Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) pinnacle válasza Milestone2 (#150) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! :) A hátlap nem illeszkedik pontosan, bal oldalt egy kicsit eláll. Egyébként jól néz ki a hátlap, nem olyan fényes, mint ahogy a bemutató videón néz ki.
A RAM-ba jól belemar a Facebook.
Nekem az alkalmazások között nincs a Böngészőnek ikonja. A Google kereséssel elő tudom hozni, a feladatkezelőben is látszódik. Ezt az ikont, hogy tudnám elővarázsolni? Fura lenne, ha azért tűnt el, mert töröltem az asztalról.
Gondolom egy gyári visszaállítás előhozná, de azt most inkább kihagynám. Egyébként van valami előnye a Chrome-al szemben?

[ Szerkesztve ]

(#152) quailstorm válasza pinnacle (#151) üzenetére


quailstorm
nagyúr

megy benne az adobe flash

(#153) pinnacle válasza quailstorm (#152) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Ez alapból benne van,vagy valamit le kell tölteni?
Már frissítés is kijött. Én még nem teszem fel, mert az eltűnt Böngésző ikont leszámítva, semmi gond.

(#154) jooker82 válasza pinnacle (#153) üzenetére


jooker82
nagyúr

Itt találjátok a frissitési listát..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#155) quailstorm válasza pinnacle (#153) üzenetére


quailstorm
nagyúr

én úgy vagyok vele hogy a frissítést nem véletlen, és nem dísznek adják ki... különben tényleg igaz, hogy felesleges. A mai napig találok 2.1-es és 2.2-es droiddal SGS-t, mert azzal vette meg...
Ha már a gyártó annyival megtisztel hogy kiad valami szart, akkor rakd már fel... (remélem nem ettől megy tönkre, mert akkor nagyot esik a virtuális presztízsem...) én meg szoktam nézni néha hogy mi változik, de többnyire tolok fel mindig minden frissítést azonnal. Ritka hogy valami gondom lenne.
Flash player: alapból sztem nincs fenn. Van-e flash ikon a menüben vagy nincs, ennyi a kérdés. Adobe archívumában találsz apk-kat ha nincsen. Értelemszerűen droid 4-hez. Nem mind fog működni. Halad verzióban visszafele.

(#156) pinnacle válasza jooker82 (#154) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi jooker82, quailstorm!

Régebben én is mindig mindent frissítettem, ez főleg a videó kártyáknál volt jó, játék, .mts lejátszás akadás megszüntetésesre. Most már csak akkor ha valami gond van, főleg a WDTVLIVE frissítések után, amikor nem jobb lett hanem rosszabb. Persze, lehet, hogy sokszor azért nem jó a frissítés, mert kihagyták a gyári beállítások visszaállítását. Én már a Yamadánál megtanultam. :)

Most sem írnak semmit arról, hogy mit javítottak. jooker82 tudsz erről valamit?

Felraktam a Flash Player 11.1 for Android 4.0 (11.1.115.63), 58,54-t, egyikkel sem működik, már az Adobe oldal megnyitása sem. Valaki talált már működő verziót?

(#157) quailstorm válasza pinnacle (#156) üzenetére


quailstorm
nagyúr

112.60 tuti menni fog, de mondom, végig kell próbálnod...
és CSAK A GYÁRI böngészővel megy.

Én se találtam infót az új firmware-ről...

(#158) pinnacle válasza quailstorm (#157) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Gyári a 11.1.115.63-al is megy, csak azt nem próbáltam, mert a Chrome előnyéről volt szó. :)

(#159) jooker82 válasza pinnacle (#156) üzenetére


jooker82
nagyúr

nem tudok róla semmit,sajnos.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#160) quailstorm válasza pinnacle (#158) üzenetére


quailstorm
nagyúr

fordítva értelmeztem az előny kérdést, a chrome-hoz képest tudja a flasht a gyári...
Szerintem a chrome elég gáz, mint ahogy a legtöbb böngésző droidra. Nincs benne user agent, mindig a mobil verziót hozza be, és gyengébb telefonon esélytelen vagy használni. Jó egy OMAP4460-on megadta az élményt, de 10.1 colon meg a mobil oldal volt gáz... kár hogy az operának annyi.

max ez a megoldás: [link] [link]

[ Szerkesztve ]

(#161) pinnacle válasza jooker82 (#159) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi!

quailstorm én néztem be, te értelmezted jól. :D

(#162) Nus válasza pinnacle (#151) üzenetére


Nus
tag

Nekem sincs alap böngésző ikon, és biztos, hogy nem töröltem. Úgy oldotam meg, hogy google keresés ikont indítva rákerestem valamire és ekkor rákérdezett, hogy alap böngészö vagy chrome, ìgy eltudtam indítani az alap böngészőt. Majd egy könyvjelzőt kiraktam a home screenre a google.hu-t és ennek az ikonját meg megváltoztattam a földgömbre ami az alap böngészőé. Szerintem a chrome ezen a telefonon legalábbis egy elmebaj használni, tetű lassú öli a telefon, ehhez képest az alap böngésző úgy megy mint egy álom, gyors sima görgetés egy felüdülés a chrome után.

The sky was pink...

(#163) pinnacle válasza Nus (#162) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Ez nagyon jó ötlet, csak arra nem jöttem rá, hogy tudom az ikont megváltoztatni.
Akkor valószínűleg nekem sem volt Böngészőm, csak nem tudtam mire vélni, hogy nincs. A T-Mobile képes volt kivenni? Gyárilag biztos van, a tesztben is látszódik.

(#164) Milestone2 válasza pinnacle (#163) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ha jól emlékszem az ikont úgy változtatod, hogy hosszan nyomod, mintha vinni akarnád valahová, majd hirtelen visszaejted, akkor egy kis ecset jelenik meg az egyik szélén, arra böksz (nehéz mert pici) és akkor kijön egy újabb menü, a válsztható ikonokkal... :C

-------------------

Lányomnak egy hete vettem és alapjáraton ott van benne a böngésző ikonja a főképernyőn
, ezek szerint kidobtad. (az a baj, hogy annyi dolgom volt most a nejem (Alca OT-995) és a lányom (LG L5II) telefonjával, hogy nem tudom melyiknél vettem észre, hogy ha a főképernyőről ki akartam dobni a kukába, akkor egyből uninstall-ta is !!!

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#165) pinnacle válasza Milestone2 (#164) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Nem is értettem idáig, hogy mi az az ecset. :D
Neked is T-Mobilos? Gondolom az, mert csak ők árulják. Nem tudom, hogy mi lehet, mert Nus mondta, hogy ő biztos nem törölte. Meg tudnád nézni, hogy neked is V10A van-e fent?

(#166) Milestone2 válasza pinnacle (#165) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Még biztos v10A.

Most töltöttem le egy esetleges offline frissítéshez a v10G-t, először megnézam majd, hátha wifin felfrissíti magát, bár ez LG-nél elég ritka.

Aztán utánanézek ugyanúgy kell-e offline frissíteni mint L9-nél, és akkor lefuttatom...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#167) Nus


Nus
tag

Esetleg ha mégis töröltem volna a home scr-ről a gyári böngésző ikont, az appok közül nem lehet törölni csak elrejteni és ott sincs se híre se hamva.Szerintem megpróbáltak a chrome böngészőt ránkerőltetni. Én a tabomon is gyári böngészöt használok és ezen is azt használtam volna ha látom az ikonját alapból de nem volt így maradt a chrome, és miután nagyon nem vált be kezdtem el kitalálni, hogy miért nincs gyári böngésző.

The sky was pink...

(#168) pinnacle válasza Milestone2 (#166) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Majd légy szíves írd le, hogy kell offline frissíteni. Nem tudom, hogy mennyire valós veszély, de az LG-nél azt mondták, hogy inkább vigyem szervízbe, mert ha nekem frissítés közben lefagy, az nem garanciális hiba.

Nus nekem sincs ott. Csak azt nem értem, hogy Milestone2-nek miért van.

[ Szerkesztve ]

(#169) Milestone2 válasza pinnacle (#168) üzenetére


Milestone2
nagyúr

L9 sokszor megáll frissítés közben, de újraindítás után a régi rendszer ott van. Működik.

Bár nekem, kurvára nem sikerült soha az online frissítés csak az offline...

Még utána kell járnom, hogy L5-ön működik-e az L9-es leírás, majd ha biztos vagyok benne, akkor teszem közzé.

Akinek gyorsabban kell, irány be a T-Mobilhoz, Samsunghoz, és kéretik a frissítés!!!

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#170) jooker82 válasza Milestone2 (#169) üzenetére


jooker82
nagyúr

melyik gyári frissitővel próbáltad?? a b2?

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#171) Milestone2 válasza jooker82 (#170) üzenetére


Milestone2
nagyúr

L5-ön még egyikkel sem.

L9-en mindkettő megbukott, a Wifis is, a PC szoftveres is...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#172) jooker82 válasza Milestone2 (#171) üzenetére


jooker82
nagyúr

az lg oldalán fenn van,hogy kell csinálni... nekem egyből sikerült..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#173) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Nektek működik a Voip hívás? Ha MobileVoipe-ról hívást indítok 15-16mp után elmegy a hang, a kapcsolat excellent-ről, fair-re majd poor-ra vált. Ugyanez a helyzet Vibernél is. Gondolom nem a készülék hibája, mert Wifin-n keresztül semmi gond.
Lehet, hogy a T-Mobile-nál elkezdték a korlátozást vagy csak ez a webshopos 100MB-t ilyen?
Azt mondták nem tudnak semmiről, próbáljam meg csak WCDMA-n, mert a 2G-3G váltásnál is megszakadhat a kapcsolat, de ez sem segített. Nekem az a furcsa, hogy mindig pont 15-16mp után szakad meg a kapcsolat, de azt mondták, hogy korlátozás csak az Eco, Fun, Surf-nél van. Aktiváltam a Domino Go!Net M-t, is de semmi változás.

(#174) pinnacle válasza pinnacle (#173) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Sajnos a telefonnal van probléma, mert a ZTE Blade-el semmi gond, még Poor-nál is jól. Remélem firmware frissítés megoldja a problémát. Lehet, hogy alapból nagyon érzékeny a hálózati ingadozásra.

(#175) Milestone2 válasza jooker82 (#172) üzenetére


Milestone2
nagyúr

hol is pontosan, hogy ne kelljen keresni... :R

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#176) jooker82 válasza Milestone2 (#175) üzenetére


jooker82
nagyúr

[link]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#177) Milestone2 válasza jooker82 (#176) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Hát FOTA-n nem megy ez ugyanaz a szar mint az L9 :o :O :W

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#178) pinnacle válasza pinnacle (#174) üzenetére


pinnacle
nagyúr

LG-nél azt mondták, lehet, az a gond, hogy a telefon érzékenyebb a hálózati ingadozásra. Meg tudnátok nézni, hogy a Viber, MobileVoip nektek is megszakad?
Még velük sem közli az LG, hogy mit tartalmaznak a frissítések, de szerintük a problémámra nem lesz megoldás.

(#179) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Úgy látszik a T-Mobile topicban megtalálták a megoldást. "APN-t átírtam wnv-ről internetre."
Ha ez a megoldás, akkor tényleg hülyét kapok. :W Ma vittem vissza az LG L5 II-t. Senki nem mondta, pedig az LG-vel, T-Mobile-al is beszéltem.

Ki tudnátok próbálni, hogy ezzel a beállítással javul-e a Viber, MobileVoip minősége?

(#180) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Keresek, olvasok, böngészek, de hiába... :W ...működő ROOT-ról, tud valaki?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#181) jooker82 válasza Milestone2 (#177) üzenetére


jooker82
nagyúr

Mit ir ki,vagy mit csinál?? nekem a g-t olyan szépen lefrissitette. :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#182) Milestone2 válasza jooker82 (#181) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Az L9-es tapasztalataimról beszéltem.

L5II-n nem indítottam el.

L9-es tapasztalat szintén, hogy v10A-ról gyorsan frissítgettünk mindig mikor kijött az új, főleg mikor ICS-ről jött a váltás v20c-re, azaz JellyBean-re. A végén kiderült a v10a volt a legjobb, könnyen rootolható volt, nem zabálta az akksit, ellentétben a v20c-vel, ami szép ugyan, de akkugyilkos, bonyolultan rootolható, és ami a legnagyobb baj, nem nagyon szeret downgradelni, nehéz visszatenni v10a-ra...

Szóval ezekből kiindulva, inkább ezt ROOT-olnám, és használná a lányom... :D

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#183) bubus66 válasza jooker82 (#181) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Igen neked a 4XHD és a G is csinálja, a FOTA frissítést de az L9 az meg az L7 (legalább is az enyém) nem csinálta.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#184) bubus66 válasza pinnacle (#168) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

(#168) pinnacle

Itt az OFFLINE frissítés elméletileg mindegyiknél működnie kell.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#185) pinnacle válasza bubus66 (#184) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi!

Sajnos már elvitték a T-Pontból a telefont. Nem tudtam kipróbálni, a szervizből sem adják vissza. Újra meg kell vennem, ami lehet, hogy jobb is, mert kicsit recsegett a hátlap, és a hangszóró is torz volt, csak elnéztem a jó kijelző miatt. Nektek nincs ilyen gondotok?
Az lenne a kérésem, hogy légy szíves próbáljátok ki, hogy APN internetre állításakor megszűnik-e a Viber, MobileVoip hívásánál a szaggatás.
Állítólag mostanában minden új telefon wnw-re állítódik, úgy viszont szaggat.

[ Szerkesztve ]

(#186) bubus66 válasza tzsolesz (#129) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

tzsolesz

Csak nem egy L5II-re akarsz beruházni a Balck után?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#187) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Próbáltam mindenfélével felrakni a ROOT-ot. (vagy 4 féleképp, amik a régi L5-nél működtek)

Nem sikerült, nincs a telefonon jogosultság. :(((

Mégis a 3845#*460# rejtett menüben ezt írja ki:

ám ha felrakom a root checker programot, kiderül:

persze ezt magamtól is tudtam, hiszen látom a programok nem jutottak root joghoz. :o

Látom az L5II tulajokat nem igazán érdekli a ROOT, még az XDA-n se nagyon lelek infót... :O

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#188) bubus66 válasza Milestone2 (#187) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

(#187) Milestone2

187 hsz-tól és egy frissen kiadott telefontól ne várj még csodákat.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#189) Milestone2 válasza bubus66 (#188) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Kár hogy nincs nyelvnyújtós ikon!!! :P

Nem is az itteniekről gondolkodtam, leginkább az XDA-ról hiányolom az infókat, bár lehet, hogy ott a fejlesztők úgy gondolják, minek foglalkozzanak babatelefonokkal...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#190) bubus66 válasza Milestone2 (#189) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Most adták ki szerintem 1-2 hónapon belül biztos. hogy lesz valami

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#191) pinnacle válasza pinnacle (#185) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Megjött az új telefon. Ezzel most alapbeállítással sem szaggat, igaz egy kicsit halk.
Van Böngésző ikon, viszont nincs az alkalmazások között.

(#192) Milestone2 válasza pinnacle (#191) üzenetére


Milestone2
nagyúr

:C

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#193) pinnacle válasza Milestone2 (#192) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Sajnos korai volt az öröm. Nem jó a töltő. :(

(#194) Habell


Habell
tag

mobilfanok!

Alcatel ot 995 vagy LG Optimus L5 II??? Ki melyiket tartja jobbnak és miért? Az LG újabb modell mégis olcsóbb mint az alcatel. ( T-s szolgáltatónál )
Vagy esetleg szóba jöhet a Huawei ascened y300?

(#195) Milestone2 válasza Habell (#194) üzenetére


Milestone2
nagyúr

EGYIK SEM! Lányomnak L5II, csak gyári stock ROM. jelenleg rootolhatatlan, akku nem kiszedhető, ha valami gond van. Feleségemnek A995, gyári ICS frissítés teljesen használhatatlanná tette meg kellett rootolnom, most a JB 4.2.2-vel elég jól megy, csak az akkufogyasztás kurva nagy...

Huawei-t nem ismerem...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#196) pinnacle válasza Milestone2 (#195) üzenetére


pinnacle
nagyúr

LG L5II-ből kiszedhető az akku. Nekem most már semmi bajom vele.

(#197) Milestone2 válasza pinnacle (#196) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Hát olyan képnek jobban örültem volna, ha megmutatja, hol kezdjewk neki, mert annyira kompaktnak tűnik, hogy nem mertem sehol feszíteni.

Neked jó, ha semmi gondod vele.

Nekem gond, hogy nem tudom rootolni, mert nem lelek sehol leírást....

Mindenhol a régi L5 töréseit ajánlják, de az nem jó az L5II-höz...

Gondom, hogy nem lelek leírást recovery módról, download módról, vagy SW upgrade módról...

Szóval nekem van gondom vele...remélem csak még...és nem örökre...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#198) pinnacle válasza Milestone2 (#197) üzenetére


pinnacle
nagyúr

A lányodnak is probléma, vagy csak te idegesíted magad vele? :) Egyébként mihez kellene a root? Nekem az AdFree-hez, igaz most vettem észre a Blade-n, hogy már régi verzió van fent, a Playen nincs, lehet, hogy innen kellene letölteni.

(#199) Milestone2 válasza pinnacle (#198) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nekem ahhoz, hogy:

1. ami felesleges fagyasszuk/kidobjuk
2. legalább app2SD-vel áthelyezhessünk az SD-re amit csak lehet, mert erősen fogy az a 2GB tárhely, a 16GB
külső SD meg szinte ott áll üresen.

egyenlőre csak engem zavar, de Micikémet is fogja, ha betelt a tárhely...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#200) airmax_2.0 válasza Milestone2 (#146) üzenetére


airmax_2.0
tag

A francba.... Itt az a béna sd kártya megoldás van ? Szeretem az L9-emet, de ez egy nagy hibája.. :-\
Hiába van ott a lehetőség, hogy "áthelyezés sd kártyára" , - bár csinál valamit - de a belső memórián pakolászik, nem az sdn....
Pedig ezt akartam venni csajszis telefonnak, de így már erősen kérdéses...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.