Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Mikuland válasza Bferibörs (#150) üzenetére


Mikuland
tag

Köszönöm! :R
Nálam ez a csúcs az eddigi két-háromkártyás fronton! :C
A hangszórókkal vagyok kicsit elégedetlen, nem igazán sztereó - ha már előre került mindkettő -, az alsó erősen szól, a felső csak jelzés értékűen. :W
Kicsit ront az élvezeti értékén.

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#152) Bferibörs válasza Mikuland (#151) üzenetére


Bferibörs
addikt

ha vissza olvasol én is csőbe futottam, nem úgy sztereó ahogy gondolod, az egyik csak a hívásokhoz van (felső) az alsó lenne a sztereó ( ha jól emlékszek :-) )

a teló nekem is bevált bár az előző dualos még garis a szekrényben :-) hasonló paraméterekkel, az akkuja kisebb

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#153) Mikuland válasza Bferibörs (#152) üzenetére


Mikuland
tag

Túl szép lett volna, ha úgy nyomja mint a Playbook.... :O

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#154) Bferibörs válasza Mikuland (#153) üzenetére


Bferibörs
addikt

mondjuk én nem hallgatok zenét telóról, filmet meg AUX kihangosítón nézek max kocsiban (rádugom a telót ) , így nem zavar a sztereo hang van/nincs hangzás. Persze jó lenne ha lenne , sajna vannak kompromisszumok az ár miatt.

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#155) Bferibörs


Bferibörs
addikt

Egy leírásban olvastam : " a panel érintésérzékenysége pedig kifejezetten jó, ráadásul kesztyűs mód is bekapcsolható" - ezt hol lehet bekapcsolni? Tud róla valaki ?

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#156) Joba006 válasza FOX888 (#144) üzenetére


Joba006
csendes tag

Szia! A régi (pl. NiMh) aksikkal kellett ezt csinálni. Az újabbakat (Li-ion/polimer) kifejezetten nem szabad csutakra lemeríteni!

(#157) Joba006 válasza Bferibörs (#155) üzenetére


Joba006
csendes tag

Szia! Az enyém angol nyelvű, de a "beállítások -> kijelző -> kesztyűs működés" útvonalon keresd! Meglesz az :K

(#158) Joba006 válasza FOX888 (#135) üzenetére


Joba006
csendes tag

Lehet, hogy amikor kiveszed a zsebedből, akkor úgy érzi, mintha kinyitottál volna egy tokot. Nekem a flip nyitásával ugyanezt teszi. Val'szeg a telónak fogalma sincs, mi takarja a kijelzőt, de eltűnt, így világítani kezd :)
Nézd meg, hogy be van-e kapcsolva ez a (flip)funkció (esetleg kapcsold ki, hogy utána ugyanígy viselkedik-e)!

(#159) Bferibörs válasza Joba006 (#157) üzenetére


Bferibörs
addikt

Szia,köszi!
Glove operation - természetesen ez angolul van írva :-)

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#160) FOX888 válasza Joba006 (#158) üzenetére


FOX888
tag

Nincs bekapcsolva ez a funkció!
Nem zavar ez a működés, csak jó lenne rájönni, hogy mivel lehet előidézni!

(#161) Joba006 válasza Bferibörs (#159) üzenetére


Joba006
csendes tag

Szívesen. Én meg hatalmas erőkkel fordítgatok :DD

(#162) Joba006 válasza FOX888 (#160) üzenetére


Joba006
csendes tag

Nekem be van kapcsolva, a tokom is flipes, de nem 100%-ban kapcsol fényt nekem se. Lehet, hogy feleslegesen keresed az okot, mert ad-hoc jellegű a működése :)

(#163) FOX888 válasza Joba006 (#162) üzenetére


FOX888
tag

Nekem is ez az érzésem vele kapcsolatban!

(#164) SlenderHUN14


SlenderHUN14
újonc

Sziasztok!
Németországban szeretnék venni egy ilyen telefont, de amiket láttam azokban nem találtam magyar nyelvet sajnálatos módon, ezért az lenne a kérdésem, hogy hogyan lehetne rá "varázsolni" magyar nyelvet?
Előre is köszönöm a válaszokat! :)

(#165) FOX888 válasza SlenderHUN14 (#164) üzenetére


FOX888
tag

Én próbálkoztam, de nem volt sikeres! Szerintem valamilyen idegen nyelven szokd meg a használatát!

(#166) Bferibörs válasza SlenderHUN14 (#164) üzenetére


Bferibörs
addikt

nem tudom németeknél mennyi az ára, itt 70 körül ( alatt mozog magyar menüvel)

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#167) SlenderHUN14


SlenderHUN14
újonc

Köszönöm a válaszokat! :)
Itt németben 42.000 Ft volt, azért esett rá a választás :)

(#168) Bferibörs válasza SlenderHUN14 (#167) üzenetére


Bferibörs
addikt

Nagyon jó ár !

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#169) Azeril


Azeril
csendes tag

Hali
Ebben a telefonban gondolkozok. Most egy ZTE Bladem van, életem első androidos telefonja, kb 3 éve használom, de úgy gondoltam már nem felel meg az igényeimnek és egy újat veszek. Hosszas nézelődés után sem találtam olyat ami megfelelne az elvárásaimnak, de akkor egy ismerősöm rám írt, hogy neki van egy E700 eladó és 40-ér adná. Jól utánanéztem és elég meggyőző adatai vannak, 2gb ram, 16gb belső tárhely és ami fontos volt nekem, erős aksi... nem találtam ezen kívül 2gb rammal rendelkező 3500mAh-s telefont és lehet, hogy ennyi pénzt simán megér. De pont ezért vagyok itt, érdekelne, hogy ennyiért nyújtja-e hibátlanul amit ígér?
Valamint: Nagyon szeretek fotózgatni és videózgatni, de amiket láttam videókat elég gyérek voltak, érdekes módon nem mindegyik, de legtöbbnél azt vettem észre, hogy videófelvétel közben állandóan (2-3 másodpercenként) újrafókuszál valamiért. Ez tényleg így van, vagy csak ők ballfa**ok? Volt aki azt mondta, szabályosan ronda videókat készít és hogy csak 3gp-be képes felvenni videót, amit valamiért nem tudom el hinni.(főként a sok, valóban analfabéta kommentelők miatt) és googles képek is elég felemásak, némelyik este készült és egész tűrhető volt, valaki nappal nem bírt vele olyan képet lőni.
De úgy gondolom, hogy a ZTE Blade után így is-úgy is, túl teljesít az elképzeléseimen, csak hát vannak ilyen számomra nem egyértelmű dolgok.

(#170) Mikuland válasza Azeril (#169) üzenetére


Mikuland
tag

40-ért a hülyének is megéri! :Y :DDD
A videót szerintem minden autófókuszos így csinálja, újra keresi a fókuszt.
Nálam minimális használattal 5-6 napot megy, szerintem az egykártyás mezőnyben is megállja a helyét! :R
Ja, a Blade után meg egy csúcs lehet!!! :K

[ Szerkesztve ]

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#171) Azeril válasza Mikuland (#170) üzenetére


Azeril
csendes tag

Ja, de eddig akit kérdeztem mindenki próbált lebeszélni róla, mert hogy a samsung meg az lg a menő vegyek azt, az acer nem jó cuccokat csinál stb stb. De én olyanok véleményére vagyok kiváncsi akik már használják egy ideje és nem ilyenek hogy "fuj ez szar, akad rajta az asphalt 8 meg bugos, folyton lefagy". :D

(#172) sunone válasza Azeril (#171) üzenetére


sunone
aktív tag

Vehetsz menő (Samsung, Lg) vezetékes telefonokat, nagyon menő lehet mindig töltőn lógni :D

(#173) Mikuland válasza Azeril (#171) üzenetére


Mikuland
tag

Aktív használattal ezt is egy nap alatt lefogyasztod, de melyiket nem?
Acer jó a laptopokban, jó ebben is.
Én 70-ért vettem, de nem bántam meg és nagyon megéri a pénzét! :P
Nincs rajta fólia - tudom, rizikó -, de még nem karcolódott meg a kijelző, pedig melós ruha cipzáros zseb, kocsiban letesz stb, nagyon jól teljesít!
Aki menő márkás telót akar venni, vegyen, h :C a nem kell három sim.
Ha kell - nekem igen - akkor ez az eddigi legjobb termék ebben!

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#174) Bferibörs válasza Mikuland (#173) üzenetére


Bferibörs
addikt

+1

videóról,képről nem sok tapasztalatom van , mást használok e célra.

Akinek fontos a 4G annak nem ajánlom, egyébként tökéletesen műxik a teló 3 kártyával, napi használatban , ja nem játszok játékokat.

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#175) Azeril


Azeril
csendes tag

Amúgy, sok tesztet olvastam már, és mindegyik azt mondja, hogy ez a proci ami benne van elég gyenge. Ez így mennyire igaz? Ja, közben kiderült, hogy az ismerősömnek az 1gb ramos és 4gb tárhelyes verzió van, így már elég para, így is megérheti a 40ezret?

(#176) Mikuland válasza Azeril (#175) üzenetére


Mikuland
tag

Akkor az a 600 lesz, annak megfelelő árral. :U
Arról nincs infóm.

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#177) Azeril válasza Mikuland (#176) üzenetére


Azeril
csendes tag

Nem, ez a 700, csak ő tesztelésre kapta, és a tesztpéldányok még 1gb rammal és 4gb tárhellyel rendelkeztek.

(#178) Mikuland válasza Azeril (#177) üzenetére


Mikuland
tag

Aszmás! :))
Akkor maga a gép ugyan az, csak a belső kicsit vékonyabb.
A te pénzed, ha mindenképp kell három kártya akkor ajánlom, ha nem feltétlen, akkor a döntés a tiéd. :R

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#179) Azeril válasza Mikuland (#178) üzenetére


Azeril
csendes tag

Pont a 3 simkártyát nem használnám ki. Így elég erőteljesen megfontolandó.

(#180) Mikuland válasza Azeril (#179) üzenetére


Mikuland
tag

Ahogy előttem is írták, neked a biztos márkák közül kell választanod, nem a kihívásokat. :DD

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#181) Joba006 válasza Azeril (#175) üzenetére


Joba006
csendes tag

A teszt lehet, hogy azt írja :) Nekem pl. tegnap görkorizáskor futott a RunKeeper (amitől korábbi telóim bejövő hívás során automatikusan lefagytak), közben zajlott egy hosszú telefonbeszélgetés, GPS persze bekapcsolva. Mindez mellé (hívás is 3/4 óra után még folyamatban) hazaérve WiFi-n RunKeepernek feltöltés, mail, közösségi oldal szinkronizációja, időjárás frissítés, szóval a szokásos "Welcome Home". Egy rossz szava sem volt az E700-nak. :D

Azért a neked ajánlott kevesebb memóriával és sokkal kisebb tárhellyel én nem venném meg. Ez csak így rendesen (2GB/16GB) az igazi. Ha egy nagyon használható telót akarsz, akkor vedd meg az "igazi" kiadását és nem fogsz csalódni! Nekem ez az eddigi legszerethetőbb telefonom: szép kép, böhöm aksi (nekem ez talán a legfontosabb), több SIM, korrekt tárhely és RAM. Amennyit már esett szegény (igaz már flipes műbőr tokban), szinte csoda, hogy még működik.

Amúgy még egy adalék az Acer hozzáállásáról. Egy eheti incidens miatt meg kell néznem, hogy a fülhallgatóm rosszalkodik, vagy esetleg a jack csatlakozóval van-e gond, ezért utána jártam a garinak. Nem kell rohangálni sehova, hívod az Acer-t (06 1) 555-5200, kapsz egy azonosítót. Utána (mailben kapott kinyomtatott papírral) felhívod a UPS-t, mikorra jöjjenek és hova, elviszik, majd a javítás végeztével házhoz szállítják a készüléket. Azért ez elég korrekt! (ha jól tudom a Samué is hasonló)

(#182) sunone válasza Azeril (#179) üzenetére


sunone
aktív tag

Egy haverom ötszemélyes autóval jár, és ismerek egy másik srácot, akinek kétszemélyes a motorbiciklije.
Egyikőjüket se hallottam még panaszkodni :-)

(#183) Mikuland válasza sunone (#182) üzenetére


Mikuland
tag

Én hétszemélyes kocsit hajtok. :DDD
Nem panaszkodom. A három simet kitudom használni tehát minden másra ott a Mastercard! :C

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#184) Bferibörs


Bferibörs
addikt

28-29 MB frissítés érkezett, valaki tapasztalt valami újat,javítást a frissítéssel ?

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#185) Mikuland válasza Bferibörs (#184) üzenetére


Mikuland
tag

Én nem éreztem semmit.... :N

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#186) Bferibörs válasza Mikuland (#185) üzenetére


Bferibörs
addikt

Hát én sem tapasztaltam újat,talán kicsit tovább bírja az akksi.

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#187) turoczi karo


turoczi karo
újonc

sziasztok. a telo megvan kb 6 honapja akkor ki rootoltam de magyar nyelvet nem tudtam rajta allitani ha valaki leirna nekem hogy tudom magyaritani vagy egy link ahonnan tudok romot tolteni azt megköszönném elöre is köszi

(#188) Bferibörs válasza turoczi karo (#187) üzenetére


Bferibörs
addikt

hali

hátha ez segít

vagy esetleg hungobungo

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#189) turoczi karo válasza Bferibörs (#188) üzenetére


turoczi karo
újonc

nincs a telomon system mappa nem találom sehol valaki tud valami megoldast?

(#190) Mikuland válasza turoczi karo (#189) üzenetére


Mikuland
tag

Helló!
Akkor szerintem nincs rootolva a géped. :U
Root Explorer, vagy valamelyik kommanderrel látni kéne.

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#191) turoczi karo válasza Mikuland (#190) üzenetére


turoczi karo
újonc

mar félig magyar felig nem nem ertem mit rontottam el

(#192) Bferibörs


Bferibörs
addikt

egy érdekesség- Mobil net szolgáltatót váltanék.Tesztelek 3 kártya sebességet.A telómban ua. kártya sebessége nem éri el a 10 Mbit/s-t, másik kütyüben samsung g. tab4 29 Mbit/ s van.Több mérést végeztem több kártyával,minden kártya sebessége lényegesen alacsonyabb mint a samsungban. Ötlete esetleg valakinek ? A telefonban 3 sim van 1 slotban a netes kártya.

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#193) Bferibörs válasza Bferibörs (#192) üzenetére


Bferibörs
addikt

Úton van a teló Brnoba ,UPS futárral.Ott van az Acer központi szervize.

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#194) Bferibörs válasza Bferibörs (#193) üzenetére


Bferibörs
addikt

Eddig 2 e-mailt kaptam,hogy nem találják az általam megadott hibát, leírtam részletesen válaszban.

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#195) Bferibörs


Bferibörs
addikt

Megérkezett a telóm,nem találtak semmi hibát, gyári vissza állítást csináltak-én is mielőtt elküldtem.Nem volt időm foglalkozni vele ma,majd holnap.

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#196) Bferibörs válasza Bferibörs (#195) üzenetére


Bferibörs
addikt

az lte-s kártya 3G-t fél szusszal hajtja az alcámhoz képest 5-6 Mbit/s 10-15 helyett.Maradt úgy ahogy szerviz előtt volt sajna.

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#197) Joba006 válasza Bferibörs (#196) üzenetére


Joba006
csendes tag

Nem figyeltem soha. Bekapcsolom az adatforgalmat, megy, úgyhogy én még soha nem mértem/néztem. Lehet, hogy a Samsungod a túl jó :D

(#198) Bferibörs válasza Joba006 (#197) üzenetére


Bferibörs
addikt

Eddig én sem ,m.net kárzyákat teszteltem,lefesettség sebbesség terén,így jött a képbe, sajna a 2 éves alcatelem ( VAGY IS NEM SAJNA ,jó készülék) sokkal többet tud e téren az aceremnél.Valszeg a készülékkel van a gond, 2-3 hónapja vettem észre,hogy lassul a net,szidtam a szolgáltatót és nem ő a hunyó.

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#199) Bferibörs válasza Bferibörs (#198) üzenetére


Bferibörs
addikt

A problémám végül is az, hogy vidékezek,olyan helyeken járok ahol már gyenge a m.net.Ahol az alca még5-6 Mbit/sel megy ott az E700 már csak 0-0,1 Mbit/st tud,amivel nem lehet egy oldalt sem megnyitni.

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#200) Bferibörs


Bferibörs
addikt

videó felvételt kell készítenem az acer szerviznek a "panaszról", gondolom újra utazik majd a készülék.most ott tartok,hogy a lakásomnál 3-6 Mbit sebességgel hasít a 3G , míg más kütyün 27-30 Mbit.Nem is lenne gond ha lehetne ilyen sebességgel netezni de nem lehet ,sokszor szaggat,lassú a net.Új korában a 10 Mbites csomagommal simán ment 9-10 Mbittel szinte mindig.

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.