Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1601) tailor válasza redman75 (#1600) üzenetére


tailor
őstag

"Eltüntetni" úgy lehet, hogy nem engeded fellépni 3G hálózatra. Beállítások / Hálózati beáll. / Hálózati mód / GSM 900-1800

(#1602) Herczi


Herczi
senior tag

Az ékezetes srt feliratokat még a magyar szoft sem kezeli? Jó volna ha nem kéne mindig feliratot égetni.

(#1603) redman75


redman75
tag

Sziasztok! na eltünt végre a 3G köszi! :R

(#1604) RenegadeC2 válasza Herczi (#1602) üzenetére


RenegadeC2
aktív tag

Sajnos nem. Ugyanúgy "négyzetekkel" tölti ki, mint az angol szoft.

https://copy.com?r=wQUd20

(#1605) redman75


redman75
tag

Nagyon tetszik a divx cucc! igy már élvezetesebb nézni a filmeket mint a régi SE k810i-men 3gp ben! Viszont a fényképező nem non tetszik! vakuval közelről készített képnél elvilágosodik minden!!! de lehet hogy csak beállítás kérdése!!! ahoz meg még jobban meg kell ismerkednem a telóval!!!

(#1606) Herczi válasza RenegadeC2 (#1604) üzenetére


Herczi
senior tag

Hát ezt sajnálattal hallom :( Így nem sok hasznát veszi az ember, ki kell tanulnom az égetést akkor. Kösz a választ.

(#1607) tailor válasza redman75 (#1605) üzenetére


tailor
őstag

Végy egy kis fecni papírt, sima írólap vastagságú jó lesz. hajtsd meg derékszögben úgy, hogy belógjon a vaku elé, de a távmérő led elé már ne. Ez kellemesen letompítja a vaku fényét közeli használatkor.

(#1608) edipqe


edipqe
senior tag

Szép jó reggelt!

T-nél akarok venni egy ilyen csodát, kérdéseim a következőek?

mit érdemes tudnom?

Ami érdekel->viszi-e a t-mobilos nem független készülék a sima mp3-kat,
java játékokat ( amikért nem fizettem hanem csak letöltöttem majd átmásoltam a pc-ről a mobilra),
jag dugós -e a fülese mint a nokiáknak vagy adatkábeles mint a samsungoknak vagy adatkábeles, de jagben végződik amibe meg olyan jages fülest dugsz amilyet akarsz mint a SE-nál

ez a 3 érdekel, de minden infónak örülök, jah és vszleg még holnap megveszem, szval aki tud kérem segítsen minél hamarabb.

Köszönöm szépen! :R

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#1609) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Mennyire moddolható ez a lóbré telefon?

(#1610) edipqe válasza (Kolombusz) (#1609) üzenetére


edipqe
senior tag

:C :DDD

na ezen jót röhögtem

már moddolnád is mi? :))

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#1611) (Kolombusz) válasza edipqe (#1610) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

még nincs is

(#1612) edipqe válasza (Kolombusz) (#1611) üzenetére


edipqe
senior tag

vágtam, csak komoly kis sor volt a mondatod. :DDD

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#1613) tailor válasza edipqe (#1608) üzenetére


tailor
őstag

Ebben tudok segíteni:

...adatkábeles, de jackben végződik amibe meg olyan jackes fülest dugsz amilyet akarsz mint a SE-nál. Ilyen a fülese, ami amúgy nem agybadugós.

"Jag"-et javítottam, engedelmeddel;)

(#1614) pécsihapsi válasza tailor (#1613) üzenetére


pécsihapsi
csendes tag

NA januárban vettem a t-mobilba . És azota recseg a telefon ?????
Ja és gyengén veszi a jeleket olyan szörnyüüüüüüüüü
De érdekes n73-mál nem volt gond mindig jól vette a jeleket :O :O :O

nem feled a születésnápi ajándékomat ami oktober 30-án lesz !!!! :))

(#1615) Herczi


Herczi
senior tag

Nem tudjátok véletlenül, hogy viszi-e a .mkv-t?

(#1616) edipqe válasza tailor (#1613) üzenetére


edipqe
senior tag

köce meg is vettem ma.

jag-jack :B :DDD

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#1617) redman75


redman75
tag

JAJ JAJ JAJ ! :( Tegnap este feltöltöttem rendesen,egész éjszaka készenléti helyzetben volt,nem babráltam vagy ilyesmi,és reggelre 1 vonalt mutatott!!! Mire beértem 06 -órára a melóhelyemre lemerült,és ki is kapcsolt!!! szerintetek észhez térhet még ez az aksi pár töltés után????? Vagy lehet hogy nem is az aksi rossz???? segítsetek :W

(#1618) redman75


redman75
tag

De érdekes hogy az első töltés után ami az a "16 órás volt!" ment egész nap este kb-19-ig szinte tele volt csak 21 óra körűl ért 2 csíkos helyzetbe,és ráraktam tőlteni,mert itt irtátok hogy kb 2 csíknál tölteni kell ,mert 1 csík után szinte azonnal lemerűl!!! Na kb 2,5 óra alatt feltőltött,és utánna reggelre ......a többit az elöbb már fentebb közőltem!!! :(

(#1619) Viktor0610 válasza redman75 (#1617) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem rossz az akkumulátorod.

Samsung Galaxy A54

(#1620) redman75


redman75
tag

És biztos hogy az aksi rossz? helyre állhat még az állapota pár töltés után szerinted???
előre is köszi!!! :F

(#1621) Viktor0610 válasza redman75 (#1620) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem igen. Nem hiszem, hogy megjavulna.

Samsung Galaxy A54

(#1622) redman75


redman75
tag

Azért voltam ma Magenta cégnél kihasználni a 3 napig kicserélési lehetőséget gariba,de azt mondták ezért nem cserélik ki mert ez nem hiba! eléggé kiakadtam,kicsit visszakellett fognom magam hogy ne zuzzam le Őket! azt mondták ezt itt nemtudják kivizsgálni fel kell küldeni a fővárosba! majd 15 napon belűl tájékoztatnak hogy mi van!!! De akkor mi van a garilevél azon részével "hogy a fogyasztó részére 3 munkanapon belűl ki kell cserélni a készüléket hiba esetén" Nem hagytam ott nekik! várok egy picit !talán helyre áll! ha már felakarják küldeni 15 napra akkor mindegy hogy most vagy 2 hét múlva!!! legalább addig élvezkedek rajta egy kicsit,mert amúgy tökre tetszik a cucc!!! JA! Szerintetek nem genyóság amit ezek itt művelnek a garival??? kész cirkusz!!! mit szóltok??? üdv

(#1623) edipqe válasza redman75 (#1622) üzenetére


edipqe
senior tag

mit vártál? én ma mentem be magentához, de ritka xar volt, bunkók voltak mint majd minden magentánál, kedvesség az sehol. Fehér falak és ingek, az egész hely direkt olyan, hogy ne legyen kedved bent lenni. A voda meg a pannon boltok sokkal normálisabbak, garival is!
Már alig vártam, hogy kiszabaduljak onnan. De a teló megérte, tetszik.

EMberek, nekem nem visszhangzik az baj? ;]

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#1624) edipqe


edipqe
senior tag

témát lehet cserélni ha magentás a telóm? :F

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#1625) Herczi


Herczi
senior tag

A zeneszámoknál van, hogy csak akkor jeleníti meg ha a címe rövidebb 32 karakternél, ez a videokra is vonatkozik?

(#1626) RenegadeC2 válasza edipqe (#1624) üzenetére


RenegadeC2
aktív tag

Még a magentás szoftvert is le lehet róla szedni :P

https://copy.com?r=wQUd20

(#1627) edipqe válasza RenegadeC2 (#1626) üzenetére


edipqe
senior tag

az nem jár gari vesztéssel?

olvastam vhol hogy ha rakok be memória kártyát és arra rakok fel témát akkor az nem jár gari vesztéssel, ez igaz?

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#1628) redman75


redman75
tag

Sziasztok ! 30 óra hosszát ment a teló 1 óra beszélgetés ,mp3, rádió,nyöztetés stb nem volt energiatakarékos módban a teló!!! A multkori 8 órás üzemidőhöz képest ez már változás!!??
Vagy ez még mindig gáz???? üdv!

(#1629) redman75


redman75
tag

Szia edipqe! Majd ird már le légyszi a te aksid hogy dolgozik!!! milyet sikerült venned???
Talmás vagy sima szériást??? Tetszik a cucc???

(#1630) edipqe válasza redman75 (#1629) üzenetére


edipqe
senior tag

a magentánál talmásat kaptam mert ez vót. Relatíve tetszik. Lehetne nagyobb a kijelző mondjuk :B
Lehetne 3d-s a menük közötti váltás ( ezt már a sony j7-esem is tudta, pedig hol van már a monochrome kijelzők kora...).
Akarok témát felrakni, de elvileg az garivesztéssel jár, és azt akarom megtudni, hogy ha memóriakártyára rakok témát, onnan tudom-e azt aktiválni a viewty hackelése nélkül.


A talma videjó ( kb 40 mega) nagyon jó, a buci sisakra ragasztja fel a viewty-t.

Nekem az aksi még bírja, tegnap 2 óta megy, és most van 50%on, DE én levettema fényerőt, a háttérvilágítást, bekapcsoltam az energiatakarékos módot, kiválasztottam a fekete témát, stb. Szval az enyém spórolósra lett megcsinálva. :B

Már csak 3 dolgot akarok kikapcsolni, de nem találom, emiatt kérnék is segítséget, ha vki benéz a fórumba:

1, a kijelző tapogatásánál a rezgést akarom kikapcsolni
2, a kijelző tapogatásánál a hangot akarom kikapcsolni
3, fényképeznél a hangot aakrom teljesen! lekapcsolni

meg kicsit mérges vagok, mert a pappfer féle Budapest java map, nem fut a viewty-men vmiért :W

[ Szerkesztve ]

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#1631) dussy válasza edipqe (#1630) üzenetére


dussy
őstag

Az első 2 kérdésedre a választ az aktuális profil beállításánál találod.
Ha pl. kiválasztod a néma profilt már nem is rezeg...
A fényképezőnél nem lehet némítani sajnos...

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#1632) redman75


redman75
tag

A kijelző tapogatásánál a rezgést nekem sem sikerült kikapcsolnom,pedig a használati utmutatója szerint még a tapogatás rezgésének erősségét is lehet szabályozni!!! A tapogatási hangot meg kilöttem egy néma üzemmód választásával,de gondolom te másra gondoltál! sajnos ez sem sikerült!!! Találtam hozzá utángyártott akksit 2700 pénzért ha valakit érdekell itt http://www.akkuk.hu/AKKUGRP/1.80.LGE.4,LG%20Electronics%20KU-sorozat megtalálja!!! úgy döntöttem nem küldöm fel gariba az akksi hiba miatt,mert még a többit ami jó is szét...b...nák!!! nem értenek ezek semmihez én ugy látom!! tele vannak képzetlen eladókkal!!! inkább veszek egy új aksit azt meglátjuk !!! üdv

[ Szerkesztve ]

(#1633) edipqe válasza dussy (#1631) üzenetére


edipqe
senior tag

kártyafüggetlennél se lehet lenémítani?

[ Szerkesztve ]

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#1634) redman75


redman75
tag

Tapogatás rezgésénél 3 választási lehetőség van ugyanennyi lehetőség van a tapogatás hangjának kiválasztására,de kikapcsolni nem lehet egyiket sem csak a néma üzemmodot választva!!! Na én is be állítottam a lehető legtakarékosabb állapotba a telót most nagy érdeklődéssel figyelem lesz-e valami változás akksi téren!!! Van olyan aki divx-et néz a telón???esetleg megtudná írni hogy kibír -e egy teljes filmnézést a teló, vagy úgy kell vele filmet nézni hogy közben tőltőn van???

(#1635) RenegadeC2


RenegadeC2
aktív tag

Természetesen ki lehet kapcsolni a rezgést, sőt, annak módját és erősségét is lehet állítani... már nem emlékszem pontosan melyik menüpont az, mert nincs nálam a teló legalább három hete (kölcsönadtam külföldre), de a profilokban a szerkesztésre nyomva, majd a menüt lejjebb görgetve vannak a menüpontok, ahol lehet állítani amik nektek kellenek.

#1627: de garivesztéssel jár... elvileg. Olyan, mint az iPhone. Visszarakod a mentést, vagy a gyári rendszert, oszt' jónapot. Próbálva, egy szervízes ismerősöm sem jött rá, hogy előtte piszkálva volt a teló, beleértve központi LG-t is. Ez szervízmenü piszkálgatására nem vonatkozik.
Ahhoz, hogy a memóriakártyára témát rakj, előtte fel kell rakni a telefonra egy "témaválasztót", amit csak a telefonra lehet felrakni. Ehhez módosítanod kell a szoftveren. Utána a lehetőségek viszont határtalanok, gyakorlatilag a Windows XP kinézettől a Samsung F480-ig mindent megtalálsz rá, 3D-ben vagy anélkül, pörögve, forogva, hátára fektetve... :D
Pl.: ez vagy ez ;)

[ Szerkesztve ]

https://copy.com?r=wQUd20

(#1636) dussy válasza edipqe (#1633) üzenetére


dussy
őstag

Nekem is T-s a telóm, nem Talmás.
Úgy tudom szabály, hogy ne lehessen vkit tudta nélkül lefotózni...
(olyat olvastam, hogy flashelés kerete mellett megoldható)

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#1637) edipqe válasza dussy (#1636) üzenetére


edipqe
senior tag

tudom, ezért vettem anno független k750i-t, mert korábban a vodás és magentás telóimon nem lehetett kikapcsolni, az említett szabály miatt.

Szval akkor itt sem lehet.

:O

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#1638) edipqe válasza RenegadeC2 (#1635) üzenetére


edipqe
senior tag

ha tönkre megy a teló akkor nem tudom visszacserélni az eredetire a témát.....igaz?

szval ha komoly baja lesz akkor szívás.

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#1639) student válasza RenegadeC2 (#1584) üzenetére


student
őstag

én is tervezem egy iet venni, nekem is ez a 1 kínom vele hogy ekkora kijelző és nincs wifi :(((

(#1640) tailor válasza edipqe (#1633) üzenetére


tailor
őstag

Nem.

(#1641) Herczi válasza edipqe (#1637) üzenetére


Herczi
senior tag

Azért ez elég csúnya dolog, mármint, hogy nem lehet kikapcsolni a hangot. Már eleve az a csúnya dolog, hogy egyből azt feltételezik, hogyha valaki kikapcsolja a hangot a fényképezőn, az sunyiba fog fényképezgetni. Rossz az aki rosszra gondol.

(#1642) Viktor0610 válasza Herczi (#1641) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Koreában és arrafelé ez a szokás. Európában nem. Gondolom, nem véletlenül.
(Azt hiszem, törvényi kötelezettsége a gyártóknak a kikapcsolhatatlan kamerahang.)

Samsung Galaxy A54

(#1643) --Nozbert-- válasza Viktor0610 (#1642) üzenetére


--Nozbert--
aktív tag

A Sony Ericssonoknál ki lehet kapcsolni,ha lenémítom a telefont. Ennél nem? :U

/\/0zb3/27

(#1644) redman75


redman75
tag

Néma üzemmódban is van kamerahang!!! Nem értem miért gondolnak rosszra! én pl a 3hónapos kisbabámat szeretném lefényképezni amikor alszik!!! OLYAN ÉDES,de sajnos a nagy kattanásra tegnap is felriadt!!! :O

(#1645) Herczi válasza Viktor0610 (#1642) üzenetére


Herczi
senior tag

Hát ezzel is okosabb lettem.

(#1646) RenegadeC2


RenegadeC2
aktív tag

#1635: Nah kölcsönkértem gyors egy Viewty-t, szóval Profilok, ott szerkesztés, scroll lefelé, érintőkijelző típusa... ott vannak a lehetőségek: nincs, rezgés, hang, stb. Annak megfelelően, hogy mi van beállítva, utána előző menüben lehet beállítani az erősséget, fajtát, intenzitást, stb.

#1636: Pontosan, egy flash rá, két hangot kell kicserélni aztán már nincs is kamerahang :D

#1638: A hardverhibák kb. két hónap intenzív használat alatt kiderülnek. Utána nyugodtan lehet flash-elni. Ha pl. leesik a telefon és betörik a kijelzője, érintetlen szoftver esetén sem fogják megjavítani neked garanciálisan.

#1639: Hát igen. Aki hozzászokott a wifi-hez, annak eléggé gáz. Nekem eleinte nem hiányzott, de mostmár muszály voltam lecserélni wifi-s telóra :)

#1643: -->> #1640 azaz NEM!!

Ha esetleg valakit érdekel, így lehet kikapcsolni a kamerahangot.

[ Szerkesztve ]

https://copy.com?r=wQUd20

(#1647) soldier84


soldier84
csendes tag

Sziasztok én most szeretnék venni LG KU990-eset.És azt szeretném kérdezni hogy mennyire megbizható mert még LG-im nem volt soha.Ezt arra értem hogy szokot e ez a telefon lefagyni stb.Ki mit tapasztalt ennél a telefonál.Előre is köszönöm a válaszokat.

Segítettem kicsit, hogyan lehet csupa nagybetű nélkül írnod... :U

[ Módosította: Viktor0610 ]

(#1648) student


student
őstag

lehet valahol venni 2év garival? mert mindenhol csak 1 évet látok.
meik boltnál érdemes megvenni? mert xxl-nél 61rongy a 0perces.

(#1649) RenegadeC2 válasza soldier84 (#1647) üzenetére


RenegadeC2
aktív tag

Használd a keresőt, a Caps Lock-ot meg kapcsold ki, ott van a billentyűzeten baloldalt.

https://copy.com?r=wQUd20

(#1650) Herczi


Herczi
senior tag

A kamerahang kiiktatása, a téma választó felrakása, és a szervíz menüben a hangerő felcsavarása, ha ezeket meg csinálom, akkor ugyebár ugrik a gari. Viszont egy backuppal minden vissza áll az eredetire, ezt valahogy észre tudják venni, vagy észre akarják-e egyáltalán venni a szervízben?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.