Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Schuler888


Schuler888
senior tag

Na ez az amire NEM fogom a Note10+ 5G-met cserelni. Koszonjuk.

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#2) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Kösz nem.

(#3) k-adi


k-adi
nagyúr

" továbbra is S-Pen a neve, minden esetben olyan színű, mint maga a telefon"

ez tetszik.

az ára nem :D

(#4) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Ez a 60Hz állandó fikázása öngerjesztő folyamat lesz. Átlagos használat mellé felesleges a képfrissítési ráta emelése ellenben addig fognak sírni érte a cikkírók amíg elérik amit akarnak. Ennek következtében meg majd pislogunk mikor a következő gen belépője lesz 400+ a csúcs meg 600... :U

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#5) Sza_Sa


Sza_Sa
senior tag

Nem vagyok fillérsuexuáló ha műszaki dolgokat kell vennem, de ezért ennyi pénzt? Hülyék árazták be? Szívből kívánom, 1000db-nál többet ne adjak el belőle :((

"Van három rágóm, pont hárman vagyunk. Egy kell holnapra..."

(#6) hroberto


hroberto
veterán

Az európaiaknak, ahol amúgy is a legdrágább, jó lesz a csodás Exynos.
Mindenki másnak olcsóbban Snapdragon. Csodás... :U

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#7) ruarua


ruarua
tag

Lassan az alap iphone lesz a legolcsóbb csúcs alternatíva. :Y

iPhone 13 128gb; Xiaomi Mi 10T PRO; iPad Pro 11 64gb; Lenovo Ideapad 710S; PlayStation 4

(#8) Segal válasza hroberto (#6) üzenetére


Segal
veterán

Sajna engem sem győzött meg :(

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#9) Schuler888 válasza Sza_Sa (#5) üzenetére


Schuler888
senior tag

Pedig a recesszio ellenere is "csak" sokmillios tetel lesz, de egyertelmuen érezte a samsung hogy 2020ban nem kell elsutni a puskaport, ezert kaptunk egy ilyet..

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#10) akooos


akooos
veterán

Nagyon szép szemből ez a telefon. Kívánom, hogy bukjon meg a Samsung (is) ezzel a politikával, amit folytatnak. Nevetséges az árazás, az év eleji chipset, ami az S20-at elrontja.

(#11) Sebibalu


Sebibalu
őstag

Hát ez nagyon gatya. El adtam a Note10em hogy be fektetek egy 20-ba. Hát nem. Itt dobom a magát a Samsungot is és jön a hello Xiaomi.

(#12) Hallosz


Hallosz
senior tag

:)) Kb. ennyi.

[ Szerkesztve ]

Mert lakni, muszáj.

(#13) akooos


akooos
veterán

Azt mondja az unpackeden a nő, hogy fastest chipset ever in a Galaxy :U Most akkó mivan :D

LOL:

Árvíz idején felállok a kameraszigetre, hogy túléljem.

[ Szerkesztve ]

(#14) Doki42


Doki42
őstag

Szerintem szép, de mint minden magyar- drága..
A hardver viszont nem az igazi, szerintem... 😎

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#15) Cattle_Decap


Cattle_Decap
tag

Ezeknel senki nem tud normalisan angolul beszelni?

Borzalmas ez a nyalfolyam es extrem szuksegtelen is. Specifikacio lista kene es valami kezzel foghato teszt a termekrol. Az Exynos miatt maris epic fail kategoria. 485 rongyert ajandek.

Meh.

Lehet oregedek. :DD

[ Szerkesztve ]

(#16) forgonati


forgonati
őstag

Hehe, jó vicc.

Keelah Se'lai!

(#17) akooos válasza Cattle_Decap (#15) üzenetére


akooos
veterán

485 ;] ;]
Telekom plíz:


Listaáron :D

(#18) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Hát ez elég kaksi lett. Drága is, és nem látni azokat az új funkciókat, ami miatt érdemes váltani. Még S10/Note 10ről sem. Szép volt Samsung, de be vagy nyesve ha azt gondolod hogy ez oké.

(#17) akooos
Mi a f*******sz :DDD :DDD :W

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#19) hemaka


hemaka
nagyúr

Jo nagy marha, aki ezt a butitott verziot megveszi teljes aron. 😂

(#20) tixem válasza Schuler888 (#1) üzenetére


tixem
addikt

Note 9-et sem dobnám miatta :( Egyre jobban ellustul a Note széria, kár érte. Marad a 9 amíg csak tud, sajna más gyártó nem igazán akar konkurenciát állítani a tollas telefon vonalon, pedig egy Note féle cerkás Xiaomi-t, Oppo-t, Oneplus-t megnéznék.

Az alap Note 20 spec ennyi pénzért arcpirítóan gyenge. Értem én, hogy az ultrába kell a vakító faktor, de szégyen, hogy lassan fele ennyibe kerülő készülékek tudják a 120hz-et, az igazi gyorstöltést hogy csak két selling pointot említsek.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#21) Cattle_Decap válasza akooos (#17) üzenetére


Cattle_Decap
tag

Na ennyiert mar kell. Holalink! :C :C :C

(#22) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

355 e Ft, nem fér bele egy 5G. Másnak belefér 100 e körül. Köszönöm samsung. Tartcsad meg.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#23) Hauptmann válasza tixem (#20) üzenetére


Hauptmann
addikt

Nálam is marad a Note 9.

(#24) Micsurin válasza akooos (#17) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ezek az árak elmebetegek. :U
Két félév tandíj szinte a legtöbb hazai egyetemen, egy közepesen elfogadható használt autó vagy motor ára. Sőt TV-ből veszel kettőt is nem is az alsó polcról válogatva. :U

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#25) Schuler888 válasza tixem (#20) üzenetére


Schuler888
senior tag

Az egyre jobban-t nem tamogatom, a note 10+ 5G remekul sikerult mind belsore kulsore meg azota sincs meg csak kihívója sem, de ez a 20as... hat semmi. Konkrétan semmi.

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#26) akooos válasza Micsurin (#24) üzenetére


akooos
veterán

Series X + PS5 + egy brutál tv + egy középkategóriás telefon ...

(#27) forgonati válasza pusszycat (#22) üzenetére


forgonati
őstag

Aztán minek az ötgé? Nemár hogy ezen akadsz fel. Mire hasznát vennéd (kb sosem fogod) már rég sehol nem lesz ez a telefon, de még az utódai sem...
Ehelyett a vakítás helyett kapjon inkább értelmes funkciót, vagy jobb hardvert.

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#28) sanyijedi válasza akooos (#17) üzenetére


sanyijedi
őstag

telenornál a legolcsóbb, kártyásan is csak 440:

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#29) OutsideR


OutsideR
aktív tag

Vártam a bemutatót az öregedő Note8-al, de 485ezer????? exynossal... Na elmennek a ...

(#30) k-adi válasza akooos (#17) üzenetére


k-adi
nagyúr

atyaég az már a 700at nyaldossa :D

OMG

(#31) mrThomi


mrThomi
addikt

Lehet hogy én maradok a midrange vonalon most egy darabig, pedig a note10+omat szerettem. Pont ma nyomkodtam meg pl a find x2 prot és úgy pattan a rendszer mint a kacsakő a vizen. Nagyon nem tetszik amilyen irányba ezek elmentek, és nem feltétlenül az ára zavar." Kisebbik note sima 60hz " bohócok ezek, de nem baj majd a note 20 lite gurítani fog

(#32) Scarabeus válasza Micsurin (#24) üzenetére


Scarabeus
tag

Tényleg durva, hogy lassan mint a kolléga fentebb említette az aktuális legolcsóbb Iphone lesz a legolcsóbb / legjobb ár-érték arányú telefon a csúcskategóriában. :D Mekkorát fordult a világ, rossz belegondolni. Nem lenne ezzel még különösebb baj, ha jönne az 'innováció', mint pár éve, azonban az S 9 és a Note 9 volt kb. az ami jelentős level-up volt, a 10es szériáktól kezdve árnyékuk önmaguknak..

Azonban ha a 60hz és 120 Hz között nem látod a különbséget az felettébb érdekes. Ha nem láttál még élőben 144hz monitoron FPS-t akkor megértem, de igenis amikor mások már 70-80kért (pl. Realme) adnak 90Hz-t igazán beleférhetne a 355 ezer forintba legalább a 90, de inkább a 120 Hz. :K

Exynoshoz pedig no komment, soha többet. (Mégha az S7 Edge egy a mai napig szuper telefon, érezhetően gyengébb az azonos évjáratú/megjelenésű Snapihoz képest..)

[ Szerkesztve ]

Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

(#33) ace05


ace05
senior tag

A note 9-em azt mondja, hogy nem merjem le cserélni erre, mert megfojt álmomban. Ha ő mondja....

(#34) Kasya


Kasya
nagyúr

Megint Telenor adja a legolcsobban megjeleneskkor? :D

Ami az Unpackedet illeti...fajdalmas volt nezni a szineszkedest.

(#35) Ricardo


Ricardo
félisten

És meglépték. Exynos 990 VS Snapdragon 865+. Van arc :(

(#36) leslien


leslien
nagyúr

déjà vu...mintha ezt sz@rt láttam volna egyszer.....

Kasya
nem is néztem....

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#37) ForRedGlory válasza akooos (#26) üzenetére


ForRedGlory
félisten

:DDD :DDD :DDD :F

(#38) Micsurin válasza Scarabeus (#32) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Látom a difit de te nem látod mire gondoltam. Jövőre jön a nagy sírás miatt a 90Hz +50k következő évben a 120Hz mert a 90 sem volt elég +50k. Akku meg nem lesz növelve, többet fogunk fizetni egy szükebben nehezebben használható eszközért ami papíron persze többet fog tudni sokkal. Ja ja ki is lehet majd kapcsolni de akkor meg megette a fene.

akooos így leírva még brutálisabb igazad van! :D Jó lesz nekem egy Pocok esetleg V60 meg mellé tavasszal egy Series X. :U A maradékot meg elverem a nem létező excímekre! :P :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#39) janeszgol


janeszgol
félisten

Már minden elhangzott. Természetesen odahaza a gagyi SD megy. Gondolom nemzeti sírónapot tartanak, méltatlan ez. A hátlap egyáltalán nem tetszik. durván kikandikál a kamerasziget, ráadásul azok az egyforma nagy lencsék gagyin néznek ki.
A múltkor tévedtem, nem kerül 400-450 ezerbe a legkisebb N20, de cserébe 60Hz és only 4G.
Biztos én tévedtem? :)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#40) akooos válasza ForRedGlory (#37) üzenetére


akooos
veterán

A telekom elírt majdnem 700k-s árából mi jön ki, azt vesézzük ki a kollégával :D

(#41) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Egyszer lesz egy Note-m azt már tudom, de biztos hogy nem ez lesz az

4500mah, tényleg? vicc, az exynos is, és az ára is
Plusz idén pont az 5g miatt nem érdemes váltani, majd inkább jövőre

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#42) Scarabeus válasza Micsurin (#38) üzenetére


Scarabeus
tag

Ja értem mire gondolsz. Nem kéne ezért 50k felárat elkérni, de mivel ők a Samsung ezért megtehetik sajnos.. Akku forradalom még odébb van (gondoljuk a Note 7 blamára.. azóta szerintem 10x meggondolják hogy/mennyivel növeljék), azt nem tudom, hogy a Samsung az még mindig csak kikapcsolt kijelzővel tud gyorstölteni mint a 7-es és 9es szériáknál vagy az már megoldódott-e, de alapvetően a gyorstöltésük se nevezhető gyorsnak a mostanság hírekben lévő 120 Wattokhoz képest. Természetesen kikapcsolni az maga a shoot yourself in the foot. :)

[ Szerkesztve ]

Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

(#43) Micsurin válasza akooos (#40) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Szerintem csak pótolják a tavaly vagy tavaly előtti P20 vagy P30 nem emlékszem már pontosan akciót amikor is egy helyi érték hibával szórták a telefonokat! :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#44) gyurma888


gyurma888
aktív tag

Van bőr a képükön. Remélem ezzel most bebuknak.

(#45) dodicsaba


dodicsaba
aktív tag

Nem kevés pénzt kérnek érte. :Y

BlackBerry Passport

(#46) CivicEsi


CivicEsi
aktív tag

Azé, na...

[ Szerkesztve ]

ASUS G75VX-T4080H, Asus ROG G503 Strix, Asus ROG G733 Samsung Galaxy Tab 2, Samsung fold3 5G, Xbox One Gamertag: mikibuza

(#47) adamklark


adamklark
senior tag

erről ennyit, maradok mostani note nál :d

(#48) sanyijedi


sanyijedi
őstag

csak 25w-os töltés tud?!

(#46) CivicEsi
már más is feltöltötte..

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#49) Anulu79


Anulu79
addikt

Valószínű, hogy még a Note9-emet sem cserélem le a 20-ra. Pedig vártam, hogy jó lenne már cserélno de úgy látszik, hogy vagy más gyártó vagy még 1 évet ki kell ennek húznia nálam. :D

(#50) Anulu79 válasza CivicEsi (#46) üzenetére


Anulu79
addikt

Az az ár! :Y Drágább mint függetlenül. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.