Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Garry01


Garry01
csendes tag

Sziasztok!
Tudtok ajánlani valami megoldást a "túlérzékeny" mikrofonra videofelvétel közben? Ugyanis felvétel alatt a mélyhangokra nagyon érzékeny és torzít. Gondolok itt valami Szervízkódra amivel állítani lehetne ezt az érzékenységet, ugyan úgy mint a Diktafonnál.

(#452) rene85


rene85
aktív tag

Hali!
videózásról mit tudtok mondani? tudna valaki linkelni egy olyan minőségű divx-et amit még lejátszik a teló? pl ha csinálok egy egy/két cd-s dvd ripet, akkor azt le tudom játszani vele, cakk-pakk, srt felirattal? vagy muszáj kisebbre konvertálni? mpg, wmv-vel hogy áll? és a legfontosabb ----- lehet onnan folytatni a lejátszást, ahol épp abbahagytam? akkor is ha közben pl zenét hallgatok a telefonról?
eközött meg a g800 között vacilálok egyelőre... március elején esedékes a vásárlás, és nagyon biztos akarok lenni hogy melyiket vegyem... :B

(#453) Fürkész válasza tikshow (#448) üzenetére


Fürkész
tag

Lehet, hogy russzul fogalmaztam. Szóval a telefon gombzáron van, hívnak- felveszem, ekkor a kijelző még ugyanúgy le van zárva, Nos ilyenkor hiába tekergetem az optika gyürüjét nem változik a hangerő. Csak akkor ha kikapcsolom a gombzárat. Az meg beszéd közben nem olyan egyszerü, jó kis újjtornásztatós feladat, ráadásul kétszer is meg kell megnyomni, mivel ha sötét a képernyő akkor, az első gombnyomásra csak a kijelző világosodik ki, hogy "itt nyomd meg". Magad is látni fogod miröl beszélek ha kipróbálsz valamit, hasonló a dolog. Elindítasz egy mp3-at, és nyomd meg a billentyűzárat, és ezután próbálj meg hangerőt állítani az optika gyűrüjével, nem fog történni semmi, csak ha kikapcsolod a zárat, csak ekkor lehet hangerőt szabályozni.

(#454) tockon2 válasza Fürkész (#453) üzenetére


tockon2
csendes tag

Nem fogalmaztál rosszul! Szerintem azért nem érti senki, mert pontosan úgy működik a dolog, ahogy nálad nem. "Telefon gombzáron van, hívnak- felveszem, ekkor a kijelző még ugyanúgy le van zárva" - na ilyenkor, ha tekergetem a gyűrűt, nekem úgy állítja a hangerőt mint a sicc.
Az mp3-as szituban tényleg nem állítja, ott viszont nem értem, hogy miért kellene. Ha kihangosítva hallgatom, úgyis messze vagyok tőle, ezért nem akarom állítani, de ha állítani akarok, akkor is egyszerűbb előlről, mint felvenni a telefont, megfordítani és tekergetni. Szóval ezt nem értem. Ha meg fülessel hallgatod, azon meg ott a hangerőállító tekerőke, tehát gyűrű megint értelmét veszti ebben a szituációban.
Rene85: 700mb-os divx-eket megeszi, ez biztos, próbáltam, de pl.: 2x1,36gb-osat meg nem tudsz rárakni, mert csak 2gb-ig támogatja a mem.kártyát. Lényeg, hogy ne 6-os divx-szel legyen konvertálva, sőt inkább 5 alatt(de ez nem probléma a konvertáló programoknak). Igen, az srt-t is lejátsza, ha ugyanabban a mappában, ugyanazzal a névvel van.
Ha a videózás érdekel, akkor szerintem ne vacillálj tovább, mert a g800 nem játszik egy nagyon ritkán használt formátumot, történetesen a divx-et! + az (idézem) "ordas nagy kijelző" se egy utolsó szempont. Remélem tudtam segíteni.

(#455) tockon2 válasza RenegadeC2 (#450) üzenetére


tockon2
csendes tag

Köszi szépen, sikerült megoldani a dolgot. Kiderült, hogy én is ugyanazt akartam csinálni, csak nem gondoltam, hogy ilyen egyszerű....

(#456) RenegadeC2 válasza rene85 (#452) üzenetére


RenegadeC2
aktív tag

Erre neked is a #268-as hozzászólásom tudom ajánlani, ott szerintem sokmindent leírtam ezzel kapcsolatban...

Mpg-t nem játszik le, legalábbis ha a fájlkiterjesztés mpg. Viszont én átvertem, gépen avi-ra átnevez, és lőn csoda. :D Viszont gondolom ebben az esetben nem mindegy, milyen kódolású mpg-ről van szó. Wmv-t is viszi minden további nélkül, fent említett hsz-ben megadott maximális paraméterek itt is igazak (640x480, 1000kbps). Srt feliratot kezeli, viszont ékezeteket nem. Helyette hülyeségek fognak kijönni, de ez is ki lett itt tárgyalva: #326, #338, #341... csak keresni kell ;)

Zene és videó nem megy egyszerre, "cannot execute". Videó lejátszást lehet folytatni, ha pause után multitask-al háttérbe teszed. Ilyenkor nem lehet használni a zenelejátszót. Sőt, sajnos JAVA-t sem lehet futtatni zenehallgatás közben, nekem hiányzik pl. (Ilyenkor Opera 4 helyett sajna marad a beépített böngésző, bár az is f@sza, de Opera gyorsabb)

[ Szerkesztve ]

https://copy.com?r=wQUd20

(#457) RenegadeC2 válasza tockon2 (#454) üzenetére


RenegadeC2
aktív tag

Nálam is állítja a hangerőt! :) Bekapcsolt billentyűzárnál is. Gondolom ennek is van értelme, pl. hogy amíkor a füléhez tartja valaki, ne tudja piszkálni az érintésérzékeny kijelzőt. Nem jó dolog véletlenül a fülleddel DTMF-kódot küldeni, amkor nem is akartál... :DD

[ Szerkesztve ]

https://copy.com?r=wQUd20

(#458) rene85


rene85
aktív tag

renegade, tockon, királyok vagytok! :R átolvastam az egészet, csak a hétvégén kicsit rohanva. ezek szerint pont ezek maradtak ki. a felirat kódolással majd én is szarozok már látom. a g800 meg a viewty fényképei a másik szempont, a lg-t nem veri a videóban semmi ezek szerint se lejátszás se felvétel szempontból. a tesztképek még rosszabbak voltak az lg-vel, de talán a bétás szoftver... úgyis csak akkor látom ha konkrétan ugyanabban a helyzetben ugyanazt a tárgyat le lehetne fotózni mindkettővel... szóval tök mindegy. Meg lehetne csinálni hogy valami telós boltban elkérem mindkettőt, és lövök egyet-egyet félhomályban, az utcán, aztán kékfoggal áttöltöm a telómra és itthon monitoron visszanézem eredeti méretben --- a képkészítés persze autón. de kinek van erre ideje? annyival biztos nem jobb, ha jobb a g800..

tockon2, láttam miket írtál a G800 topikjában:D meg se szólalj :U az optikai zoom még szerintem is parasztvakítás. nem véletlen hogy a t-nél meg a pannonnál is csak a g800 van, és nem 20-30k-val olcsóbban a g600 --- jobb képminőség mínusz optikai zoom, akkor azt vennék... na. befogtam.

(#459) RenegadeC2 válasza rene85 (#458) üzenetére


RenegadeC2
aktív tag

Hát nem egy kategória a kettő igazság szerint... Mindenesetre nekem nem kéne g800. Nagy, tégla, szétcsúsztathatós...szerintem. Viewty divattelefon, legalábbis azt mondják. Szerintem nem. "Kecses", multitáccs, és nagyon jól kezelhető, rengeteg olyan funkcióval, amik nekem fontosak. Egyetlen fájó pontom, hogy a diktafon nem vesz fel hívás közben. De életemben háromszor ha használtam, úgyhogy túlélem. Ez a rádió kihangosítása nekem nagyon nem tiszta! Kinek van erre szüksége? :B Nekem sose volt. Nem is hiányzik. Fényképek minőségéről nem vitatkozok, nekem megfelel. Nem csinál rosszabb képeket szerintem(!), pedig "csak" v10b (Valahol láttam, sokan azt hiszik hogy ez bétás softot jelent. Hát nem!) fw. van rajta, angol menüvel. A vakuja nem valami bika, k800-am simán veri, de abban a távolságban több mint elég, amire én használom. A videó... :B Nekem speciel ez az egyik legfontosabb. Király és kész. És az egész telefon kezelése egy élmény! (Pedig volt már érintőkijelzős telóm, de hát ugye az elvileg csak cerkával volt használható.) Nem hiányoznak a gombok, sőt... :))

Nem vagyok benne biztos, de az illető nem a képstabilizátorról értekezett? Én is olvastam g800 topicot, és ott mintha arról érdeklődött volna. Na meg itt is arról volt szó.

[ Szerkesztve ]

https://copy.com?r=wQUd20

(#460) tikshow


tikshow
addikt

a vakuval csak annyi a gond, hogy szoftveresen el van rontva, nincsen szinkronba a kamerával, teszem azt, vakuzok, de a lencse már zár, valszeg ezért ilyen sötétek az esti képek, mert fénye az van, ezt el kell ismerni

ja a hangerőszabályozáshoz visszatérve! tekerd koppig és akkor megy fentebb vagy lentebb a hangerő, ez viszont engem baromira idegesít benne, mert nekem nem áll kézre telefonás közbe az a gyűrű! :)

(#461) RenegadeC2 válasza tikshow (#460) üzenetére


RenegadeC2
aktív tag

Na ez örvendetes hír, akkor nemsokára esedékes is lesz egy fw-frissítés. Ha jól láttam, Orange-nál már v10f-nél járnak, talán itt is van már, majd utánanézek. (Sőt, arrafelé elég durva fényképeket készítenek: vaku nélkül, ISO800, meg asszem SmartLight. Úgyhogy lesz ez még így duvább is!) Fénye tényleg van neki, de sajna azt is el kell ismerni, hogy k800i-nek nagyobb van. Legalábbis én így vettem észre.

Neked se? Nekem se ;] De majdcsak hozzászokik az ember. :K

https://copy.com?r=wQUd20

(#462) RenegadeC2 válasza RenegadeC2 (#461) üzenetére


RenegadeC2
aktív tag

Na most néztem, Viewty-nál (talán az összes többi LG telónál is?) a különböző fw-verziók betűjelei (v10a, v10b, stb.) brand szerint vannak kiosztva. Azért remélem nemsokára frissítenek...

https://copy.com?r=wQUd20

(#463) tockon2 válasza rene85 (#458) üzenetére


tockon2
csendes tag

G800 topic-ban parázs vita folyt, elég hosszasan...

Renegade: Viewty nem multitáccccssss.... :U Az csak az Iphone kiváltsága. Persze zoomoláson kívül ott se lehet másra használni. Én meg egy ujjal megbököm a plusz jelet.... ;]

[ Szerkesztve ]

(#464) tockon2 válasza tikshow (#460) üzenetére


tockon2
csendes tag

Nekem adott távolságig jó a vaku, sőt, ha túl közeről vakuzok, akkor meg csak egy nagy fehér, fényes paca lesz. Azon a távolságon belül viszont, amit tud a vaku, a képek is jók. Ha meg neked nagyon sötétek, ott a Smart Light! --> reklám helye! :))

(#465) tikshow válasza tockon2 (#464) üzenetére


tikshow
addikt

ugyanez a szitu nállam is, hogy a közeli képek beégnék a távolabbiak meg alulexponáltak nagyon, ezt szoftveresen szerintem könyedén lehetne javítani, annyi lenne a dolguk kb, hogy af által meghatározott távolsággal kiszámolják, hogy mennyi ideig lehet nyitva a zár, hogy jó legyen a kép, nem mondom, hogy ez a legjobb megoldás, de digit fényképezőgépeknél hasonló működik a full automuta mód, ha jól tudom :) a smart lightot meg még nem használtam ;)

[ Szerkesztve ]

(#466) Bekeny003 válasza RenegadeC2 (#462) üzenetére


Bekeny003
tag

Nekem magyar kártyafüggetlen és v10b-s... :U

(#467) Garry01


Garry01
csendes tag

Valakinek van valami tippje a #451-es hozzászólásomra? :)

(#468) RenegadeC2


RenegadeC2
aktív tag

#463: mindegy. :B Végülis ugyanolyan jól használható.

#464: ez így igaz nálam is. És a SmartLight is faxa cucc, szépen végzi a dolgát.

#466: Nekem is (, csak nekem angol). A kártyafüggetlenek v10b, T-mobile v10a, Orange v10d és v10f, a többire már nem emlékszem :U

#467: Vedd lejjebb a hangerőt, amikor veszel fel :D Nekem így működik. Vettem fel videót zajos szórakozóhelyen is, max hangerőn és nem recsegett. Szervízmenüben nem érdemes turkálni szerintem, mert sok más telefontípustól eltérően itt tényleg szervízmenüt jelent, és nagyon könnyen taccsra lehet vágni vele a telót, ha nem értesz hozzá.De ha nagyon kíváncsi vagy rá: lásd #268

[ Szerkesztve ]

https://copy.com?r=wQUd20

(#469) RenegadeC2


RenegadeC2
aktív tag

#468 szerk:

re #467: Na most nézem hülyeséget írtam, nem lehet a hangerőn állítani videófelvétel közben, csak ha diktafonnal vesz fel az ember :B Úgyhogy nincs rá ötletem, bocs. Nekem viszont nem recseg. Nagyon szépen adta vissza amit felvettem, pedig nem volt halk hely. Szervízmenüben így hirtelen nem találtam erre vonatkozó beállítást.

[ Szerkesztve ]

https://copy.com?r=wQUd20

(#470) Garry01


Garry01
csendes tag

Köszi szépen! :) Ha valakinek van ötlete a problémámra kérem írjon! :)
RenegadeC2, majd ha lesz időm linkelek egy általam készített videót.

(#471) RenegadeC2


RenegadeC2
aktív tag

Valakinek esetleg ötlete #424-re? Factory Reset után sem működik :(((

https://copy.com?r=wQUd20

(#472) jooker82


jooker82
nagyúr

Hello,most készülök lecserélni a k800i-met erre az lg-re.olvastam tesztben hogy 8gb-ig is bővithető Ez igaz? ha nem akkor meddig
Összességében jobb képet csinál mint a k800i?,akinek van ilyen az irja már le,mert irtátok itt egy páran h a vakuja gyengébb,
Hol most a legolcsóbb magyar menüvel?

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#473) Viktor0610 válasza jooker82 (#472) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Gondolom, szebb képet készít, lévén, ez 5 megapixeles, a SE meg "csak" három.

Tudom, nem a megapixel a lényeg, de mindenképp' jobbnak gondolom ezt, mint a K800i-t.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#474) Bekeny003 válasza jooker82 (#472) üzenetére


Bekeny003
tag

2 GB-ig tuti kezeli a memóriakártyát, ez a hivatalos. Elvileg a 4eset, 8asat is megeszi, de ilyenkor a kártyát nem szabad a telefonnal formázni...

(#475) RenegadeC2 válasza jooker82 (#472) üzenetére


RenegadeC2
aktív tag

Elvben csak 2gb-ig bővíthető, itt a fórumon már ki lett tárgyalva. Elvileg(!) kezeli a nagyobb kártyákat is, ha nem a telefonon formázza meg az ember, hanem gépen. Gyakorlati tapasztalat nincs, itt legalábbis. Külföldi fórumokon azt írják, működik. De úgy látom már válaszoltak is neked rá. ;)

Ami k800i-ben van, ellenben Viewty-ban nincs:
-RSS olvasó
-Vaku: erősebb a fénye
-Lencsevédő. De az optika ugyanolyan karcmentes üvegből van, mint k800i-nél a kijelző, szóval nincs vele gond. Erre is vigyázni kell, na. Csak itt nem a lencsevédőre :)
-Kódmemória. Az sincs, bár ugye ez egyedi SE tulajdonság. Megfelelő progival pótolható.
-Bluetooth-távirányító nincs. Viszont képes rá, progi erre is megoldás.
-Korlátlan fájlméretű e-mail csatolmány. Viewty-ban max. 1mega. (én személy szerint ennél nagyobbat sosem küldtem)
-JAVA-futtatás közbeni zenehallgatás nem megy Viewty-nál, k800i vitte.
-Rádió kihangosítása. Természetesen rádiót sem lehet beállítani ébresztőnek. (Soha nem használtam, nem látom értelmét)
-Ha valamit esetleg kihagytam, szóljatok :B

Minden másban veri a k800i-t. Kép, hang, videó, egyéb funkciók, stb. Itt van mellettem most is mind a kettő. És hát ugye a kijelzőről meg ne is beszéljünk... :B

[ Szerkesztve ]

https://copy.com?r=wQUd20

(#476) babosmiki válasza RenegadeC2 (#468) üzenetére


babosmiki
addikt

#468: Nekem magyar, független és v10a! Bocsi.
Amúgy én azt olvastam, hogy az LG nem ad ki Softfrissítést a Java-s telefonjaihoz... :K

[ Szerkesztve ]

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#477) joey04 válasza RenegadeC2 (#475) üzenetére


joey04
titán

az optika ugyanolyan karcmentes üvegből van, mint k800i-nél a kijelző
Az nem valami bíztató mert nálam a K800i-n úgy is volt 2-3karc a kijelzőn hogy nagyon vigyáztam rá. ;]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#478) Viktor0610 válasza joey04 (#477) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Gondolom, ez elírás, mert az optikán lévő kopásállóságot növelő bevonat biztosan nincs rajta a K800i kijelzőjén, max, annak is az optikáján. ;)

Samsung Galaxy A54

(#479) joey04 válasza Viktor0610 (#478) üzenetére


joey04
titán

Szerintem is! :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#480) RenegadeC2


RenegadeC2
aktív tag

#476: Ezt nem én találtam ki, én is úgy olvastam. Gyári független, vagy bolt által függetlenített? Pl. web'n'walk nincs benne? Nem kötözködés, csak kérdés. Softfrissítést remélem csak félreolvastad, ha nem akkor az nem túl jó hír.

#477: Nekem még most sincs rajta karc (tokban tartva). Örülök is neki, hogy SE nem műanyagot használt erre a célra. De ha ennyire nem bízol benne, külföldön (remélem nemsokára itthon is) lehet Martin Fields kijelzővédő fóliát kapni, ahhoz jár az optikára is egy.

#478: igen, csak mod lejárt.

-Amit még elfelejtettem, így hirtelen (és mod gomb már nem volt): hangtárcsázás sincs Viewty-ban.
-A telefonkönyvben nincs születésnap rublika, ebből kifolyólag nem lehet onnan a naptárba exportálni az időpontot.

Remélem mindent kiveséztem, és tudtam segíteni a k800i-ről váltani akaró egyéneknek.

https://copy.com?r=wQUd20

(#481) Fürkész


Fürkész
tag

Működik a hangerőszabályozás a beszélgetés közben is :)) , talán kicsit én is béna voltam, Igaz mondjuk úgy nem is történt semmi ha csak simán koppig elhúzom valamelyik irányba, (így próbáltam eddig) hanem "pumpálni" kell, nálam csak ekkor változott a beszédhangerő. Menükben persze megy a folyamatos görgetés is a gyürüvel

[ Szerkesztve ]

(#482) jooker82


jooker82
nagyúr

Köszönöm a válaszokat,még lenne kérdésem,én vodás előizus vagyok és ha megveszem a telot internetezni hogy lehet rajta,mennyit kell fizetni meg ilyenek.
Tik honnan vettétek és mennyért? Webes oldalról érdemes megvenni?,mert ha jól tudom a voodafone nem árulja.
Egyébként ha jól tudom csak a k850-e raktak karcálló kijelzőt a k800-ba nem

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#483) RenegadeC2 válasza jooker82 (#482) üzenetére


RenegadeC2
aktív tag

Vodás vagyok én is, net előfizetésem van, és működik. Voda oldalán megtalálod a tarifacsomagokat, beállításokat (de segítünk mi is, ha nem megy). Ha csak telóval használod és nem kötöd rá gépre modemnek, akkor szvsz elég a 200megás csomag is, havi 2e Ft. Webes oldalról érdemes, ha az megbízható, van vele másnak is tapasztalata, és régóta vannak a piacon. Annyi, hogy nincs rá gyári garancia, csak bolti. 90 és 110 ezer között mozognak az árak.
Nem reklám miatt, de én a gsmline-nál vettem. Korrektek voltak, csomagolás bontatlan volt, futár időben megérkezett. Fórumtársak (osztom a nézeteiket) szerint gsmdepo is megbízható, és a mobilaréna egyik partneréről, az XXL gsmről se feledkezzünk meg. Mind a három webshop-ban 90e körül van az ára, aktuális információkért (ár, menü nyelve, stb) telefonon kell hívni mindegyiket.

Nem csak a k850-be raktak ilyen kijelzőt...izé. Kijelzőt takaró üveglapot, vagy mit.

[ Szerkesztve ]

https://copy.com?r=wQUd20

(#484) Fürkész


Fürkész
tag

Én webshopból rendeltem, igaz nem a vodától, hanem a t-mobile-tól. Előfizus vagyok így készülékváltási opcióban ment, 30 ezer+ 12x5000Ft, tehát 90ezer a vége.(minusz aranykártyapontok :)) ) A helyi t-mobile üzletbe 2-3 hete bejárogattam érdeklődni , hogy jött-e, de csak igérgettek. A bosszantó az volt, hogy mindig csak azt tudták mondani, hogy talán majd a következő szállításkor jön, de azt egyszer sem mondták, hogy odaszólunk a központba, hogy van-e , és ha igen akkor hozatunk. Este megrendeltem, kiválasztva a megfelelő opciót (készülékváltás, részlet, hűségnyilatkozat stb) azt is láttam, hogy mikorra várható a szállítás, másnap már olvashattam, hogy a rendelésem állása "szállításra vár" státuszban volt, következő nap délelött meg is jött DHL-el, és ami nem utolsó dolog, csak a kezdő részletet kellett kifizetni, semmi szállítási költség. A futár a szemem elött tépte fel a dobozon a zárjegyszerű plombát. Nem kellet sorbanálnom és aláírniom egy csomó papírt, mint amikor a boltban, úgyanígy lecseréltem a régi telefonomat, minden autómatikusan elrendeződött, csak az átvételi elismervényt kellet aláírnom. Tehát nekem bejött a webshopos rendelés.

[ Szerkesztve ]

(#485) D600 válasza Fürkész (#484) üzenetére


D600
tag

Az enyém céges új előfizus a t-mobile-nál, én is részletre vettem. Csak nekem 19 ezer volt + a 12x4500 telóbeszámítással+egyéb kedvezmények. Igaz nem nagyon szeretem az ilyen fejlődő cuccokat részletre venni, ami pár hónap alatt elavul és még mindig fizetem, viszont érdemes, hisz kamatmentes, semmivel nem jársz rosszabbul.

(#486) rene85


rene85
aktív tag

Ma megyek megtaperolni a telót a t-mobile-ba a duna plazaban. remélem van nekik... a g800 ki volt téve még december közepén, szerintem már be kellett szerezniük egy ilyet is, kb azóta kapható t-nél nem? kíváncsi vagyok hogy a lapát kezeimmel tudok-e sms-t írni rajta.

(#487) Bekeny003 válasza rene85 (#486) üzenetére


Bekeny003
tag

T-nél december eleje óta kapható, jól írtad. Az sms részre meg annyit tudok mondani, h az összes barátom próbálta a telefont és mindenki tudott rajta normálisan sms-t írni...

(#488) babosmiki válasza RenegadeC2 (#480) üzenetére


babosmiki
addikt

#480: Gyári független és nincs benne web'n'walk.
A softfrissítést nem olvastam félre, de lehet hogy akinek az írását olvastam ő
tudta rosszúl. :K
Egy kérdés: még sehol nem olvastam róla, tényleg nem cseng és rezeg egyszerre
vagy csak béna vagyok. :B

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#489) tikshow válasza babosmiki (#488) üzenetére


tikshow
addikt

Vagy csak "béna" vagy! :) Menü/Profilok -> Normál -> Szerkesztés -> Figyelmeztetés módja - itt van a lista, hogy milyen legyen, ha egyszerre akarod a kettőt akkor a "Csengés és rezgés" legyen kiválasztva!

(#490) RenegadeC2 válasza babosmiki (#488) üzenetére


RenegadeC2
aktív tag

Akkor nem tudom. Én ezt olvastam, és idáig nem is volt, aki külföldön rácáfolt volna. Nem tudni honnan kerülnek be a telók, gondolom te sem LG-től kaptad, hanem gsm-boltban vetted. Az enyém pl. koreai, mondhatni "hazai" verzió.

Szerintem ez az sw-frissítés baromság. Egyébként alacsonyabb kategóriáju telójához csinált már, akkor meg miért pont a Viewty-t hagyná ki? Abból botrány lenne. Főleg hogy azért akadnak bugok.

https://copy.com?r=wQUd20

(#491) babosmiki válasza tikshow (#489) üzenetére


babosmiki
addikt

Tényleg béna vagyok! Nem figyeltem hogy itt is lehet görgetni.... :B

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#492) babosmiki válasza RenegadeC2 (#490) üzenetére


babosmiki
addikt

#490: Az enyém is GSM boltos és ez is koreai.
Remélem hogy baromság, mert azért lenne min javítani!
Van valakinek ilyen: [link] gyorsmenűje? Vagy ez csak vodafonos kiváltság?
Amúgy nem értem, hogy miért ilyen nehéz ez a "téma" kérdés ennél a telónál, :W
amikor a külömböző szolgáltatók el tudják látni egyedi témákkal a készüléküket...?
Nagy kár, mert én szeretem a testreszabhatóságot.
Talán majd erre is lesz valamikor megoldás...

[ Szerkesztve ]

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#493) Garry01


Garry01
csendes tag

Már megoldották a téma-dolgot, csak kicsit bonyolult...

[link]

(#494) ZoZa™


ZoZa™
senior tag

Ezekkel is simán lehet SMS-t írni. Bogéknak maga a jóisten telefonja sem felelne meg, de ha megnézel egy ilyet, egy hét alatt sms bajnok leszel. Én sosem gépeltem félre ehhez hasonló géppel.

Bármilyen hagyományos készüléket leverek már SMS-ben (najó.. 3310-et ne!!! csak azt ne!! :DD anno a gépírónők irtak olyan gyorsan mint ahogy azzal lehet)

Emiatt senki se aggódjon, klasszul leht írni vele

iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

(#495) ZoZa™


ZoZa™
senior tag

hiba

[ Szerkesztve ]

iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

(#496) ZoZa™


ZoZa™
senior tag

hiba

[ Szerkesztve ]

iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

(#497) joey04 válasza ZoZa™ (#494) üzenetére


joey04
titán

Nekem még nem volt dolgom hosszabb távon ilyen készülékkel(iPhone, LG)de szerintem ez egyéntől függ.neked, nektek akik huzamosabb ideje használjátok biztos megszokható használható hiszen ezért tartjátok meg hosszabb időre és nem adtok túl rajta.de nem mindenki tud hozzászokni átállni.szerintem mindenki próbálja ki hogy mennyire jön be és döntsön.Itt a fórumon biztos csak + véleményeket fog hallani a fent leírtak miatt. :K

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#498) RenegadeC2


RenegadeC2
aktív tag

Re #492, #493: hivatalosan még nem. És hivatalosan szerintem nem is fogják. Persze a telcsi szoftverében való turkálás az más, arra google megfelelő válasszal szolgál, csak a megfelelő kulcsszavakat kell beírni.
Linkelt gyormenüvel kapcsolatban: én ezt még csak a spanyol vodafone-os verzióban láttam, sehol máshol. De pl. nekem a telefonkönyv sem fülekre osztott, idáig az derült ki, hogy az meg csak a v10a-val szerelt fw-vel telóknál van. Szóval fw válogatja, egy-két apróság van köztük.

Linkelt videóval kapcsolatban: amúgy nem értem ezt az iphone-téma mániát. Miért kéne egy Viewty-nak Iphone-ra hasonlítani? Ezzel szerintem csak saját magát égeti az ember. Ha olyat akar vegyen Iphone-t, ha meg fikázza, hogy nem elég a szolgáltatás-kínálata, várjon a következő generációra. Steve bácsiék biztos meg fogják csinálni. Viewty az Viewty, szerintem nem Iphone-gyilkos, csak ugyanolyan "divattelefon", és ugyanúgy "egy nagy darab kijelző", ami mögé minden szép és jót belepakoltak. Itt inkább abba is hagyom, mielőtt flame lesz belőle :)

Re #494, #497: Na akkor egy + vélemény :)
Szerintem is nagyon jól használható, és könnyen át lehet rá állni. Főleg hogy mostmár a nyomáspontot is érezni lehet, bár eddig nekem ez sem hiányzott. Szvsz a fiatalok nagyon könnyen át tudnak állni, idősebb korosztálynál pedig az erre fogékonyak, vagy "tehetség" hiányában megfelelő akaraterővel rendelkezők. Persze van olyan is, akinek ez egyáltalán nem jön be. Igazad van yoey20, előtte meg kell tapicskolni egy ilyet. Főleg annak ajánlott, akinek a kezében még soha nem volt érintőképernyő, -kijelző

[ Szerkesztve ]

https://copy.com?r=wQUd20

(#499) babosmiki válasza Garry01 (#493) üzenetére


babosmiki
addikt

Köszi, de ezeket a videókat már láttam.
Amúgy ha a YouTube-n körül néztek, nem csak ájfónos témákat találtok,
vannak egész jók is.Pl: [link]
Közel vagyok a megoldáshoz, csak még sokat kell a ku990.co.uk fórumán olvasgatnom.

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#500) Garry01 válasza RenegadeC2 (#498) üzenetére


Garry01
csendes tag

RenegadeC2: csak a kérdés miatt linkeltem egy "akármilyen" témás videót. Távol áll tőlem ez az egész IPhone-os mizéria... :U

Kérdés mindenkihez: ku990.co-s fórumon írták, hogy képnézegetőnél "random" elrendezésnél a képeket egymásra lehet huzigálni, illetve akárhova húzhatjuk "drag&drop". ([link]) Nekem ez nem sikerül. Valakinek valami megoldás erre? :F

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.