Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Ez az ár egy vicc… 780-840.000 Ft? :DDD
Ennyi pénzért alapból elvárnám a minimum 2 napos üzemidőt, de persze nyilván egy napot fog éppen kibírni. Anyám borogass, ezek elmentek otthonról. Igen, szar a forint, de akkor is.

[ Szerkesztve ]

(#2) fahrii válasza ForRedGlory (#1) üzenetére


fahrii
őstag

Nem kell komolyan venni, 551.792 Ft-ért ebben a pillanatban előrendelhető a samsungtól közvetlenül a legkisebb fold4.

(#3) ForRedGlory válasza fahrii (#2) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Az alapárról beszélek. Kupon meg nem mindig lesz.

(#4) falabu88 válasza ForRedGlory (#1) üzenetére


falabu88
aktív tag

154ezerért vettem kuponhalmozással pár hete a flip 3-at, kb annyit érnek ezek a cuccok. De még így sem éreztem, hogy szükségem lenne rá, inkább tovább adtam jó haszonnal. :)

(#5) szalai112


szalai112
senior tag

Sziasztok
Nekem fold 3 van, de itt már alaból vastagon fog a ceruza a fold 4-nél

[ Szerkesztve ]

(#6) bcl válasza fahrii (#2) üzenetére


bcl
senior tag

Hogyan?
Én csak a 80-as beszámítást látom, meg van a 25 ezres kupon... ez még mindig 780-105 = 660 körül van.
Pedig nagyon csábít, főleg ennyiért :)

(#7) dnelb


dnelb
veterán

azért az fáj hogy kint ugyanannyiba kerül mint a zfold3 anno, ami volt itthon 700 és 730k, ezeknél most 780/840 :DDD köszönjük apuka

[ Szerkesztve ]

(#8) joey04


joey04
titán

Úgy látszik most itt egy technológiai fal, szóval kell még pár év a nagyobb fejlődéshez.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#9) gyuri81


gyuri81
veterán

Nekem most ennyire engedte levinni. Vicc amúgy....pár hete a fold 3-at fele ennyiért vettem :DDD

(#10) gilfoyle válasza gyuri81 (#9) üzenetére


gilfoyle
őstag

Ez már egész "barátságos" ár... :C

[ Szerkesztve ]

(#11) gyuri81 válasza gilfoyle (#10) üzenetére


gyuri81
veterán

Szerintem rengeteg....majd akkor veszek újra Fold-ot, ha kuponhalmozást ismét engedik :)

(#12) ForRedGlory válasza gyuri81 (#11) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Addig álljál fél lábon. :DDD

Amúgy hogy jött ki ez az ár? Két kuponnal vagy ebben már benne van az extra 25.000 Ft-os kupon is?

[ Szerkesztve ]

(#13) gilfoyle válasza gyuri81 (#11) üzenetére


gilfoyle
őstag

Nekem csak 559-ig sikerült levinni , szóval ahhoz képest... :)
Amúgy igen, ez már tényleg sok(k).

[ Szerkesztve ]

(#14) gyuri81 válasza ForRedGlory (#12) üzenetére


gyuri81
veterán

Kaptam egy privát kupont a drága Samsung-tól, mert hónapokig nem voltak képesek céges számlát kiállítani az S22 ultráról.

(#15) ForRedGlory válasza gyuri81 (#14) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ja értem, úgy érthető. :D

Nekem 1 hónapja küldik az ajándék tableteket... írtam is nekik, hogy akkor tartsák meg, adjanak helyette egy kedvezmny kupont, aztán mindenki boldog.

(#16) prolad


prolad
őstag

Elég sovány lett sajnos. Se nagyobb akksi, se rendes gyorstöltés, se hely a tollnak. Ott a crease, nem csukódik simára, a külső kijelző továbbra is keskeny. Meghagyták a béna oldalsó olvasót és a rossz helyre tett alsó mikrofont.
Gondolkodtam a váltáson Fold2-ről, de lehet várok vele még egy évet. Remélem a konkurencia összekapja magát és lassan hozzák a cuccait EU-ba is.

(#17) Gaben027 válasza ForRedGlory (#1) üzenetére


Gaben027
csendes tag

Hát várni kell 1-1,5 évet aztán lejebb esnek ezek az árak.Vagy pedig az előző generációs az már nem annyira vészes.Sok mindent úgy se fejlesztettek rajta.Én ilyesmit vennék nem is gondolkodnék rajta melyik generáció legyen.Árukereső szerint a Flip 3 már 250 ezer a Fold meg 450.

[ Szerkesztve ]

(#18) GeoJoe


GeoJoe
senior tag

Ez most nekem is sok, ha jól látom 280ért vennék be az S22U-t, így még nem elég csábító.
Na majd idővel :)

(#19) doooo válasza ForRedGlory (#1) üzenetére


doooo
veterán

Nincs "de akkor is". Szar a forint. A lehető legszarabb. Ennyi.
Dollárban, de még talán euróban meg fontban is pontosan ugyanannyiba kerül, mint a tavalyi modell.
A 2 napos üzemidő meg egyrészt mindenkinél mást jelent, másrészt melyik csúcsmobil is képes arra perpillanat (speciel a te elvárásaid szerint)? i13PM? Akkor azt kell ezt venni, és probléma letudva.

(#20) ForRedGlory válasza doooo (#19) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ok!

(#21) MarciKING24


MarciKING24
tag

Megnézegettem, megnyomkodtam őket, azért fold4 elég meggyőző. S22U van nálam március óta, új foldon simán érezni exy után a snapi procit , :)) sajnos jobb, már most smoothabb a felhasználói élmény, bár ebben a 22U jól elmarad még feleségem 21Uja mellett is.... Azért érdemes megemlíteni, kisebb lett a gyűrődés F3 után, kamera az első tesztek alapján sokkal jobb, és a minimális szélesítése a külső kijelzőnek nagyon jót tett. Jah, és gyönyörűek a színek :)

[ Szerkesztve ]

Straight outta Compton

(#22) Ricardo


Ricardo
félisten

Ezeknek teljesen elgurult a gyógyszerük.

(#23) prolad válasza MarciKING24 (#21) üzenetére


prolad
őstag

Hol van már most kirakva Fold 4?

(#24) MarciKING24 válasza prolad (#23) üzenetére


MarciKING24
tag

Kicsit közelebb vagyok a tűzhöz (Samsunghoz), nagyjából ennyi....

Straight outta Compton

(#25) undercover


undercover
senior tag

Arról tud valaki valamit, hogy az unpacked eseményre volt igérve 25k-s kupon az mikor lesz kiküldve?

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#26) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Számomra az új Fold szerelem első látásra, gyönyörű lett.

(#27) theores.0z


theores.0z
újonc

nektek honnan van ennyi kuponotok? 😅

(#28) Felesbandi


Felesbandi
senior tag

Nem tudom, milyenek most a Samsung tabletek, de ezt a Fold 4-es dokkolos dolgot a tobbi tablet is atvehetne.

(#29) MikeWazowski válasza undercover (#25) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Kiküldték már.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#30) fahrii válasza undercover (#25) üzenetére


fahrii
őstag

Sajnos nem érdemes használni mert üti egymást a 10% egyénivel és összességében alacsonyabb kedvezményt ad. :(

(#31) #72042496


#72042496
törölt tag

Ha már kupon, melyikek élnek még? Láttam, hogy volt sima S22 a nyár elején 200 ezer alatt is így, ez már megszűnt, igaz?

(#32) ForRedGlory válasza fahrii (#30) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Vicc. :D :D :D

(#33) Tocso1706


Tocso1706
csendes tag

Minden új technológia kezdetben drága. iphone 3g induló ára itthon 136e volt asszem, iphone 4 meg 2k. Mindenki mondta hogy ez esélytelen, ez nem fogják venni, nem fog elterjedni az ára miatt.
Sztem arányaiban ezek ára is hasonlóak, és megvan az a techi réteg, aki megveszi és szereti. Itt cikk felvetése az érdekes, hogy nincs konkurencia és az miatt pihenhet a samsung. Az a kérdés, hogy akar-e konkurencia lenni bárki is. Gyártási költség és leendő eladások miatt nem gondolnám, hogy bármelyik gyártó rohan ennek fejlesztésével. Biztos van pult alatt kész koncepció, de amíg nem látják a lehetőséget, addig nem kerül piacra és nem is lesz verseny.

Valahogy az ipad sztorija lehet itt is igaz, hogy ipad hamarabb volt, mint iphone, csak tudták hogy az emberek nem tudják mire vélni és kapufa lesz, így megvárták az iphonet és utána dobták piacra a padet, amit már tudtak értelmezni "nagyobb kijelzős iphonenak".

3-5 év múlva kiderül, hogy ennek van-e jövője, az emberek akarják-e elérhető áron vagy azt mondják, hogy telefon kényelmes a zsebbe, ha meg nagyobb kell, akkor ott vannak a többméretű tabletok majd szubnotik.
Én drukkolok ezeknek, mert az ötlet jó, a megvalósításon tényleg agyalnak, csak hát vakarom a fejem, hogy igazából a pár hetes varázs után vajon hogy használnám.

(#34) syIex válasza ForRedGlory (#12) üzenetére


syIex
veterán

Két kupon esetén a 25 ezres kedvezmény már nem érvényes. Már hármat sem enged szóval kuponhalmozásról le kell tenni sajnos.
Én ennyiért előrendeltem aztán kíváncsian várom! :D

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#35) Iceman83 válasza syIex (#34) üzenetére


Iceman83
tag

Igen sajnos már nincs kuponhalmozás.
Szerintem nagyon már nem is lesz.

(#36) syIex válasza Iceman83 (#35) üzenetére


syIex
veterán

Szerintem sem lesz. Annak is örülni kell, hogy kettőt elfogadnak. Aki ilyen készüléket akar valószínűleg most csapjon le rá, mert előrendelés után karácsony körül szokott ismét "akció" lenni. :))

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#37) Gubu0101 válasza ForRedGlory (#1) üzenetére


Gubu0101
veterán

Nekem most is 70%-on van az aksi,reggel 6 kor vettem le a toltorol,ahogy en hasznalom nekem siman elmegy 2 napot a 3-as.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#38) gyuri81 válasza Maxxy10 (#26) üzenetére


gyuri81
veterán

Mi az ami megfogott benne? Nekem pont olyan mint 3-as első blikkre :D

(#39) Iceman83 válasza syIex (#36) üzenetére


Iceman83
tag

Most azért jobban lesznek akció ősszel is mivel kevesebb vásárló.Kell csábító ajánlatok.Mivel ilyen magas lista árakon nem nagyon viszik.
Még mostani akcióba is drága.
Fold most meg plusz ajándék sincs és beszamítási akció is kevés mint szokott lenni Foldoknál

(#40) syIex válasza gyuri81 (#38) üzenetére


syIex
veterán

Az, hogy új! ;]

#39 És sajnos nem is lesz már nagyobb, hanem ennyire levitték elvileg. :((( Legalábbis a SES-ben azt mondták, hogy mostmár ennyi lesz csak. Remélem igazatok lesz és meg tudjátok venni olcsóbban, mint most az 520. :K

[ Szerkesztve ]

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#41) ForRedGlory válasza gyuri81 (#38) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Megmondta neki a főnöke a Samsungnál, hogy tetszenie kell. :DDD :DDD :DDD

(#42) Yeffy válasza Tocso1706 (#33) üzenetére


Yeffy
veterán

Valahogy az ipad sztorija lehet itt is igaz, hogy ipad hamarabb volt, mint iphone, csak tudták hogy az emberek nem tudják mire vélni és kapufa lesz, így megvárták az iphonet és utána dobták piacra a padet, amit már tudtak értelmezni "nagyobb kijelzős iphonenak".

just out of curiosity: erre van valami forrasod? ezt meg nem hallottam.
nem mondom, h nem igaz, van benne racio, csak erdekel.

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#43) ForRedGlory válasza syIex (#40) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Amúgy van infód a szállításról? Mennyire lehet valid a Samsung honlapján lévő 08.12? :DDD Elősre kicsit furcsa...

A Watch 5 Pro-nál is 08.12-t ír, de fizetéskor már 08.19-et.

(#44) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Elmebeteg árak egy qrva telefonért. Rohadjon rájuk az összes!

(#45) Tocso1706 válasza Yeffy (#42) üzenetére


Tocso1706
csendes tag

Ezen a linken írnak róla, de simán utána kereshető.
Eredetileg a walter isaacson-os steve jobs könyvbe olvastam, ott egy komplett fejezett szól az ipad-ről, hogy mikor és hogy készült, meg milyen elképzelés alapján.

(#46) syIex válasza ForRedGlory (#43) üzenetére


syIex
veterán

Nem tudtak sajnos semmi biztosat. :(
Nekem is 12.-ét ír. Tavaly a Fold 3 esetén is meglehetett már kapni indulás előtt és, ha jól emlékszem az S22 család is úgy volt szóval reméljük a legjobbakat! :C

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#47) Yeffy válasza Tocso1706 (#45) üzenetére


Yeffy
veterán

erdekes, koszi.
egyszer kivancsisagbol lehet beszerzem azt a konyvet.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#48) Cattle_Decap


Cattle_Decap
tag

Drágább telefon mint egy 3090Ti. :DDD

Lassan tölt, a külső kijelző használhatatlan képátló arányú, és nem is bírja a kiképzést.

Nope.

(#49) Decske


Decske
aktív tag

Fold 3-ról nem látom értelmét a váltásnak, de talán még 2-ről sem. A szoftveres újdonságok jól hangazank, nagyvalszeg a régebbiekre is kijönnek, legkésőbb az 5-ös OneUI-al.
Szerencsére ez nem iOS, hogy az akksi töltöttséget hardveres okok miatt nem lehet a régebbi telefonokon megjeleníteni. ;]

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#50) joey04 válasza Cattle_Decap (#48) üzenetére


joey04
titán

Mondjuk a 3090 ti-nál jobb vétel.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.