Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#420) Kleroo


Kleroo
veterán

Ma jártam egy Djuice caféban,Fiatal,jófej fiúk-lányok vártak ott(24-25körüliek)
Maga a café egy kis fingluk,de jó azért:) Egy kis standocska.
Infok: Ha 26 év alatti vagy és belépsz a djuiceba akkor mindaddig igénybevehted az összes akciót amíg 26 nem leszel. ezután is maradhatsz djuiceos. nem raknak ki, nincs semmi. csak az új akciókban már nem vehetsz részt.(szóval ha most 25év11hónaposan vki benevez a számlás 20ra,akkor nagyon sokáig maradhat a díjcsomagban,de nem válthat frissebbre,újabbra)Ez így korrekt.
Az 500ft-os ingyenes kiegészítő jár a régi pannonosoknak/djuiceosoknak is,nem csak a vadi új belépőknek. és MINDEN hónapban jár,ráadásul cserélgetheted kedved szerint,így állandóan "testreszabva" a tarifacsomagot.Remeknek tűnik
(pl mondjon vki jobbat ennél: számlás20+ vip szám/internet100/200sms váltogatva)
Ha ezek a bónusz kiegészítők kedvezményt adnának más szolgáltatókhoz is,na az tökély lenne,de így is nagyon közel van hozzá ;)

Nagyon JÓ a djuice. A komolyabb negatív kritikákat nem értem továbbra sem. Ez is profitorientált cég,nem kell messiásként nézni rájuk. De nagyon szimpatikus amibe belekezdtek. A reklámokat meg ki nem xarja le. Ha vki gondolkodik,rájöhet mi-miért van a reklámokban amit itt sokan nem értenek.... ettől függetlenül nekem sem tetszenek,de a céljukat(figyelemfelkeltés) elérik.
:R

(2évig voltam westeles,1évig pannonos,majd 3évig vodás,amiről felüdülés volt végre visszatérni pannon/djuicra)

[ Szerkesztve ]

Hodor. Hodor? Hodooor!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.