Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) ollie


ollie
MODERÁTOR

Hajrá! Mindig jól jön egy egészséges verseny, még egy Intel pártinak is.

***

(#102) HoaryFox


HoaryFox
őstag

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#103) Pubszon válasza Kronos3000 (#98) üzenetére


Pubszon
veterán

Nem csak a teljesítményről szól ez, hanem az Ár/Teljesítmény mutatóról.
Nekem is elég lehetne még sokáig az i7, de ez a hobbym, munkám eszköze, ezért is akarok váltani, csak mivel nem szarom a pénzt, így nem tudtam. Q6600-ról váltottam 3770K-ra, brutális volt a lépte, de hogy ezt újra meglépjem, legalább 6800K-ra kellene váltanom, az meg nem kifizetődő, de a Ryzen eddig úgy néz ki, hogy az lesz egy Ryzen 5 1600X-el és a későbbiekben könnyen tudok váltani 1800X-re. :)

[ Szerkesztve ]

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#104) olle válasza demmer123 (#99) üzenetére


olle
senior tag

Csalnak? :)

[link]

Jah hogy a 6900K 350+ felett van és savanyú a szőlő! :D

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#105) pilu85


pilu85
őstag

I5-i7 árzuhanás lesz.

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#106) Laraxior válasza demmer123 (#99) üzenetére


Laraxior
titán

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#107) hackeeeee válasza demmer123 (#99) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Szó sincs a tesztben használt ramokról, stb stb.

Ezért sánta az összes marketingszagú teszt, ami eddig volt..

Véleményem szubjektív...

(#108) grozam


grozam
tag

Nekem hamarosan cserélnem kell konfigot, úgyhogy mindenképp jó, hogy van intel alternatíva. Bár ezek az árak nem meggyőzőek.

(#109) schawo válasza demmer123 (#99) üzenetére


schawo
titán

Az 1470 túl kevés, az 1660 túl sok. A független tesztekben rendre 1540-80 között teljesít a 6900k

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#110) Pubszon válasza Laraxior (#106) üzenetére


Pubszon
veterán

Anandtech is hasonló. :)

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#111) rambustibi válasza olle (#104) üzenetére


rambustibi
őstag

Nem tudtad, hogy AMD proci nem lehet jobb egy gyík7-nél?! Ha pedig igen, az biztos kamu! :DDD
Jönnek majd a végfelhasználói Ryzen tesztek és előre borítékolhatod, hogy ha jobban teljesít, akkor az kamu :DDD Sőt, a 95W és a 65W TDP is kamu!! :C :D Az AMD megint mindenkit átb@szott, a gyíntel az kikezdhetetlen :D

olle: Egy újracsomagolt FX-et kapunk!!! :DDD :D

[ Szerkesztve ]

Klaus: Audi C5 RS6 2.7V6 biturbo (Audimaxpower Team) "Der will nur spielen"

(#112) kisbalázs


kisbalázs
tag

[ Szerkesztve ]

Johnny Mnemonic 2021:320gb-t töltött az agyába és majdnem meghalt, inkább pendrive a s?ggébe!

(#113) olle válasza rambustibi (#111) üzenetére


olle
senior tag

Még jó hogy nem a létezését kérdőjelezik meg. :D

2 db FX 4100 at összeragasztva? Nyomokban 2 db 6300 al? :D

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#114) 8th válasza rambustibi (#14) üzenetére


8th
addikt

Ez kegyetlen. :C :DDD

(#115) nejad válasza Pubszon (#92) üzenetére


nejad
aktív tag

És majd a köv generáció után is toporogni fog mert nem lesz válasz. A harmadik világban meg itt nálunk abszurdisztánban örülnek az olcsóbb cuccnak de nyugaton csak mosolyognak rajta. Csak az számít, hogy ki jön ki vele előbb, mert aki benne van a témában az nem fog fél egy évet várni arra, hogy pár dodóval olcsóbban megkapja a kívánt teljesítményt, sőt még jókora felárat is fizet érte, hogy megkaparintsa mint pl amikor kijött az 1070/1080 milyen árak repkedtek a HA.(volt amd procim nekem is vga-ban pedig 280x-ig csak amd kártyáim voltak)

(#116) Messor


Messor
kezdő

Én abszolut csak az alaplap avulása miatt akarok cserélni illetve sajnos a gyikarcu Asus mar nem tamogatja ezen a platformon a Win10-et ami megneheziti az eletemet. 6 évig tökéletesen kiszolgált, a procit most sem fogja meg semmi, ha lenne hozzásupport akkor lehet hogy sima bővítő kártyákkal még tovább használnám de így egyre macerásabb a dolog.

(#117) Laraxior válasza schawo (#109) üzenetére


Laraxior
titán

Az se lenne baj, ha valami ram órajelet és időzítést is közölnének, mert azzal 100 pont difit is lehet kreálni. :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#118) Messor


Messor
kezdő

Az ár kevésbé számit mint hogy jopár évig legyen megint egy megbízható gépem.a vízhűtést átrakom egyben ahogy van, az uj Thermaltake ház meg megvan már atom jól néz ki.

(#119) -FLY-> válasza olle (#113) üzenetére


-FLY->
őstag

Nagyon sokáig azt hittem, hogy átb@szás ez az egész, panjabi gyerektől meg a hideg ráz.

(#120) hemaka


hemaka
nagyúr

Majd ha jon egy fuggetlen teszt, kiderul mit is tud valojaban. Bar az is teny, hogy latszik a torekvesuk, remelem sikerul nekik ujra kicsit felszaladni a procikkal.

(#121) olle válasza -FLY-> (#119) üzenetére


olle
senior tag

Hidd el őt is kirázná tőled :D no offense

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#122) lacus83


lacus83
senior tag

Apa kezdődik :C :C :C

Jajjjjjjjjjj de jó is lesz ez a pár nap, hátradőlve végig röhögni a fórumot hogy konkrétan senkinek sincs igaza. :P

MSI B460 Tomahawk,I5 10400F Box,G.Skill Tident Z 2X8 Gb 3000Mhz RGB,Megahalems Cooler,LIANLI Lancool III,Samsung 860 Evo 256GB ,Toshiba P300 3TB,LC Power 600W,ASUS ProArt 4060,LG 27GL850B

(#123) Messor


Messor
kezdő

Igazándiból nagyon érdekel, hogy alaplaok terén lépett e előre az AMD és előre hozta e azokat a fejleaztéseket, integrációkat amiket az Intel csak idén év végére igér. Integrált Wifi, usb 3,1, 10 gb lan,
Legujabb bluetoth integracio meg par dolog ami konnyiteni az ember életét.

(#124) keIdor


keIdor
titán

Az a jó, hogy végre van alternatíva, talán lesz árverseny is. Intel price drop incoming...
Épp ideje, hogy elérhető árszintre essen a 8/16 kategória imo.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#125) dergander


dergander
addikt

Az tény hogy ha igaz is akkor az Intel nagy bajba van,másrész az intelnek még van egy ütőkártyája mégpedig az S2066. Persze most már nem adhatja horribilis áron mivel esetleg -10-15%ért fele áron kaphatunk AMDket. Ez csak annyit fog jelenteni hogy az intelnek mostmár nem lesz annyi bevétele mint amikor még nem volt konkurens.

(#126) nejad válasza -FLY-> (#119) üzenetére


nejad
aktív tag

Pánjábi ez jó :C Most akkor Indiában az egyik vesédért, kapsz egy csúcs amd procit? ;]

(#127) Omli85


Omli85
őstag

Tudtam én, hogy tavaly kellet volna AMD részvényt venni de lehet most se késő :D
Ha ez jöv héten berobban és ekkorát szól lesz itt tűzijáték :D

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#128) Acélfarkas válasza tntmax (#50) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

És meddig akarod majd húzni Win7-tel? A jövő procijai se fogják már támogatni.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#129) dredbiro


dredbiro
senior tag

Ha valóban tudja hozni azt féláron, mint az intel, nem lesz gyenge. Kíváncsian várom a tesztet.

Good hunting,STALKER !

(#130) AxBattler válasza rambustibi (#14) üzenetére


AxBattler
félisten

Nagyon jó, szakadtam! :C

Jó hír, várom a teszteket, és feltöltöm a popcorn készleteimet! :DD

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#131) V!ck válasza ->Raizen<- (#4) üzenetére


V!ck
aktív tag

.

[ Szerkesztve ]

Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem.

(#132) Raymond


Raymond
félisten

Itt a nemet elorendelesi lehetosegek:

Alternate
CaseKing

Mindfactory - a lista meg ures, de a banner-ek mar megvannak :)

Alaplapok:

Alternate - 92-329 EUR
CaseKing - 100-360 EUR

[ Szerkesztve ]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#133) Perdedor


Perdedor
tag

:C
Remélem lesz rendes mobil verzió is :DDD

I am not a conspiracy theorist. I am a bullshit analizer.

(#134) gabriel26


gabriel26
tag

En csak azt nem ertettem, hogy amikor streameltek a dota-t azt 4k-ban nyomtak, hogy a 6900-on szakadozott vagy mi?
Mert a 6700k-al full hd-ban tudom streamelni bf1-et problema nelkul....

(#135) Laraxior válasza Raymond (#132) üzenetére


Laraxior
titán

Alaplap is van mellé? :D

szerk.: Látom, igen :C
Honnan szedünk a 8 pines CPU tápcsati mellé még egy négyest? :F

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#136) hokuszla válasza Raymond (#132) üzenetére


hokuszla
aktív tag

1700 nálunk 180.000 huf
fÉlÁron éÉrted

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#137) Malibutomi válasza hokuszla (#136) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Az hogy jott ki nalad mikor ugyanannyi dollarban mint a 7700k ami 110.000Ft

A 360 EUR is pont 110.000Ft

[ Szerkesztve ]

(#138) schawo válasza Raymond (#132) üzenetére


schawo
titán

A Ryzen APU? :F Vagy mi a túrónak van a lapokon hdmi meg dp kimenet?

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#139) hokuszla válasza Malibutomi (#137) üzenetére


hokuszla
aktív tag

hát tollárban lehet akármennyi, ha 359 eur

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#140) Raymond válasza schawo (#138) üzenetére


Raymond
félisten

Mert majd APU-k is mennek ugyenebbe a socket-be gondolom. Nem arrol volt szo hogy "one socket to rule them all"?

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#141) schawo válasza hokuszla (#136) üzenetére


schawo
titán

Ezt meg melyik kisujjadból szoptad? Vannak már német bruttó árak. 105k Ft, de a magasabb magyar áfa miatt 110-115 közé várható az 1700.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#142) Malibutomi válasza schawo (#138) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Tudtommal nem. Lehet hogy a chipsetbe koholtak valamit?

(#143) ReFleXx


ReFleXx
addikt

na még a vegen ujra AMD-t veszek.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#144) Malibutomi válasza hokuszla (#139) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Van eurom elado, atveszed a te 500Ft-os arfolyamodon? Korlatlan mennyiseget hozok azon az aron.

(#145) Messor


Messor
kezdő

Amugy erdekes lesz nezni, hogyha véletlenül tényleg ütős lesz ez a proci akkor az Intel mennyi időn belül és meddig lesz hajlandó lefele mozgatni a top kategoriás xenon sorozatbol procikat. Azért ott van nekik bőven tartalék amiből csak egy döntes kérdése hogy hdt platform is legyen, mondjuk egy solidabb 16 magos 4 ghz- változat.

(#146) schawo válasza Raymond (#140) üzenetére


schawo
titán

Ne má'. És ezeket a csatlakozókat most meg kell vennem? Úgy, hogy soha büdös életbe nem kerül bele buta apu?

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#147) rambustibi


rambustibi
őstag

Jönnek az unboxing videók... :Y

Klaus: Audi C5 RS6 2.7V6 biturbo (Audimaxpower Team) "Der will nur spielen"

(#148) zzola válasza rambustibi (#147) üzenetére


zzola
félisten

:Y :R

(#149) Zeratul válasza schawo (#146) üzenetére


Zeratul
addikt

Miért? Intel lapot se kapsz már VGA kimenet nélkül.

(#150) schawo válasza Messor (#145) üzenetére


schawo
titán

solidabb 16 magos 4 ghz- változat.
És milyen hűtő fogja lehűteni, és milyen lap fogja kiszolgálni a 250W pokol tüzét?

evDirect villanyautós töltőhálózat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.