Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30751) kaffau


kaffau
csendes tag

Sziasztok.
A segítsègeteket szeretnèm kèrni.
Nemrèg rootoltam a telefonom ès feltettem az app2sd-t a 2-es menüvel. ment is egy darabig, de nemrèg minden programnàl azt írja ki hogy "...az alkalmazàs leállt. Pròbálja ùjra."
2 Gb-os Kingston kártya van benne.
Lehet hogy én rontottam el valamit?
előre is köszi a válaszotokat.
Kaffau

(#30752) darál0w válasza Kremmer89 (#30749) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

de miért? :D

#30750) hackeeeee pedig egyszerű a dolog :D

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#30753) samu74 válasza darál0w (#30752) üzenetére


samu74
addikt

Hogy muzsikál az ócsó memókártya?Érdemes beruházni rá?

-----------

(#30754) hackeeeee válasza darál0w (#30752) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Egyszerű, de megéri ez nekem? Tehát, mondhatni, csak nyerek, vagy veszítek is, vagy hogy.. Éted, ezé gondolkozok Én ezen jó sokat.. :\

Véleményem szubjektív...

(#30755) trutyi


trutyi
aktív tag

sziasztok. helpeljetek nekem:D
felteszem bármelyik kdz-t joe féle hunmod vagy a sima v20c-t akkor a ""Phone storage space getting low" hibauzi es minden program hibával leáll. mi a fene lett vele, és a lényeg hogy hogyan orvosoljam

[L:http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=trutyi&submit=]értékeléseim[Link][/L]

(#30756) Birki válasza trutyi (#30755) üzenetére


Birki
tag

Hard Reset-et kell csinálni frissítés után minden esetben.

Szerintem...

(#30757) hackeeeee válasza trutyi (#30755) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hard reset kell Neked, az megoldja a gondod! :K

Véleményem szubjektív...

(#30758) trutyi


trutyi
aktív tag

v20B-t feltettem hr megvolt de a hiba ugyanaz. most hunmod megy felfele de hibauzenetekkel tele már az elején pl _set authmark fail vagy load cdmaphonedata error. a végén sucess felirt de nem kapcsol be telefon. android felirat majd zenél majd megint android majd megint zenél.....

[ Szerkesztve ]

[L:http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=trutyi&submit=]értékeléseim[Link][/L]

(#30759) apaszka válasza darál0w (#30740) üzenetére


apaszka
veterán

Ha zavar akkor többet nem becézem. Ezen nem múlik! Joestone mincs harag ugye?

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#30760) hackeeeee válasza trutyi (#30758) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Érdekes.. :U

Véleményem szubjektív...

(#30761) Birki válasza trutyi (#30758) üzenetére


Birki
tag

Ha feltetted a HUNMOD ROM-ot és csak android feliratig jut, akkor hogyan csináltál HR-t?

Szerintem...

(#30762) trutyi válasza Birki (#30761) üzenetére


trutyi
aktív tag

V20B-vel elindul telefon csak minden program leáll az elöbb leirtak alapján. ott tudok hr-t csinálni ami ment is. óra lenullázott és a nyelvválasztás volt a háttérben de hibauzi maradt. ezután probáltam meg a hunmodot. na ezzel már be sem kapcsol a telefon. remélem igy mar ertheto:)

[ Szerkesztve ]

[L:http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=trutyi&submit=]értékeléseim[Link][/L]

(#30763) Birki válasza trutyi (#30762) üzenetére


Birki
tag

Aha! Csak találgatok, de újraindult a telefon a HR után?
További lehetőségek: miután felteszed a HUNMOD-ot, fastboot-ból is tudsz mindent törölni, vagy szintén fastboot-ból felrakod a recovery-t és abban is tudsz wipe-ot csinálni.
Ha a módosított ROM felmegy és rákerül a recovery, utána már bármijlyn ROM-ot feltehetsz.

Szerintem...

(#30764) trutyi


trutyi
aktív tag

hr után nem indult ujra a telefon csak elsötetult képernyo. fastboot modban nem ismeri fel telefont a VAS... milyen illesztöt hiányol?.
kek kepernyo fastboot
udc start()
reset
portchange

es ennyi itt megall telefon

UJ HARDVER (aNDROID) ENNYIT IR KI

[ Szerkesztve ]

[L:http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=trutyi&submit=]értékeléseim[Link][/L]

(#30765) hackeeeee válasza trutyi (#30764) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ehhez régebben volt itt leírásom..

A hardverhez keress illesztőrprogramot winupdate-en keresztül, és jó lesz, valszeg! Bár nekem kernel frissítés után állt meg hasonlóképp, szal nem biztos, hogy ez Neked segít.

Meg is van.. Nekem hasonló volt: [link]

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#30766) trutyi


trutyi
aktív tag

keresgéltem és láttam más is kifogta ezt pl Blokkolnám. most irtam neki kérdeztem hogy mi a megoldás:)

[L:http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=trutyi&submit=]értékeléseim[Link][/L]

(#30767) trutyi válasza hackeeeee (#30765) üzenetére


trutyi
aktív tag

megpróbálom

[L:http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=trutyi&submit=]értékeléseim[Link][/L]

(#30768) hackeeeee válasza trutyi (#30767) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nah?

Véleményem szubjektív...

(#30769) trutyi


trutyi
aktív tag

nah vagyok. fastboot driver a megoldás. méstmár van kapcsolat!. végigcsináltam a lépéseket reebotig. utána már piros lg jelnél megáll telefon:(. recovery már lett régebben feltéve a karira clock backup mappába és müködött is. most csak a fastboot mod jön be a recovery menu nem

[L:http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=trutyi&submit=]értékeléseim[Link][/L]

(#30770) polo5


polo5
tag

Meg szeretném köszönni joestone-nak a munkáját mert nagyon jó a 2.3.2 0522 d2s amit csinált, nekem tökéletesen megy. A rádió megy rajta az igo 8 megint megy rajta. Nekem egyátalán nem lassú a telón.
Köszi Joestone csak így tovább

[ Szerkesztve ]

(#30771) hackeeeee válasza trutyi (#30769) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

:\
Nah akkor viszont várj még, hátha valaki mond valami okosabbat, Nekem nincs más ötletem.. :o

Véleményem szubjektív...

(#30772) trutyi


trutyi
aktív tag

sikerult:D elindult:Dfastboot után nem indult feltettem még1x a hunmod-ot. restart és most minden oknak néz ki. nincs hibauzi meg semmi senem. minden mukszik. most csinálok fastbootot. felteszem recoveryt azután ki9váncsi vagyok mi lesz

[L:http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=trutyi&submit=]értékeléseim[Link][/L]

(#30773) hackeeeee válasza trutyi (#30772) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hoho, na.. :)

Véleményem szubjektív...

(#30774) trutyi válasza hackeeeee (#30773) üzenetére


trutyi
aktív tag

2,1 update1:D most kell a fastbootot ugye?

[L:http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=trutyi&submit=]értékeléseim[Link][/L]

(#30775) hackeeeee válasza trutyi (#30774) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Öhm, na ilyen szinten már nem vagyok jártas. :B:D

Az Én 2.1-emen csak Joe féle OC kernel van semmi több... És ugye Nekem csak egy "baki" miatt kellett fastboot-ot használnom, szal hülyeséget nem akarok mondani. :)

Véleményem szubjektív...

(#30776) trutyi válasza hackeeeee (#30775) üzenetére


trutyi
aktív tag

szerintem most hagyom igy hiszen 2.3 volt már rajta kipróbálni és nekem amik fontosak azok még nem jók benne mint pl blue füles fm rádio. marad ez most kihasználom hogy müködik.egy darabig nem irok mert elszaporodott a hozzászólásaim száma:D mobilra fel. köszönök mkinek mindent vagy épp a semmit:D

[ Szerkesztve ]

[L:http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=trutyi&submit=]értékeléseim[Link][/L]

(#30777) darál0w válasza samu74 (#30753) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

tökéletes :)

csak ajánlani tudom.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#30778) darál0w válasza hackeeeee (#30754) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

szvsz csak nyersz vele...

#30759) apaszka csak azért zavar mert nem tudom, hogy lett a joebol joy...

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#30779) joestone válasza trutyi (#30776) üzenetére


joestone
addikt

Ha már rajta van a v20bhunmod.kdz akkor már van fastboot mód is rajta. Tehát a fastboothoz nem kell semmit csinálni csak a kamera gombot nyomva tartva bekapcsolni.
Fastboot módból aztán lehet telepíteni a recovery menüt , romot , hr-t csinálni.

Egy kérés lenne hozzád , ne vezesd félre a többieket. Nem tudom milyen 2.3 -at próbáltál , de az fmrádió mindegyikben működik. A BT füles egyikben sem .

(#30780) joestone válasza apaszka (#30759) üzenetére


joestone
addikt

nincs harag.

(#30781) joestone válasza kaffau (#30751) üzenetére


joestone
addikt

valszeg az ext2 partició okozza a gondot. Korábban feltettem az ext2 javító csomagot és kértem egy visszajelzést a 2.1 -et használóktól , hogy működik-e 2.1 alatt. Mivel nem volt visszajelzés , így lekerült és értelemszerűen nem csináltam semmit az app2sd -vel , hogy induláskor csináljon fájlrendszer ellenörzést.
Ha volt
menet közben leválasztva a kártya vagy kiszedve az okozhat ilyen gondot.
Kapcsold ki az app2sd-t , és csináld újra.

[ Szerkesztve ]

(#30782) zsohu válasza joestone (#30729) üzenetére


zsohu
tag

Joe ha küldök neked postán egy BT fülest meg tudod csinálni hogy menjen? Még extraként Mur4ik be tudná építeni a CM-be?

(#30783) joestone válasza zsohu (#30782) üzenetére


joestone
addikt

van már bt füles , vettem egyet . A hang rész elvileg már be van állítva , tehát jó eszközre megy ki a hang és néha nagyon gyatra minőségben megszólal , de a BT részt kell faragni.

(#30784) kaffau válasza joestone (#30781) üzenetére


kaffau
csendes tag

Köszönöm szèpen a segítsèget.
megpròbálom

(#30785) hackeeeee válasza joestone (#30779) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ezt Én is néztem, hogy rádió... Mert rémlett, hogy mások is írták már, hogy működik. :K

Véleményem szubjektív...

(#30786) apaszka válasza joestone (#30780) üzenetére


apaszka
veterán

Már megijedtem! Tényleg kell szemüveget csináltatnom! :Y Már komolyan észre vettem! hiába a korral jár! Mindjárt 50 leszek! ---46 múltam csak! :C

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#30787) hackeeeee válasza apaszka (#30786) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Az még gyerekkor.. :D

Na jó, bocsi.. :)

Véleményem szubjektív...

(#30788) zsohu válasza joestone (#30783) üzenetére


zsohu
tag

Nálam is van úgy hogy pár ki-be kapcsolás után hívás közben, egyszercsak jön hang de az nagyon recseg... (Mur4ik M5)

(#30789) ktmt válasza joestone (#30783) üzenetére


ktmt
aktív tag

Remek hírek!
Nekem is nagyon bejött a ROM-od, csak az autós BT kihangosító nem működött (a hang átmegy, de nagyon zajos), azt pedig naponta használom. Előre is köszi a fáradozást.

(#30790) ktmt válasza kaffau (#30784) üzenetére


ktmt
aktív tag

Nálam is volt hasonló, a kártya újraformázása oldotta meg a problémát.

(#30791) hackeeeee válasza ktmt (#30789) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Gondolom itt hasonló lehet a probléma, mint a füleseknél.. Mármint ugye, hogy hasonló lehet a dolog, amiért nem mennek.

Véleményem szubjektív...

(#30792) kaffau válasza ktmt (#30790) üzenetére


kaffau
csendes tag

Az újraformázást megpróbálom majd, de nem fűzök hozzá túl sok reményt, mert ezelőtt is sokszor ledobta a kártyát...
Eddig azt hittem, hogy a telefon hibája, de szerencsére csak a kártyáé...:(
köszönöm a segítséget:)

(#30793) hackeeeee válasza darál0w (#30778) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Kérdés, ha esetlegesen így megcsinálnám, akkor ugyanúgy vissza tudom tenni a gyári romos is pl?

Véleményem szubjektív...

(#30794) Chaser20


Chaser20
csendes tag

Üdv!
Igazából csak néhány kérdésem lenne mielőtt belevágok!

Jelenleg a Joe féle [Black ROM 1.3b04] van a telómon, de szeretném felrakni a 2.3-as verziót!

1. Ha feltelepítem és nem mükszik, vagy nem jön be vissza tudok állni erre: 2.1 [Black ROM 1.3b04]?

2. A [Black ROM 1.3b04]-as verzióban használt recovery mentésem használható az újban vagy mindent újra kell majd telepítenem?

3. Az ismert hibák közül csak az ékezetes betű hiba ami érdekelne! Ez időközben javítva lett?

4.A telepítéshez kell a legújabb recovery mód, vagy használhatom az előző verziómat is?

Előre is köszönöm!
Chase

Mivel mindig az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak!!!

(#30795) ZiaN válasza Chaser20 (#30794) üzenetére


ZiaN
tag

Szia!

1. Azért recovery, hogy bármikor vissza tudj állni másik custom romra (2.1 vagy fölötte)!
Tehát, igen.

2. Backupolj mindent, és visszaállít mindent hr és restore után (adatok, ext, cache...)

3. Nekem semmi gondom az ékezetes betűkkel ezzel a verzióval.

4. Jó az a recovery is, amit Joestone Mester töltött fe anno, nekem is az van!

SE Xperia Mini Pro

(#30796) apaszka válasza joestone (#30783) üzenetére


apaszka
veterán

A közeljövőben lesz frissítés a 5.22 hez? Addig nem rakok fel mást,max a 2.1 et! Az akkum sajna gyalázatosan bírja! 2 hónapos a telóm,tehát nem öreg még! 2.1 el viszont 2 napot simán bírt! :W :O :O Ezt a M5 öst meg nem akarom felrakni,mert van benne hiba mint olvasom,és beszélgetés közben újra indul !?... :F Nekem a tied nagyon tetszik! Nagyon nagy munka lehet benne! :R :R :R :R

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#30797) quasimidi válasza apaszka (#30796) üzenetére


quasimidi
aktív tag

Szia,

Lassan 1 hete használom az M5-öt és semmi gondom nincs vele. Minden megy, nincs overclock-olva (600Mhz-en megy). Az akksi idő nekem (1 hónapos akksival) 2 nap 7 óra úgy, hogy volt 2 óra wifi, és 4 óra 3G kapcsolat, amiből 1 óra aktív netezéssel telt.
+ 4 widget
+ nyomkodás kb. 3 óra

Nem értem azokat akik paráznak egy új romtól. Ha van recovery (ami szinte kötelező), akkor miért nem adsz esélyt arra hogy egy másik rom jobb lehet mint a meglévő.

(#30798) hackeeeee válasza quasimidi (#30797) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát, nem is tudom.. :D

Én sem nagyon merek nekivágni.. :)

Véleményem szubjektív...

(#30799) apaszka válasza quasimidi (#30797) üzenetére


apaszka
veterán

Igazad van! Holnap felhúzom! :F Lesz ami lesz!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#30800) hackeeeee válasza apaszka (#30799) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én is hasonlóképp kezdek gondolkozni.. :D Csak belevágni nem merek, még. :D

Véleményem szubjektív...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.