Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) akooos válasza Anulu79 (#50) üzenetére


akooos
veterán

Mondjuk ez is független ;]
De listaáron, nem előfizuval, még egy 30k-val drágább :D

(#52) adamklark válasza CivicEsi (#46) üzenetére


adamklark
senior tag

ez hogy lehetséges?

(#53) moleculez válasza akooos (#17) üzenetére


moleculez
veterán

Azt mehet a visszahívós SMS :DDD

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#54) PeteePeti


PeteePeti
őstag

Akinek nem fontos a Pen az inkább vegye az S20 Ultrát! Az se egy ár/érték bajnok, de ennél jobb vétel még mindig! :Y

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#55) szpeti40 válasza sanyijedi (#48) üzenetére


szpeti40
addikt

Samsung nagyon le van maradva töltésben :(

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#56) sanyijedi válasza szpeti40 (#55) üzenetére


sanyijedi
őstag

igen, csak hogy a note10+ 45W-t tud

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#57) juuzer


juuzer
addikt

Egyszerűen gyönyörű bronzban. De tekintve, hogy 300k alatt vettem a Note 9-et, és hogy még mindig tökéletesen működik, köszi, nem tervezek 485k-t kiadni rá. :(

Vamos a la playa.

(#58) #24536576


#24536576
törölt tag

Áldassék a Samsung. Vigyáz a pénzemre, marad a Note9. :R

S20U-ban az 5K aksi is lepkefing volt, ebben a 4500as biztos atom lesz. :C Kár, h a feltűnési viszketegségben szenvedők inkább nem nekem adják a felesleges fél millájukat/700Kjukat. :(

(#59) Kasya válasza Scarabeus (#42) üzenetére


Kasya
nagyúr

csak kikapcsolt kijelzővel tud gyorstölteni
Az nem bug, az feature.

(#60) Cattle_Decap


Cattle_Decap
tag

Amugy ezeket a babfuleseket hasznalja is valaki?

Nem tudom elkepzelni, hogy egy Razer Man'o'War utan vagy csak egy egyszeru Kraken utan is turheto modon hangozzon. Meg az az uzemido...

Ezekre tenyleg van igeny?

(#61) akooos válasza Cattle_Decap (#60) üzenetére


akooos
veterán

Első generációs Galaxy Budst használok edzéshez, utazáshoz. Tűrhető minősége van és mondjuk 12-3 órás üzemideje. Ajándék volt az S10-hez, úgyhogy 0 forintért kiváló volt.

(#62) sagit


sagit
addikt

Jó gagyi a sima note 20, pedig reménykedtem.

-Miért nem szögletes? Pont azt szeretem a note 10-ben, lekerekítést is hiányolom oldalt a kijelzőtől.
-Ha már van kissebb akkor az miért nem kissebb rendesen? Akkora mint a tavalyi Note10+ kb
-A kijelző felbontás kissebb mint a nagyban, ok. A sima Note10-ben se zavar bár a ppi még kevesebb lett(401 vs. 393), de a frissítést miért kellett 60 Hz-en hagyni? Hogy biztos ne gondolkodjak el a cserén?
-Kamerák.... tavaly csak a TOF kamera hiányzott a kicsiről ami emészthető volt, minden más ugyan az maradt, idén rendesen lebutították a "kissebbet"

Köszi de idén nem cserélek :W

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#63) Sys85


Sys85
veterán

Egyre jobban távolodom a Samsungtól.
Az az ár...
Kíváncsi leszek,mikor mondja a nagytöbbség egyszer a csúcstelókra,hogy "na meg a lóf@szt".
Hol az az árhatár ahol valóban elkezd visszaesni durván a csúcstelefonok eladása,mert annyit már senki se hajlandó kifizetni.
A fél milliói is nem kicsit bicskanyitogató,de még ezt is hajlandóak sokan kicsengetni.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#64) letbum


letbum
újonc

Köszönöm, maradok a note8-nál. Ha megadja magát veszek valamit, de tuti nem Samsungot. 17 évig mindig megtaláltam a kínálatukban azt amire szükségem volt (ár/érték arányt is figyelembe véve), de ez amit ma művelnek egyszerűen nem tetszik. Sem a külső, sem a belső tartalom, az árakról ne is beszéljünk.

(#65) Kasya válasza sagit (#62) üzenetére


Kasya
nagyúr

A sima Note20-at nem is ertem hogy gondoltak. Nem melto a nevehez...

(#66) Cattle_Decap válasza akooos (#61) üzenetére


Cattle_Decap
tag

Az tenyleg nem rossz uzemido. Azt hittem sokkal alacsonyabb, hisz annyira aprok.

Koszi!

(#67) akooos válasza Sys85 (#63) üzenetére


akooos
veterán

Amíg 24 havi "aprópénzért" adják a szolgáltatók, meg fogják venni :(

(#68) akooos válasza Cattle_Decap (#66) üzenetére


akooos
veterán

Míg reggel beérek az irodába (~40 perc) merül mondjuk 4-5%-ot. A tartó tok egyben egy akksi, ami utána azonnal visszatölti 100%-ra a kis füleseket. Ezért bírja eddig, nem maga a kis babocska erős :)

(#69) AS


AS
félisten

A sima Note 20 nevetséges, és az ára is. A Note Ultra az már jó, de az ára megint csak beteges. Itt jön még az is, hogy EU meg India EX990 -et kap ami sehol sincs a S865+ al szemben. Szánalmas.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#70) Ádám16


Ádám16
addikt

Szépnek szép (Ismét), de rengeteg pontban csalódás. Főleg a sima.
Verbeli luxuscikkek lettek ezek kérem.

Az S-Pen funkciókon kívül a Mate 20 Prom számos pontban jobb a sima Note 20-tól. Ezt jól elbaxta a Samsung, pedig ha 1-2 ponton erősítették volna a Note 10-et (főleg kijelző, és a proci érdekelt volna), nekem esélyes utód lett volna jövőre.

[ Szerkesztve ]

(#71) #24536576


#24536576
törölt tag

Előrendelőknek még az új füles se jár?

(#72) #10949376


#10949376
törölt tag

Semmi extra ,ugyanazt a hardver csomagot adják el csak más néven ennyi,de legalább drága és lassú proci ,töltés,kösz nem.

(#73) akooos válasza #24536576 (#71) üzenetére


akooos
veterán

20 ultra előrendelőknek a Buds bab jár, sima 20-nak a Buds+.

(#74) gg07


gg07
tag

Ennyi pénzért még képesek "kispórolni" dolgokat belőle. Ezen a telefonon érződik igazán hogy direkt visszafogták magukat. Aki ennyiért ezt is megveszi..az nekik jó, hozza a lóvét kevesebb kiadás mellett. És kivárnak a nagyobb újításokkal.
De idehaza ezt launchba csak a felvágós vagy leggazdagabb emberkék fogják beadni.

(#75) szilasz007 válasza tixem (#20) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Detto. Semmi értelmét nem látom 9-ről váltani, de még csak 10-re sem. 4-600 ezret kifizetni marginális "előrelépésekért"....

Amit max a 9-ből hiányolok, az egy böszme optikai zoom. 2x az azért kicsi tud lenni. De ezért a tulajdonságért eladni a vesémet....

(#76) #24536576


#24536576
törölt tag

Nem semmi.

(#77) Ádám16 válasza #24536576 (#76) üzenetére


Ádám16
addikt

Fáj a szemem

(#78) sanyijedi


sanyijedi
őstag

már javították is, és lehet részletre is venni:

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#79) Levi941127


Levi941127
senior tag

Ezért már büntetni kellene a Samsungot...Hihetetlen, hogy nincs erre egy nemzetközi fogyasztóvédelmi szabályozás, egyezmény, paktum akármi, mivel az, amit ez a cég csinál, kimeríti a fogyasztókkal szembeni tisztességtelen eljárás fogalmát, hiszen ugyanazt a terméket ugyanazért az árért (vámok, áfa, EUR HUF diffi nélkül) kínálják úgy, hogy bizonyítottan rosszabbul teljesít.

(#80) Micsurin válasza #24536576 (#76) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Végre 3D-s Svarcis rakétavető tokokat lehet majd csinálni! :C ;] :DDD


Levi941127 Felhívják rá a figyelmed szó nem érheti a ház elejét. :) A hazai meg a tengerentúlon kapható Coca cola is ég és föld.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#81) ollie


ollie
MODERÁTOR

Eszement ára lett ennek is. Majd ha lemegy 300 alá (az Ultra), elgondolkozok rajta.

***

(#82) ollie válasza Levi941127 (#79) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Arra van szabályozás, hogy az egész EU-ban ugyanúgy kell kezelnie minden fogyasztót. Arra nem lehet egy céget sem kötelezni, hogy az egész világon ugyanazt a terméket kell adnia ugyanannyiért.
De ja, elég gáz, hogy az Exynos ennyire lesüllyedt.

***

(#83) Uckz


Uckz
tag

Note 10 949$-on indult, Note 20 999$-ról indul szóval azért nem mérhetetlen nagy áremelkedés de így is katasztrófálisan drága, főleg hogy Európában még jobban elborult a gyógyszer.

Viszont azt nem értem sokan miért vártak valami hatalmas nagy csodát, már régóta minden 2. évben ráncfelvarrás van csak. S6-S7, S8-S9 mind a kettőnél a dizájn nagyrészt megegyezik, és csak rágyúrtak, Note 8-9 ugyan úgy. S10 - Note 10 párosnál jött be az új dizájn, idén jött a szteroid rá. Erre még egy lapáttal rájön a járvány is, így szinte biztos hogy jövőre fognak inkább valami újat mutatni amikor már lenyugodott valamennyire (talán) a világ.

(#84) joker1220 válasza ollie (#81) üzenetére


joker1220
őstag

Legalább a tavalyi széria olcsóbb lesz :DD

Még mindig a Note 10 vagy S20 legyen dolgon rugózok de szerintem a Note 10 lesz belőle :))

[ Szerkesztve ]

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#85) Dzsano


Dzsano
tag

Egyszerűen nem értem, ki fog 350-400 ezer forintokat kifizetni ezekért a telefonokért? Ha munkára kell, akkor is, fene tudja nem vagyok egy Samsung rajongó, 20+30 éve még alsó kategóriás kütyüket árultak, dömpingáron, aztán elkezdték vastagítani a ceruzát az árazáskor. Ennyi pénzért már komplett asztali játékgépet lehet venni monitorral együtt. És az azért másra is jó. Volt samu TV-m, nem volt jó, és egy flipes mobilom, ami 1 évet bírt ki.

(#87) thomas92 válasza akooos (#17) üzenetére


thomas92
aktív tag

Nekem 485-öt ír listaáron az Note 20 Ultra 5G-re Telekomnál. Ettől mondjuk még nem olcsó. :D

[ Szerkesztve ]

(#88) joker1220 válasza Mr Anderson (#86) üzenetére


joker1220
őstag

Pedig jönnek fel a nyakára rendesen :U

Csak hát a szolgáltatós eladások meg a céges flottások tolják alá a szekeret :W

[ Szerkesztve ]

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#89) Ádám16 válasza Uckz (#83) üzenetére


Ádám16
addikt

Ja, így megy évek óta, 20-30k HUF-tal emelkedik az ár, és lásd, hol járunk most.
Semmi se indokolja az áremelést idén.

(#90) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Nem gondolkodtam rajta, hogy veszek ilyent. De meglepett, hogy ilyen magas szintre lőtték be. :U
Ennyi pénzért lehet kapni telefont - két év mobilszàmlával.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#91) ollie válasza joker1220 (#84) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Note10 jó, ott azért nem olyan gáz az Exynos. Nekem a + változat van.

***

(#92) thomas92 válasza sanyijedi (#78) üzenetére


thomas92
aktív tag

+1

(#93) viera válasza Sebibalu (#11) üzenetére


viera
őstag

Én is így vagyok,Note10 az utolsó 🙂
Helló iPhone :C

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#94) akooos válasza thomas92 (#87) üzenetére


akooos
veterán

Igen, kijavították azóta, kár, pedig épp rendeltem volna elő 3-at :DDD Ilyen olcsón nem kell :D

(#95) francz'70


francz'70
aktív tag

Hát ahogy várni lehetett rohadt drága lett ez a tavalyi Note10+ facelift. Eddig sem volt értelme évente váltani, de az idén szinte az összes gyártó odatette magát árazásban, a Note csak hab a tortán (mondjuk jó nagy rakás hab)

(#96) #24536576 válasza viera (#93) üzenetére


#24536576
törölt tag

Én is az iPhone felé kacsintgatok. Talán jövőre még több hiányosságát pótolják, aztán váltok.

(#97) Ricardo válasza Sys85 (#63) üzenetére


Ricardo
félisten

Nem véletlenül estek be az eladásaik. Az idei év nem tipikus a korona miatt, de szerintem egy 30%-os visszaesés nem írható teljesen ennek a számlájára.

(#98) francz'70 válasza joker1220 (#84) üzenetére


francz'70
aktív tag

Ezen ne is gondolkodj tovább, Note10+ tuti teló ;)
(ha kell a pen akkor meg végképp)

(#99) Teal'C


Teal'C
addikt

Ebben az országban minden kereskedő beteg nem kell meglepődni!!!
Én elég nagy samu rajongó vagyok de ez kezd hasonlítani egy görög tragédiára :( Legalább tették volna rá a note9 formatervét.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#100) gg07


gg07
tag

Tökéletes mobil recept:
-csúcs Snapi+Adreno Soc
- 8-16GB RAM, UFS 3.1
-6,1-6,5" Amoled 90-120 Hz Screen..(jó persze ultra lenne, 6,7- 7")
-IP68, NEM Edge kijelző
-Dual SIM,NFC, csúcs gorilla glass, fém hátlap vagy fémhatásu
- képsűrűség: 400+ppi, HDR 10
- bővíthető/ min 256GB Storage
- akksi min. 4500 mAh
- kamera( csúcs Sony sensor),kis rekesz érték, 3-4 db. wide/ultrawide/telephoto/zoom
optikai zoom, OIS..ne dudorodjon ki.., selfie kamera: sok megapixel,nagylátó HDR minden
- video minden IS, elég 4K/60FPS ...de bohockodásból 8K is lehet..
- Stereo speakers, Jack nem fontos, de ha van pacsi. Jó hang.
- GPS,legujabb szabványok, 5G, vezetéknélküli töltés,elöl újlenyomat,arc felsimerés is lehet mind1 csak gyors legyen és hatékony, és gyors töltés.25 W..vagy inkább több.
- inbox gyors töltő, szilikon tok
Jaa és perszer jól megírt szoftver/lefgrisseb android. Faca Fícsőrök.

és akkor ár: $850-tól max. $1200

És ez lenne manapság egy reális flagship.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.