Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#299) S e t h válasza ollie (#286) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nekem az van és jobban bejött a korábbi arány.
Hiányzik az infra is.

Nem hiszek az általánosításokban, főleg nem akkor amikor a gyártók annyira ontják a telefonokat piacra, hogy nem képesek már érdemi fejlesztésekre, helyette beindul a látszat fejlesztések tömkelege, amit a sok másik idióta gyártó át is vesz és kész a trend.
Ettől én még nem kezdek el tapsikolni, hogy OMG eeeeez aaaaaaaz, megcsinálták, ez hiányzott!

Igen, hiányzik az, hogy a telefon ne csak egy napot bírjon ki, hanem kerüljön bele normális méretű aksi, ahelyett, hogy egyre több értelmes dolgot meg kihagynak a készülékekből, miközben igény van rá, de majd ők megmutatják nekünk és befolyásolják az igényeket.

A környezetemben senki sem ujjongott az új képarány miatt, engem is kérdeztek miként tudom elviselni.
Hát egyszerűen, megszokom, érted, nem örülök, hanem megszokom az ő "innovációjukat", mert ezt tolták a kezembe. Persze nem lehet mindenkinek megfelelni, de lehetne jövőbe mutató újdonságokkal is előrukkolni, de az ugye nem megy úgy, hogy évente akár több flagshipet is képes azonos gyártó a piacra dobni, helyette maradnak a csillámpónis, flitteres bullshitek, lásd biometrikus szenzorok orrba-szája, lekerekített kijelző, új képarány( ez után is annyian sírtak korábban, igazi megváltás most, hogy kijött nekünk) anim kaki etc., etc.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.