Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Sziasztok!

Hát, sok hozzászólás érkezett, aminek örülök. Most válaszolgatnék is rájuk. :K

Daneeka-#1: Ez elmondható bármiről ezen a világon. A BMW-k is egy kaptafára készülnek, mégis mindenki odáig van miattuk, sőt még vissza is, ennek pedig az "oka" a részletekben rejlik.

Foglalt név-#2: Köszönöm! :R

Egorov-#3 és A@ron-#4: :K

Porcupain-#5-8: Tulajdonképpen a címlapra is azt írok, amit csak akarok, ha azon írás átcsúszik azokon a kritériumokon, amelyeket felállítottak. Ha ez megtörtént, akkor már nem hiába pötyögtem. Másrészt pedig az írás nem csupán a Linkin Park-ról szól, hanem arról, hogy milyen kapcsolat fűz a haverokhoz, a világhoz, illetve másmegközelítésből ez egy szimpla köszönetmondó írás. ;)

plus44-#9: Köszönöm szépen. Akkor Ti is hasonló cipőben járhattok. :)

^Clown-#10: Ízlések és pofonok. Viszont dicsérendő, hogy nem küldöd el őket és rajongóikat melegebb éghajlatra, hanem csak szimplán unszinpatikus. :R

wednesday-#12: Chesternek tényleg nagyon jó a hangja, ez nem vitás. :K

PhoenixSzG-#13: Köszönöm!

DarkByte-#15: Mindig is volt olyan, akinek nem tetszett. A video amit linkeltél tükrözi, hogy mennyire túlzásba tudják vinni a "vélemény kifejtést" az emberek. Most nem csak pro, hanem kontra is, mert a kommentárok között is akad pár "elmehetek". Mintha attól, hogy "most jól megmondja", bármit is elérne vele, és attól változna a világ.

tipuka-#16: :R

DonK-#20: Köszönöm! Én inkább a rock felé tendálok, de mást is szívesen meghallgatok. Fordult már elő velem, hogy discoból mentem élőzene koncertre... :D

Vakegérke-#25: Köszönöm, hogy így gondolod! :R

dying_star-#30: Köszönöm a véleményed. A zene szerintem egy tág fogalom. Sok felöl meg lehet közelíteni, és sok féle reakció létezik. Nekem például hangulatfüggő, és ettől is függ, hogy most olyan zenét hallgatok, amely táplálék a lelkemnek, vagy olyat, amely csak elnyomja a gondolataimat, vagy esetleg olyan amely pont tanakodásra ösztökél. Változó. A Linkin Park nekem egyenlő a barátaimmal, mert rájuk, és azokra az időkre emlékeztet, amikor még az volt a legnagyobb problémánk, hogy vajon a tegnapi lánynak a suliban milyen is volt a szemeszíne.

De visszatértve a zenére(, hogy mutassak mást is), ez a zene is nagy kedvencem:[Berserk - Sign]

Egyelőre ennyi. Köszönöm mégegyszer az eddigi hozzászólásokat! Jó éjt!

Üdv. H

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.