Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#288) vakablak93


vakablak93
őstag

Én pár apróság miatt várom a 11-et, de meg kell mondjam nem értem mi ez a generáció alapú támogatás. :F
Szerintem sokkal inkább telejsítmény mint sem generáció alapján kéne az MS-nek kiszórnia a procikat.

Ha abból indulok ki hogy a skylake i3 PC a családban már összecsinálta magát ha csak alapdolgokkal is de megpróbáltunk multitaskingolni, akkor felvetődik bennem a kérdés hogy erre minek kéne új rendszer, nem mind1 melyiket nem tudja már most sem normálisan futatni :F ( persze tudom, nagyinak filmezni oké :U )
Adják meg hogy 4/4 a minimum. ( Mondjuk ahogy nálam az i5 7600 muzsikált hááát....)

Az i7-ek amiket emlegettek 6700K, 7700K meg még tényleg tök jók :K , bár szerintem 2025-re pont elavulnak annyira hogy inkább alapfelhasználásra lesznek még elegek, de komolyabb dolgokra már nemigen. :))
(Nyilván Wotozni meg Lolozni elegek lesznek persze.)
Addig viszont pont él a win10 teljes értékkel, alapdolgokra meg 2025 után is elég lesz a win 10.
Legalábbis én nem tudom mi a hátránya alapfelhasználás esetén :F

Összességében igen, intézhette ezt volna jobban az MS, de akkor lenne ez gáz ha a win10 támogatását lelőtte volna 2022 jan 1.-el.

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.