Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Mikuland


Mikuland
tag

Na, elért az végzet! Az enyém is Csehországban landolt! :W
Nálam azt tette, hogy töltés végén jelzett " akku túlhevült " , kihúztam majd megint jelzett, de akkor már kikapcsolt.
Próbáltam bekapcsolni, semmire nem reagál, a töltést nem veszi, csak az első indítóképig jut, majd kikapcsol.
Délután már vitte is a szállító! :O
Eddig egyszer panaszkodott túlmelegedésre, de akkor se éreztem olyan forrónak. Talán a töltésvezérlő adta fel? Majd kiderül.... Sajnálom, pedig tényleg az eddigi legjobb volt ebben a kategóriában!

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#202) Bferibörs válasza Mikuland (#201) üzenetére


Bferibörs
addikt

Előfordul minten típusnál sajna a hibás.Enyém is újra utazik,már be van csomagolva.

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#203) Mikuland válasza Bferibörs (#202) üzenetére


Mikuland
tag

Majdnem fél évet bírt ki.... :F
Már nagyon várom a jelzést, hogy mi van és mi lesz, lesz e jó telefonom?
Még szerencse, hogy meg van a régi háromkártyás, mert kihasználom. :K :K Csak az annyira gagyi ehhez képest.... :O

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#204) Bferibörs válasza Mikuland (#203) üzenetére


Bferibörs
addikt

Kiváncsi leszek Neked mit állapítanak meg. Nekem első kőrben vissza jött javítás nélkül uo. szarul.

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#205) Mikuland válasza Bferibörs (#204) üzenetére


Mikuland
tag

Tegnap megkaptam, ma meg már úton van vissza! :W :O
Alaplap csere volt, megkaptam, bekapcsolás után hallom, hogy furcsa a hangja, recsegve, alig szólt!
Próbáltam a pc-re dugva felrakni a mentést, de az " USB Debbug " módot bekapcsolva is azt írta, hogy nincs bekapcsolva! :F
Gyári visszaállítás többször, semmi változás! Telefon, délután már az UPS vitte!
Nem gondoltam, hogy ilyen csalódást fog okozni a telefon és az ACER is!! :U
Asszem harmadszor már nem küldöm, hanem cserés megoldást kérek tőlük.....

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#206) Bferibörs válasza Mikuland (#205) üzenetére


Bferibörs
addikt

Nem tudom,hogy volt e olyan telefon valaha ami megjavítva,működő képesen került vissza a tulajához-nem csak Acerra gondolok. Az enyémről még nincs hír.(cserét ott kérhetsz ahol vásároltad a telefont ,nem egyszerű menet )

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#207) Bferibörs


Bferibörs
addikt

Megérkezett a telóm,ismét javítás nélkül,nem találtak hibát.
Úgy látszik ez a készülék nem szeret hazánkban ha Cseh országban jól működik itthon meg nem.
Hirtelen tesztelgettem, sajnos ugyan az az internet lassúság, a lakásomon 3-6 Mbit/s sebességgel száguld most is, azzal a kártyával amivel más készülékek simán mennek 25-30 Mbit/s sebességgel.Furcsa. :U ;]

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#208) Bferibörs


Bferibörs
addikt

jött ma egy kb. 6,5 MB-os frissítés a telóra,letöltötte de nem tudja telepíteni.
Valakinek e téren tapasztalata esetleg ?

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#209) Joba006 válasza Bferibörs (#208) üzenetére


Joba006
csendes tag

Nekem még nem jött (manuálisan is kerestem), ha fel tudom tenni, jelzek.

(#210) Bferibörs válasza Joba006 (#209) üzenetére


Bferibörs
addikt

Köszönöm ! Manuális lehetőséget sajna nem találtam sehol.

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#211) Bferibörs válasza Joba006 (#209) üzenetére


Bferibörs
addikt

ma kaptam választ a szerviztől a frissítéssel kapcsolatban , javítják a hibát, új frissítés fog érkezni a telefonokra

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#212) Bferibörs


Bferibörs
addikt

ma feltelepült a frissítés, 74 alkalmazást optimalizált, azt nem tudom mit. 6.12 MB az egész cucc amit letöltött a teló.

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#213) Joba006 válasza Bferibörs (#212) üzenetére


Joba006
csendes tag

Nekem érkezett semmi :(
Bár az enyém Expansys beszerzés, lehet, hogy nekem már korábban kijött? Augusztusi a kernelem, a tied mikori?

[ Szerkesztve ]

(#214) Bferibörs válasza Joba006 (#213) üzenetére


Bferibörs
addikt

augusztusi nekem is 3.4.67 , nekem hibásan érkezett mint írtam,nem lehetett telepíteni

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#215) Bferibörs


Bferibörs
addikt

Nem tudok rájönni a net hibájára, a telenoros 5 Mbit/s csomagom fullon fut itthon 5 Mbit/s sebességgel, a t-mobile 30 Mbit/s 4G csomagom 3G-n meg 3 Mbit/s sebességgel hasít,3G-n az E700-on, más készülékkel meg fullon fut 3G-n is, valakinek esetleg ötlete ? Kártyát 2x cseréltettem eddig, szervizben 2x volt ez ügyben, megállapították,hogy a készülék hibátlan, nem értem.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#216) Mikuland


Mikuland
tag

Az enyém talán jövőhét elején érkezik vissza szervízből, majd utána tudok újra belefolyni a társalgásba. :W
Reménykedem, hogy sikerül működő gépet kapnom!

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#217) Bferibörs válasza Mikuland (#216) üzenetére


Bferibörs
addikt

:Y 1 hónap javítás,nem semmi ,utoljára az alcámat javították ennyi ideig, ki is cserélték végül.

" jelentős kellemetlenség okozása miatt"

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#218) Mikuland válasza Bferibörs (#217) üzenetére


Mikuland
tag

Megjött végre! :C Öröm van, mert végre a hangja is a régi!
Most megint fél év és feladja az alaplap? :W
Remélem nem! Nálam nincs frissítés.

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#219) Bferibörs válasza Mikuland (#218) üzenetére


Bferibörs
addikt

:C

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#220) Joba006 válasza Mikuland (#218) üzenetére


Joba006
csendes tag

:DD Ennek örülök!

(#221) hjoci69


hjoci69
csendes tag

Hali van frissítés tud valaki valmit róla?

(#222) Mikuland válasza hjoci69 (#221) üzenetére


Mikuland
tag

Nálam meg volt, azóta kicsit furcsa a viselkedése, mintha lassult volna, meg fagyott a face( lehet az saját volt...).
Volt, hogy az "álmodozást" nem tudta csinálni töltéskor, nem kapcsolt ki a kijelző, csak újraindítás után.
Mióta behalt az alaplap, azóta aggódás van minden ilyenkor... :W

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#223) hjoci69 válasza Mikuland (#222) üzenetére


hjoci69
csendes tag

Még nem tapasztaltam semmi ilyent.

(#224) Joba006 válasza hjoci69 (#223) üzenetére


Joba006
csendes tag

Én sem. Simán települt, semmi változás.

(#225) Joba006 válasza Mikuland (#222) üzenetére


Joba006
csendes tag

A Face-re ne adj, az képes bármikor bármilyen telón érdekességeket produkálni. Volt, hogy az FB egyik frissítése után (a GooglePlay hozzászólások szerint is) minden telefonon behalt a progi

(#226) Bferibörs


Bferibörs
addikt

Talán emlékeztek még, hogy m.net sebesség gondom vol/van. Sajna semmit nem változott.A mobil netes fórumon addig jutottunk,hogy valszeg a Telekom új tipusú sim kártyáját nem kezeli megfelelően 3g-n , 2x cseréltettem sim kártyát.Ma is több mérést végeztem és sajnos ezt mutatják a mérések. A Telenor kártyát kezeli.Már csak azt nem tudom,hogy miért nem jó neki a Telekom sim kártya.

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#227) Mikuland


Mikuland
tag

Az enyém újra szervizben van. :W
Itt látható, hogy kakukk...

Talán megint alaplap, vagy akármi, nem tudom mit tegyek, pedig annyira megszerettem. :F
Semmi hasonló alternatíva nincs még.

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#228) Bferibörs válasza Mikuland (#227) üzenetére


Bferibörs
addikt

:Y

van már 4G-s Acer de sajna nálunk egyenlőre nem kapható,nekem kellene a 3 kártya sajnos.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#229) gadam10


gadam10
csendes tag

Valaki letudná írni/elküldeni hogy antutun mennyi pontot kapott a 2GB ramos verzió? Előre is köszönöm

(#230) Joba006 válasza Mikuland (#227) üzenetére


Joba006
csendes tag

Sajnálattal olvasom soraidat. Én 2014. nyár vége óta használom, eddig perfekt.

A tied hazai forgalmazás? Én az Expansys-nál rendeltem (esetleg más széria).

Nekem is a szívemhez nőtt. A kijelző szép, a progik nem akadnak, a tárhely memória kártyával nekem elég, s az üzemidő sem csökkent még: két-három nap (igaz "csak" két kártyával használom). Egyedül a jack aljzat bénázik, de sokszor hallgattam a farmerzsebben lévő telefonról zenét, így nem vagyok róla meggyőződve, hogy nem én ..tam el a többszöri megfeszített vezetékkel (guggolok, ülök, állok, sétálok munka közben).

Remélem sikerül megcsináltatnod!

Talán -méretigénytől függően- a Xiaomi Redmi Note 2 / Note 2 Prime, vagy Redmi 3 (4100 mAh :) ) lenne helyette 49900-ért (Prime 59900) az Eustocktól.

(#231) Mikuland válasza Joba006 (#230) üzenetére


Mikuland
tag

Helló!
Most ( kop-kop ) szépen teszu a dolgát. :C
Talán a másofik cserélt alaplap jó lett végre. Én a Bestbyte- tól vettem.Mikor nem kell három sim, akkor egy M4 Aquat használok, mert érdekelt a vízalatti képessége, meg fotóban is jobb, de a három simesek közt az Acer a csúcs! :R

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#232) Bferibörs


Bferibörs
addikt

Sziasztok!

A 3G-m még mindig kaki, nem is használom a telót csak wifi/mifiről.
Az újabb jelensége, hogy hívásnál vagy a hívott fél vagy én nem hallom a hívót.Recseg ,ropog a beszéd,érthetetlen.
Másik telón gondolkodom de az acertől kezd elmenni a kedvem.

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.