Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bunfi


bunfi
őstag

Kiváló teszt. Ha nem lenne 3 egerem, le is csapnák rá. Remélem a többi egérgyártó agyában is kigyullad majd a kis égő, hogy nekünk is így kéne a kábelt "csomagolni".

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#2) Vanir válasza bunfi (#1) üzenetére


Vanir
veterán

:R
Egyre több helyen látni, kezdik átvenni ezt a megoldást. :)

(#3) ribizly


ribizly
veterán

Nagyon jó lett a teszt! :C
Én ma kaptam meg hozzá az új papucsokat, valamikor majd rá is kerülnek. Egyébként rendkívül jó a jószág, már 3 kollégámat is sikerült vele "megfertőznöm". :D

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#4) Vanir válasza ribizly (#3) üzenetére


Vanir
veterán

:R
Ide is elvileg a héten érkeznek az új tappancsok, ez a gyári nekem nagyon nem való.

[ Szerkesztve ]

(#5) Mazsika


Mazsika
őstag

még lehet kapni vezetékes egeret??? :DDD

[ Szerkesztve ]

Dáccsika

(#6) Vanir válasza Mazsika (#5) üzenetére


Vanir
veterán

:U [link]

[ Szerkesztve ]

(#7) Mazsika válasza Vanir (#6) üzenetére


Mazsika
őstag

Általános user vagyok, szóval wireless, de így a topikot olvasva jövök rá, hogy gammerként a kábel a nyerő. Azt hittem, hogy ezek a wirelessek már jók játszani is... :U

Dáccsika

(#8) Vanir válasza Mazsika (#7) üzenetére


Vanir
veterán

Van néhány példány, főleg a Logi felől: G602, G403, G900, de mind horribilis összegért mennek. A Razer és Roccat is kezd már felzárkózni, szintén vicc árakkal.

(#9) RexMaximus


RexMaximus
aktív tag

Mindig csodalattal figyelek olyat aki ennyire belemerul egy adott temaba :). Nagyon jo kis anyag lett ahogy a tobbi is.

(#10) YB


YB
csendes tag

Lassan nekem is ideje cserélnem a rágcsálót. Nézegettem mik vannak és a prodigy felelt meg leginkább az igényeimnek. Nem tudtam, hogy létezik belőle másik, ráadásul olcsóbb verzió és annak se néztem még utána, hogy mire számítsak. Ez az írás viszont minden létező és nem létező kérdésemre választ adott! Köszi!

(#11) Vanir válasza YB (#10) üzenetére


Vanir
veterán

Örülök, hogy segített az irományom! :)

RexMaximus: Köszi! :R

(#12) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Nekem 203 van, 10(9?)k-ért vettem az aquában valami akcióban. G100s-em volt anno, csak garanciában visszavonta a bestbyte. Mindkettőnél az zavart, hogy nagyon könnyen mozognak a gombok, és ha rárakom akár fektetve pihentetni az ujjaimat, akkor akaratlanul össze-vissza nyomkodom az egeret. Más gyártónál ilyet nem tapasztaltam.
Előnyként is fel lehet fogni, de nálam többnyire hátrány, mivel nem éjjel-nappal játszok rajta.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#13) HXY


HXY
addikt

Honnan érdemes japán Omron D2F-01F mikroswitch-et rendelni, hogy garantáltan eredeti legyen?
És hogy lehet megkülönböztetni az eredetit a gagyi hamisítványtól?

(#14) Vanir válasza HXY (#13) üzenetére


Vanir
veterán

Mi tőle vesszük mindig: [link]

(#15) bunfi válasza Vanir (#14) üzenetére


bunfi
őstag

Nekem is tőle van. Kifogástalan és gyors volt.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#16) CJ4567 válasza Vanir (#8) üzenetére


CJ4567
veterán

G700s-t próbáltam 2 hétig (nem saját volt... sajnos :DDD), nagyrészt vezeték nélkül használtam (nem vagyok pro gamer, inkább csak átlagnál jobb) és teljesen jól használható játékra az is. Amíg nem kér enni, 500Hz-n is elég éhes jószág.

No Sana No Life

(#17) Vanir válasza CJ4567 (#16) üzenetére


Vanir
veterán

Mindenki döntse el maga, hogy mik az igényei, nekem ha 140 grammos wireless egérrel kéne játszanom, akkor inkább nem játszanék. :D

(#18) CJ4567 válasza Vanir (#17) üzenetére


CJ4567
veterán

Kábelen is lehet használni ;] Amúgy ez csak az én véleményem, ahogy írtam is. Viszont 25k-t nem ér meg :DDD

No Sana No Life

(#19) Vanir


Vanir
veterán

Kicsit updateltem a cikket, mint kiderült már a G203-ból is van fehér. :)

(#20) Redneck


Redneck
veterán

Jól sikerült cikk! Végre egy elérhető árú normális egér. :K

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#21) kemotox válasza Mazsika (#7) üzenetére


kemotox
addikt

Nem jo a wireless jatszani, mert ha veletlenul kirepul az ablakon, nincs mivel visszahuzni

(#22) Eugene Roe válasza HXY (#13) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Azért gondold át a dolgot, mert megvettem én is, de nekem túl könnyen lenyomhatónak bizonyult, ezért vennem kellett egy másikat. 75/150 gramm, vagy valami hasonló különbség van. Nekem a nehezebben nyomható jobban bejött :)

Hamisítani egyébként nem hamisítják igazából, hanem egyszerűen csak 100 félét gyártanak, részét Kínában, részét Japánban, a típusszámon van a lényeg (a "legjobb" 50 milliósat most Kínában gyártják)

Ebay és alibaba egyébként teljesen jók.

[ Szerkesztve ]

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#23) Vanir válasza Eugene Roe (#22) üzenetére


Vanir
veterán

D2FC-F-K(50M) < D2F-01F élettartamilag még mindig, pedig utóbbira csak 1 millió klikkelést garantálnak.
Szerintem ekkora különbség nincs a kettő között, de nem találtam pontos gyártói adatot a kínairól. A japán tuti 75 grammos. Amúgy ja, kinek mi, szerintem a puhább klikkek jobbak, valamint a D2F-01F sokkal jobb taktilitással rendelkezik, elég sok D2FC kásás érzetű.

kemotox: :DDD :DDD

(#24) Eugene Roe válasza Vanir (#23) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Nekem is japán van, csak a 150 grammos bika-klikkes :D league of legendsbe jobban tetszett, talán fps-hez a másikat választanám! :)

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#25) dobragab válasza Eugene Roe (#24) üzenetére


dobragab
addikt

Nagyon egérfüggő, hogy melyiket érdemes belerakni. Zömmel a puhábbat, de a Finalmouse Scream One és a G Pro klikkje alapból túl könnyű, ezekbe a kemény való inkább.

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#26) SP!T


SP!T
addikt

Huano mindenek felett! ;]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#27) Eugene Roe válasza dobragab (#25) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Mx518-ban a keményebb van, tesóm roccatjében viszont érzésre a puhább, nekem 518 jobban bejön.

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#28) HXY


HXY
addikt

És ha azt szeretném hogy puha legyen, és teljesen hangtalan?

(#29) ribizly válasza SP!T (#26) üzenetére


ribizly
veterán

Na szép is lenne... :DDD

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#30) Vanir válasza HXY (#28) üzenetére


Vanir
veterán

[link] Nem lesz olyan jó érzetre.

(#31) Findzs


Findzs
addikt

Én is most készülök venni egyet ebayről. A teszt olvasása után megjött a kedvem :)

Mennyi idő volt mire megjött?

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#32) Vanir válasza Findzs (#31) üzenetére


Vanir
veterán

Nekem kb. 2 hét, de változó.

(#33) ribizly válasza Findzs (#31) üzenetére


ribizly
veterán

2-4 hét. Attól függ, hogy éppen milyen a kedve a postának idehaza.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#34) Findzs


Findzs
addikt

Köszönöm
És ha baja van, az itteni logitech foglalkozik vele? Gondolom valamiféle számlát adnak hozzá. :U

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#35) Vanir válasza Findzs (#34) üzenetére


Vanir
veterán

Nem adnak, miután ez a keleti piacra van szánva, nem Európába. Egy sima random kartondobozban érkezik egy darab papír nélkül - már ha a bulk package-t választod, ami majd két ronggyal olcsóbb, mint a dobozos. Ha valami gond lenne már a megérkezéskor, akkor az eBay úgyis visszaadja az árát.
Amúgy meg nem hinném, hogy különösebben elromlana, ha meg igen, az általában bagóért javítható (szenzorhibáról, meg egyéb, tényleg nagy problémákról még nem is hallottam ennél az egérnél).

[ Szerkesztve ]

(#36) ribizly válasza Findzs (#34) üzenetére


ribizly
veterán

Mivel simán be lehet regisztrálni G203-ként a Paypal-os számlával együtt így szerintem nem nagyon lehet vele gond, ha elromlana. De amúgy meg, ha gond van vele, akkor ahogy Vanir írta általában elég könnyen javítható.
Ha nem akarsz ilyenekkel bajlódni, akkor meg pont nemrég írták, hogy itt éppen akciós. ;)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#37) Findzs válasza ribizly (#36) üzenetére


Findzs
addikt

Igen láttam de már "kifutott"
Szerintem csak mutatóban volt akciós, vagy csak 2 db amit megvettek 0.000001 másodperc alatt :)

Megrendeltem az ebay -röl ahonnan a teszt írója. Aztán meg majd meglátjuk :)

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#38) ribizly válasza Findzs (#37) üzenetére


ribizly
veterán

Nekem is onnan van. Nem fogod megbánni. ;)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#39) Findzs


Findzs
addikt

Ma jött meg :)

Eddig király igaz még szokni kell :K

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#40) Findzs


Findzs
addikt

Van egy hülye kérdésem:
Ez nem optikai hanem lézeres lenne?

Mert nekem nem világít pirosan az optika :U

Néztem pár videt youtube on de nem láttam olyat amiben működés közben megfordítanák.
Meg ha jól olvastam itt sem esik róla szó csak, hogy a mercury gyártja.

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#41) dobragab válasza Findzs (#40) üzenetére


dobragab
addikt

Egeres összefoglaló ;)

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#42) Findzs válasza dobragab (#41) üzenetére


Findzs
addikt

Ez nem az a topik de kosz :)

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#43) Findzs válasza dobragab (#41) üzenetére


Findzs
addikt

Megtaláltam.
Jó alapos összefoglaló :K
Köszönöm!

Akkor ebben az egérben infra szenzor van.

Ez az a mercury cég lenne, akik anno többek között házakat is gyártottak?
[link]

[ Szerkesztve ]

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#44) lócitrom


lócitrom
őstag

tudom, nem annyira aktuális, de gondolkodom egy ilyen(?) egéren. viszont zavaros számomra, hogy most akkor mi a különbség G102 és G203 között?

[ Szerkesztve ]

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#45) Vanir válasza lócitrom (#44) üzenetére


Vanir
veterán

Egészen konkrétan semmi a nevükön kívül, de ez a cikk második bekezdésében le is van írva.

[ Szerkesztve ]

(#46) lócitrom válasza Vanir (#45) üzenetére


lócitrom
őstag

az árkülönbség miatt merül fel bennem a kérdés. máig külön forgalmazzák. meg valahol talán annyit olvastam, hogy picivel eltérő a 203 anyaghasználata.

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#47) Vanir válasza lócitrom (#46) üzenetére


Vanir
veterán

Semmi eltérés nincs bennük a nevükön kívül, nekem nyugodtan elhiheted, van mindkettőből pár darab otthon. :) Az árkülönbséget igazából semmi nem indokolja.

[ Szerkesztve ]

(#48) Lewzke


Lewzke
őstag

én tisztán örültem, hogy ugyanazt a fogást kapom mint Pro verziónál, fogásra eddig ez a legkényelmesebb egér számomra. szerencsére a gamer beütés is nem túl erős rajtuk, a formája klasszikus és ha lekapcsolod a világítást akkor még egy irodában sem feltűnő. én nem nagyon szeretem a modern gamer beütést, csak a teljesítményük miatt kell nekem. dolgozni és játszani egyaránt jó

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.