Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) juky válasza pistike666 (#850) üzenetére


juky
csendes tag

TP-link routerrel nekem is baja van a telónak, fellép rá, ha a közelébe van egy ideig semmi gond, egy idő után pedig azt veszed észre, hogy semmi nem működik wifin egy eszközön se. Nem tudnak rá kapcsolódni se, ha rajtamaradnak, nem hoznak be semmit. Router újraindítással oldódik csak meg. Ezt leszámítva nagyon szerethető teló, GPS itt pár ms és már meg is találta magát, a jelet jól tartja.
A sebességén azért ledöbbentem, mit ki nem hoztak az 1 Ghz-s procijából :D Tele van pakolva, de masszív használat mellett se akad be. Esetleg, ha nagyobb programból lépsz ki, azonnal kilép, de kell pár másodperc, mire betölti magát és onnantól nagyon penge. Akkor kezdett már el lassulni, amikor több, mint 1600 órát volt egyhuzamba bekapcsolva, de akkor is alig észrevehetően...

(#852) pistike666 válasza juky (#851) üzenetére


pistike666
csendes tag

Nem rossz kis teló. Én is meglepődtem, hogy milyen gyors, de ez a wifis probléma nem tetszik és nem is tudom mi lenne a megoldás.... ezért vegyek új routert... amikor 4 másik teló gond nélkül megy vele...

(#853) juky válasza pistike666 (#852) üzenetére


juky
csendes tag

Hát igen... Itt is 3 teló és 2 laptop gondtalanul megy rajta, csak ez nem akar viselkedni.

(#854) jooker82 válasza pistike666 (#852) üzenetére


jooker82
nagyúr

Jövő héten én is veszek és nekem is TP link van,leirom majd,hogy mi a tapasztalat..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#855) pistike666 válasza jooker82 (#854) üzenetére


pistike666
csendes tag

okés várom a tapasztalatokat :)

(#856) atosan válasza jooker82 (#854) üzenetére


atosan
addikt

Jó kis teló :) G mellé veszed?

Maine coon

(#857) wocsok válasza pistike666 (#852) üzenetére


wocsok
tag

Mondom, hogy a titkosítás kikapcsolása megoldja dolgot, csak max a mac szűrést tudod így használni.. Ez van :(((

opr(849) :C :C

[ Szerkesztve ]

(#858) pistike666 válasza wocsok (#857) üzenetére


pistike666
csendes tag

Oké köszi. Ezt még nem próbáltam, de kifogom. De most kicsit hanyagolom, mert a végén szétzúzom. ;]

(#859) jooker82 válasza atosan (#856) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ingyé elhozhatom szerződéshosszabbitással,igy nem hagyom ott. Másod telónak jó. :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#860) atosan válasza jooker82 (#859) üzenetére


atosan
addikt

Helyes :)

Maine coon

(#861) szaboknak


szaboknak
aktív tag

A lányom újraindította a telóját és ezt az üzenetet kapja:
type password to decrypt storage
és semmit nem tud beírni,mi lehet a gond?

Iphone 7 128 Gb, Xiaomi watch S1

(#862) draco31 válasza szaboknak (#861) üzenetére


draco31
veterán

Valamiféle főzött ROM van rajta? Ahogy keresgélek Google-ben, ezt találom, főzött romoknál jön ez elő, valamit nem másolnak fel.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#863) szaboknak válasza draco31 (#862) üzenetére


szaboknak
aktív tag

Nem,ez a gyári rom nincs rootolva sem a készülék.

Iphone 7 128 Gb, Xiaomi watch S1

(#864) draco31 válasza szaboknak (#863) üzenetére


draco31
veterán

Akkor nem tudom, esetleg egy hard resetet lehet szerintem csinálni:
1. Turn the power off.
2. Press and hold the Power + Volume Down key + QuickButton.
3. When the LG Logo appears on the screen, release all keys. All data will be lost!

Keress rá youtube-on LG Optimus L5 II Hard reset, mindent töröl a telefonról. Talán segít, nem tudom.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#865) Milestone2 válasza draco31 (#864) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Csak ne feledd előtte kivenni az SD kártyát!

Illetve az új LG Support tool-nak va egy hibajavító funkciója.
Valami Telepítési hibák javítása (vagy mifene a neve), ha azt ráengeded szintén kijavítja a gyári szoftver hibáit...
(Ott is célszerű azért az SD-t kivenni előtte)

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#866) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Lejártam. Itt a Tools, ha nem lenne meg.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#867) szaboknak válasza Milestone2 (#865) üzenetére


szaboknak
aktív tag

Kösz! megpróbálom.

a telefon bootloader módba kell legyen?

[ Szerkesztve ]

Iphone 7 128 Gb, Xiaomi watch S1

(#868) Milestone2 válasza szaboknak (#867) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Tudod, hogy működjön a Tools, minden drivernek telepítve kell lenni a PC-n, illetve a telefon fejlesztői lehetőségek menüjében az USB hibajavításnak be kell pipálva lennie, illetve PC kapcsolat módját LG szoftver mód-ra (vagy micsoda a neve) kell állítani. Nem vagyok tisztában a tudásoddal, inkább minden apró részletet leírok... azt hiszem a BL mód is jó, de ha gyári rendszerről indítod, akkor is működnie kell, a Tools átrakja olyan módra, amire kell...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#869) szaboknak válasza Milestone2 (#868) üzenetére


szaboknak
aktív tag

Ez mind oké,csak nekem be sem kapcsol a telefon az Lg logó után a csak az üzenet jön be és hard resetet sem tudok csinálni.
type password to decrypt storage

[ Szerkesztve ]

Iphone 7 128 Gb, Xiaomi watch S1

(#870) draco31 válasza szaboknak (#869) üzenetére


draco31
veterán

Azzal a módszerrel sem amit én írtam?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#871) szaboknak válasza draco31 (#870) üzenetére


szaboknak
aktív tag

Nem lehet hard resetet sem csinálni,hiába engedem el a logó megjelenésekor a végén ugyan az az üzenet jelenik meg.

Iphone 7 128 Gb, Xiaomi watch S1

(#872) Milestone2 válasza szaboknak (#871) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Hát amit írtam az csak működő ROM javításaira jó.
Itt inkább úgy tűnik valamelyik rendszer partíció sérülhetett.
Azt meg szerintem a szervízen kívül semmi nem állítja helyre.
BL (Fastboot) módba be tudod tenni?
Akkor még van az offline módszer, de elsősorban nem hinném, hogy érdemes megpróbálni, másodsorban az offline módon is a KDZ-ből (szerintem) csak a szoftver frissül, az egyéb partíciók nem.
Ha biztos vagy benne, hogy nem próbálkozott senki semmi turpissággal, akkor inkább szervíz (főleg, ha még garanciális!!!)

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#873) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Kifutottam...itt is az offline leírás (egy újabb verzió, valahol az oldal majdnem felénél, innen kezd olvasni: "...DroiDMester nevű fórumozó készített egy nagyon jó, automatikus offline frissítőt....").
De még egyszer leírom, inkább "szervízgyanús" nekem ez az ügy, mint otthon javítható...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#874) szaboknak válasza Milestone2 (#872) üzenetére


szaboknak
aktív tag

Akkor szerviz lesz belőle mert a lányom csak felhasználó szinten használta reménykedtem,hogy egyszerűbben megoldható mert így egy hónapig nélkülöznie kell a telefont.

Iphone 7 128 Gb, Xiaomi watch S1

(#875) pistike666 válasza wocsok (#848) üzenetére


pistike666
csendes tag

Igazad volt ez valóban működő megoldás, ha valakinek még ilyen problémája lenne, akkor így kell eljárni. Köszi a segítséget.

(#876) korcsillio


korcsillio
őstag

Sziasztok.
Tudnátok ajánlani valami olcsó fóliát(fényeset).Most matt van de ez egy hányás :(

(#877) draco31 válasza korcsillio (#876) üzenetére


draco31
veterán

eBay is játszik?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#878) korcsillio válasza draco31 (#877) üzenetére


korcsillio
őstag

Számomra az kicsit bonyolult.

(#879) draco31 válasza korcsillio (#878) üzenetére


draco31
veterán

Nekem ilyen van most úton, és ilyen is van rajta jelenleg is. Ősszel vettem 6db-ot, aztán úgy elraktam, hogy azóta sem találom, így rendeltem ismét. Gyakorlatilag csak a hangszóró mellett lévő két szenzor kivágása miatt látni, hogy van rajta fólia, egyébként észre sem lehet venni. A napokban meg kellene már érkeznie. Ha gondolod, egyet küldhetek belőle, aztán meglátod.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#880) korcsillio válasza draco31 (#879) üzenetére


korcsillio
őstag

Megköszönném :)
Privátban majd írd meg mennyi az annyi...

(#881) che 1990


che 1990
tag

Sziasztok!

Az Lg-e455-optimus-l5-ii-dual mennyiben más mint az egykártyás változat?
Processzor, kamera egyebek...
Van esetleg valaki aki ilyen típussal rendelkezik?

[ Szerkesztve ]

(#882) #16695808


#16695808
törölt tag

Sziasztok, én most akarok venni a t-mobiltól 32 eft ért kartyasan, csak mert így olcsóbb :-) a kérdésem az lenne hogy mik a tapasztalatok ezzel a telóval, mert még gondolkodom az y300 on, csak az olyan ronda hogy csak na :-) amire használnám : Net a melóban menet, zenehalgatas, email, fényképezés. Szabad ram? A Greenify t használnám rajta hogy pörgős legyen, erről valaki tapasztalat? Igazából minden érdekel negatív és pozitív is. Előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#883) draco31 válasza #16695808 (#882) üzenetére


draco31
veterán

Gyakorlatilag erre használom én is, meg a Messenger fut rajta, illetve az Időkép, ezek ugyebár állandóan. Illetve Power AMP-t használok. Nem tapasztalok lassulást, esetleg néha 1-2 másodperc kell neki, de ez ritka. Az akkut 1 nap alatt bőven kifektetem.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#884) Milestone2 válasza #16695808 (#882) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Amíg nem tudtam rootolni, addig sokat szívtam a fogam. Amióta rátaláltam a KINGORoot-ra és már nem nyaggat a lányom (aki használja) hogy betelt a memória (bár már a külső 16GB-n is csökken a hely) de még át tudja helyezni, azóta nincs gondom vele. Szerintem a processzor a rákfenéje, a gyenge pontja, de ezért olcsóbb mint a többi...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#885) bgyg1


bgyg1
aktív tag

Sziasztok!

Bajom a következő: most függetlenítettem a telót s, oda adtam az asszonynak s ha beszélek vele úgy hallom mintha egy dobozból jönne a hang, nincs egyáltalán semmi zaj körülötte, csak azt hallani amit beszél, de csak azt semmi mellék hang (tehát ha mond valamit utána tök süket a telefonom mindig meg kell kérdeznem ott van- e). Mi lehet a gond?

(#886) bgyg1


bgyg1
aktív tag

Kihalt a topic?

(#887) bikerzso


bikerzso
csendes tag

Sziasztok!
Valaki rajtam kívül találkozott már olyan hibával, hogy a belső tárhelyen 1Gb szabad hely van, az sd kártyán legalább 5Gb és azt írja ki a telefon folyamatosan, hogy "Kevés a tárhely"? Nincs a telefonon sok app, alig foglalnak helyet, 1 játék van az is 100mb max, szóval van hely bőven, de nem enged semmit telepíteni.
Valakinek nincs valami ötlete a megoldásra?
Tudom töröljem le a játékot, de azért 1 férjen már bele. :)

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#888) barrob


barrob
újonc

Sziasztok!
Segítsetek! Van egy Blaupunkt Drive Free BT 112 autós kihangosítóm. Párosítom a telóval, felismeri, csatlakozik. Ennek ellenére, amikor telefonálok (vagyis telefonálnék) a partner nem hall engem, én viszont tökéletesen hallom. Az LG ügyfélszolgálatáról annyi választ kaptam, hogy "kompatibilisek és működnie kellene"...hát kösz, nagy segítség.
Valakinek ötlet?
Nagyon köszi előre is!

(#889) draco31 válasza barrob (#888) üzenetére


draco31
veterán

Más telefonnal jól működik rendesen?
Én használtam már 500Ft-os eBay-es Bluetooth fülessel is, semmi gond nem volt.
Esetleg telefon ki-be kapcsolást tudok mondani, vagy a Bluetooth kapcsolatoknál a kihangosító tulajdonságokat nézd meg.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#890) Milestone2 válasza barrob (#888) üzenetére


Milestone2
nagyúr

LG nem nagyon szereti a BT Car systemeket, de simán elketyeg kis BT fülesekkel.
Vedd fel a kapcsolatot Bucsupeti kollégával, bár már nem LG-t használ, sokat szenvedett anno a Ford BT Sound Systemmel.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#891) nagypasztor


nagypasztor
tag

Üdv!
Az egyik kollégám elejtette a telefonját és a digitizere ripityára tört. Beküldtük a t-s szervízbe, ahol azt mondták, hogy továbbítják az lg szervizbe. Mikor visszaszóltak, hogy a csere 54 darab ezresbe kerülne, dobtunk egy hátast, mert a telefont fele annyiért lehetett venni szinte.
Kérdésem a következő: tud esetleg valaki olyan megbízható forrást, ahonnan gyári alkatrészt lehetne hozzá rendelni? Akár külföldi is jó lenne!
Ebay-jel már egyszer befürödtem ilyen téren, de ha tudtok megbízható eladót, az is érdekelne. Köszi a segítséget!

(#892) draco31 válasza nagypasztor (#891) üzenetére


draco31
veterán

Én egy picit olcsóbban találtam hozzá.

http://www.ebay.com/itm/New-Lcd-Touch-Screen-Digitizer-FOR-LG-Optimus-L5-II-E460-Black-/271431890171?pt=US_Cell_Phone_Replacement_Parts_Tools&hash=item3f3299f4fb

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#893) nagypasztor válasza draco31 (#892) üzenetére


nagypasztor
tag

Köszönöm a linket!

Ezzel csak annyi a gondom, hogy utángyártott. Van valakinek ezekkel tapasztalata? Azt hallottam, hogy lehet, hogy ilyennel csak fél évig fog menni a telefon. Van ennek valóság alapja?Köszi

(#894) wocsok


wocsok
tag

Akinek fennáll a Tp-link router és a telefon hibája, annak ajánlom ezt. Nekem megoldotta a dolgot... :DD

(#895) nagypasztor


nagypasztor
tag

Üdv! Volna egy olyan problémánk, hogy hívásindításkor a készülék elsötétíti a kijelzőt, és vissza sem kapcsol. Egyszerűen nem lehet letenni a telefont. Csak akkor jön vissza a kép, ha a hívott fél szakítja meg a hívást.
Valakinél előfordult már ilyen fagyás?
Okozhatja berepedt kijelző? Köszi!

(#896) draco31 válasza nagypasztor (#895) üzenetére


draco31
veterán

Nekem nem volt még ilyen.
A szenzoroknál is repedt? Felül a hangszóró mellet balra. Ha igen, akkor biztosan az zavarja meg.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#897) nagypasztor válasza draco31 (#896) üzenetére


nagypasztor
tag

az egész digitizer repedt. Pókháló szerűen néz ki. Az az érdekes,hogy csak a hívásindításkor csinálja,és szerintem szoftveres lehet, mert be sem hozza a képernyőt, amin ki lehetne hangosítani, vagy letenni, csak 10ből 2szer.
próbáltunk factory resetet és frissítést, de nem segített.

(#898) draco31 válasza nagypasztor (#897) üzenetére


draco31
veterán

Ha az egész repedt, akkor zavarja a szenzort a hangszóró mellett a látásban, vagyis úgy érzékeli hogy amikor hívsz valakit, hogy azonnal a füledhez emeled, és szerintem ez a baj. Persze ez csak az érintő csere után derülne ki.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#899) nagypasztor válasza draco31 (#898) üzenetére


nagypasztor
tag

értem.Megcsináljuk a cserét, és meglátjuk! Köszi

(#900) bmw365


bmw365
csendes tag

Sziasztok!

Van itt olyan aktív tag aki tudna nekem segíteni a szoftverfrissítésben?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.