Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) Bekeny003 válasza Joczika (#549) üzenetére


Bekeny003
tag

Valóban elég halk. Ne a gyári fülessel hallgasd, hanem egy cx300assal és akkor mindjárt más lesz :D
Firmware frissítés után sem valószínű, h lesz benne equalizer... Sajna :(

Más. Hogy tudom azt megoldani, h ha egy 2 órás mixet hallgatok és kilépek a zenelejátszóból, akkor onnan indítsa, ahol megállítottam? :F

(#552) babosmiki válasza RenegadeC2 (#540) üzenetére


babosmiki
addikt

540#: Hol találtál lementett fw-ket? Linkeld be légyszíves, köszi.

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#553) babosmiki válasza babosmiki (#552) üzenetére


babosmiki
addikt

Meg lehet nyitni ezekez az fw-ket a Pc-n, vagy csak a Viewty ismeri fel?

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#554) RenegadeC2 válasza babosmiki (#553) üzenetére


RenegadeC2
aktív tag

Ezt inkább nem írom ide :B PÜ ment

https://copy.com?r=wQUd20

(#555) Joczika válasza Bekeny003 (#551) üzenetére


Joczika
csendes tag

nem a gyárival hallgatom,hanem ami még a k750hez volt hpm70es,azon is hallkabb.
a másik ami nekem is hiba benne sajna,hogy nincs "könyvjelzö" benne,pl filmnél,zenénél mindig elölröl kezdi.:(

ha firm buherálással lehet ezeken a dolgokon változtatni vhogy, ne tartsátok magatokba.:d
pl jo lenne olyasmi mint ami volt k750en, hogy gyorsgombal indul a zene,vagy az utoljára inditott média.v10a szoft van nekem rajta,nem tudom melyik lenne a jobb vagy van e eltérés verziok között? melyik jobb vagy másabb és miben?

RenegadeC2:egy privi jöhetne nekem is ezügyben.
elöre is köszi.

(#556) babosmiki válasza RenegadeC2 (#554) üzenetére


babosmiki
addikt

554#: miky@vazsonykom.hu
köszi!

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#557) tockon2 válasza Joczika (#555) üzenetére


tockon2
csendes tag

Filmnézési és zenehallgatási problémádra azt tudom javasolni, hogy ha ezeket műveled, de éppen mást szeretnél csinálni utána pedig onnan folytatni, akkor csak szüneteltesd a lejátszást, majd bökj rá arra 'sokkockás' izére a jobb felső sarokban, ahol a kezdőképernyőre visszatérve bármit tudsz csinálni. Utána meg ugyanazzal a gombbal visszatérhetsz bármelyik futó alkalmazáshoz. Mivel ez egy korcs windows alapú rendszer, ezért támogatja a multitasking-ot, ha jól emlékszem 14 alkalmazásig.
Hangerővel kapcsolatban: kíméld a füled. Nincs annál rosszabb, mint amikor a fél város hallja, ha valaki füllhallgatón zenét hallgat. Nekem egyébként ez is sok, nem szoktam max hangerőn hallgatni, de ez erősen egyénfüggő!

(#558) AMD Power


AMD Power
titán

Nagyon jók a témák benne. Főleg a halas. Bárcsak negyed ilyen szép menü lenne a P520 GA-ban is. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#559) vmint


vmint
csendes tag

Lécci valaki segítsen! Hogyan tudok a telóra játékot feltenni, nem megy :F még nincs mkártyám. köszönöm szépen

(#560) Skaberry válasza vmint (#559) üzenetére


Skaberry
csendes tag

Pont ezt szerettem volna énis kérdezni! :)
Annyival kiegészítve, hogy megpróbáltam letölteni mobil interneten keresztül, nem sok sikerrel...
Van vmi olcsóbb és eredményesebb módszer?

Előre is köszönöm!

(#561) AMD Power válasza vmint (#559) üzenetére


AMD Power
titán

Az LG nem tudom mennyire Java barát. :F

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#562) RenegadeC2


RenegadeC2
aktív tag

Legegyszerűbb java-telepítési mód: letöltöd a gépedre a jar fájlt, átküldöd a telóra bluetooth-on, az elmenti az others(egyebek)-be... onnan indítod, megkérdezi, akarod-e telepíteni. Persze. Kész.

https://copy.com?r=wQUd20

(#563) Skaberry válasza AMD Power (#561) üzenetére


Skaberry
csendes tag

Elvileg az... :F

(#564) vmint


vmint
csendes tag

A telóhoz kaptam egy cd-t, LG PC Suite programmal nem lehet vagy átrakni?

(#565) bLL^


bLL^
senior tag

Eddig semmi probléma nem volt a youtube-os videok konvertálásával DivX 6.8-as codec-kel, de most hogy egy a mobil által felvett videot megszerkesztettem gépen (kitömörítés, vágás, felbontás váltás és sok más dolog) azt írja ki a mobil hogy "nem támogatott". Van ötletetek hogy milyen beállításokra érzékeny a mobil?

(#566) RenegadeC2 válasza RenegadeC2 (#540) üzenetére


RenegadeC2
aktív tag

Upsz... na a taccsra vágás visszavonva, belső infó:

ha valaki látta már az fw belső könyvtárszerkezetét, az tudja miről van szó: szóval a POX mappához ne nyúlkáljatok, hacsak nem tudjátok, mit cseréltek le, mert a teló "begerjed" a sok "külsős" pox-tól. Ebben az esetben csak a szervíz tud segíteni, természetesen gari nélkül. Vagy cserélje le az egész mappát a lelkes próbálkozó, vagy inkább hozzá se nyúljon! . Persze teljes csere esetén sincs rá garancia, hogy működni fog... ha esetleg valakinek még ezzel kapcsolatban kérdése lenne, azt csak privátban fogadok, OFF-olás elkerülése érdekében.

https://copy.com?r=wQUd20

(#567) RenegadeC2 válasza bLL^ (#565) üzenetére


RenegadeC2
aktív tag

Ööö... erre nekem már volt ötletem :B #268

#564: lásd #287, #288

[ Szerkesztve ]

https://copy.com?r=wQUd20

(#568) tockon2 válasza Skaberry (#563) üzenetére


tockon2
csendes tag

Gyakorlatilag is az. A telepítés módja tényleg ilyen egyszerű. Rápakolod a jar fájl, elíndítod, ő meg feltelepíti magát. A gond az, hogy nem túl sok játék van hozzá. Illetve tapizós játék szinte egyáltalán nincs, max. a prada buborék pukkasztósa.
Nekem a telejes verziós Brain Challenge és a Block Breaker Deluxe van fennt. Ha jól emlékszem a ku990.co.uk-ről szedtem.

(#569) Skaberry válasza tockon2 (#568) üzenetére


Skaberry
csendes tag

Rendben, köszi szépen a segítséget! :)
A prada játékot honnan tudnám megszerezni?

(#570) bLL^ válasza RenegadeC2 (#567) üzenetére


bLL^
senior tag

Én kicsit jobban belementem a részletekbe videobeállítások terén... :B de alap beállításokkal divx codec-ben a mobil témával, ami nem tudom mit takar, 780-as bitrate azért biztos nem sikerült lejátszatnom. Ezután megprobáltam alap divx-es beállításokkal, úgy se ment. az a baj, hogy már rendereltem videovágás után videot mobilra, de akkor minden működött. :F

(#571) RenegadeC2 válasza bLL^ (#570) üzenetére


RenegadeC2
aktív tag

Szerintem alap divx-es progi azért kicsit silányabb beállítások terén, mint a linkelt progi, de nekem mindegy. 640x480, 1000kbps, ez tuti. Meg a divx5. Mivel renderelted és milyen beállításokkal?

[ Szerkesztve ]

https://copy.com?r=wQUd20

(#572) tockon2 válasza Skaberry (#569) üzenetére


tockon2
csendes tag

Kedves Fórumtársak, halottátok a kérést! Prada bubis játékot a hölgynek! ;) Nekem csak az a kettő van, amit írtam... :B

(#573) babosmiki


babosmiki
addikt

Kreáltam egy új témát,
ha valakit érdekel itt megnézheti: [link]
Kritikát elfogadok!

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#574) Skaberry válasza tockon2 (#572) üzenetére


Skaberry
csendes tag

Köszi :B
Addig ellennék azzal a 2 játékkal, ha szerinted jók (és persze ha tudsz adni egy pontosabb linket) :)

(#575) Malory


Malory
tag

http://www.youtube.com/watch?v=67KovSk4Gqk&feature=related

csak én vagyok a vaksiegér és valamit megnyom a csóka, vagy tényleg giroszkópos menüforgatást látok a Viewtyban? :Y

(#576) ddt500 válasza Malory (#575) üzenetére


ddt500
csendes tag

Háááát. Nem tudom. Elég furcsá fogja.Ha én nem akarnám hogy fake-nek higyjék akkor csak egy kézzel fognám.Egyébként én sem látom, hogy bármit is megnyomna (talán a piros kagylót de nem biztos)Nem tudom.
Tényleg! Az feltünt valakinek, hogy milyen erős mágneses mezeje van a mobilnak?? Egy biztostűt simán felszed az asztalról!

[ Szerkesztve ]

(#577) tockon2 válasza Skaberry (#574) üzenetére


tockon2
csendes tag

http://www.filecrunch.com/file/~py1ghh
Amik nekem vannak nem találtam, viszont ezen az oldalon le tudsz tölteni 59 játékot, amik egy része /most próbáltam/, gond nélkül működik a telefonon. A csatolt jpg képet érdemes megnézni, hogy vakon tudd kezelni a játékokat, ezek ugyanis mind tapizósra vannak megcsinálva. A 3d-s golf például nagyon ott van! :C

(#578) Skaberry válasza tockon2 (#577) üzenetére


Skaberry
csendes tag

Mégegyszer köszi szépen! :B
Holnap ki is próbálom! ;)

(#579) Malory válasza ddt500 (#576) üzenetére


Malory
tag

:F Igen, kicsit úgy néz ki, mintha a piros gombot nyomná.
De elvileg a piros gombot, ha megnyomod visszaviszaz alapképernyőre, vagy ezek a shortcutok voltak?

(#580) RenegadeC2 válasza ddt500 (#576) üzenetére


RenegadeC2
aktív tag

Hehe... fizika ;) Elektromágnes, kérem szépen!

https://copy.com?r=wQUd20

(#581) ddt500 válasza Malory (#579) üzenetére


ddt500
csendes tag

Elvileg igen. De ki tudja mit állított át rajta? Vagy ezt hisszük el vagy azt, hogy rakot bele giro-t! :F

(#582) ddt500 válasza RenegadeC2 (#580) üzenetére


ddt500
csendes tag

Azt vágom, de nem gondoltam volna, hogy ilyen erős. Más telóm nem vonzotta a dolgokat. :)

(#583) D600


D600
tag

Szerintem nem nyomja meg a gombot. Mivel amikor visszafordítja épp akkor kapcsol le rajta a világítás figyeld meg, ha megnyomta volna akkor tovább világít. De lehet valami szoftveres megoldás is.

(#584) bLL^ válasza RenegadeC2 (#571) üzenetére


bLL^
senior tag

Sony Vegas-szal renderelek: Divx 6.8 codec, frame rate 29,970 (ntsc), field order: lower field first, pixel aspect ratio: 1, interleave every 0,250 seconds
divx-en belül minden alapon van

(#585) Viktor0610 válasza bLL^ (#584) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Miért NTSC-ben?

Samsung Galaxy A54

(#586) bLL^ válasza Viktor0610 (#585) üzenetére


bLL^
senior tag

Ha jól tudom a mobil 30fps-el vesz fel nem? :B

(#587) Viktor0610 válasza bLL^ (#586) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tud akár 120 fps-sebességgel is, ez ugye az egyik nagy durranása, csak a PAL az itthoni szabvány, erre gondoltam. ;)

Samsung Galaxy A54

(#588) bLL^ válasza Viktor0610 (#587) üzenetére


bLL^
senior tag

Nah akkor itt lehetett a gond... :DDD

(#589) joey04


joey04
titán

érdekes ez a pal ntsc kérdés.eddig én is azt hittem hogy mindegy az fps érték ettől függetlenül van ntsc meg pal szabvány.de nemrég olvastam egy könyvben a fényképezőgépek videó funkciójának leírásánál: "a képméret lehet 320*240 vagy 640*480 egyre inkább terjed a 16:9 oldalarányú videófelvétel lehetősége is.ez a hdtv szabványnak felel meg.az előző két méret főként számítógépes, multimédiás felhasználásokhoz alkalmas.televízion is visszajátszhatóak de a 640*480 méret lényegesen jobb képminőséget ad. a képváltási frekvencia általában 15 vagy 25 kép/s. a 30 kép/s képváltás az amerikai NTSC televíziós szabványnak felel meg.Ezt az Egyesült Államokban és Japánban használják.

most akkor hogy van ez? :U

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#590) bLL^ válasza joey04 (#589) üzenetére


bLL^
senior tag

Úgy ahogy írtad.

Viszont most pal módban rendereltem és még mindig azt írja hogy nem támogatott. :(

(#591) D600 válasza bLL^ (#590) üzenetére


D600
tag

De miért 6.8-al renderelsz?
Próbáld meg előbbi verzióval. Én 4-esre szoktam állítani. De itt sokaknak megy az 5 is.

(#592) bLL^ válasza D600 (#591) üzenetére


bLL^
senior tag

talán mert ez a legújabb és átkonvertálásnál eddig működött? :U

(#594) D600 válasza bLL^ (#592) üzenetére


D600
tag

:U Most akkor működik vagy nem? Előző hozzászólásodban azt írtad nem támogatott ez sem. :F

(#595) bLL^ válasza D600 (#594) üzenetére


bLL^
senior tag

Azt írtam, hogy az eddigi videoknál ahol csak divx 6.8as codec-kel konvertáltam működött. most hogy a codec-kel nem csak konvertáltam de készített videot rendereltem nem müxik és nem tudom hogy codec-en kívül még mi mindenre alergiás az LG. :U

(#596) Red@Arc


Red@Arc
tag

Ma megvettem én is. A T-mobilnál. Már egyből gondom van. Sim-kártyát, akksit betettem, csatlakoztattam a töltőt. A töltés elkezdődik, ekkor a kijelző teljes fénnyel világít, néhány másodperc után halványabb, majd kikapcsol. Magát a telefon menüjét viszont nem látom. Ez csak a teljes töltés után lesz elérhető?

...csak álmodni mentél! https://www.flickr.com/photos/138293221@N04/

(#597) AMD Power válasza Red@Arc (#596) üzenetére


AMD Power
titán

Ettől függetlenűl még bekéne kapcsolnia. Bár az első töltés alatt nem ajánlott.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#598) Viktor0610 válasza Red@Arc (#596) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez nem normális működés, illetve aban az esetben mégis, ha a billentyűzár aktív. ;)

Samsung Galaxy A54

(#599) Red@Arc válasza Viktor0610 (#598) üzenetére


Red@Arc
tag

Én voltam a balfék, mert a bekapcsológombot csak nagyon röviden nyomtam meg. Most már minden tökéletes.

Abban tudnátok segíteni, hogy lehet fényképet rendelni a telefonszámhozJ

...csak álmodni mentél! https://www.flickr.com/photos/138293221@N04/

(#600) Joczika


Joczika
csendes tag

Sziasztok

olyan keresek,hogy offline térkép budapeströl.
ha vki tud olyanrol ami müködik is ezen a telon,dobjon légyszi egy linket vagy püt.
seriárol a vpmeseket megnéztem de egyik sem megy. :(

elöre is köszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.