Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) joey04 válasza Schuler888 (#950) üzenetére


joey04
titán

Neked bármikor! :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#952) adamklark


adamklark
senior tag

Úgy tűnik lassan elkezdodik a Buds kiszállítása

(#953) domos válasza adamklark (#952) üzenetére


domos
senior tag

Hívtak előtte telefonon?

Nekem is megjött a mail, nem hívott senki előtte telefonon. :))

[ Szerkesztve ]

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#954) telefonmágus válasza adamklark (#952) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Ja 10:38kor jött nekem is

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#955) adamklark


adamklark
senior tag

nem hívtak ami fura. tegnap írtam Samsungnak hogy mi a helyzet most meg emailt küldtek, lehet úgy voltak vele hogy gyorsan ki kellene küldeni már

(#956) adamklark


adamklark
senior tag

egyébként ez a sablon válasz jött kb email küldés után 2 perccel, csodálkoztam is xd

(#957) sterby79


sterby79
tag

Én is ma kaptam az smst, hogy holnap kerül kiszállításra a Buds! :D -Nem hívtak csak üzenet jött!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Galaxy S24 Ultra, Samsung Galaxy Watch 5 pro

(#958) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Szintúgy zenész, csak nekem már nincs is meg az n20u. :DDD

(#959) Ateszpapa válasza ADAM1337 (#958) üzenetére


Ateszpapa
addikt

P40 proval is tökéletesen fog működni. :)

(#960) ADAM1337 válasza Ateszpapa (#959) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

eretnekség :DDD

(#961) poli27 válasza ADAM1337 (#958) üzenetére


poli27
veterán

Valld be neked csak a füles kellett :DD

(#962) ADAM1337 válasza poli27 (#961) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nyilván. :DDD

(#963) barcsajani


barcsajani
tag

Sziasztok, jelenleg S20 Ultra-t használok. Körülbelül 4-5 óra SOT-ok jönnek ki belőle, erősebb használattal kicsit melegszik de amúgy megvagyok elégedve vele.
Lehetőségem lenne lecserélni egy Note 20 Ultra-ra, 50k-val kéne megpótoljam.
A kérdésem az lenne, hogy megéri-e váltani?

S23U + M51 + Galaxy Watch 3 Titanium + Buds

(#964) TODI1111 válasza barcsajani (#963) üzenetére


TODI1111
addikt

Ezt neked kell eldönteni. Nekem volt S20 ultrám és most note 20 ultrám van. Én nem bántam meg a cserét mert elötte is voltak note készülékeim és egyre gyakrabban használom az S pent. Szerintem kamerában is jobb egy árnyalatnyival mint az S20 ultra. Üzemidőben nálam mindkettő tudja az egy napot (minden este megy a töltőre akár 10% akár 40% van benne). Egy fórumtárs éppen tegnap rakott be sotot [link]
Menj el egy üzletbe, nyomogasd kicsit, próbáld ki az S pent és mérlegelj, hogy kell-e neked vagy sem.

(#965) telefonmágus


telefonmágus
senior tag

Minnyá hozza a futár a buccot :DDD

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#966) adamklark


adamklark
senior tag

na meg is érkezett, 9-12:00 közöttre írta a GLS, 8:12-kor jött meg xd

(#967) ADAM1337 válasza adamklark (#966) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Szintén zenész, egész jól szól, bár én főleg elektronikus zenét hallgatok arra szerintem tökéletes.

(#968) adamklark


adamklark
senior tag

nekem az tetszik hogy kicsit kényelmesebb hordani, még tesztelem hogy több órán át milyen viselni. Az aktív zajszűrés meg olyan mint videós tesztekben, minimális zavaró zajokat kiszűr, kutya ugatás meg motor bézgetés meg nem (azt mondjuk más sem)

Az "agybadugós" füleseket már megszoktam mert muszáj (régi 'kagylós' sajnos egyre kevesebb van), de azért nem a kedvencem az in ear dizájn.

[ Szerkesztve ]

(#969) S e t h válasza barcsajani (#963) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ha kell az s-pen, igen.
Ha nem kell, nem.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#972) gyvince


gyvince
senior tag

Sziasztok jelenleg a Xiaomi MI 9t van szemek egy S20 pluszal vagy Note 20 érdekelne hogy mik a hátrányok előnyök akku idő valami ha van a hibái is érdekelne ??

Apple Iphone 12 Pro Max + Apple Watch Series 4 44mm, Hp Omen laptop

(#973) gyvince


gyvince
senior tag

üdv szemezek most a Note 20 ultrával vagy a Iphone 12 pro maxxal kinek milyen az üzemidő? mi a vélemény a Note 20 ultráról??

Apple Iphone 12 Pro Max + Apple Watch Series 4 44mm, Hp Omen laptop

(#974) OmniaI900


OmniaI900
tag

Sziasztok. Jézuska hozott egy note20 ultra 5g. Még ismerkedési szinten vagyunk, de volna egy kérdésem, két oldali hívás rögzítés megy valakinek?? Ha igen melyik appal??
Üdvözlettel

(#975) bbendre válasza gyvince (#973) üzenetére


bbendre
őstag

Ha teheted várj januárig (vagy január után vásárolt telefonnal) a döntéssel
[link]
10 000-100 000 forintig: 1 év
100 000-250 000 forintig: 2 év
250 000 forint felett: 3 év.

A Samsung januárban adja ki S21 sorozatot. Elvileg a Note sorozat pedig nyár eleje Augusztus helyett. (Elvileg lesz Note sorozat jövőre is) Valamint jönnek a Fold telefonok.
Apple háza táján a Pro Max jó lett, de az 5G sokat fogyaszt a tesztek alapján és lassabb néha mint a 4G. Jövőre jön az Apple 5G chip qualcomm chip helyett.

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#976) dodicsaba válasza bbendre (#975) üzenetére


dodicsaba
aktív tag

Nem semmi.

[ Szerkesztve ]

BlackBerry Passport

(#977) bbendre válasza dodicsaba (#976) üzenetére


bbendre
őstag

Jelenleg az Apple és a Samsung termékekre is 1 év garancia van. A Samsung vállal +1 évet, de hogy ez pontosan mire is: [link]
Szerintem nem mindegy, hogy 1 év vagy 3 év gari lesz a telefonon. :R

100 oldalt tudnék írni...
Technikai oldalról pedig már mindent "megénekeltek" a youtubon és itt is.
Két teljesen más telefon. Két teljesen más rendszer.
Amire sokan panaszkodtak, hogy az ultrán "nyomják a gombot" és a fénykép lassan készül el, a téma bemozdult vagy már ott sincs.
A kamera hol itt hol ott jobb. Videoban erős lett az Iphone, de a dolby vision drága.
Jövőre jön viszont jön az olcsóbb Qualcomm snapdragon HDR megoldás.
Pl a 84MP images with zero shutter lag.
Nekünk europába az Exynos processor érkezett amire idén nem sikerült annyira jól. remélhetőleg jövőre rendben lesz.

Jelenleg Aksiban az Apple jobb, de kérdés, hogy mit csinálsz a telefonnal? Lehet 6x kell töltened naponta, lehet csak 3 havonta egyszer :D

Véleményem szerint a N20Ultra jó telefon, de sok gond lehet vele ha tökéletes telefont keresel. Pl fényképezés terén 50% szerint jó a kamera és 50% pedig már el is adta. A Iphone Lidar jól jön ha karácsonykor fotozód a családot vagy születésnapot gyergyafénynél amiben a Note nagyon gyenge.
Az Iphone jobb élményt ad viszont alig szabható testre és nincs 120Hz, ami van a Note-on, de csak FHD+ felbontásban és eszi az aksit... Nincs tökéletes választás... :W
Nekem ha a két telefon között kellen megint választani akkor az Apple
Szerk.: Még akkor is ha minden usb-c (macbook is) és csak az Iphone lightning kábel :O

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#978) TODI1111 válasza bbendre (#977) üzenetére


TODI1111
addikt

Egyetértek, hogy nincs tökéletes választás. [Itt] írtam néhány sort, hogy én például miért az ultrát választottam. Ehez még hozzá lehet adni a teljesség igénye nélkül, hogy még mindig nem lehet megoldani az iphone készülékeken az ismétlődő értesítés emlékeztetést (nem fogadott hívás vagy üzenet, viber, email érkezéséről) még harmadik féltől származó alkalmazással sem. Jön például egy értesítés és ha nem vagy a készülék mellett akkor lehet, hogy csak egy óra múlva veszed észre. Az iphoneban egy kicsit jobb a kamera, jobb az akku kezelés és optimalizálás, de sokkal több a negatívum ( az én szemszögemből ). Ezért kell mindenkinek rászánni az időt és átgondolni mire használja legtöbbet a készüléket, mi a fontosabb számára és úgy választani.

(#979) fRooStzzZ


fRooStzzZ
senior tag

Üdv...
Kérdésem lenne..
Ki frissített most az One UI 3-ra?
Hát hogy őszinte legyek, ha így elbacnak mindent, akkor többet nem frissítek..
Több gondom is van jelenleg. Az egy dolog, hogy borzasztóan néz ki.
A tárcsázónál az utolsó hívásoknál eltűntek a profilképek, csak a számok meg a nevek vannak kitéve, a névre kattintva nem nem ajánlja fel melyik számról akarom felhívni, csak ha rányomok a hívásra, eddig mind2 sim (eltérő színnel) lehetett választani.
Most rányomok a hívásra, ott előjön egy kis ablak, ahol ugyebár tudok választani, de az megint egy felesleges lépés.
Ugyen ez a számok megadása közben is. Nincs hívás sim 1 vagy sim 2, hanem hívás, és majd onnan választom ki.
SMS-nél ki sem tudom választani melyik számról akarok küldeni, gondolom ott is a sim-eknél kell variálni, hogy küldésnél kérdezzen rá.. De miért? miért nincs benne alapból vagy miért vették ki?

Hirtelen ilyesmit találtam benne ami zavar, de holnap újra húzom a régivel..
Napi 60-70 hívásom van, (ilyet nem szabad mondani hogy vezetés közben, mert nem akkor), de így még szenvedni vele.. Szóval értitek.. Aki eddig 2 simmel használta, tudja hogy nézett ki.

Pár képet dobok.
[kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép]

Ilyen volt
[kép]

[ Szerkesztve ]

(#980) fRooStzzZ válasza fRooStzzZ (#979) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

Ja, és az ACR semműkődik. :(

(#981) OmniaI900 válasza fRooStzzZ (#980) üzenetére


OmniaI900
tag

Akkor nem frissítem le mert a hivasfelvetel nekem kell, Valami pozitiv tapasztalat azért van?? Vagy csak negativ lett.

(#982) fRooStzzZ válasza OmniaI900 (#981) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

Eddig pozitívat nem nagyon találtam.. Másképp néz ki, több funkicó máshova került.
Most hogy az éjszakai felvétel milyen, hát nem tudom.. Hogy őszinte legyek, lőttem 1-2 képet ami jó, de előtte nem nagyon foglalkoztam vele, nincs nagyon összehasonlítási alapom..
A filterprovider vagy mi itt nem omlik össze, mint többször a másik rendszeren.
Lehet csinálok 1-2 képet még, és majd a 10-el is, és meglátom..
De ma vagy holnap mindenképp vissza teszem, mert nekem is a hívás rögzítés ami nagyon kell, meg ez a sim választás hiányzik hívásnál, hogy babrálni kell vele.
Akkor az eltűntetett nav. sáv, vagy gomboknál a felfelé csúsztatással van hogy nem érzékeli, valamikor csak 3 vagy 4-re találja el hogy mit is szeretnék, szóval ez is nagyon zavaró.
Újjlenyomat érzékelő ikonja vagy mi más lett, nekem nem tetszik.. igaz ez nem annyira fontos, de azért nem néz ki jól.

(#983) fRooStzzZ válasza OmniaI900 (#981) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

Na megnéztem a mai "statiszikát". :)
76 hívásból 1-et rögzített.. 48mp míg kicsingett a telefon. :W

(#984) OutsideR válasza fRooStzzZ (#980) üzenetére


OutsideR
aktív tag

Nálam nincs gond (az előző verzióhoz képest) az ACR-el, rögzít mindent. Bár én csak 1 kártyát használok.

(#985) fRooStzzZ


fRooStzzZ
senior tag

Hali.
Nektek nem szokott olyat csinálni a telefon, mikor hívtok a másik oldalon nem hallani semmit.
2 SIM-mel használom, egyik elég sokszor lehal, a másik számról hallanak.
Ma 2x kellett újra indítani a telefont ez miatt, mikor a másik számról sem hallottak.
Néha a 2s SIM ki sem csörög, illetve kapcsolatot sem akar létesíteni.
Ujraindítás után faxa minden.
Az elmúlt héten 3x csinálta ezt.
Mind2 szám Vodás

[ Szerkesztve ]

(#986) fRooStzzZ


fRooStzzZ
senior tag

Valakinek egy használaton kívüli clear view tok 5 ezerért nem kell?
személyesen szentendre környékén. :R

(#987) poli27 válasza fRooStzzZ (#986) üzenetére


poli27
veterán

megvan még? ultrára?

(#988) Dzsana válasza fRooStzzZ (#986) üzenetére


Dzsana
senior tag

Én már írtam több privátot is a tok miatt a hirdetésedre, de el sem olvasod...

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.