Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Bferibörs


Bferibörs
addikt

Készítettem képeket:
az első kép mindig automata, a második hold csillaggal, a harmadik alak kis holddal (beállítással készült)-így vannak sorban feltéve is.
Sajna hirtelen ide tudtam feltenni, javasolom számítógépről nézzétek, vagy wifi mert a képek eredeti 2 MB méretűek.Hirtelen ennyi jött össze kicsit kapkodva.
Az idő itt borús ,nincs napsütés.
Az utsó macskás képek vakuval készültek.
(ha rákkantintotok a megjelent képre nagy méretben is (eredeti is ) megnézhető)

képek

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#102) Bferibörs


Bferibörs
addikt

érdekes, tegnap kidobált az acer weboldala a nem megfelelő sorozatszám miatt-leírták melyik számsort kell beírni-,ma regisztrálva van a készülék náluk,persze nem azzal a számsorral amit ők kértek (snid: ) hanem egy másikkal ami szintén szerepel a telefonban.

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#103) dropopi válasza Bferibörs (#97) üzenetére


dropopi
aktív tag

Köszi a linkeket. :)

Ilyesféle felhőszerű képződményt én is nemrég tapasztaltam először, a Lenovo S660 -omon.
De itt nálam semmiféleképpen sem hiba, hamar rájöttem, hogy mi is ---> amikor már nem lehet tovább görgetni bizonyos helyeken(menükben), akkor csinálja ezt a "felhősödést". Valami olyasféle jelentése van, hogy itt a vége, ne próbálkozz tovább. Ja és ezen a telefonon narancssárga, nem zöld.

(#104) Bferibörs válasza Joba006 (#70) üzenetére


Bferibörs
addikt

Acer NAV

Nekem erre ezt írja a google : "Ez az alkalmazás egyik eszközével sem kompatibilis."
Gyárilag nincs rajta a telón.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#105) Bferibörs válasza dropopi (#103) üzenetére


Bferibörs
addikt

:R

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#106) _Gyedavid_ válasza Bferibörs (#101) üzenetére


_Gyedavid_
csendes tag

Köszi a tesztképeket!
Egyelőre nem vagyok elhűlve. De nyilván naposabb időben jobb képeket csinál.
Aranyosak a háziállataid! :)

(#107) Bferibörs válasza _Gyedavid_ (#106) üzenetére


Bferibörs
addikt

köszönöm !

persze lehet ezzel jobb képeket is csinálni csak ki kell tapasztalni,most hirtelen ennyire telt.Nem rosszabb a kamerája mint a másik telómé az is max. 8 Mpixelt tud.
A teló jó,tetszik,pár dolgot meg kellett szoknom de ajánlani tudom mindenkinek aki 3 sim-mel akar telózni, vannak kompromisszumok de melyik telónál nincs.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#108) _Gyedavid_ válasza Bferibörs (#107) üzenetére


_Gyedavid_
csendes tag

Nekem fotós szemmel a kamera nagyon mérvadó, de persze emiatt nem fogok ájfon-t venni. Dslr-t használok, így eléggé érzékeny vagyok a képminőségre, de hát nyilván nem telóval fogok lesből madarat fotózni :D
A másik fontos dolog az akku üzemidő, és ahogy olvastam ebben remekel a teló.
Nokia 5130 után lenne a váltás...lesz egy kis különbség :D

(#109) Bferibörs válasza _Gyedavid_ (#108) üzenetére


Bferibörs
addikt

Én is dslr-el fotózok ( a képtáramban van egy pár nyers fotó ) telót csak hébe,hóban használok erre.Addig trükközök vele amíg a legjobbat ki tudom hozni.Nokiádat nem ismerem ha symbiános biztos,hogy ez sokkal jobb lesz.
Akku, gyötörtem este 11-től éjjel 3- ig ,utána de. 10-től este 10-ig, 26%-al tettem este töltőre ,nem rossz teljesítmény.
Éjszakára beállítom,hogy 23:15- kor kapcsoljon ki,5:45-be.Persze most éjjel futott ez először.
Közben megnéztem a nokiát,olyan lesz mintha kis polszkiból opelba ülnél :-)

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#110) Bferibörs válasza Bferibörs (#109) üzenetére


Bferibörs
addikt

bocsánat 19%-al tettem töltőre végül , nem 26.

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#111) _Gyedavid_ válasza Bferibörs (#109) üzenetére


_Gyedavid_
csendes tag

Böngészgettem kicsit az albumodat. Nagyon jók a képeid!
Látom Te is kutyabarát vagy :) Nekem is van egy németjuhászom.

(#112) _Gyedavid_ válasza Bferibörs (#110) üzenetére


_Gyedavid_
csendes tag

Akkor elég jól bírja az akksi.

(#113) Bferibörs válasza _Gyedavid_ (#111) üzenetére


Bferibörs
addikt

2009 év végéig komolyan sport kutyáztam IPO vizsga ,verseny stb. ebből kifolyólag sokat fotóztam , videóztam versenyeken,vizsgákon :-) nekem a német juhászkutya a kutya :-) persze volt mindig más is.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#114) Bferibörs válasza _Gyedavid_ (#112) üzenetére


Bferibörs
addikt

jövő héten már dolgozok,akkor többet tudok majd az akksiról is ,hogy,hogy bírja az általános használatom, egész nap fut a mobilnet, viber,f.mesengeren írkálok, böngészés, wifi kiosztás ,kevés telefonálás, néha navigálás -kíváncsi leszek rá-

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#115) Bferibörs válasza _Gyedavid_ (#111) üzenetére


Bferibörs
addikt

Ez azt hiszem jó kép :D nem mókolt,eredeti

már csak Vulkán kutyám él , Fuji S3 pro . 35-300 utazó obi

ilyet nem várok el egy telefontól :(

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#116) _Gyedavid_ válasza Bferibörs (#115) üzenetére


_Gyedavid_
csendes tag

Nagyon szép kutyi! :)
Jó az obi átfogása, szinte minden helyzetben lehet használni

(#117) Bferibörs


Bferibörs
addikt

Reggel 5:45-től van bekapcsolva a telefon ( automatán kapcsol ki,be) .7-órától fut rajta folyamatosan a mobilnet.8-órától wifi hospot ,tabletet használok róla.Maga a telefon egyébként nincs használva néha ránézek a töltésére.Most 3/4 1 van ,reggel 5:45-től idáig 96 %-os töltöttségről 80%-ra esett.A róla futó tabletet kb. fél óra kijelző idővel használtam,net,viber,f.mesenger.Persze a telefonon is fut közben a viber,f.mesenger ,whatsap.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#118) Bferibörs válasza _Gyedavid_ (#116) üzenetére


Bferibörs
addikt

:R

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#119) Bferibörs válasza Bferibörs (#117) üzenetére


Bferibörs
addikt

67%-al hoztam haza melóból 16:20-kor ,akkor kapcsoltam ki a netet , 1 után még volt 2 kb. 10-10 perces telefon és netezés a tabon.

3 kártya van a telefonban-azt hiszem ezt nem írtam, viszont olvastam itt a topikban olyat,hogy 3 kártyára 3500 mAh-ás akksi gyenge mert,hogy kártyánként 3500:3 , szóval ez így nem igaz.

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#120) _Gyedavid_ válasza Bferibörs (#119) üzenetére


_Gyedavid_
csendes tag

:C

(#121) Bferibörs


Bferibörs
addikt

Fél 12 ,harmadik napja megy a teló,még 45% töltésen van,tény,hogy kevés kijelző idö volt.

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#122) FOX888 válasza Bferibörs (#121) üzenetére


FOX888
tag

Mostantól lesz érdekes a változás!

(#123) Bferibörs válasza FOX888 (#122) üzenetére


Bferibörs
addikt

nem zuhant igazán, 35 %-al hoztam haza 4-kor addig elég sokat ment a kijelző.
amikor megvettem rögtön feltettem töltőre 8 vagy 9 óra hosszára,addig nem bizgentyűztem, az okosok azt mondják,hogy kell egy pár töltés mire beáll az akku és nem merül le hirtelen , ha jól emlékszek eddig 2x volt töltve ma éjjel lesz harmadszor

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#124) Bferibörs


Bferibörs
addikt

A leírt akku fogyasztás elsősorban wifi hotspot ( telóról adom ki ) használatával jellemzőek, a telefon kijelzője nem sokat volt használva ill.telefonálás nem sok volt ez idő alatt. A következő lépés az lesz, hogy a telefon lesz használva a szokásaimnak megfelelően-nem tabletet fogok használni majd pár napig-.

Amiért megvettem a telefont:

3 kártya hely
aránylag nagy akkumulátor
általában tabletet használok ( az is sim kártyás ) ehhez kellett egy hosszú ideig működő képes wifi szolgáltatás net kártyáról, mert nem mindig hurcolok tabletet magammal, a kártya átpakolás meg napi esetleg több alkalommal nem megoldás.
Eddig erre a célra tökéletesen megfelel.

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#125) sunone


sunone
aktív tag

Ismeros leszolta a telefont, hogy
- "O mar hasznalt tobb kartyas telefont, nagyon kenyelmetlen, rossz megoldasu volt...,
Es amugyis minek veszek ilyet, ha csak egy kartyaval hasznalom?!"
- visszakerdezek: "Motorbol se veszel ketszemelyest, ha egyedul mennel vele??
Mutass 2GB rammal 5 napos hasznalati idovel telefont, megveszem..."
:)

(#126) Bferibörs válasza sunone (#125) üzenetére


Bferibörs
addikt

:D , persze lehet 1 kártyásnak is használni de 1-2 kártyásban azért van ilyen összegért jobb telefon is- sőt jóval olcsóbban is.Akkuban persze úgy tudom egyik sem tud ennyit-bocsánat van 4000 és 5000 mAh akksival is, sajna azt nem lehet itthon kapni csak szürke gazdaságból.

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#127) Bferibörs


Bferibörs
addikt

Szerintetek :

miért nem tudom telepíteni a navit a telefonomora ?

itt azt írják lehet

("A vállalat tájékoztatása szerint az új AcerNAV alkalmazása a Liquid Jade, Liquid Z500 és Liquid E700 okostelefonok tulajdonosai számára érhető el ingyenesen." )

Nekem meg ez jelenik meg : " Ez az alkalmazás egyik eszközével sem kompatibilis."

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#128) Joba006 válasza Bferibörs (#127) üzenetére


Joba006
csendes tag

A telefonról próbáld közvetlenül a playstore-t, ne weben nézd, hátha... Nekem simán felment.

(#129) Bferibörs válasza Joba006 (#128) üzenetére


Bferibörs
addikt

Ok,köszi,azt azt hiszem még nem próbáltam.
Van pár új kép majd felteszem valahova.Benti közeli kép tök jó lett.Ja és próbálkozok a google fotomasinájával,egyszerű mint a faék.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#130) Bferibörs válasza Joba006 (#128) üzenetére


Bferibörs
addikt

"Az eszköz nem kompatibilis ezzel a verzióval."

Telóról ezt írja ki .

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#131) Joba006 válasza Bferibörs (#130) üzenetére


Joba006
csendes tag

Akkor nem t'om. Most nem lehet belépni a myAcer-hez, lehet, hogy onnan kellett letöltenem? Már nem emlékszem. Valaki, aki feltette még, nem emlékszik?

(#132) Bferibörs válasza Joba006 (#131) üzenetére


Bferibörs
addikt

ott kerestem de nem találtam,illetve átirányított a playra.

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#133) FOX888


FOX888
tag

Előfordult mát többször, hogy amikor kivettem a telefont a zsebemből, akkor nem a lezárt képernyő fogadott, hanem a feloldási. Csak feloldottam és nem kellet a ki/bekapcsoló gombot megnyomnom.
Mivel többször is sikerült már találkoznom ezzel a jelenséggel, így arra gondolok, hogy ez valami funkció lehet.
A gondom a következő: nem tudom mi a pontos kiváltó mozdulatsor és hogy ez kapcsolható-e?
Más találkozott ilyennel?
Más készüléken tapasztaltam hasonlókat. Pl.: képernyővel lefordított telefon néma üzemmódra vált.

(#134) Bferibörs válasza FOX888 (#133) üzenetére


Bferibörs
addikt

Nézz rá a beállítások flip wakeupra,hogy ki van e kapcsolva.talán 4.1 alatt volt nekem olyan,hogy lefordĺtásnál elnémul a teló,meg ilyesmik,nem emlékszek melyik beállítási menúben.

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#135) FOX888 válasza Bferibörs (#134) üzenetére


FOX888
tag

De ha nem flippes a tok, akkor is működne? Nem hiszem.

(#136) Bferibörs válasza FOX888 (#135) üzenetére


Bferibörs
addikt

hát passz ezt nem tudom,nekem sima bőr tokban van és sötéten veszem ki a tokból flip wakeup ki van kapcsolva ( gyárilag bekapcsolt állapotban volt ), gondolom a szenzor érzékeli a tokot pld. ha becsukódik-nem tudom, a samsungomon pld. nem műxik tokkal sem :-)

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#137) Bferibörs


Bferibörs
addikt

tegnap este kaptam 70 MB körüli frissítést, még nem tudom mi az új benne.

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#138) Bferibörs


Bferibörs
addikt

fólia

kicsit húzós az ára de kapható :)

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#139) Bferibörs válasza Bferibörs (#138) üzenetére


Bferibörs
addikt

megvettem a fóliát és a flippet

Ami érdekes :

-fólia , adnak hozzá folyadékot amit a felrakáshoz kell használni, nem száraz öntapis hanem ez a folyadék használatos hozzá, ezen kívül törlőkendő, gumi lapocska a simításhoz , 1 db fóliát tartalmaz a csomag.
felhelyezés után 12 óráig nem szabad tapizni a telefont száradnia kell, az esetleges hibák 24 órán belül eltűnnek,kisimulnak,érdemes este felhelyezni,hogy éjjel tudjon száradni 12 órát legalább.

-flip , gyári hátlappal adják, cserélni kell a teló hátlapját a flippesre, u.úgy néz ki mint ami rajta van gyári csak rá van szerelve (rögzítve ) gyárilag a flip.

Nem olcsók (fél éve kb. 500 Ft-ért vásároltam alcatel scribe telómhoz szállítással 10 db egyszerű minőségű fóliát külföldön, angliai szállítással) de úgy gondolom egy próbát megér, mennyit bírnak, mennyire állják az igénybevételt.

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#140) sunone


sunone
aktív tag

Egy "olcso" kinai tokot rendeltem, baromi soka szallitottak, szerintem meg a rendeles utan gyartottak le.. Kullemre megfelelo, nem premium szint, amolyan, a celnak megfelelo tok. Adtak hozza egy foliat.

(#141) Bferibörs válasza FOX888 (#122) üzenetére


Bferibörs
addikt

nincs változás, 50% alatt sem merül gyorsabban a teló mint felette.

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#142) FOX888 válasza Bferibörs (#141) üzenetére


FOX888
tag

Az enyém még mindig tartja ezt a "szokását"!

(#143) Bferibörs válasza FOX888 (#142) üzenetére


Bferibörs
addikt

ki szoktad néha kapcsolni ?

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#144) FOX888 válasza Bferibörs (#143) üzenetére


FOX888
tag

Szoktam hagyni teljesn lemerülni, míg ki nem kapcsol magától. Utána töltés 100%-ra.
Minden szép és jó kb 40-50%-ig. Utána viszont "szaladni" kell a töltő után!

(#145) Bferibörs válasza FOX888 (#144) üzenetére


Bferibörs
addikt

tapasztaltam ilyet más telómmal, egy frissítés végül megoldotta ,valami el volt szúrva a töltésnél.Nekem nem jelentkezik ilyen gond a telónál, ha reggel elviszem 35-40% töltöttséggel akkor is simán kibírja amíg haza érek és töltőre teszem kb. du-n fél 5, 12-15 %-on áll akkor még.

Amikor megvettem a telót rögtön töltőre tettem, szívesen nyomkodtam volna de megálltam :-) később olvastam a kézi könyvében is, hogy így kellene , lehet hasznos volt ez a vissza fogottság ?

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#146) Mikuland


Mikuland
tag

Én is megvettem ezt a telefont, ismerkedünk.
Első rosszaság, hogy nem hajlandó a régi T-com simem megismerni. :W Tudom, hogy 9 éves, de a gyengébb előző hármas simán olvassa.
Amúgy nagyon bejön a készülék, szokni kell a vissza gomb helyét, az előző 512 m RAM után ez maga a Kánaán! :C
Már csak új sim kell és hasítunk!

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#147) Bferibörs válasza Mikuland (#146) üzenetére


Bferibörs
addikt

figyelj rá, a T-nél valamilyen úton,módon ingyen ki lehet cserélteni, ha nem figyelsz 4500 körül lekaszálnak.

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#148) Bferibörs


Bferibörs
addikt

megérkezett 6 db új fóliám, szállítási költséggel együtt 500 Ft :-) persze Londonba és a vejem hozta el.Nem olyan minőség mint amit itt vásároltam az Acernél ehhez képest többszörös áron , de szerintem kb.fél, 1 évig kibírja majd ez is.

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#149) Mikuland válasza Bferibörs (#147) üzenetére


Mikuland
tag

Igen! A héten remélhetőleg meglesz az ingyen csere.

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#150) Bferibörs válasza Mikuland (#149) üzenetére


Bferibörs
addikt

sok sikert a telóhoz! én még mindig szeretem !

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.