Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) kutyek válasza ADAM1337 (#900) üzenetére


kutyek
senior tag

Ügyvéd sem vagyok, és semmi közöm hozzá (no offense és természetesen OFF): mivel a P40 nem rendelkezik GMS licenszszel (ami device-hoz kötődik, nem userhez vagy előfizetéshez), ezért minden GMS szolgáltatás és komponens használata (beleértve a GMS által nyújtott API-kra épülő 3rd party appokat is) a licensz feltételek (értsd ÁSzF) megsértésével jár együtt, más szóval ab start folytatólagos, súlyos szerződésszegést jelent. Magánemberként mindenki eldönti, mi fér bele ilyen téren, de céges kontextusban azért ez egyértelműen no-go. Mármint normális cégeknél...
Hogy technikailag mi működik, az egy dolog - hogy az ember komoly dolgokra mit akar vagy éppen nem akar használni, az már nemcsak technikai kérdés.
Bocs a hosszú OFF-ért...

[ Szerkesztve ]

(#902) ADAM1337 válasza kutyek (#901) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Cégnél nálunk ki vannak tiltva a huawei/honor telefonok 1 éve, vagyis a beszerzésük, korlátozás "még" nincs.
Csak sajnos nincs konkurencia ami tudja a másfélnapos intenziv használatot, megfelelő sebességgel karöltve.

(#903) Teal'C válasza ADAM1337 (#902) üzenetére


Teal'C
addikt

Miért kell másfél nap nem mehettek haza ;]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#904) domos válasza ADAM1337 (#902) üzenetére


domos
senior tag

iPhone 11 Pro Max lazán hozza a másfél napot, ilyen 10 óra SOT szokott lenni, és ebben van bőven játék is. Mondjuk az nem android.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#905) pecccccccca válasza domos (#904) üzenetére


pecccccccca
senior tag

Hozza az a két napot is. Rengetegszer töltöm csak két naponta, de nagy átlagban a másfél nap mindenképp megvan. :K

Humorban nincs helye tréfának!

(#906) ADAM1337 válasza Teal'C (#903) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Reggeltől délután f5ig birta a note, a p40 pro este meg 40%al rakom a toltore. Igaz a p40el meg naviztam is ezzel nem merek.
Csak ha meló után elmegyek edzeni vagy bármi programra ne hagyjon cserben, sajnos ezt jelenlegi formájában nem üti meg.
Szerintem ez elvarhato én nem szeretem toltogetni napközben.
Itt a tegnapi SoT: első merülés 3ó5p sot

[ Szerkesztve ]

(#907) S e t h válasza ADAM1337 (#906) üzenetére


S e t h
nagyúr

Mondjuk a navitól pont nem tartok, mert nálam andoid auton és folyamatos töltéssel 100% -on van mindig. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#908) ADAM1337 válasza S e t h (#907) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Én irodába dolgozok, jelenleg home office, de ha bekell járni se szeretem navi+töltés, hiába fújja a klíma nem egészséges az aksinak, hogy töltöd miközbe használod.
De a tartalmi része, szívesen várok másoktól is SoT-ot(gördülő képernyőkép), ez is szépen módot vált ha youtube-ozol(gondolom kisebb cpu frekin megint meglenne ott is az irdatlan SoT), és akkor nem meleg a telefon, de játék közben kazánná változik.
Viszont valós felhasználással már más a helyzet, és egy ilyen értékű telefonnál (400k leírni is rossz), szerintem nem kell/szabad ekkora kompromisszumot kötni.

Azt látom, hogy a huawei-hez képest minden smoothabb, a szememnek zavaró a p40 pro képe a note 20 ultra után, mintha az nem stabilan tartaná a 90hz-et, akárcsak a videónál küzd a 60fps tartásával.

(#909) adamklark


adamklark
senior tag

elég változó, én azt mondom hogy átlag olyan 5 óra SoT ha nagyon csesztetem a telefont (mobil net +játék), ha kímélem olyan 6-8óra szerintem (több lenne ha bizonyos beállításokat követnék)
[kép] [kép] [kép]

(#910) Schuler888 válasza ADAM1337 (#908) üzenetére


Schuler888
senior tag

Szerintem amugy a kozonseg kimondottan udvozolte volna, ha van annyira tokos a samsung es bevallalja hogy a kamerasziget vastagsagaig kitolja a keszulekhazat es egy bika akksit belerak, plusz billeges meg kiallas is nyista lenne

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#911) HorviGabi


HorviGabi
aktív tag

De jó hogy nem rendeltem elő, mi ez a grafitporos nylonzacskós hűtés? Nem hiszem el komolyan.

(#912) telefonmágus


telefonmágus
senior tag

Na jönnek az olcsóbb N20Ultrák

Már 30€-val olcsóbb a nagykerben,mint a Pro max 256

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#913) ADAM1337 válasza adamklark (#909) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Érdekes felhasználási mód, ha stabilan 5h felett lenne, azzal nem lenne gondom, illetve este is kicsit sok a készenléti fogyasztás. :R
Én 2sim-el használom sok levelezés, illetve face stb is megy a háttérben.

(#914) bbendre válasza ADAM1337 (#913) üzenetére


bbendre
őstag

Pls aki már aktivan fenykepezget a telefonnal felrakna par jobb képet? A Pixel vonalat szeretnem elhagyni, de pl a note10 csalódás volt a kamera terén. Milyen a Note 20 Kamera? Point and Click stilusban mennyire gyors/jo? Gyorsan mozgo object (4 eves gyerek :) ) amit fenykepeznek. Beallitasra, pro mode-ra altalaban nincs ido. Koszonom. :R

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#915) domos válasza bbendre (#914) üzenetére


domos
senior tag

Számomra csalódás. Point and shoot felhasználásra egy iPhone 8 megeszi. Többször le kell fényképeznem valamit hogy végre normálisan nézzen ki a dolog, a fókuszálással eléggé gondok vannak.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#916) ADAM1337 válasza bbendre (#914) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

p40 pro után csalódás, a fotó része, lassú expo, illetve vonalélesség részletesség kevés. [link]
Videóban viszont nagyon jó.

(#917) k-adi válasza ADAM1337 (#916) üzenetére


k-adi
nagyúr

engem jobban érdekel a fehér volvo suv a képeken.. mi a véleményed róla? (kocsi vásárlás)

[ Szerkesztve ]

(#918) ollie válasza ADAM1337 (#900) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Angollal nekem sem, de volt már hogy valami samsung app update leírása csak koreaiul volt, na ott jól jött. Néha használom pl némethez is.

***

(#919) ADAM1337 válasza k-adi (#917) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Azt tudom, hogy a kulcs nélküli nyitás még mindig bugos mindegyik Volvon.
Amúgy r design-os fullos felszereltségű, 2literes dizel elektromos rásegítéssel.
Kényelmes nagyon finom a futóműve (nem légrugós), nincsenek idióta zajok mérete viszont brutális mindenhol kilóg parkolásnál.
Sogoré, így vezetési élményről nem tudok beszélni nem volt alkalmam vezetni, enyém a piros a képekről.

(#920) bbendre válasza ADAM1337 (#916) üzenetére


bbendre
őstag

Koszonom, ez nagyon jo.

Wow, hihetetlen mennyire jo a P40. A Note es az S20 Ultra is csalodas igy elsore :O
Kell nekem egy tepsi telefon, de jo kameraval. Tippetek van?

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#921) ADAM1337 válasza bbendre (#920) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nincs. :DDD
Legalábbis ha csúcs/közeli hw kell 90hz/120hz-el valamiben tuti van valami ami hibádzik.

(#922) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Elkezdték feldolgozni az igényeket. :C

Kedves ***!
A "Samsung Galaxy Note20, Note20 5G és Note20 Ultra 5G előrendelő promócióra" történő jelentkezésed ellenőrzése sikeresen megtörtént.
Az általad megadott adatok alapján jogosult vagy a Galaxy Buds+/Buds Live vezeték nélküli fülhallgatóra.
A következőkben a regisztrációkor megadott telefonszámodon fogja felvenni Veled a kapcsolatot a szállítást végző MGCargo Márton és Gábor Kft. munkatársa, akik az egyeztetést követő 15 munkanapon belül teljesítik a kiszállítást.

(#923) adamklark


adamklark
senior tag

egyébként pont hétfőn írtam Samsungnak hogy állnak, mondták hogy adminisztráció folyik még, múltkori promóció feldolgozása is 1 hétig tartott, és no lám elkezdodik xd

(#924) motown5l


motown5l
senior tag

Ma 1 hete hogy használom a készüléket Véleményem.S9+ telefonom akkuja tovabb bírja 2 ,5 évesen .Tegnap befagyott a YouTube. Ra fagyott a kijelzore. Sd kartya hibát kezdett el kiirni. Ma érdekes nem írja.valakinel jelentkeztek ezek a problémák?

(#925) Ateszpapa válasza ForRedGlory (#922) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Mikor regisztráltál?

(#926) domos válasza ForRedGlory (#922) üzenetére


domos
senior tag

Megjött nekem is. 08. 24-én regisztráltam.

[ Szerkesztve ]

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#927) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Nemide :B :D :D

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#928) Hikvision válasza ForRedGlory (#922) üzenetére


Hikvision
senior tag

Hol lehet regisztrálni?

20 éve a PH-n.

(#929) adamklark válasza Hikvision (#928) üzenetére


adamklark
senior tag


members alkalmazásban a megvett készüléken, talán kedvezmények résznél

[ Szerkesztve ]

(#930) gery14


gery14
senior tag

Sziasztok van akki megkapta már a fülest ? 6 napja irtak h oke elfogadtak az adatam jogosult vagyok a fulesre es semmi hír h postáznák v bármi. :U

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#931) telefonmágus válasza gery14 (#930) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Másfél hét kb még szerintem

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#932) adamklark válasza gery14 (#930) üzenetére


adamklark
senior tag

kaptam emailt 28-án hogy a szállító majd hív, még semmi se történt, 1 hét még szerintem

(#933) jacis


jacis
nagyúr

Sziasztok, Bocs ha hülyeséget kérdezek, de még mindig nem tiszta számomra, hogy az ultra pl egy böngészés során hány HZ-en frissíti a képet. Olvastam valami olyat hogy 60Hz és csak játék meg videók esetén éri el a 120Hz-t. Ez igaz? Mert én nem játszom és elég kevés olyan videót nézek ahol ez fontos lenne így inkább az általános felhasználás terén jönne jól a nagyobb frissítési ráta.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#934) Hikvision válasza jacis (#933) üzenetére


Hikvision
senior tag

Sima görgetésnél 60-nál biztos hogy több, mert a note10-et mellérakva azért valamennyire látszik a különbség.

20 éve a PH-n.

(#935) Schuler888 válasza jacis (#933) üzenetére


Schuler888
senior tag

A szokasos helyeken mar ki van rakva, sztem nezd meg szemelyesen :)

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#936) k-adi válasza jacis (#933) üzenetére


k-adi
nagyúr

adaptív 120 Hz

magyarán csak akkor ilyen magas, ha a használat indokolja, de például tud lenni 1 Hz is, ha épp egy csomó ideig nem változik a kép (mondjuk olvasunk egy cikket).

(#937) doooo válasza jacis (#933) üzenetére


doooo
veterán

Inkább fordítva igaz... Az appoktól is függ, ami nem támogatja az ilyesmit, ott értelemszerűen nincs 120Hz. Filmnézésnél, képeknél meg nincs szükség rá, így olyankor sincs. De a böngészőknél, meg a menüben, előretelepített és/vagy alapvető appokban biztosan működik, vagyis az "általános felhasználás" során.

(#938) Schuler888 válasza k-adi (#936) üzenetére


Schuler888
senior tag

*10Hz :) marmint a minimalis, valtozatlan tartalom eseten

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#939) k-adi válasza Schuler888 (#938) üzenetére


k-adi
nagyúr

a cikkből idéztem, akkor ott is rossz :D

(#940) Schuler888 válasza k-adi (#939) üzenetére


Schuler888
senior tag

kijott mar egy ideje a teszt is, ezen cikk ota, ott Bog modositotta benne, hogy lemertek es 10Hz az alja :)

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#941) jacis válasza doooo (#937) üzenetére


jacis
nagyúr

Ez így nekem tökéletes. Köszi.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#942) Pandimakaay


Pandimakaay
tag

sziasztok, megéri az ultra? Ez a 120 hz kijelző jól hangzik, de ugye csak fullhd nál kapcsol be. Most őszintétn hányszor néz a z ember ilyen minőséget mobilon? Úgy kérdezem ezt, hogy nézek filmeket telón, de azért ha lehet inkább laptop és tv. Valaki tudna pro és kontra segteni az egész telefont figyeleme véve? Köszönöm előre is.

(#943) adamklark válasza Pandimakaay (#942) üzenetére


adamklark
senior tag

ez személyes tapasztalat
én nem látok nagy különséget FHD és QHD között engem nem zavar ha csak FHD van, a 120Hz gördülékeny és tetszik, de akinek van szeme azt zavarhatja hogy miért csak FHD van, szerencsére boltban meg lehet nézni a telefont

pro: nagyon szép kijelző, tollal írni nagyon kellemes, nem akad/lassul (Exynos van nekem, eddig nem tapasztaltam, pedig kb világvégét írták le egyesek de azért kapja be Samsung), nincs melegedés, DEX, annak ellenére hogy nagy a telefon könnyen tudom tartani (ettől tartottam az elején)

contra: nagyon drága, közepes akku idő (nekem megfelel átlag 5-6 SOT, jobban odafigyelve volt nekem már 8-9 óra is), kamera is fasza de nem kiemelkedő konkurenciához képest, kötelező a tok kamera dudor miatt (bár én egyébként is szoktam tokot venni)

megéri? S10-től lefele talán, én note 9-ről váltottam, ha van már jó telefon szerintem nem érdemes megvenni max leárazással

[ Szerkesztve ]

(#944) doooo válasza adamklark (#943) üzenetére


doooo
veterán

"kamera is fasza de nem kiemelkedő konkurenciához képest"

Ebben a ligában nincs kiemelkedő, egyik csúcs-szereplőnél sem, szóval ez aligha kontra. Az egyik ebben jobb kicsit, a másik abban, a harmadik meg amabban... Egyikkel sem járnak rosszul a vevők.

(#945) adamklark válasza doooo (#944) üzenetére


adamklark
senior tag

persze ez igaz, remek képeket csinálok csak nincs az a 'huh ez kell' érzés kamera tekintetében, csak nem tudtam hogy pro vagy kontra ez a pont

(#946) Schuler888 válasza adamklark (#945) üzenetére


Schuler888
senior tag

kb elertek mar 1-2 eve a fizikai hatarokat a kepminoseg teren, amit ki lehet hozni ekkora szenzorbol es bazistavolsagbol... habar jut eszembe a samsung 1"os mobilszenzora hol kesik? :F mar csak trukkok maradtak mint a szeleslato, a periszkopos zoom megoldasok, vagy a nagyon szelsoseges beepitett gimballos kamerak. Sajnos a fizika az olyan dolog ami nem fejlodik, hanem konstans :)

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#947) bbendre válasza Schuler888 (#946) üzenetére


bbendre
őstag

Mit gondoltok a Google Camera-ról vs N20 (Ultra)? Már mint igen, igazatok van ott vannak a fizikai korlátok, de nekem a Google Cameranál mai napig megvan ez a 'huh ez kell' érzés pedig már sok Samsung-ot is elfogyasztottam. Szerény véleményem szerint a Software oldalon van még bõven mozgástér minden gyártónál. Azért is kérdezem, mert mennék a Google rõl Samsung Note irányba ismét.

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#948) Schuler888 válasza bbendre (#947) üzenetére


Schuler888
senior tag

Tehat a pixelekrol? Jo kepeket csinalnak sztem is, de nem valami sokretu, evek ota a camera kep es video comparison videokban iPhone vs Samsung vs Huawei a standard

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#949) joey04 válasza Schuler888 (#946) üzenetére


joey04
titán

kb elertek mar 1-2 eve a fizikai hatarokat a kepminoseg teren,

dehogy érték.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#950) Schuler888 válasza joey04 (#949) üzenetére


Schuler888
senior tag

koszonom a reszletes alatamasztassal megtuzdelt cafolatot..

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.