Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) saril


saril
senior tag

Sziasztok!!

az összes eddigi hozzászólónak és a cikk ÍRÓ-jának ajánlom ezt a kis hozzászólásomat

amit írtatok az mond hülyeség :)

tények: a sub kisebb lett de erősebb ráadásul jobban is szól mint a régi z5500 és azért lett kisebb de jobb is mert KAPCSOLÓ üzemű erősítő van benne, ezért nem is melegszik, nemtudom az ostobák honnan veszik hogy melegszik, én megszoktam küldeni rendesen mondhatni koppon a rendszert de 22 fokos szobában nem igazán melegszik miért is melegedne? a kapcsolóüzemű dolgok nem erről híresek ezért is nem kell rá hűtőborda sem...

a másik ostoba megjegyzés hogy nagy hangerőn a szatelitek üvöltenek, nem tapasztaltam optikán használom a rendszert és csak flac-zenét és 1080p-s filmeket nézek max hangerőn is gyönyörűen szól... miért is üvöltenének a szatelitek??? THX minősítése van a rendszernek ez garantálja a jó hangzást...

szóval aki olvassa a cikket az remélem az én hozzászólásomat is olvassa és nem hisz az elöttem leírt badarságoknak

ez nem egy visszalépés a z-5500 hoz képest hanem egy nagy előrelépés hangzásban és kivitelezésben is

üdv:saril

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.