Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) babosmiki válasza Garry01 (#500) üzenetére


babosmiki
addikt

Nekem sem megy,
ez talán egy másik vagy egy kezdetleges szoftver kiváltsága lehet.

[ Szerkesztve ]

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#502) rene85


rene85
aktív tag

na, írtam egy hosszú hozzászólást, és kitörlődött az egész... pedig nem most fórumozok először b@kker.
megtapiztam a telót, zseniális! más az animáció mikor bekapcsoltam a kamerát, mint a tesztben, pl, meg simán lehetett volna a qwerty billentyűzetnél is "magyar kiadást" csinálni, hogy az e-t 2x megnyomva é-t ír, stb. de smsben verhetetlen, és az se nagy dolog ha ékezetek nélkül használja az ember. a kézírást kipróbáltam volna de stylus híján ugye elég nehéz lett volna... gondolom t-ben is kilopják belőle/mellőle mindig. képkészítés, videózás villámgyors, őrület... ez kell. márciusig viszont még várhatok, akkor jár le a t-hűségem.

(#503) RenegadeC2 válasza Garry01 (#500) üzenetére


RenegadeC2
aktív tag

Persze-persze, én sem rád gondoltam, hanem a videókra... :U Azért is írtam, hogy a videóval kapcsolatban, és azért (is) raktam OFF-ba.

Nekem sem sikerül! Nem tudom, melyik fw-verzió tartalmazhatja ezt, de az enyém nem az biztos. Nem hiányzik, meg tényleg csak egy "jópofa dolog", csak azért érdekes, hogy apróságokban bár, de eléggé eltérnek a különböző fw-k.

https://copy.com?r=wQUd20

(#504) babosmiki válasza babosmiki (#499) üzenetére


babosmiki
addikt

Meg van! Sikerült!
Hát ez a téma kérdés nem volt egyszerű, de meg van!!!!!!!
Lássátok a következő általam készített YouTube videót:[link]
Azt hiszem sikerült az eddigi legjobb témát megtalálnom..?
Ahogy lesz időm, megpróbálom leírni az alkotás menetét.

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#505) RenegadeC2 válasza babosmiki (#504) üzenetére


RenegadeC2
aktív tag

Nem vagyok win fan, de jól néz ki... ;) Már csak a menüben kéne az ikonokat lecserélni, aztán tényleg testreszabható lenne. Betűtípusokat is le lehet már cserélni, úgyhogy tényleg alakul a dolog.
Várjuk a magyar leírást :)

[ Szerkesztve ]

https://copy.com?r=wQUd20

(#506) rene85 válasza babosmiki (#504) üzenetére


rene85
aktív tag

ez komoly lett! nem hinném hogy nagyon el lehet b*szni ezzel a telót. vagy igen? :D
ha szoftvert nem is adnak ki hozzá hivatalosan, előbb-utóbb úgyis lesz...

[ Szerkesztve ]

(#507) Fürkész válasza rene85 (#502) üzenetére


Fürkész
tag

Én is a T-mobile-nál vettem, és volt benne "pálca", igaz én a webshopból rendeletem, és a futár elöttem tépte fel a gyári zárócimkét. Amúgy nem muszály megvárni a hűségnyilatkozat végét, hogy tudjál venni készülékcserésen ilyen telefont. Nekem is márciusig tartana hűségnyilatkozatom ( a 2 év), viszont elég ha ebből lemegy 18 hónap akkor már vehetsz új telót náluk új hűségnyiltkozat aláírásával, részletre, viszont annyiban bukta, hogy így valamivel többe kerül a havi részlet, az én esetemben +500 forintal.

(#508) jooker82


jooker82
nagyúr

a videózáshoz van valami segédfény ha sötétebb helyen veszek fel vagy valami beállitás?
képeket rakhatnátok fel!

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#509) Fürkész válasza jooker82 (#508) üzenetére


Fürkész
tag

Éjszakai mód van a videó beálításaiban, ekkor valamivel világosabb lesz a kép, viszont ekkor nemnagyon lehet gyors mozdulatokat csinálni mert szaggat és elmosódik a kép.Még akkor is ha felkapcsolom a villanyt (A szobában csak a TV és a monitor "világít")

(#510) babosmiki válasza RenegadeC2 (#505) üzenetére


babosmiki
addikt

Segédlet új téma telepítéséhez:
Előszőr is csak az kezdjen neki, aki nem fél a teló szoftverében turkálni és vállalja a felelőséget
ha elbaltáz valamit. Amúgy nem túl vészes a folyamat de oda kell figyelni.
Lássuk:
- töltsd le ezt a programot a pc.-d re a szoftver hozzáféréséhez: [link]
- tölts le pár témát: [link], [link], [link], több témát itt találtok: [link] regisztálni kell! Előszőr a Black & Blue témát töltsd le, ebben a rar. fájlban van egy részletes leírás hogy hogyan kell használni a Media Buildert. Angol nyelvű, de nyelvtudás nélkül is el lehet igazodni én is így csináltam.

A tématelepítési folyamat pár szóban:
- teló kikapcs akku kivesz
- nyisd meg a media buldert, majd kösd össze a telót a pc-vel
- kattints az EFS Expplorer-ra majd jelöld ki a com5 port négyzetét.
- kattints a Refresh-re majd a Connect-ra, most meg kell jelenjenek a szoftver mappái.
- kattints az LGAPP mappára, majd Media, majd SFW mappákra ide kell a shortcuts.xml-t a kitömörített témából bemásolni. (Jobb gomb, majd legfelső lehetőség.)
- menj tovább a theme mappára és másold bele a theme bg2.swf fájlt.
- ha kész, csukd be a Media Buildert és húzd le a kábelt a telóról, majd akku vissza és indítás.
Fontos! Az új témát a meglévő ezüst témára írja felül, mindíg ezt kell aktiválni.
Az is fontos, hogy mindíg csak egy új témát lehet a telóra tölteni és mindíg az ezüst téma alatt lesz! A külömbözö témáknál lehetnek eltérések a telepítésnél, ezeknél van infó a tömörített fájlban.
- gyönyörködj a munkádban!
Sok sikert!
Ha kérdés van szívesen segítek, lehet hogy nem tudtam elég jól leírni a folyamatot.

[ Szerkesztve ]

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#511) RenegadeC2 válasza babosmiki (#510) üzenetére


RenegadeC2
aktív tag

Köszi a leírást! Holnap ki is próbálom ;)
Viszont nem jó hír, hogy pont az ezüstöt írja felül, nekem az tetszik a legjobban... Na mindegy, majd megpróbálom rátuszkolni a halas témára, nekem személy szerint az nagyon nem jön be, olyan kis béna az egész. :U

https://copy.com?r=wQUd20

(#512) M.Eriksen


M.Eriksen
tag

Egy olyan kérdésem lenne ,hogy játékokat hogy tudok telepíteni a telóra? Kerestem ,de nem találtam erre vonatkozóan semmit... előre is kösz

(#513) RenegadeC2 válasza M.Eriksen (#512) üzenetére


RenegadeC2
aktív tag

Getjaron pl. találsz játékot, valamint itt. Annyi a lényeg, hogy vagy a jar, vagy a jad fájlt letöltöd (jad fájlhoz wap kell). Feltöltöd a memkari, vagy a teló others mappájába. Telefonon kikeresed a fájlt, elindítod, és már telepíti is ;)

[ Szerkesztve ]

https://copy.com?r=wQUd20

(#514) M.Eriksen válasza RenegadeC2 (#513) üzenetére


M.Eriksen
tag

Köszi szépen:) Hétfőn jön majd meg a memkarim. Teló memóriájában viszont nem látok others mappát. az LG suite-tal nézem,mivel mással nem lehet. Ilyenkor mit kéne tennem?

[ Szerkesztve ]

(#515) RenegadeC2 válasza M.Eriksen (#514) üzenetére


RenegadeC2
aktív tag

Ha beállítod, hogy a telefon háttértárként működjön, és hogy a telefon memóriáját mutassa, akkor lehet úgy is használni. De ha nincs olyan mappa, akkor egyszerűen csinálsz egyet a gyökérkönyvtárba.

https://copy.com?r=wQUd20

(#516) ddt500 válasza babosmiki (#510) üzenetére


ddt500
csendes tag

Húú vazze kösz!! Kipróbáltam mind a 3-at. A kék annyira nem jó de a fire meg a vista marha ász! Viszont ott ahol regisztrálni kell hol találok még témákat? A downloadsnál?(Ott nem láttam) Vagy az on-line shopban?

(#517) M.Eriksen válasza RenegadeC2 (#515) üzenetére


M.Eriksen
tag

Ezzel csak annyi a probléma hogy ha csak háttértárként akarom használni akkor az xp látja hogy LG mobile,de viszont ha megakarom nyitni akkor nem csinál semmit:( ez miért van? Gondolom azért mert nincs memkari még.

[ Szerkesztve ]

(#518) ddt500


ddt500
csendes tag

Egy érdekesség! A fire után raktam fe a vistát. A mobil a fire sárga hátterével kapcsol be. Majd a főmenünél jön a vista háttér, aztán minden almenű narancssárga. :)
Ja és mellékhatásként eltünt a gyári játék.(Egyszer játszottam vele)

(#519) ddt500 válasza M.Eriksen (#517) üzenetére


ddt500
csendes tag

Ugyan ez volt nekem is. Amíg nem tettem bele memóriakártyát hiába állítottam át a telefonban rögtön kiírta, hogy tegyek bele egyet. Semmit nem lehetett tenni.

(#520) RenegadeC2


RenegadeC2
aktív tag

Re #517, #519: Na erre nem tudok mit írni. Nekem linux viszi. Nincs ötletem. Talán fw-k ebben is különböznek, mert volt itt még valaki, akinek vitte windows, csak most lusta vagyok kikeresni ki volt az.

Re #516, #518: Gondolom előtte azért lementetted az egész szoftot! ;) Ha igen, állítsd vissza, majd utána rakd fel megint a témákat. Fórumon találod őket, a hozzászólások között. Wallpapers / Custom Themes topicban keress.

https://copy.com?r=wQUd20

(#521) ddt500 válasza RenegadeC2 (#520) üzenetére


ddt500
csendes tag

Thanks!

(#522) RenegadeC2


RenegadeC2
aktív tag

(#523) RenegadeC2


RenegadeC2
aktív tag

Ez is hasznos dolog fw piszkálás előtt

https://copy.com?r=wQUd20

(#524) rene85 válasza jooker82 (#508) üzenetére


rene85
aktív tag

bizony! képeket, képeket!

Fürkész: megvenném most szívem szerint, csak még nem állok úgy. előre láthatólag ebben az évben is jobb lesz ha spórolok, még ha 500Ft-ot is havonta:) igyekszem majd minél nagyobb önrésszel venni, azzal is a havi terhek mérséklődnek. Jól értettem ugye, hogy a ténél ha előfizus vagy és új telót veszel, akkor is 0% kamatot kell fizetned a telóért? (értem: nem kerül többe az "eredeti", mondjuk dominós áránál)

(#525) babosmiki válasza RenegadeC2 (#523) üzenetére


babosmiki
addikt

#523: Jól értem? Ez egy teljes biztonsági szoftmentés?

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#526) babosmiki


babosmiki
addikt

Na azért ez sem gyenge téma!: [link]

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#527) Fürkész válasza rene85 (#524) üzenetére


Fürkész
tag

Igen jól érted. Ha előfizus vagy, vagy az akarsz lenni akkor a kezdő részlet fenmaradó részét 12 egyenlő részben kell befizetned, és nem tesznek rá semmien kamatot vagy kezelési költséget. Ennek a telónak a t-mobilnál, 89970 az ára 2 év hűségnyilatkozattal. De ha részletre veszed akkor 29970 induló( ezt tudod csökkenteni ha van aranykártyapontod), és 12x5000Ft részlet.
Sajna nekem már kb fél éve nem volt normális telóm, mert a D600-am pont a nyári leállás első napján halt meg, és azóta párom régi leharcolt X660-as samsungját használtam, amivel sem normálisan fotózni, sem pedig videózni nem lehetett. És már nem bírtam tovább :D Amúgy én sem tudtam, hogy lehet a hűségnyilatkozat lejárta előtt venni, csak feltünt a t-mobil webshopjában, most nem írta nekem, hogy "önnek aktív hűségnyilatkozata van és a lejártáig nem vehet készülékcserés akcíóban új telefont", ezután hívtam fel a helyi boltot.

A t-mobilos mobilokban nincs ezüst téma, de ha jól néztem valamelyik videót, ők is pont erre az ezüst témára rakta rá a saját témájukat.

[ Szerkesztve ]

(#528) M.Eriksen


M.Eriksen
tag

Kijelzővédő fóliát lehet már valahol kapni a Viewty-hoz? Elszúrtam,amit adtak mellé:D Eddig nem találtam sehol. Valaki tudna segíteni?

(#529) RenegadeC2


RenegadeC2
aktív tag

#525: Hát ha én is jól értelmeztem, akkor igen. Sőt... amit letöltöttem rar fájlt, abban még a magyar nyelv is benne van, úgyhogy nemsokára ki is próbálom :)

#528: Azt sajna még csak külföldön lehet kapni :((( Méretre vághatót lehet hozzá egyedül, de gondolhatod, hogy az mennyit ér... nekem is az van, mert én is elszúrtam. Gyakorlatilag hetente cserélem. Pár napot használtam fólia nélkül, nem lett semmi baja. Igaz, vigyáztam rá rendesen, és végig tokban volt.

https://copy.com?r=wQUd20

(#530) M.Eriksen válasza RenegadeC2 (#529) üzenetére


M.Eriksen
tag

Hát ez nem jó hír,lehet én is inkább leveszem a fóliát. A ceruzát sem tudom vmi jól használni ezekkel a fóliákkal vhogy. Nem lehet tudni mikor lehet kapni itthon is?

(#531) RenegadeC2 válasza RenegadeC2 (#529) üzenetére


RenegadeC2
aktív tag

Na letöltöttem a v10e fw-t, fel is raktam a telóra, van is rajta magyar nyelv, csak épp az érintőkijelző nem működik így :( Úgyhogy muszáj voltam visszarakni az eredetit. Ha esetleg valaki csinál(t) mentést a magyar fw-jéről az itt található leírás szerint, megköszönném, ha feltöltené valahová! :R

https://copy.com?r=wQUd20

(#532) piszkafa


piszkafa
csendes tag

Hello-Sziasztok-Most tervezem megvenni e csodás gépet azt szeretném kérdezni,hogy animált háttérképet,amik pl. a mobilpark oldalain vannak,simán futnak e rajta,mivel eddig jobbára sonyer. telefonjaim voltak azokon meg akad,ja és végigolvastam a fórumot de erröl nincs szó,és a lényeg,hogy szebbé tegyük a telcsinket. :)

(#533) Bekeny003 válasza piszkafa (#532) üzenetére


Bekeny003
tag

Persze, h futtat. Csak 240*400asokat keress... :D

(#534) piszkafa válasza Bekeny003 (#533) üzenetére


piszkafa
csendes tag

De nem akadozik ? mert akkor nem szép...
:( A kijelzö kb olyan mint egy samsungé vagy valami halovány?

[ Szerkesztve ]

(#535) tockon2


tockon2
csendes tag

Renegade, bátor vagy, én nem mernék így nyúlkálni benne! Vigyázz rá, jó kis telefon! :DD
Fóliaügyben azt hiszem én szerencsés vagyok, még az eredeti fólia van rajta. Amit adtak hozzá, nem kellett használnom. Talán az a trükkje, hogy a kijelzőn túlnyúló részt le kell vágni. Én ezzel kezdtem, így a gyári fólia csak a kijelzőt fedi, az alján pedig a gombokat védő fólia tartja. Nem olyan szép, de hatásos. A kijelző témához az új kérdésre a válasz, hogy gyönyörű. Rakd csak egy G800-as Samsung mellé és látni fogod miről beszélek. Illetve ne is, még elszégyenli magát a Samu! :DDD

(#536) rene85


rene85
aktív tag

én még mindig azt kérdem... hol vannak a képek??? linkeljetek képeket! ha van indafotós vagy akármilyen galéria is jó! csak ezzel a géppel készült képek legyenek benne...

(#537) babosmiki válasza rene85 (#536) üzenetére


babosmiki
addikt

Nézz visszább, én már linkeltem párat!

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#538) tockon2 válasza rene85 (#536) üzenetére


tockon2
csendes tag

Én is linkeltem már be! Ha lesz időm, még rakok fel és beírom ide újra a linket!

(#539) tockon2


tockon2
csendes tag

kep.tar.hu/tockon2 Mindenféle, ami publikus, van benne panoráma is!

(#540) RenegadeC2 válasza tockon2 (#535) üzenetére


RenegadeC2
aktív tag

Nem nagy ördöngősség, főleg ha már lementetted az eredeti fw-t. :)) De persze mindenki csak saját felelősségére! ;) Amúgy nem adom fel, most találtam még lementett fw-ket, addig töltöm, amíg valamelyiken nem lesz működő magyar nyelv. :DD Nem mintha nagy szükségem lenne rá egyébként, csak azért mégis jobb érzés... meg magyar T9-et azért el tudnám viselni, eléggé hozzászoktam már. Csak iszonyat lassú a folyamat, mert egy fw feltöltése/lementése minimum 50perc. Ha nem működik, visszatöltöm az eredetit, és voila! Minden visszajön, a legutolsó beállításomig. Szóval taccsra nem tudom vágni. Hál' Istennek :P

[ Szerkesztve ]

https://copy.com?r=wQUd20

(#541) Red@Arc


Red@Arc
tag

Milyen minőségi tokot (bőrt) érdemes venni, és hol?

...csak álmodni mentél! https://www.flickr.com/photos/138293221@N04/

(#542) rene85 válasza tockon2 (#539) üzenetére


rene85
aktív tag

megnéztem! qrvajók! de némi indoor is jó lenne:)

a bőrtok engem is érdekel. Olvasom, a fólia nem a legjobb.

(#543) AMD Power


AMD Power
titán

Nem rossz. A menü megváltás volt a GA P520 után. :K

(#544) patacsapa


patacsapa
csendes tag

Egy új tulajdonos vagyok. Vodafonos kártyám van, de a telefon független. Nagyon megköszönném, ha valaki tudna segiteni abban, hogy milyen beálitásokat kell alkalmazni, hogy tudjak wapolni, mms irni, fogadni. Wapos előfizetésem van (600 ft/hó), de minek, ha nem tudom használni.

Segitségeteket előre is köszönöm.

(#545) RenegadeC2 válasza patacsapa (#544) üzenetére


RenegadeC2
aktív tag

PÜ ment.

[ Szerkesztve ]

https://copy.com?r=wQUd20

(#546) patacsapa válasza RenegadeC2 (#545) üzenetére


patacsapa
csendes tag

Köszönöm szépen, már csak annyit, hogy hol tudom megnézni a privát üzeneteket?

(#547) joey04 válasza patacsapa (#546) üzenetére


joey04
titán

jobb felső sarok ;)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#548) Bekeny003


Bekeny003
tag

Egy triviálisnak tűnő kérdés. Amikor a kezdőképernyőn behozzátok a gyorsmenüt, akkor másnál is akad egy kicsit? :(((

(#549) Joczika


Joczika
csendes tag

sziasztok

pár napja én is beszereztem egy ilyen szépséget. :))
az lenne a kérdésem nem lehet e vmilyen modon nagyobb hengeröt kicsikarni fülesen kereszetül belöle? k750 után nekem kicsit halknak tünik.:( meg persze hiányzik az eq is.
esetleg van rá esély,hogy uj firmel kerül bele esetleg az is?

(#550) AMD Power válasza Bekeny003 (#548) üzenetére


AMD Power
titán

Ami nálam volt az nem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.