Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) viera válasza #24536576 (#96) üzenetére


viera
őstag

Én már döntöttem,i12 Pro lesz. :))
Nekem már nincs hiányosság az iOS-ben,sőt... :)
iPad Pro,Apple Pencil,AirPods Pro is nagyon tetszik,meg vagyok elégedve velük. :K

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#102) Teal'C válasza gg07 (#100) üzenetére


Teal'C
addikt

ÉBREDJ FRODÓ

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#103) Micsurin válasza ollie (#82) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Pedig anno a Galaxy Alpha milyen szépen hozta amit kellett volna az Exynos családnak... :U

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#104) Uckz válasza Ádám16 (#89) üzenetére


Uckz
tag

Világjárvány, abból fagadó ellátáslánci problémák, korea-japán kereskedelmi vita ami erősen kihat a fogyasztóelektronikai piacra, illetve növekvő bérek, mint pár makrotényező

Maga a piac nagyon telített és egyre csökkenő telefon eladásokról jönnek hírek, főleg felsőkategóriában (amit jóeséllyel okoz az extrém magas ár is)

Ezen felul magában a telefonban is van valamiféle minimális fejlődés, kb gondolattal jobb akkumulátor meg más kameraelrendezés, meg egy új hulladék exynos logikusan ennek is van valamennyi többlet ára

Amúgy egyre mennek fel az árak, de egy év múlva meg majdhogynem fél áron dobálják az ember után őket. Így személy szerint nem is látom értelmét nagyon megjelenés után rögtön megvenni, és szerintem annyira így nem is érdemes frusztrálnia magát az embernek azzal hogy mennyire irreális árat címeznek rá megjelenéskor

(#105) adamklark


adamklark
senior tag

abban reménykedem hogy jövőre dobnak valamit az új exynos-szal, note széria nekem kedvenc de ez már túlzás, árcsökkenés legalább lesz note 10-re

(#106) S e t h


S e t h
nagyúr

Nem gondoltam volna, hogy ebben a covidos évben ennyire hülyék lennének és a gyengélkedő s20 eladásokat még megfejelik ezzel, az exynosról már nem is beszélve.
De az is megér pár keresetlen szót, hogy kiadnak egy lite verziót 350 ezer forintért, ami máshol flagship árkategória.
Ja és aksi is vicces.
Szóval nem csak a forintunk xar, de a gyártó is egyre inkább.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#107) Zé.


Zé.
tag

Az alap verzionak drasztikusan csökkenteni kell az árat, mert kérni ugyan lehet, de hasoló történet lehet, mint az LG a variánsaival, árzuhanással! A független piac, az EU-ban lefogja árazni eme Exynosos drágaságot... Az igényesebb, tájékozottabb emberek használnák, de öket nem lehet egykönnyen megvezetni! Ez a legújabb marketing minden gyártónál, a horror ár... Az ultra más kategória, de az se Exynossal!

(#108) bteebi


bteebi
veterán

- Feleslegesen nagy phabletnek is (meg FHD+ felbontás???)
- Kameralyuk
- Iszonyat drága.

Ezeket leszámítva nem lenne rossz. :U

#107: Hogy kiket nem lehet megvezetni?? :U Venni fogják ezt is, csak kicsit kevesebben. Ráadásul még a koronavírus is bekavar majd nekik is.

[ Szerkesztve ]

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#109) Ádám16 válasza S e t h (#106) üzenetére


Ádám16
addikt

Amúgy jó telókat gyártanak ők, az A széria nyírja leginkább az S szériát, az M széria új tagjai is jók, a Note-okkal is a proci, ami újabban tényleg szar, és a töltés is gyenge ahhoz képest.

Lehetne “visszaút”, de amíg ilyen áron nyomják, lopjanak szovat. :(((

(#110) viera válasza Teal'C (#102) üzenetére


viera
őstag

+1
Tökéletes telefon nincs és nem is lesz. :N

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#111) leslien válasza gg07 (#100) üzenetére


leslien
nagyúr

talán a S20 fan edition.... legalábbis remélem ua. lesz mint a S10 lite ,h SD érkezik... azt a retket meg meghagyják a Samsung mérnököknek aztán mehet a maszturbálás...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#112) ollie válasza Micsurin (#103) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkoriban még az Exynos volt jobb, az utolsó ilyen az S7-ben volt, S8-tól jött a lejtmenet.

***

(#113) ollie válasza bteebi (#108) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A mérete jó, egyáltalán nem felesleges. FHD meg csak a kisebbiknek van.

***

(#114) francz'70 válasza letbum (#64) üzenetére


francz'70
aktív tag

17 évig mindig megtaláltam a kínálatukban azt amire szükségem volt (ár/érték arányt is figyelembe véve

Na akkor most ott Note10+ ;)
Nem reklámozni akarom, de szerintem most már ár/értékben is ott van szeren, a 8-asod után tuti vétel.
Ahogy látod nem lesz jobb a helyzet, két éven belül meg amúgy sem érdemes cserélni.

(#115) Micsurin válasza ollie (#112) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Már az S7 sem volt az igazi a Mali megoldása nem volt a helyzet magaslatán, Kirin oldalon is látszott az állandó nyűglődés.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#116) joker1220 válasza ollie (#91) üzenetére


joker1220
őstag

Mondjuk azért nem szép dolog hogy ugyanazért vagy olcsóbban a világ többi részén snapdragon van, itt meg exynos. De hát ha megtehetik és így is megveszik akkor végülis a gyártó jobban jön ki belőle..

Az akkuban meg kamerában jobb, na meg nagyobb ha jól olvastam :) Most 191 ért tudom megvenni, a + nekem nagy és 40k val drágább. S20 30k val lenne több de nem kell QHD meg 120HZ ..

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#117) janeszgol válasza leslien (#111) üzenetére


janeszgol
félisten

Én csak azt nem értem, hogy Dél-Koreában nehezményezték, hogy az S20 család náluk is Exynos-szal jött, és ez megalázó nekik. Akkor a Note 20 család miért nem avval jön?

[ Szerkesztve ]

(#118) Micsurin válasza joker1220 (#116) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Az olcsóbban relatív minden gyártó USD : EUR konkrétan 1:1 veszi.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#119) sasa134


sasa134
addikt

Hello Note10. :C

Avanti Roma

(#120) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Nem hiszem, hogy volt valaha is ekkora öngól a Samsungnál... :N

(#121) k-adi válasza Mr Anderson (#86) üzenetére


k-adi
nagyúr

"Nagyon nyeregben érzi magaát a Samsung...."

úgy nem nehéz, hogy körülötte az összes többi béna és szintén túlárazott, ja meg kiherélték a huwit is, stb.

(#122) Noukoum


Noukoum
veterán

Azért azt illik hozzátenni hogy még mindig bőven az i11 pro ára alatt van. (Itthon) Az a különbség hogy az apple 3 éve ennyiért adja a mobilját, a samsung meg fokozatosan emelt árat. Majd meglátjuk mit lép az alma, de akár növelnek árat akár nem az árfolyam miatt úgy is drágább lesz.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#123) leslien válasza janeszgol (#117) üzenetére


leslien
nagyúr

nem tudtad?! jövőre ott lesznek az Oscar gálán....

simlis ,rafkos genyok....

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#124) janeszgol válasza leslien (#123) üzenetére


janeszgol
félisten

Jah. Dráma kategória vagy vígjáték? :D

(#125) ollie válasza joker1220 (#116) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Olcsóbbnak nem mondanám máshol sem.

***

(#126) VivienR


VivienR
tag

350-ért vettem az 512-es Note 10+-t januárban. A 20-as alig tett valami előrelépést és közel fél milla. Szoftveresewn meg majd lecsorog néhány újjítás. A kamera nem érdekel, ha fotózni akarok, akkor a DSLR-em meg kb körberöhögi a Note 108 MPx-ét... ;] A Tab s7+ már jobban érdekel...

(#127) Firehand


Firehand
tag

Azt hiszem nekem is marad karácsonyra a Note 10+
De ez lesz nekem is az utolsó Note szériám, pedig szerettem....
Note 20 LITE (nem tudom másnak hívni) ára vicc.....

Lassan tényleg Apple terméket kell venni mert "jobb" lesz az ára mint a samsung.....

Ha kicsi a tét a kedvem sötét....

(#128) Mexildos


Mexildos
aktív tag

Lehet itthon kapni a telefont 512GB rammal vagy teljesen felejtős? Ha igen csak Samsung store-ban vagy esetleg Telekom kínálatában is lesz a kezdeti 256gb mellett? Valaki tudna erről infót akkor megköszönném.

(#129) szaszyka válasza gg07 (#100) üzenetére


szaszyka
senior tag

Valamit elfelejtettél: legalább Usb 3.0 csatlakozó, mert hiába Usb Type-C, ha közben 2.0 szabványra épül.

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#130) erahurka


erahurka
félisten

Olcsók lettek, Telenor XXL csomagban is 310 :C

(#131) leslien válasza janeszgol (#124) üzenetére


leslien
nagyúr

akkor már inkább a Sony Xperia 1 II + fejhallgató...354k a Telenornál kártyás csomagban...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#132) beyruth82


beyruth82
veterán

Hát ez elég nagy csalódás. Van amiben még kevesebbet is tud mint azS20 család....
A note 20 fhd+-os 60hz-s kijelzője pedig botrány.

(#133) Teal'C válasza Mexildos (#128) üzenetére


Teal'C
addikt

GsmArena azt írja lesz 512 itthon sehol még.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#134) joey04


joey04
titán

Árak emelkednek, a belső alig változik. Azt hiszik hogy a huawei kihullásával ennyire le lehet ereszteni? Lassan előz a Xiaomi...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#135) Cattle_Decap


Cattle_Decap
tag

https://www.youtube.com/watch?v=mRvBCXMSrBE
Meg mindig nincs 1440p es 120 Hz.

Muhahahaha. Fel mihalyert nehogy mar.

[ Szerkesztve ]

(#136) #24536576 válasza Mexildos (#128) üzenetére


#24536576
törölt tag

12GB nem elég? :Y

(#137) Kasya válasza #24536576 (#136) üzenetére


Kasya
nagyúr

Mióta duál simezek, azóta nekem nem.

(#138) LurkerSheik


LurkerSheik
senior tag

Addig nem lesz nálunk Samsung amíg Exynossal van a motortérben.
Dealbreaker.
Note 20 és nem bővíthető? 60Hz? :DDD
Szép szép ez a marketing de valóságban Note 20 Light és Note 20 lenne ez igazából.
ezek a gagyi elnevezések, hogy Pro mode, Mystic Bronze Mystic Green Mystic Gray.
S9-ben is már f/1.5 rekeszérték volt ha jól emlékszem, miért léptek vissza?

Telekom 692k?
Most mit hisztiztek? Egy igazi férfi bevállalja!
Te vagy a csóró, ha sokallod!

;]

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#139) #24536576 válasza Kasya (#137) üzenetére


#24536576
törölt tag

Nekem a Note9 6GB RAMmal elmegy dual simmel... :Y

(#140) Teal'C válasza LurkerSheik (#138) üzenetére


Teal'C
addikt

692k Simán azért írtak ennyit hogy az egész internet róluk beszéljen és be is jött nekik ahogy látom. :(

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#141) Teal'C válasza Kasya (#137) üzenetére


Teal'C
addikt

A dual simnek semmi köze a ramhoz.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#142) Kasya válasza #24536576 (#139) üzenetére


Kasya
nagyúr

Mea culpa, 128GB ROM-nak olvastam :B


Teal'C
Igaz. Vacsi kozben nem kellett volna fel szemmel olvasnom :(

[ Szerkesztve ]

(#143) Kasya


Kasya
nagyúr

A wireless Dex hogy mukodhat? Kell neki egy HDMI vevo, vagy ScreenMirroring, vagy csak Samsung TV/monitor kompatibilis?

(#144) Teal'C válasza Kasya (#143) üzenetére


Teal'C
addikt

Szerintem simán egy hálózaton kell lenniük.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#145) francz'70 válasza Mexildos (#128) üzenetére


francz'70
aktív tag

Ez elég érdekes. Mondjuk az Alzánál megemlítik de választani nem lehet :F

[ Szerkesztve ]

(#146) Micsurin válasza joey04 (#134) üzenetére


Micsurin
nagyúr

De jó, hogy te írtad be. Én nem mertem volna túlságosan polgárpukkasztó kijelentés ez... :DDD :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#147) #24536576 válasza Kasya (#142) üzenetére


#24536576
törölt tag

Az is stimmel, 6/128 és megy a dual sim. :D Háttérből mit vesz el a dual sim?

(#148) BusinessGuy


BusinessGuy
senior tag

Kuka....
Gyakorlatilag a Note 10 snapdragonos verziója is elveri lassan feleennyiért. Elég szomorú hogy tájékozódás helyett van aki fontolgatja a megvásárlást ahelyett hogy a samsungot végre pofáraejtenék a vásárlók és kilátásba kerülne a hulladék exynos verziók mellett a VÁLASZTÁSI lehetőség az EU régióban is a snapdragonért....
És amellett hogy a Note 10+ legalább még nem volt generációs lemaradásban snapdragonos társához képest a Note 20+ exy-snap párosához képest még van pofájuk egy igen druva áremeléshez is.
Tényleg fel kéne ébredni a fogyasztó társadalomnak ahelyett hogy vakon durva önigazolással ("szerintem semmi baj ezzel a telefonnal blaa blaaa") megvásárolnának minden szart, akkor talán a mobiltelefon gyártók sem lennének évről évre egyre jobban elpofátlanodva....

(#149) moleculez válasza gg07 (#100) üzenetére


moleculez
veterán

Tökéletes mobil recept: - mármint számodra ;)

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#150) moleculez válasza francz'70 (#145) üzenetére


moleculez
veterán

Szerintem annak elég nagy laggja lenne, ehhez valami wifi-direct, DLNA megoldás kellhet.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.