


fahrii
őstag

Az Alleeban megnéztem a múlt héten. Nagy ormótlan egy valami lett. Az után biztos nem hordanék magamon egy ilyet, részemről felejtős.

(#99) PeteePeti


PeteePeti
őstag

Üdv! Samsung.hu-n mennyire lehet levinni a 256-os árát?
551-re sikerült? Van ennél lejjebb? :F

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#100) ForRedGlory válasza PeteePeti (#99) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nincs.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.