Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) falaci2002


falaci2002
tag

Sziasztok!

Ma frissítettem pár (kb. 12 progit) és azóta nem tudom eltüntetni az óra mellől a bal sarokból ezt a letöltési kezdeményt, vagy mit. Próbál csatlakozni, ugrál a kis kör ide-oda, majd megunja és ott marad ilyen szünet állapotban. Fogalmam nincs mit akar letölteni, miért nem tudja? A legjobban az idegesít, hogy nem tudom törölni vagy megszüntetni, eltüntetni onnan.
Van valami ötletetek?
Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#1102) pch válasza falaci2002 (#1101) üzenetére


pch
aktív tag

Nyisd meg a térképet

http://sb-soft.hu - "A" számlázó

(#1103) falaci2002 válasza pch (#1102) üzenetére


falaci2002
tag

Megnyitottam a gugliét is meg a Wazze-t is, de nem történt semmi.

(#1104) pch válasza falaci2002 (#1103) üzenetére


pch
aktív tag

Nem elég megnyitni. Indíts egy útvonalat.

http://sb-soft.hu - "A" számlázó

(#1105) Zugi válasza falaci2002 (#1101) üzenetére


Zugi
aktív tag

Nekem is volt ilyen problémám még márciusban, úgyhogy ugorj itt vissza az alábbi hozzászólásra: (#1043) Zugi

majd utána olvasd el a #1044-ben jött a választ, az alapján nekem tökéletesen megoldódott.

(#1106) aprokaroka87 válasza falaci2002 (#1101) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Mindig csak wifihez csatlakotol amúgy?
vagy mobilnetet is használsz?

(#1107) falaci2002 válasza aprokaroka87 (#1106) üzenetére


falaci2002
tag

Köszi a sok segítséget, és bocsi, hogy nem olvastam visszább!

Ma reggel sikerült eltüntetnem, de nem tudom hogyan. Az adattörlést és a wifi-mobilnet váltást már tegnap is próbáltam, de nem használt.
A térképeken ma beütöttem egy útvonalat, de még akkor is ott volt, azután ezeket be is zártam, illetve kiléptem.
Ma reggel ezeket mind wifivel csináltam. Miután bezártam mindent átváltottam mobilnetre és megnéztem az üzeneteimet. Mikor odapillantottam már nem volt ott a letöltés.
Nem tudom megmondani, hogy mi volt rá hatással, de eltünt.

Köszi mégegyszer!

(#1108) aprokaroka87 válasza falaci2002 (#1107) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Gyanús hogy ez valami flyme os bug, mert 2 napja nekem pl a google play súgókönyvtárakat is elég furán frissitette le.
elkezdte letölteni, majd felénél abba maradt, majd újrakezdte, ilyenek
aztán rendbe jött.

Az is a letöltéskezelőn keresztűl zajlik

[ Szerkesztve ]

(#1109) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Üdv!
Aki esetleg használja a telefon touchpal billenytüzetét, és frissitett, az ezt a cikket olvassa el, mert gond van vele.

(#1110) juhaszb


juhaszb
csendes tag

Sziasztok!
Flyme 7.1.2.0G verzió van fent. Nálatok jelentkezik olyan hiba, hogy a hátsó kamerával készített fotót nem jól jeleníti meg? A jelenség, hogy a fotózás után a jobb alsó sarokban lévő kicsi kép jó, de a galériában már csak torzított kp jelenik meg, pl. csak a kép felő részéből jelenít meg pár centit, vagy az egész képen csak vízszintes képskálák jelennek meg. Újraindítás után is jelentkezik a hiba, de kiszámíthatatlan hogy mikor készíti el jól és mikor nem.

(#1111) aprokaroka87 válasza juhaszb (#1110) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Kamera app adatörlése megvolt?
Nekem nem jelentkezik a gond

(#1112) juhaszb válasza aprokaroka87 (#1111) üzenetére


juhaszb
csendes tag

A jelzésedre megcsináltam. Csak részben adott sikert, azaz, a galériából megnyitja a képet, viszont a képet továbbküldve a fogadó felület hibásnak ítéli pl gmail, drive. Ez van a videófelvétellel is. Valami szoftveres gond van. Felraktam 1 másik kamera programot, azzal rendben működik.

(#1113) aprokaroka87 válasza juhaszb (#1112) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Szoftverfrissitéskor csináltál adat törlést?

(#1114) juhaszb válasza aprokaroka87 (#1113) üzenetére


juhaszb
csendes tag

Igen, visszaállítottam a gyári beállításokat.

(#1115) aprokaroka87 válasza juhaszb (#1114) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

esetleg probáld meg újra az adattörlést, hátha valami beragadt, vagy nézd meg hogy a korábbi flyme verzióknál jelentkezik-e a gond.

(#1116) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Üdv!
Flyme 7 esetében van arra valami megoldás hogy ne legyen alapértelmezett böngésző választás?

Adott egy jegyzet app, abban van egy link arra rányomva, az alapértelmezett böngésző nyilik meg, esetemben opera browser.

Beállitásoknál mindenképp kell valamit választani.
Viszont jó lenne ha feldobná a böngésző választő kis ablakot, hiszen lehet nem pont az opera-val szeretném megnyitni.

(#1117) ksanc válasza aprokaroka87 (#1116) üzenetére


ksanc
őstag

Ez nem a Flyme, hanem a jegyzet app hülyesége. Ha nincs ilyen beállítása, akkor fixen az alapértelmezett böngészőt használja és kész. Panaszkodj az app fejlesztőjénél :)

(#1118) ksanc válasza pch (#1097) üzenetére


ksanc
őstag

Nekem semmi gond nincs az akksi kezeléssel, nem melegszik, ha egész nap megy pl. a youtube, akkor merül le estig, ha nem használom, akkor akár két napig is elzakatol.

Alkalmazások háttérben futtatása: Beállítások -> Alkalmazások -> Alkalmazás engedélyek -> a kívánt alkalmazásnál a Futtatás háttérben menüben át kell állítani "Futni hagy a háttérben"-re. Az Intelligens háttér egy idő után (akár egy percen belül) kilövi az alkalmazást.

[ Szerkesztve ]

(#1119) aprokaroka87 válasza ksanc (#1117) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

köszi, akkor ez van:)
bár a gmail is az alapértelmezettet nyitja meg.

(#1120) aprokaroka87 válasza ksanc (#1118) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Nekem sincs komoly gondom vele.
Bár az energiatakarékos üzemmód és a youtube nem barátok.

Elég komoly akadozás lép fel 720p felbontás-nál.

(#1121) pch válasza ksanc (#1118) üzenetére


pch
aktív tag

Sleep to android-nak hiába mondom.
Sőtt a e-szivacs se küldi az értesítést (azaz kilövi) de van még pár nem sorolom fel, hogy nem jön értesítés mert teljesen leállítja a futását hiába adom meg, hogy futni hagy a háttérben.

pch

http://sb-soft.hu - "A" számlázó

(#1122) aprokaroka87 válasza pch (#1121) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

akkumlátor optimalizálást kikapcsolod az adott appokra?

(#1123) ksanc válasza pch (#1121) üzenetére


ksanc
őstag

Hát, szerencsére engem baromira nem érdekelnek az értesítések, nagyon jól tudok azok nélkül élni, sőt, én szoktam kilőni, engem ne zaklasson ilyesmi.
Úgyhogy nem tudom, hogyan kellene jól működnie :)

(#1124) mmdms válasza aprokaroka87 (#1109) üzenetére


mmdms
addikt

A gyári billentyűzet magyar része számomra használhatatlan, nem értem miért nincs gomb hosszan tartásával speciális karakter. Ez miért csak az angol bill. kiváltsága?! Ebből kifolyólag használtam ezt a touchpalt, tudnál helyette ajánlani hasonlóan jó billentyűzet appot?

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#1125) pch válasza mmdms (#1124) üzenetére


pch
aktív tag

Google billentyűzet.

http://sb-soft.hu - "A" számlázó

(#1126) kotipas


kotipas
csendes tag

Sziasztok!

Nekem lassan egy éve van ilyen telefonom és sajnos az utóbbi hetekben állandóan arra panaszkodik,h megtelt. Már amit tudtam töröltem róla, de folyamatosan felzabálja a fennmaradó üres helyet.
Találkozott valaki ilyen problémával ?
Csak a factory reset lehet a megoldás ?

Előre is köszönöm a segítséget.

(#1127) ksanc válasza kotipas (#1126) üzenetére


ksanc
őstag

Szia!

Akkor még többet kell törölni...
Biztosan kell mind a 35632 alkalmazás?
A Beállítások-Alkalmazások-Összes alkalmazásban nézd meg, melyik mekkora helyet foglal.
Azt hiszem, alapértelmezetten a telefonbeszélgetések rögzítése is be van kapcsolva, nézd meg /Recorder/Call mappát.

(#1128) kotipas válasza ksanc (#1127) üzenetére


kotipas
csendes tag

Köszi a választ!

Az a helyzet, hogy nincs ilyen sok alkalmazás a telefonon.
A recorder/call mappában csak 2 file van, amik összmérete nem éri el az 1Mb-t.

A biztonság app-ban, amiben a Tisztítót lehet indítani, a used mérete 26,19 Gb
és a statisztika szertint ebben nincsenek benne az appok, se a képek, videók (ezekből amúgy is már alig van)
Bármit törlök, mindig rövid időn belül maxon van ismét a tárhely :(

(#1129) aprokaroka87 válasza kotipas (#1128) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Javasolnám az sdmaid appot, annak van tárhelyelemző része, bár ha pl egy a data/data részbe ír, akkor root nélkül nehezebb lesz felismerni, mivel azt nem fogja látni sem.

Sanda gyanúm hogy valami app adatokat ír.

[ Szerkesztve ]

(#1130) H.lacika


H.lacika
tag

Sziasztok

Sajnos kijelző betört, cserélt már valaki, ha igen honnan rendelte vagy csináltatta?
1 éves telefon kislányom szereti, érdemes megcsináltatni? vagy inkább cseréljem tudásban hasonlóra?
köszi

(#1131) Cyborg válasza H.lacika (#1130) üzenetére


Cyborg
őstag

Hát jelenleg most a legolcsóbb vállalható telefon a redmi 7, 45ezer Ft. Ha van ennyid a gyerekre, akkor vedd meg, de talán ennél kevesebből ki lehetne hozni egy kijelző cserét, ha más egyéb baja nincs.
Maga a kijelző kb. 20dollár az aliról, meg szerintem annyiért talán bele is rakná egy szaki.

(#1132) H.lacika válasza Cyborg (#1131) üzenetére


H.lacika
tag

Köszi a választ, szervíz 20ezerért akarja megcsinálni, csak kijelzőt nem cserél, akkor Alit megpróbálom,
Már csak a van keret nincs keretnél elakadtam :)

(#1133) H.lacika válasza H.lacika (#1132) üzenetére


H.lacika
tag

Utána érdeklődtem nem lehet normálisan megcsinálni mert szinte egybe van, azért nem cserélnek csak kijelzőt, szóval Alis téma nem játszik:(

(#1134) occam válasza H.lacika (#1132) üzenetére


occam
tag

Helló,

van keret, úgy a legegyszerűbb, "csak" mindent át kell szerelni a töröttből az újba ami a hátlap alatt van. :DD

(#1135) occam válasza H.lacika (#1133) üzenetére


occam
tag

Ez alapján valahogy.

[ Szerkesztve ]

(#1136) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Üdv!
Csak nekem csinál olyat flyme 7 esetében hogy egy adott időben vissza halkítja a média hangerőt?

annyit kideritettem hogy vélhetően direkt van benne, de opciót nem találok rá hol lehetne kikapcsolni.

"secure: unsafe_volume_music_active_ms = 1710001 -> 1800001`

ha jól sejtem ez valami hallásvédelmi megoldás.

probáltam hogy kitörlöm a megfelelő bejegyzést secure settings-ben, de vissza adja mindig.

[ Szerkesztve ]

(#1137) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Üdv!
Használ valaki Twicth appot a telefonon?
Nekem elég gyakran pl leáll a stream, újrakezdi ilyenek.
Több videósnál is.

Firefoxban jól müködik.
app vagy telefon szofver bug lehet?

(#1138) H.lacika


H.lacika
tag

Sziasztok
Költöztetném a telefon, a játékok mentéseit hogy tudom átrakni másik telefonra, hova menti?
héliummal nem bírok:(

(#1139) Cyborg válasza H.lacika (#1138) üzenetére


Cyborg
őstag

Szerintem azt a google play intézi magának, ha be vagy jelentkezve.
Nekem eddig minden telóra átvitte a mentéseimet.

(#1140) H.lacika válasza Cyborg (#1139) üzenetére


H.lacika
tag

sajan nem , ha letöltöm a másikra előről kell kezdeni, gyerkőcé, sd kártyára hogy tudom áttenni, alaklmazások alatt nem találom, sd kártyát felismerte.

(#1141) Cyborg válasza H.lacika (#1140) üzenetére


Cyborg
őstag

...de a play alkalmazáson keresztül lép be a játékba?
Nekem az RR3 mindig mindent visszaállít .

(#1142) H.lacika válasza Cyborg (#1141) üzenetére


H.lacika
tag

Egyszerű játékok, play alkalmazás könyvtárából töltöm le az új telóra, vagy hogy érted?

(#1143) ksanc válasza H.lacika (#1142) üzenetére


ksanc
őstag

Ha nincs online bejelentkezés (Google Play, Facebook, akármi) és így felhőbe mentés, akkor helyileg a /data- ba menti, amihez root nélkül nem férsz hozzá.

(#1144) H.lacika válasza ksanc (#1143) üzenetére


H.lacika
tag

Google Playba be van jelentkezve.......

(#1145) H.lacika válasza Cyborg (#1141) üzenetére


H.lacika
tag

letöltöttem az áruházból (bejelentkezve) és beléptem a játékba, play áruházon keresztül ?

[ Szerkesztve ]

(#1146) H.lacika válasza H.lacika (#1145) üzenetére


H.lacika
tag

Sd kártyára másolás, gondolom megoldás lenne, annak mi a menete, mist ahogy írtam felismeri, kiírja mennyi hely van rajta, de az alkalmazások menüben nem ajánlja fel az sd kártyára másolás lehetőséget...

(#1147) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Az a gond ezzel a google play mentéssel hogy szerintem nem mindig ment az normálisan.

Amúgy nem annyira kompikált ki rootolni, titanium backup talán jobb segitség, de a 3c tolboox-ban is van app+data mentés root jog esetén.

(#1148) togvau


togvau
senior tag

tudja valaki az m6-hoz a VOLTE aktiváló kódot? Amivel ki lehet kapcsolni a volte szolgáltató ellenőrzést, így felcsatlakozhat volte-n.

hitler, sztálin, micro usb

(#1149) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Üdv!
Ez az unoficial twrp mennyire lehet valós?

link

(#1150) Strangers


Strangers
tag

Sziasztok!
Egy ismerősöm ki kapcsolta a telefont, újra akarta indítani, azóta a bekapcs gombbal nem tudja bekapcsolni. Van még valami lehetőség, valamilyen trükk?

Előre is kösz a választ!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.