Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4301) jack96


jack96
csendes tag

nincsmit :)

(#4302) -Ben-


-Ben-
veterán

Sziasztok!

Van egy LG KU990i mobilom és a napokban cseréltem SIM kártyát, de amikor újra bekapcsoltam akkor a kalibrálás fogadott. Ezzel nem is volt gond, követtem a keresztet az ujjammal, de minden kalibrálás végén kiírja, hogy érvénytelen és a telefon is kvázi használhatatlan, mert akárhova nyomok, csak az érintőpanel közepe és jobboldala működik. Ha baloldalt nyomogatom, akkor is. Szerintetek most mi van ? A kijelző nem romolhatott el egy sim csere miatt, viszont nem tudom beállítani a kalibrálást, mert nem azt csinálja , amit akarok.... :W :Y :(((

Tudna valamelyikőtök segíteni ? Esetleg FW csere ?

(#4303) Shaumake válasza -Ben- (#4302) üzenetére


Shaumake
tag

Szia!
Javaslom máshol ecseteld ezt a problémát, mert itt nem igazán hiszem hogy napokon/heteken belül kapsz rá választ :R

Én biztos elvinném egy GSM-be hogy megnézzék mi a frász lett vele.

[ Szerkesztve ]

(#4304) Database


Database
tag

Sziasztok lenne egy ilyen telóm Lg KU990 lehet függetleníteni vagy a ROM ját frissíteni vagy valami? válaszokat előre is köszönöm :R :R ( Privátot hamarabb észreveszem )

"Az edzés az életem....miért? hogy bebizonyítsam én is érek valamit " --> Boyka

(#4305) Shaumake válasza Database (#4304) üzenetére


Shaumake
tag

Frissítésről nem tudok, lassan 1éve van nálam de nem csináltam semmi frissítést vagy valami hasonlót. Jó kis telefon ez ;]

(#4306) Database válasza Shaumake (#4305) üzenetére


Database
tag

és valami függetlenítést tudsz esetleg :F :F

"Az edzés az életem....miért? hogy bebizonyítsam én is érek valamit " --> Boyka

(#4307) Shaumake válasza Database (#4306) üzenetére


Shaumake
tag

Turbo Sim ,bár azt írták róla hogy csak egy ideig függetleníti (pár hónap). Ha érdekel nézz utána jobban :C

(#4308) Database válasza Shaumake (#4307) üzenetére


Database
tag

értem :/ hát megpróbálom köszönöm a segítséget

"Az edzés az életem....miért? hogy bebizonyítsam én is érek valamit " --> Boyka

(#4309) Shaumake válasza Database (#4308) üzenetére


Shaumake
tag

Nincs mit, remélem találsz megoldást :R

(#4310) zsoltike777 válasza Shaumake (#4309) üzenetére


zsoltike777
csendes tag

Lg KU 990-en hogyan kell factory resetet csinálni?

Amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten. "Dream..

(#4311) dreamcatcher válasza zsoltike777 (#4310) üzenetére


dreamcatcher
tag

Beállítások > telefon beállítása > Gyári beállítások visszaállítása.

Ha ez nem elég, van egy ilyen lehetőség is:
3845#*990#
Itt a 8. menüpont a factory reset. Ez visszaállít mindent alapba. Nem tudom, mi a különbség a kettő között, mert eddig nem volt rá szükségem, és nem akartam mindent újra beállítani.
A fenti kóddal belépve a menübe, mást nem szabad piszkálni, mert ha nem tudja az ember, mit állít, el is tolhatja a telót!

(#4312) zsoltike777 válasza dreamcatcher (#4311) üzenetére


zsoltike777
csendes tag

Köszi, de ez sem segített. Egy magyar t-mobilos firmware-re lenne szükségem, nem tudsz eben segíteni??

Amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten. "Dream..

(#4313) dreamcatcher válasza zsoltike777 (#4312) üzenetére


dreamcatcher
tag

Sajna, az nincs :( Nekem angliai O2-s a firmware.

(#4314) dave51


dave51
csendes tag

Kérlek segítsetek!!!!

Az LG KU990-en csináltam 1 szoftver frissitést és a végén egy sárga képet adott mire a referers volt kiirva.gondoltam várok h beállítsa de 1 óra után már kezdet felhuzni!kezembe vettem a telefont és kikapcsolt, de már be nem akart:S kérlek segítsetek és hogy tudnám megoldani.válaszokat elörre is köszönöm! KÉRLEK SEGÍTSETEK + ha szoftver hiba lenne akkor h tudnám megcsinálni ha nem kapcsol be a telefon.
Mégegyszer köszönöm!

(#4315) zsoltike777 válasza dave51 (#4314) üzenetére


zsoltike777
csendes tag

Próbáld meg azt hogy kiveszed az aksiját meg a kártyát és dugd rá úgy pc-re. Talán úgy megint tudod frissíteni, de én nem azt ajánlom, szerintem egy teljesen új szoftot rakj rá.

Amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten. "Dream..

(#4316) dave51 válasza zsoltike777 (#4315) üzenetére


dave51
csendes tag

köszi de egyáltalán nem kapcsol be a telefon és nem kapcsolodik a géphez sem:Smitévő legyek??

(#4317) zsoltike777 válasza dave51 (#4316) üzenetére


zsoltike777
csendes tag

szerintem fordulj szervízbe vele, mert nálam is volt sárga képernyő és kiírta hogy frissítés, de nekem kb. 5 perc múlva bekapcsolt a telefon és jó volt. Próbáld reseteln a telefont vagy vannak programok amikkel meg tudod nyitni a telefon szoftverét és ki tudod cserélni azt, de szerintem azt csak akkor tudod ha érzékeli a pc.

Amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten. "Dream..

(#4318) dave51 válasza zsoltike777 (#4317) üzenetére


dave51
csendes tag

Hát igen de nem érzékel sehogy sem és már mindekitöl kérdeztem meg probáltam mindent de semmi. most probáltam amit mondtál de a szervizesnek is valahogy fel kell tennie a szoftvert csak azt nem tudom h csinálja.de köszi mindent

(#4319) jack96 válasza dave51 (#4314) üzenetére


jack96
csendes tag

Nem kell szervíz. Nekem tavaly volt ilyen problémám és valahogy megoldottam csak már nem emlékszem pontosan, de megpróbálhatom felidézni.
Ezeket tudnom kell: Milyen szoftvert telepítettél és honnan/mivel? LG USB modem driver telepítve van? LG KU990-ed van vagy KU990i-d?

Szerintem azért nem érzékeli a telód mert legutoljára adatszolgáltatás módba raktad a szoftverfrissítés miatt. Van egy program amivel érzékelni fogja, legalábbis reméljük. Itt tudod letölteni + USB drivert is.
Ha letöltődött, csomagold ki, majd nyisd meg az EFS-t, az eszköztáron kattints az Explorerre, ekkor feljön egy ablak, ahol frissítés után megjelenik a telód neve, port szám stb. (ha nem akkor állítsd automata refreshre a feljövő ablak bal alsó sarkában). N akkor, ha megjelent a teló akor pipáld ki vastag fekete négyzetet és klikk connectre, de siess mert 5 másodpercenként frissít. Ha ez sikerült akkor megjelenik egy csomó mappa, amikhez egyelőre NE nyúlj.

Ha válaszolsz a kérdéseimre, és ha idáig eljutottál akkor megpróbálok segíteni, csak az az egy gond van, hogy már töröltem azokat a fájljaimat amikkel hajdanán megjavítottam a telóm. Egyébként ha van időd akkor nézd meg a régebbi hozzászólásokat, mert én is sokat segítettem/nekem is sokat segítettek.

[ Szerkesztve ]

(#4320) PiciKenny


PiciKenny
senior tag

Tiszteletem uraim!

Van valakinek egy "C"-s swje ku990ihez? (vodafonos) a telefon függetelen.
Esetleg egy Tmobilos? feltöltené valaki ha szépen megkérem? = )
Köszönöm előre is!

(#4321) maxika2004


maxika2004
őstag

Sziasztok !

Ma vettem egy ilyen telót (KU990)

lécci segitsetek milyen progival lehet pc-vel összekötni ?
és honnan lehet letölteni?
Ha szedek le játékokat azt csak inditani kell vagy telepiteni is ?
...jar- ok

elöre is köszi !

(#4322) PiciKenny válasza maxika2004 (#4321) üzenetére


PiciKenny
senior tag

A telefon beállításainál kell az usb kapcsolatot adattárra rakni, így felismeri a rendszer a telefont és vígan másolhatsz rá, illetve le róla.
Jarokat felmásolod majd a telefonon elindítod

(#4324) Kbali válasza maxika2004 (#4321) üzenetére


Kbali
nagyúr

PiciKenny-hez még annyit, hogy az LG oldaláról letölthetsz egy PCSuite nevű cuccot, de nem a legjobb (pl.: netkapcsolatot sehogyan sem sikerült anno összehoznom).

(#4325) PiciKenny válasza Kbali (#4324) üzenetére


PiciKenny
senior tag

így van! köszi a kiegészítést. (nekem bt-n sikerült már !)

(#4326) maxika2004 válasza PiciKenny (#4322) üzenetére


maxika2004
őstag

Köszi ! :R :R :R

Esetleg valami jó kis játék lelőhelyet tudnál mondani ?

(#4327) dreamcatcher válasza maxika2004 (#4326) üzenetére


dreamcatcher
tag

pl ez? :) :)
Na de komolyan, a fenti link által hozott első két helyről régebben töltöttem le jó párat. Kis méretűek, és voltak közöttük színvonalasabbak is. (meg gagyibbak is)

(#4328) PiciKenny válasza dreamcatcher (#4327) üzenetére


PiciKenny
senior tag

(#4329) maxika2004


maxika2004
őstag

Köszi mindkettőtöknek !!

Ez a felső a "G " betűs képzeld nekem is megvolt :Y :DD
a " jó kis játék " volt a hangsúlyos... :))

Az a bizonyos első kettő akkor elvileg jó felbontásilag ugyi ?
szóval full képernyős ?

(#4330) maxika2004 válasza dreamcatcher (#4327) üzenetére


maxika2004
őstag

.Ez mit takar a gameknél ? :

Free Ad-supported

(#4331) Kbali válasza maxika2004 (#4330) üzenetére


Kbali
nagyúr

Azt, hogy ingyenes és nem töltöget reklámokat közben az ingyenességért cserébe.

(#4332) maxika2004 válasza Kbali (#4331) üzenetére


maxika2004
őstag

:R :R :R

(#4333) maxika2004


maxika2004
őstag

Hu de nemmegy semmi !

Feltettem a lg pc suitot...
ijen hibaüzit kaptam:

" nem sikerült csatlakozni a mobilkészülékhez.Ellenőrizze a COM portot és csatlakozzon üres képernyővel.A többfunkcios müködés miatt az üres képernyő ellenére sem sikerült a csatlakozás "

a másik gondom, hogy szedtem le jatékokat meg progikat, szotár stb....
egyik bajom hogy intézőszerüen nem jelenik meg sehol a teloban,
csak pl a játékok a java menüpont alatt vannak de csak kb fele mint amit feltettem.....

lécci segitsetek mit baltáztam el !

(#4334) PiciKenny válasza maxika2004 (#4333) üzenetére


PiciKenny
senior tag

Mivel csatlakoztatod a telefont? usb vagy bt?

(#4335) maxika2004 válasza PiciKenny (#4334) üzenetére


maxika2004
őstag

usb

az usb kapcsolatot adattárra rakom akkor csak a mem karit látja...
ha modemre akkor akarná a belsőt de hibaüzivel.....

[ Szerkesztve ]

(#4336) PiciKenny válasza maxika2004 (#4335) üzenetére


PiciKenny
senior tag

driver fel van rakva minden? milyen rendszered van?

(#4337) maxika2004 válasza PiciKenny (#4336) üzenetére


maxika2004
őstag

XP SP3 (frissitve)

+ LG PC Suite II

külön telo drivert nem tettem fel.... eddig...

most feltettem... :Y

most azt irja hogy: hiba az átvitel müködése közben....
pillanatra felvillan egy ablak mintha másolná, fel is teszi az asztalra, de nem mükszik, és csak 0 kb-os

........a másik gondom, hogy szedtem le jatékokat meg progikat, szotár stb....
egyik bajom hogy intézőszerüen nem jelenik meg sehol a teloban,
csak pl a játékok a java menüpont alatt vannak de csak kb fele mint amit feltettem.....
szóval ez a telefon memoja nekem nagyon kusza...

[ Szerkesztve ]

(#4338) PiciKenny válasza maxika2004 (#4337) üzenetére


PiciKenny
senior tag

1. passzolom (talán restart segít)
2. azért nem találja mert hosszú a neve a programnak, egy bizonyos név karakter limit van a telefonban, ( pl. mp3 ami mittomén 30karaterből áll a neve, nem fogja látni mert hosszú, átnevezed akkor látja )

(#4339) maxika2004


maxika2004
őstag

az usb kapcsolatot adattárra kell tenni a belső memhez is vagy modemre ?

(#4340) PiciKenny válasza maxika2004 (#4339) üzenetére


PiciKenny
senior tag

asszem modem, és úgy a pc suit

(#4341) maxika2004 válasza PiciKenny (#4340) üzenetére


maxika2004
őstag

sajna ugy sem jo..

na de mindegy nem érdekel a belső,

viszont a kölsőből 2 gb ost ismer fel.....
a 8 ast is, de ott azt mutatja tele van pedig üres... telo nem tudja formázni, mert csak azt irja egyfojtában hogy formázza.... pc n fat 32 vel probáltam ugy nem jo...

van erre megoldás ????

(#4342) Kbali válasza maxika2004 (#4339) üzenetére


Kbali
nagyúr

Szerintem a belső memóriához nem is férsz hozzá. Adattár módban biztosan nem.

(#4343) PiciKenny válasza maxika2004 (#4341) üzenetére


PiciKenny
senior tag

melyik szoftver van a telefonon? v10.d? vagy milyen?

(#4344) maxika2004 válasza PiciKenny (#4343) üzenetére


maxika2004
őstag

v_10g

(#4345) krisz12071


krisz12071
aktív tag

Hali!
Egy kis segítség kellene!
A telim a kamera módba váltásnál lefagy állandóan.Valahonnan lehet rá tenni kamera drivert?

Hardverapró:krisz12071 felhasználónak 51 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!krisz120_v felhasználónak 213 pozitív visszajelzése van a Vaterán!

(#4346) jooker82 válasza krisz12071 (#4345) üzenetére


jooker82
nagyúr

Szerintem inkább pcsuittal frissitsd...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4347) krisz12071 válasza jooker82 (#4346) üzenetére


krisz12071
aktív tag

Kösz,de a szerint a legfrissebb van rajta és nem enged frissíteni.Sajnos ez egy szoftveresen buherált alaplap,ezért gondoltam kitöröltek valamit ami kellene!

Hardverapró:krisz12071 felhasználónak 51 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!krisz120_v felhasználónak 213 pozitív visszajelzése van a Vaterán!

(#4348) jooker82 válasza krisz12071 (#4347) üzenetére


jooker82
nagyúr

pont ezért lenne jó frissiteni,mert akkor viszakerülhetne teljesen gyári állapotba..Azt a telefont sose frissitettem,de ha visszább olvasol lehet le van irva,hogy miként lehet,v kérdezd meg Renegadec kollégát.. :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4349) krisz12071 válasza jooker82 (#4348) üzenetére


krisz12071
aktív tag

Kiderült a hiba:
-ku990 alaplap nem kezeli a ku990i kameráját

Hardverapró:krisz12071 felhasználónak 51 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!krisz120_v felhasználónak 213 pozitív visszajelzése van a Vaterán!

(#4350) tasy18


tasy18
csendes tag

hali mindenkinek!
van egy lg ku990 telóm és az lenne vele a probléma hogy bekapcsolom bejön az lg logo és utánna újraindúl! megnyomom a zöld gombot és a c gombot egyszerre és akkor kiad egy fehér hátteret és kiírja hogy emergency download így feltudom csatlakoztatni a gépre!de sehogy se akar sikerülni a szoftverfrissítés!
ha valaki tudna nekem segíteni benne azt nagyon megköszönném!

(#4351) atila4


atila4
senior tag

Hali! Apn-t hol kell állítani?

Windows 10 / Galaxy S 7 / Asus ROG

(#4352) Wild Carp válasza jack96 (#4319) üzenetére


Wild Carp
csendes tag

Kedves jack96!

LG KU990 Viewty-mon olyan betegség jött elő egy hete hogy a képernyő érintését nem érzékeli,viszont a gombok hibátlanul működnek.Sokszori bekapcsolások után néha megembereli magát és érzékeli az érintést ideig-óráig. . . Biztosra veszem hogy nem mechanikai baja van hanem a rendszere szarakodik.A dave51-nek ajánlott progit én is letöltöttem és meg tudom vele nyitni a telefon rendszermappáit.Mivel nálam ennél a pontnál meg is állt a tudomány,SEGÍTSÉGedet szeretném kérni a továbbiakban hogy mit hogyan "ókumláljak" annak érdekében hogy a rendszert komplett újra tudjam rakni,vagy legalábbis az érintő zavaros működését kijavítani!

Remélem fórumozol még és segítesz nekem! ;)

(#4353) bengal5


bengal5
csendes tag

nekem volt egy ilyen telóm, csak a gond volt. vele... de 2008 elején én tartottam magam az istennek, hogy 10 évesen érintős telóm volt :D a gép nem érzékelte, ha rádugtam. játék nem volt rá túl sok jó, ami jó volt, ott meg a rossz érintőkijelző miatt alig érzékelte a nyomásomat. az érintője az egyik legrosszabb, amit életemben eddig tapasztaltam. a menüvel is néha ügyeskedni kell, hogy megnyíljon. remélem sikerült jó belátásra bírnom 1-2 embert, akit elvakít a telefon szépsége, és megvenné :)

(#4354) pach-adams


pach-adams
tag

Üdv mindenkinek!

Segítségért fordulok hozzátok!
A napokban került hozzám egy KU 990 és van egy picike baja.
Mégpedig annyi lenne hogy a fotó-videó-média gomb alatt a kis pöcök kihalt és csak is videózni tudok vele.
Hogyan tudnék videóról valami szoftveres módon átváltani fényképezésre?
Szétszedtem a telót és a kis pöcök amit mozgatna az a gomb nem volt a gépezetben.
Szóval még manuálisan sem tudom átváltani a dolgot.

Válaszokat előre is köszönöm!

Porból lettél, s majdan porrá leszel :R

(#4355) levente85 válasza dave51 (#4314) üzenetére


levente85
csendes tag

Valaki tudna segiteni nekem ugyan evel a problemaval alok szemben frisitettem a tellot de viszont frissiteskor error adott ki es azota nem tudom bekapcsolni mind csak villog az lg kedolap

0000

(#4356) levente85


levente85
csendes tag

Sziasztok.
Volna egy olyan kerdesem, hogy csinaltam egy biztonsagi mentest a telefonomrol lg ku990i v10a szoftal, es most tettem egy mas szoftot ra tehat v10d es nem tudom a biztonsagi mentest viszatenni ra nem engedi vajon miert?
Elore is koszonom a valaszokat

0000

(#4357) babli


babli
tag

Most találtuk meg egy fiók mélyén. Oda adtam a kisfiamnak játszani. :)

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (itt vágd le)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.