Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) Teal'C


Teal'C
addikt

Én azt javaslom mindenkinek hogy vagy a szolgáltatónak vagy a samsungnak írjon hivatalos emailt benne a problémával hogy legyen nyoma, kérje a tájékoztatást válasz email ban illetve írja le hogy ragaszkodik a promóciós ajándék beváltásához. Véleményem szerint kb 14 nap lesz a csúszás az igénylésekben ;]

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#752) domos


domos
senior tag

Mennyivel egyszerűbb lett volna ha adják az előrendeléshez és nem kell vele utólag szórakozni, mint anno az S8-nál is volt.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#753) poli27 válasza domos (#752) üzenetére


poli27
veterán

Nekem az S9+ hoz is postázták az osmo 2, egyszerre jöttek... :)

[ Szerkesztve ]

(#754) ForRedGlory válasza Teal'C (#751) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem hiszem, pár nem alatt idért az S20U mellé is a buds. Nem 14 nap után.

(#755) Teal'C válasza ForRedGlory (#754) üzenetére


Teal'C
addikt

Pár nap alatt oda fog érni majd miután sikerül regisztrálni, úgy tudom nagyon sok volt a visszaélés. Sok vásárló visszaküldte a telefont 14 napra a buds-ot meg bezsebelte.
Nekem pl azt írták nem vagyok jogosult, majd kb 3 hónap múlva küldtek 1 emailt hogy sajnálják és már postázták a buds-ot illetve küldtek 2 mozijegy kupont kárpótlásul.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#756) domos válasza poli27 (#753) üzenetére


domos
senior tag

S9/Note9 széria kimaradt, iPhone-os vagyok. :))

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#757) telefonmágus válasza domos (#756) üzenetére


telefonmágus
senior tag

No ez az EUX beragadás nem csak minket érint

Van akinél a SIM kártyákkal való játék állítólag megoldotta

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#758) ForRedGlory válasza Teal'C (#755) üzenetére


ForRedGlory
félisten

A 14 napot nem véletlen írtam.

Tudod ki várt volna 2 hónapig a Samsungra, hogy elismerjék a hibát. :D

[ Szerkesztve ]

(#759) Teal'C válasza ForRedGlory (#758) üzenetére


Teal'C
addikt

Nem pontosan értettem mit írtál olvas át :P Bár előrendelt készülék volt de nem én vettem így pró aképpen regisztráltam be. Nem izgatott különösebben aztán hogy a samsung szánt rá időt hogy kiderítse minden rendben van és jogosult vagyok annak csak örülhetek.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#760) ForRedGlory válasza Teal'C (#759) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Pont a 14 napos elállásra és arra, hogy valaki visszaél vele. :)

(#761) ADAM1337 válasza ForRedGlory (#760) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Akkor szerinted, nincs nagy difi az s20 ultra-hoz képest jól veszem ki ?
Aksiban mekkora difi ?

(#762) domos válasza ADAM1337 (#761) üzenetére


domos
senior tag

Egy napos mind.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#763) ADAM1337 válasza domos (#762) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Ugyanazon felhasználás mellett azért jó kalkulálni.
Bár jövőhéten én is megtudom, de már ott tartok, hogy lehet lemondom a rendelést.

(#764) leslien válasza Teal'C (#759) üzenetére


leslien
nagyúr

mindenkinek 14 napos elállás kéne a globál verzióval ajándék bezsákolással ... és ez még mindig nem lenne kellőképp elégtétel...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#765) Teal'C válasza leslien (#764) üzenetére


Teal'C
addikt

Na ez jogos, de azért mert pofátlanok nekünk még nem kell lealacsonyodni az ő szintjükre. A legroszabb hogy visszaélnek az emberek márkába vetett hitükkel. De ismered a mondást "addig jár a..."

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#766) ollie válasza leslien (#764) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Lehet, hogy pont ezért nem adják automatikusan az ajándékot, hanem utólag kell igényelni.

***

(#767) adamklark


adamklark
senior tag

amikor rendeltem watch active 2-t akkor duo charger dolog volt azt hiszem ajándékba, azt is külön, utólag kaptam, szóval ez nem új dolog és teljesen érthető mert könnyen ki lehet használni.. bár jó lenne több kommunikáció részükről hogy mi a tök van

(#768) Schuler888 válasza ezoltán (#686) üzenetére


Schuler888
senior tag

Viber jelez, messengert nem tudom hogy irtak meg, de meg eletemben nem lattam

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#769) Schuler888 válasza 7Heads Drago (#369) üzenetére


Schuler888
senior tag

Azert igy is vinni fogjak az evet. Az S es Note szeria is teljesen jo, az egy dolog h xar helyen laksz es ide nem a snapi verzio jon, de te mint hater akkor se venned meg :U a fold 2. Kiadasa tokeletesitette az elso kiadast, a z flip elso kiadasa a legeladottabb hajlekony kijelzos telo, tehat az idei samsung felhozatal nem is hozott forradalmat, meg igy is viszi a piacot..

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#770) janeszgol válasza Schuler888 (#769) üzenetére


janeszgol
félisten

Ellenfél nélkül nem nehéz nyerni. Ráadásul úgy nincs ellenfele, hogy leszedálták azt az egyet, aki volt (Huawei).

(#771) Schuler888 válasza janeszgol (#770) üzenetére


Schuler888
senior tag

Tudod, "mindenki a maga szerencsejenek a kovacsa". Lehetne barki ellenfel, de meg igy is inkompetensek, meggyozodesem egyebkent, hogy a samsung pont ezert engedi meg maganak ezeket a huzasokat, mert nem nagyon fenyegeti senki oket, ha korbezarna a konkurencia es elkezdene a fejere noni, akkor kenyszeritve lennenek, hogy huzzak elo a nyulat a kalapbol.. :)

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#772) janeszgol válasza Schuler888 (#771) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez igaz. Végül is a lehetőség mindenki előtt ott áll, és hát a Samsung az egyik, aki évekig építette a brandet. Kivéve a Huawei (ő a másik) előtt, mivel őt külső tényezők fojtották meg.

(#773) ezoltán válasza Schuler888 (#768) üzenetére


ezoltán
tag

Nekem a Viber sem. Az sms, Instagram igen...

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5 | Huawei Mate 20 Pro | Samsung Note 20 Ultra | Samsung S20 | Xiaomi MI 11 Ultra | Pixel 6 PRO | Samsung S22 | iPhone 14 PRO

(#774) Joe_Muad_Dib


Joe_Muad_Dib
tag

Pls help! Az mitől van, hogy amikor bekapcsolom/újraindítom a telót, akkor nem indul el rendesen,nem is azt az órát mutatja amit beállítottam pl. a zárolt képernyőre, hanem egy másik formátumút, amikor feloldom, akkor kírja, hogy "telefon indítása" van egy kis scrollos "animáció" és utána tölti be a kezdő képernyőt. Most direkt vártam 3! percet az újraindítás után és ekkor is ezt csinálja.

(#775) tódvárt


tódvárt
csendes tag

Személy szerint nagyon tetszik a telefon, de ha olyanokat fog produkálni, mint az S20 ultra, akkor még várok egy jobb dobásra. Palacsintát sütni jó volt; navigáció fél óra után melegedés miatt leállt, és bármilyen furcsa, képes volt bármikor drasztikusan belassulni, lefagyni. Fényképezés; hívás, üzenet írás, böngészés...FR után is dettó. Valódi átok volt aranyáron. Sokat ígért, de semmit nem valósított meg.
Lehet, hogy kifogtam egy selejtet, de akkor nem csak én. Rá lehet fogni ezt az Exynosra? Az összes csúcs Samsung megvolt, de ennyit nem szívtam még telefonnal. Lehet, hogy ez a Note most kimarad. De amilyen barom vagyok, lehet, hogy 2 hét múlva megveszem. :((

[ Szerkesztve ]

Nem tudok elmenni személyesen Budapestre, a megadott városokban és vonzáskörzetükben tudunk üzletet kötni, valamint postázok is!

(#777) ollie


ollie
MODERÁTOR

PhoneArena akku teszt: [link] Minden Samsung Exynos-os verzió.

Web browsing
Note20U 120Hz - 9:33
S20U 120Hz - 10:28
Note20U 60Hz - 11:58
S20U 60Hz - 12:23
Note10+ 60Hz - 11:38
iPhone 11 Pro Max 60Hz - 12:57

Az iPhone-nak a legkisebb a kijelzője.
Ahhoz képest, hogy 500mAh-val kisebb az Ultra akkuja az S20U-hoz képest, nem is rossz az akkuidő.

Youtube videó lejátszás
Note20U 120 Hz - 6:24
Note20U 60Hz - 7:00
S20U 60Hz - 10:29
Note10+ - 8:02
iPhone 11 Pro Max - 8:58

Ez már eléggé gáz.

3D Gaming:
Note20U - 5:09
Note20U 60Hz - 7:17
S20U 60Hz - 9:12
Note10+ - 7:48
iPhone 11 Pro Max- 7:30

Itt is szépen látszik, hogy a 120Hz mennyire meríti az akkut. Ezzel sajnos nem lehet mit kezdeni. Nagyobb akku kell.

A Snapdragonos valszeg egy 20-30%-ot rátesz ezekre az eredményekre.

[ Szerkesztve ]

***

(#778) ForRedGlory válasza ollie (#777) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ahhoz képest, hogy a legdrágább Note 20 kategória, elég gyenge.

(#779) TODI1111 válasza ollie (#777) üzenetére


TODI1111
addikt

Az is gáz, hogy a note 10+ kisebb akkuval kettőben jobb.

(#780) ADAM1337 válasza ollie (#777) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

A youtube és gaming s20u 120hz-en mennyi ? Bocsánat nem pörgettem át a videót.
Mondjuk ha tud 5 órát az jó, nálam a sima s20 volt ami 3,5órát tudott maximum valós felhasználással, ha ezeket hozza bármikor akkor annyira azért nem vér ciki, de valószínű a samsung ráfog érezni hogy ez kevés.

(#781) S e t h


S e t h
nagyúr

A probléma csak annyi, hogy ha szükséged van az s-penre, akkor nincs alternatívád.
Ehhez képest,
- aksiban sehol sincs
- fotózásban sem veri a mezőnyt,
- exynossal szopatják a fél világot,
- az ára alapján vernie kéne az egész mezőnyt.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#782) S e t h válasza ADAM1337 (#780) üzenetére


S e t h
nagyúr

Xda-n panaszkodnak az exynos tulajok, 3,5-4 és 5 órás sotok vannak, talán egy valakit láttam, aki ennél magasabbat írt, igaz csak tegnap olvastam.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#783) ADAM1337 válasza S e t h (#782) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Átfutom én is mondjuk most van egy belakott telefonom, visszaállni nem nagy kaland, max elállok tőle. 3nap úgyis az intelligens betanulása a telefonnak.

(#784) S e t h válasza ADAM1337 (#783) üzenetére


S e t h
nagyúr

Viszont a sok forrósodás panasztól a falra mászok.
Átszinkronizál mindent a régiről, letölt egy valag alkalmazást és meleg.
Ekkor annyira azért nem kéne meglepődni, bár megnéznék vkit, aki nyári melegben 30 fok felett használja, hogy ott is melegszik-e, mert S20-nál népbetegség.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#785) S e t h válasza ForRedGlory (#778) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem te szoktad linkelni azt gettós stílusban beszélő feka tagot, aki tokokat szokott tesztelni?
Nem jut eszembe a neve, megnéztem volna előrukkolt-e már valamivel. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#786) telefonmágus


telefonmágus
senior tag

Ez a telo sajna használhatatlan kategória nálam jelenleg,ugyanaz a retek ,mint a g973 s10 volt

CSC kód váltást nem tudsz rajta csinálni,beletettem vagy 6 féle kártyát,de nem jöttem rá,hogyan lehet,olvastam svéd holland és sok magyart aki nem tud váltani

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#787) Noukoum válasza S e t h (#782) üzenetére


Noukoum
veterán

Hihetetlen hogy le kell venni 60hz-re hogy legyen egy “normális” üzemidőd. Ér ennyit az hogy vékonyabb lett?

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#788) Ateszpapa válasza S e t h (#785) üzenetére


Ateszpapa
addikt

A macskás csávó?
[link]

[ Szerkesztve ]

(#789) S e t h válasza Noukoum (#787) üzenetére


S e t h
nagyúr

Egy új telefonnál ne kelljen már azon aggódnom, ha oktatáson vagyok és jegyzetelek, hogy utána menni fog-e még a navigáció, vagy csak powerbankkal.
Ha meg alap, hogy le kell tiltatnom mindent, akkor minek veszek ilyen készüléket?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#790) S e t h válasza Ateszpapa (#788) üzenetére


S e t h
nagyúr

Köszi, ő az. :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#791) Cattle_Decap válasza ollie (#777) üzenetére


Cattle_Decap
tag

A Youtube video lejatszas kozben beall a 60 Hz nem?

Ez igy elegge melytorok.

(#792) Noukoum válasza S e t h (#789) üzenetére


Noukoum
veterán

Note 10 széria ezerszer jobb vétel az a helyzet ár/érték arányban.
Igazából nincs ebben semmi meglepő, a huawei kiesése miatt most ilyet is lehet adni. De azért egy fél milliós tepsi note készülék 4-5 órás sot-mal 2020-ban szégyen. Az hogy a snapdragonnal jobb a helyzet az itthon semmit nem számít.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#793) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Nekem ez lenne az első Note-om, amit elvileg kedden hoznák is. De viszont elgondolkodtam, hogy inkább lemondom. Vagy átveszem, azt meglátom személyes tapasztalat alapján maradjon e vagy sem.

(#794) S e t h válasza Ateszpapa (#793) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ne mondd le, próbáld ki, a személyes tapasztalat legyen a döntő, főleg ha ez az első.

Noukom.
Én megfogdostam anno a Note 9 és Note 10-et is, de egyiknél sem éreztem semmit, itt viszont nagyon kijön a 120hz, én még ilyen fliud telefonnal nem találkoztam, a probléma csak az, hogy cserébe hamar le is merül.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#795) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Sziasztok Laci vagyok és ti a tech2-t nézitek is letesztelte a telefont.
Nála 5-6 óra SoT volt átlagosan.

(#796) ForRedGlory válasza S e t h (#785) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Jah, de látom beelőztek. :)

(#797) leslien


leslien
nagyúr

én már csak röhögni tudok ezen.... zseniálisan csinálja a Samsung... :C

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#798) ollie válasza ADAM1337 (#780) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azokat a teszteket nem csinálták meg.

***

(#799) domos válasza S e t h (#782) üzenetére


domos
senior tag

5 óránál többet nekem se nagyon produkál, S20+ jobban bírja pedig akku ugyanakkora. Pedig én fix 60Hz-en használom. Az a vicc hogy prociban is alig erősebb mint a tavalyi... persze ez is elég gyors, de azért eljárás az ember. Az enyém viszont legalább nem melegszik, intenzív használat közben sem.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#800) doooo válasza domos (#799) üzenetére


doooo
veterán

"Az a vicc hogy prociban is alig erősebb mint a tavalyi... "
Legalább 20%-kal erősebb a tavalyinál (ami bőven megüti az átlagos, évenkénti "erőnövekedések" számait). Főleg ha nem melegszik nagyon, és nem throttlingol.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.