Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zigur


Zigur
senior tag

Anyámnak ilyesmi gépe van. Amit néztem a GPU-val, hogy windows 10-hez van egy összetákolt driver, ami abszolút minimumot nyújt csak, ha tényleg használni akarja az ember htpc-nek talán a windows 7 jobban megfelelne, annál a GPU driver teljes funkcionalitású.
Összeségében én is húztam a számat amikor láttam az AMD láthatóan minimális erőfeszítést tett, hogy ez a procicsalád megfelelően kihasználható legyen windows 10 alatt - de nincs mit csinálni.
Anyám gépébe beledobtam egy olcsó videókártyát, így simán nézheti a videókat.

(#2) ergoGnomik


ergoGnomik
tag

Grammar nazi ON:
[hánytatószer] (lásd "hánytatott")
[hányatott]

(#3) M0ng00se válasza ergoGnomik (#2) üzenetére


M0ng00se
őstag
LOGOUT blog

Köszi, kaptam mástól ia visszajelzést,hogy hogyan helyes :B

[ Szerkesztve ]

V6

(#4) qqcqqc


qqcqqc
őstag

A legelső újtípusú Radeon driver volt, ami WIN10 alatt támogatta ezt a procit.
Ha egy olyat találsz valahol az internet bugyraiban, akkor lesz hw videó kódolás.
A barátomnál linux alatt gond nélkül megy, azt használja htpc rendszernek.

(#5) LamerGyuri


LamerGyuri
senior tag

Találtál egy vinyót, amin véletlenül volt egy kitudjamilyen w10, alászórtad a vasakat, és ezen a mixen futtatsz teszteket, és hozol ítéletet a cucc felett?
Hát, te tudod... :U

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#6) M0ng00se válasza LamerGyuri (#5) üzenetére


M0ng00se
őstag
LOGOUT blog

2004-gyes win10, feldriverezve az alaplaphoz és ez által vontam le egy konklúziót

V6

(#7) LamerGyuri válasza M0ng00se (#6) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Lehet, én értettem félre valamit
"...hogy nem kell egy teljesen új rendszer teljes platformváltáskor sem. Persze ha előreláthatólag sokáig használnám ezt a gépet akkor kapna egy gyári rendszert,"
Milyen az a gyári rendszer?

[ Szerkesztve ]

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#8) M0ng00se válasza LamerGyuri (#7) üzenetére


M0ng00se
őstag
LOGOUT blog

Egy windows újrahúzásra gondoltam. A windowst eredetileg egy i5 4690-nes konfigra telepítettem, és azt az ssd-t használtam ahogy írtam előbb is feldriverezve.

V6

(#9) solfilo


solfilo
veterán

Nekem az utódja volt (A8-7600), anyámnál tölti nyugdíjas éveit, szerettem, s ma is egész jól elvagyok vele, ha leülök elé, SSD mondjuk van a gépben. :)
Sokat Skyrimeztem anno vele 1080p-n, low-med vegyesen, 2x4GB 2133MHz DDR3 van alatta.

[ Szerkesztve ]

solfilo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.