Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) lorenzen válasza Pizzafutar (#50) üzenetére


lorenzen
aktív tag

Sorba szedve a hibaforrások:

Hardver:
GF 7900 GS videókártya
Ez önmagában elegendő a megjelenítési problémákhoz. Helyette:
ATI Hdxxxx kártya, vagy Nvidia GF8500 vagy újabb kártya, kivéve 8800 széria.
Magyarázat:
Ezekben a kártyákban teljes AVC (h.264) hardveres támogatás működik. A HD adások megjelenítése, nálam 5-8%-ra terheli a processzort. Az SD adások 8-12% processzor terhelés mellett nézhetőek, GF8600GTS kártyával.

Szoftver:
Windows Vista 64 :(
Hauppauge és Terratec kártyákkal is próbálkoztam. Ha a megjelenítés beindul, rövid időn belöl megszakad az adatfolyam. Mintha kihúznák az antennát. Ez csak HD adásoknál fordul elő.
Jelen állapotban Vista64 = NoHD állapot van nálam is.

Adj vért, életet adsz!! (Az aláírás, a vámpírok támogatásával jöhetett létre.)

(#202) lorenzen válasza lorenzen (#201) üzenetére


lorenzen
aktív tag

A fenti hozzászólásom nem aktuális.
Sorry

Adj vért, életet adsz!! (Az aláírás, a vámpírok támogatásával jöhetett létre.)

(#203) MrTwister válasza MrTwister (#200) üzenetére


MrTwister
őstag

Rossz hírek: [link]

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#204) dezz válasza MrTwister (#203) üzenetére


dezz
nagyúr

Kellett neki egy kis idő, de ma már nagyon nevetségesek és szánalmasak azok a pesszimista előrejelzések... MinDig TV

(#205) MrTwister válasza dezz (#204) üzenetére


MrTwister
őstag

Tegnap laptopon már én is néztem dvb-t-t egy Leadtek ExDTV2300H segítségével :C Ja és a kis Hama beltéri erősítős antennát ki ne felejtsem!

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#206) kacsa04


kacsa04
csendes tag

Helló, nemtudjátok, hogy mennyiért lehet most venni toshiba tecra m2-es laptopot, 80-as HDD-vel meg 512 rammal, előre is köszi.
Vagy valami oldalt tudnátok linkelni, ahol utánajárhatok :)

[ Szerkesztve ]

(#207) eziskamu válasza kacsa04 (#206) üzenetére


eziskamu
addikt

Egy picit el is olvashattad volna miről szól a topic
A Magyar Televízió M2-es adásának (még a kereskedelmi tévék előtt az volt a TV2, csak felköltözött műholdra egy darabig ) földfelsziní HD felbontású sugárzásáról, és nem az M2-es laptopról.
Viszopnt tuner témában szívesen segítünk.
Amúgy 512 rammal te nem fogsz olyat kapni, csak többel:
[link]

(#208) kacsa04 válasza eziskamu (#207) üzenetére


kacsa04
csendes tag

Elnézést, tényleg nem olvastam, mert sietve tettem fel a kérdésem, és már gépnél sem volta, de köszönöm szépen azért a segítséget :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.