Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) orc88 válasza Milestone2 (#950) üzenetére


orc88
őstag

:)) :D
FolderMount nem segít? Kicsit több legyen a hely [link]

[ Szerkesztve ]

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#952) Milestone2 válasza orc88 (#951) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem ismerem, majd megnézem...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#953) orc88 válasza Milestone2 (#952) üzenetére


orc88
őstag

Nekem mindig segített :K

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#954) Milestone2 válasza orc88 (#953) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem az a kérdés neked segít-e illetve nekem segít-e.
El tudom-e magyarázni egy 13 éves "jánynak", hogy mit kell csinálnia. :DDD

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#955) orc88 válasza Milestone2 (#954) üzenetére


orc88
őstag

:D :DD

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#956) draco31


draco31
veterán

Kihalt rendesen a fótum, mindenki túladott rajta?
Öcsém panasz nélkül használja, de a töltője kifeküdt pár napja. Jelzi a töltést, de inkább csak merült tovább a telefon, kikapcsolva meg állt egyhelyben.

[ Szerkesztve ]

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#957) Milestone2 válasza draco31 (#956) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nagyon elbaltázott telefon ez...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#958) opr válasza draco31 (#956) üzenetére


opr
veterán

Nem, én pont most próbálok meg túladni rajta. :DDD
Egyébként nem lenne rossz, nekem hibátlanul működött végig, csak nekem nagyon kevés volt hw-esen. Beugrótelefonnak jó, de ha már van rajta egy viber, egy skype, hangouts, facebook messenger, stb és mondjuk futott a spotify + böngészés közben egyszerre két csatornán rám írtak, akkor használhatatlanul belassult/beakadt.
Igazából nem csodáltam, ez a felhasználás egy sokkal erősebb telefont is padlóra tud küldeni, csak amikor megvettem, reméltem, hogy legalább valamennyire bírni fogja, de nem.
Váltottam chinaphone-ra, azzal nagyon elégedett vagyok, és bírja ezt a fajta strapát is. :)

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#959) Milestone2 válasza Milestone2 (#957) üzenetére


Milestone2
nagyúr

No CWM. (Müködõ, normális)
No custom ROM-ok.
Sehol egy fejlesztõ.
Csoda, hogy halott a fórum?
Ott van élet, ahol van változás...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#960) Nus válasza draco31 (#956) üzenetére


Nus
tag

Én eladtam az L5II-t még májusban, és vettem egy F6-ot és volt öröm, addig amíg meg nem kapta a KK-t, most hibák tömkelege van és várakozás a frissítésre.

Üdv...

The sky was pink...

(#961) atosan válasza Nus (#960) üzenetére


atosan
addikt

Akkor addig rakd vissza a régi 4.1.2-est.

Maine coon

(#962) juky


juky
csendes tag

Nálunk tökéletesen működik, apám használja, 1800 óra után telefon beszélgetés közben navigációval face messengerrel bírja strapát, ha home gombbal kilépek nem gondolkodik sokat 1 sec alatt vagy ennyi se kell már folyamatos minden... kamerájával is meg vagyunk elégedve, a mérete is pont jó, szerintem nem rossz kis telefon.

(#963) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Akit érdekel, mostanság jött ki ha jó láttam a legfrissebb gyári ROM (KDZ) v10W, offline rakható fel.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#964) draco31 válasza Milestone2 (#963) üzenetére


draco31
veterán

Majd megnézem öcsém telefonjával, hogy megtalálja-e. Bár az meg most rootolva van, lehet az nem tetszene neki.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#965) Milestone2 válasza draco31 (#964) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Megtalálni nem fogja!
v10P amit megtalálnak.
Ezt csak offline lehet fölégetni.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#966) Milestone2 válasza Milestone2 (#965) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Tegnap este felfrissítettem v10W-re.
Azonnal látható változás nincs.
Az eddig megszokott módon (KingoROOT) nem rootolható.
VRoot varázsolt rá root jogot, nem SuperSU-t, KingUser-t...
De működik.
Hát majd most figyelem a lánykámat (aki használja) hogy többet, vagy kevesebbet nyafog a telóra...
Bár szerencsére most már egyre több helyen látom, hogy szép lassan stabil CWM is elkészül és remlem hamarosan stabilnak mondható főzött ROM-ok is...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#967) korcsillio


korcsillio
őstag

Üdv.
Látom nem igen van főzött rom a telefonra :(
Nincs semmi ötlet hogyan lehetne kicsit gyorsítani rajta?Feleségem türelmes de már ő is kikészül miatta idegileg.Ha pl. Sms-t akar írni kb.20mp mire előbukkan a billentyűzet,de sajnos minden téren ennyire gyenge.

(#968) draco31 válasza korcsillio (#967) üzenetére


draco31
veterán

Öcsém is nyúzza, de ennyire nincs belassulva. Hetente van restart, meg havonta Clean Master szabadítok rá.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#969) Milestone2 válasza korcsillio (#967) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nincs jó hírem számodra (és jómagam számára).
Az XDA-n egyenlőre a sírás-rívás megy, mert aki megpróbálta a bootlader kikerülését/nyitását annak jelenleg nincs telefonja vagy félhalott...
Amíg biztosan működő CWM és/vagy TWRP nem készül, addig nincs esély(ünk) működő főzött ROM-ra sem.
Ha komolyabban érdekel, akkor az XDA-n keress rá egyedül a SlipSystem által készített módosítások működniek. Egyébként egy dolgot tudsz tenni, rootolod és kitakarítasz belőle minden -a párod számára- felesleges programot. Sokkal gyorsabb nem lesz. Az agyamra megy lányom készüléke, ilyen gyenge HW/SW combo-t még nem láttam...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#970) korcsillio válasza Milestone2 (#969) üzenetére


korcsillio
őstag

Root-ról van valami leírás?

(#971) Milestone2 válasza korcsillio (#970) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Attól függ milyen verzió van fenn.
Nekem v20W, azt már csak a VRoot tudta rootolni Kinguserre.

De az előtte lévő verziókat simán rootoltam Kingo Roottal. Vagy innen is lejöhet.

Telefon LG szoftver módban, USB hibakeresés a beállítva a Beállításokban, kingo.exe elindít (internetkapcsolat szükséges!), telefon összekapcsolás USB kábellel, kingo programon belül mikor látod, hogy már nem "not connected"-et ír ki, hanem felismerte a telefont, a root gombra kattintás, megvár míg kiírja kész. Ha megjelent a SuperSU a programok között azt elindít és normál módban frissítés, majd beállítás, hogy a rootot engedélyezze automatice...kb ennyi.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#972) korcsillio válasza Milestone2 (#971) üzenetére


korcsillio
őstag

Köszi! :R

(#973) Milestone2 válasza korcsillio (#972) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Sikerült?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#974) korcsillio válasza Milestone2 (#973) üzenetére


korcsillio
őstag

Sikerült.az a baj hogy pont a memóriaevő programokat szereti az asszony:face,messenger stb. :(
Hiába gyomlálok ha ezek zabálják...

(#975) Milestone2 válasza korcsillio (#974) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ez így van...
Én nem használom, de mintha azt olvastam volna, hogy FB-ből csináltak light-et is ami kevésbé mozog a háttérben...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#976) orc88 válasza korcsillio (#974) üzenetére


orc88
őstag

Ha már van root, akkor rakd fel a Greenifty-t és hibernáld a facebook-t amikor kevés a memória :DD :C

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#977) Milestone2 válasza orc88 (#976) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Kíváncsi vagyok mit szólna a kedves feleség, ha hibernálva lenne a FB... ;]

Tudtok valami működő megoldást, hogy a telefon a külső 16 GB-os SD-t lássa belső memóriának és ne nyafogjon állandóan a leánykám, hogy nincs több hely a telefonon? Nem link2SD, App2SD, mert azok szart sem érnek...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#978) orc88 válasza Milestone2 (#977) üzenetére


orc88
őstag

Ezt találtam [link]
Most hasznodra lesz a Google fordító... :P :DDD

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#979) Milestone2 válasza orc88 (#978) üzenetére


Milestone2
nagyúr

:R
Polski, węgierski dwóch przyjaciół
Inne napoje na wino
:R

Tartok tőle, hogy L9II-höz készült.
Na, majd bevetem a lengyel vonalat...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#980) oba válasza Milestone2 (#979) üzenetére


oba
addikt

Sziasztok!

Van egy LG L5II telefonom. Elég rossz rajta a gps, nehezen talál jelet, és pontatlan. Mit tudnék vele kezdeni, hogy megjavuljon? Korábban nem volt vele ilyen gond. Gyári firmware, legfrissebb. Semmi root vagy ilyesmi nincs rajta.
Köszi.

(#981) draco31 válasza oba (#980) üzenetére


draco31
veterán

Ez mindenkinek ilyen, és nem is nagyon lehet vele mit kezdeni.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#982) opr válasza oba (#980) üzenetére


opr
veterán

Mobilnet be van kapcsolva?

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#983) oba válasza opr (#982) üzenetére


oba
addikt

be van... de próbáltam anélkül is

(#984) oba


oba
addikt

akkor legalább a gyári romot le tudom cserélni? valami leírás, hogy hogyan tudok custom recoveryt (cwm -et) és custom romot letölteni/felrakni rá? galaxy s2 -őm volt, de most faterral kényszer cserét kellett végre hajtanom pont a gps miatt így rajtam maradt ez az LG :) akkor a gps nem érdekel, de ez a gyári bloatwares rom katasztrófa...

(#985) Milestone2 válasza oba (#984) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Működőt még nem találtam...CWM-et, custom ROM-ot.
Elátkozott LG...ez legalább is nagyon!
Másodlagos CWM-eket látok az XDA-n.
De inkább negatívak a visszajelzések.
Egyenlőre.
Én rootoltam kislányomét.
Majd módosított GPS fájlokat próbáltam.
Nem igazán tudom eldönteni, kicsit talán jobb lett.
Gagyiból elviselhető...
De lehet, csak placebo érzés...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#986) oba válasza Milestone2 (#985) üzenetére


oba
addikt

bakker... ez nem jó hír...
rootolni hogyan tudnám? legalább ezt a sok felesleges gyári cuccot had töröljem le...

(#987) Milestone2 válasza oba (#986) üzenetére


Milestone2
nagyúr

#971-ben írtam le és linkeltem...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#988) oba válasza Milestone2 (#987) üzenetére


oba
addikt

thx! :R

(#989) Milestone2 válasza oba (#988) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Elolvasgattam van-e fejlődés.
Egy kis előrelépés úgy tűnik van.
E460-ra a leírások szerint van működő CWM.
Előtte Bootloadert kell nyitni.
Ez a pack kell hozzá.
Leírás és weboldal link a pack-ban.
Sorrend: 1. BL nyitás, 2. Rootolás, 3. BusyBox, 4. Terminal, 5. CWM flash
:U :K :U :K :U :K

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#990) oba válasza Milestone2 (#989) üzenetére


oba
addikt

nem úgy volt hogy lehetetlen kinyitni rajta a bootloadert? :)
kipróbáltad ill. ki fogod próbálni?

szerk.: hááát. én ezt a zipet nem tudom leszedni... mindig valami downloader exét akar letöltetni velem... bitdefender jelzett is rá... :)
szerk.: ki kell szedni a pipát hogy download with shared download manager... :P defaultban be van pipálva... szemetek.

[ Szerkesztve ]

(#991) Milestone2 válasza oba (#990) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Most fedeztem fel a leírást.
Lányom telefonja otthon.
Kipróbálni tehát még nem tudtam.
Elolvasgattam, E460 telóval senki nem írta, hogy bricked...
Keresnem kell egy W7-es gépet, az otthoni W10TechPrew-vel nem kezdenék neki.
Ha senki nem bátor, akkor addig maradj csak a rootnál.
Azt már próbáltam, a KINGO működik v10U szoftverig.
(Igaz nálunk már v10W van fenn ott meg már csak a VROOT oldja meg.)

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#992) oba válasza Milestone2 (#991) üzenetére


oba
addikt

root már megvan, google appokat már töröltem... most épp olyan listát keresek ami leírja, hogy melyik system app mire való és hogy biztonságos e eltávolítani (S2 -höz volt ilyen lista)
eddig nem találtam

(#993) Milestone2 válasza oba (#992) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Így fejből nem emlékszem, hogy lenne...
Illetve a telefon nélkül nem tudnám felsorolni miket töröltem probléma keletkezése nélkül.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#994) oba válasza Milestone2 (#993) üzenetére


oba
addikt

majd ha esetleg eszedbe jut vagy nálad lesz a telefon akkor leírhatnád, hogy miket töröltél :) köszi szépen!

amúgy nekem win7 van a laptopon, de nem merek nekiugrani a dolognak... ok, hogy senki nem írta hogy tégla lett a telefonja, de egyelőre még várok... ha már van tényleg nyitott bootloader akkor elméletileg lassan érkeznie kell a custom romoknak is :)

[ Szerkesztve ]

(#995) Milestone2 válasza oba (#994) üzenetére


Milestone2
nagyúr

MTK-ra nem szeretnek fejleszteni a DEV-ek...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#996) oba válasza Milestone2 (#995) üzenetére


oba
addikt

én már egy bloatware mentesített és optimalizált gyári romnak is örülnék
egy CM 9, 10 vagy 11 persze már bónusz lenne :) mondjuk... ez a kis kvarcjáték mobil nem biztos, hogy bírna egy Cyanogenmod romot... :)

(#997) Milestone2 válasza oba (#996) üzenetére


Milestone2
nagyúr

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2431622 elméletben nem kell hozzá BL nyitás.
De pont erről ír az elején, hogy nem nagyon várható a custom, mert annyira elzárja a forrást az MTK.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#998) Milestone2


Milestone2
nagyúr

No, erre még szükség lehet: All MTK Drivers, lehet bátor leszek ma délután, ha nem lesz sok leckéje lányomnak és lesz időm. Legalább azt is meglátom, hogyan viszonyul egymáshoz a Windows10 meg az Android.... ;]

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#999) oba válasza Milestone2 (#998) üzenetére


oba
addikt

sok sikert :) kíváncsian várom a fejleményeket :) mondjuk ha nincs custom rom a custom recoverynek sem látom sok értelmét :) max nandroid backuphoz

(#1000) Milestone2 válasza oba (#999) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ahogy mondod.
Szerintem azt a Nandroid Backup Pro is megcsinálja CWM nélkül is.
Majd kipróbálom.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.