Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) redman75


redman75
tag

szabadban készített fotók elmennek,de szobában gyengébb fényviszonyoknál gyenge minőségűek! már ezerféleképpen állítgattam de nincs változás :(

(#2002) RenegadeC2 válasza HUNPSP (#2000) üzenetére


RenegadeC2
aktív tag

#1952-es hozzászólásomban belinkeltem a az általam ismert legújabb PC Suite-ot, próbáld azzal. Ha nem megy, szerintem ne kínlódj vele.
Beállításoknál a kapcsolat beállításai alatt vhol ki tudod választani, hogy modem, vagy adattár módban akarod-e használni? Válaszd az adattárt, és a memkártya tartalma meg fog jelenni külső meghajtóként a gépen.
Persze ez csak akkor játszik, ha van benne kártya. Ha nincs, pótold, és lehetőleg ne Kingston-t vegyél.

https://copy.com?r=wQUd20

(#2003) redman75


redman75
tag

Éjszaka felriadtam mert hallottam azt az idegesítő hangjelzését a telónak amikor lemerűl,odamentem,és full tele volt! rájöttem csak rémálom volt! már annyiszor megtőrtént ez az éjszakai lemerülés,hogy tiszta streszbe vagyok tőle! azt hiszem kezdek becsavarodni :W
lehet hogy lecserélem a telót ha a garis művelet nem sikerűl,mert ez előbb utóbb kikészít! :F
üdv

(#2004) RenegadeC2 válasza redman75 (#2003) üzenetére


RenegadeC2
aktív tag

:((( ....... :DDD Így kívülről vicces, de egyébként tényleg gáz.

[ Szerkesztve ]

https://copy.com?r=wQUd20

(#2005) set79


set79
csendes tag

Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy ti milyen sw-t használtok msn-ezésre?
Mert nekem még nem sikerült megtalálni az igazit

(#2006) csoe


csoe
tag

Sziasztok!

10c firmware-rel szeretném megflashelni a telefont, "TOTO backup" már van, de a flasht még nem mertem elindítani, mert:

- nem tudom, hogy a megnyitott flash NV defaultja üres
- nem tudom, hogy az NV backup/restore opciónál mit válasszak (reset/erase/keep?)

Teljesen üres, tiszta ("minthaelőszörkapcsolnámbe") telefont szeretnék. Kérem, aki már átesett a műveleten, legyen kedves, segítsen.

Köszönöm.

(#2007) jooker82 válasza redman75 (#2001) üzenetére


jooker82
nagyúr

Sajnos erre tényleg nincs megoldás,egy erősebb vakut kellett volna az lg nek beletenni,mert ez csak 1,5 m ig jó.Tanácsolom h kapcsold fel a villanyt a vakut kapcsold ki isot vidd le 100-200 ra és igy elfogadható képet csinál.
Én az egész telefont tökéletesnek tartom egyedül a vakuval nem tudtam megbarátkozni.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#2008) Dr.Jeckyll


Dr.Jeckyll
csendes tag

Hali! Én most gondolkodom azon, hogy beszerzek egy ilyen készüléket, mert úgy vettem észre nem lehett annyira rossz, és az igényeimnek meg is felel. Csak 2 kérdésem van, hogy valóban megéri-e, illetve hogy van e lehetőség arra, hogy valamilyen szöveges formátumot megjelenítsek a telefonon (doc, txt, stb.), mondjuk puskázás céljából;)??

(#2009) RenegadeC2


RenegadeC2
aktív tag

#2005: Hát erre ugye csak JAVA cuccot rakhatsz, szóval eléggé be vagy határolva. eBuddy és Nimbuzz a legértelmesebb szerintem, én ezt a kettőt használtam, megelégedéssel.

#2006: Reset database... ha esetleg flash után vmi probléma van, akkor erase EFS. De reset kb. ugyanolyan értékű, és első körben azt kell.

#2008: Aki azért dolgozik nap mint nap, hogy megvegyen öt zsömlét meg egy liter tejet, annak nem éri meg. :D Ezzel csak arra akartam rávilágítani, hogy szubjektív. Ha azt vesszük, hogy én tavaly 120e magyar forintért vettem, te meg már megkaphatod kb. 40-60e körül, akkor szerintem simán megéri.
De ha rám hallgatsz, azért szerintem nyálazd át kicsit fórumot, ha felületesen is. Kapott itt hideget-meleget bőven, gondolkodsz, mérlegelsz, és aztán vásárolsz.

Doc, pdf minden probléma nélkül megy, txt-t enyém nem vitte. De volt olyan is, akinek igen, szerintem firmware függő a dolog.

[ Szerkesztve ]

https://copy.com?r=wQUd20

(#2010) Dr.Jeckyll válasza RenegadeC2 (#2009) üzenetére


Dr.Jeckyll
csendes tag

Köszi az infot...asszem megaradaok ennél, max ha nem jut majd zsömire akkor eladom :D

(#2011) set79


set79
csendes tag

Köszi Renegade, tnap felraktam a k800i-n használt emsn-emet, azt már úgyis megszoktam. Viszont lenne még 1 kérdésem, hogy a búbánatba lehet sms írásnál előhozni a qwerty-t. Biztos tökeccerű, de nem találom. Köszi

(#2012) csoe


csoe
tag

Renegade: köszönöm szépen a segítséget - a privátot is. Vannak megint hangok, még nem tudom eldönteni, jó-e vagy sem, ám közel sem volt olyan nehéz a művelet, mint amilyenre számítottam.

A Motorola V525-öm anno sokkal nagyobb kihívás volt, szenvedtem is vele napokat, nem egyszer - persze csak miután kinyírtam... :D Ezt még nem sikerült... :DD

(#2013) csoe válasza set79 (#2011) üzenetére


csoe
tag

A getjar.com -on találsz olyan ebuddy-t (és egyéb üzenőprogramokat is), amik kimondottan KU990-re íródtak, ha nem csal az emlékezetem.

(#2014) RenegadeC2 válasza set79 (#2011) üzenetére


RenegadeC2
aktív tag

Úgy döntöttem nem próbálom elmagyarázni, itt egy videó :) Elég sokat dumál a csávó és elég béna is, 3:45-től jön az ami neked kell.Ha meglátod mennyire egyszerű, a hajad téped majd :D

[ Szerkesztve ]

https://copy.com?r=wQUd20

(#2015) set79 válasza RenegadeC2 (#2014) üzenetére


set79
csendes tag

Bakker :Y !
Köszi :C

(#2016) set79


set79
csendes tag

Felraktam a Nimbuzz-t, de az elején tesztelni akarja a kapcsolatomat és hibát ír ki. Pedig a net megy.
Mi lehet a gond?

(#2017) csoe válasza set79 (#2016) üzenetére


csoe
tag

JAVA beállításokat ellenőrizted? Java / Beállítások / Hozzáadás és csinálni egy megfelelő profilt, ami a működő hozzáférési pontot használja...

(#2018) set79 válasza csoe (#2017) üzenetére


set79
csendes tag

A voda live benne van és aktiválva. Gondolom az úgy jó, nem?

(#2019) csoe válasza set79 (#2018) üzenetére


csoe
tag

Ha vitamaxos vagy, akkor nem. Nekem ezért nem ment az Opera Mini... Egyéb ötletem nincs.

(#2020) csoe


csoe
tag

Na, egy kérdés.

Semmi másra nem lenne szükségem, csak hogy a menüben is a beállított háttérképemet lássam. Hogy tudnám megoldani?

(#2021) set79 válasza csoe (#2019) üzenetére


set79
csendes tag

Előfizus vagyok.

(#2022) set79


set79
csendes tag

ebuddy jó lenne, de az meg fél perc után kidob invalid session-nal :((

(#2023) paprika


paprika
aktív tag

Sziasztok. Segítségre lenne szükségem :R El tudná valaki küldeni nekem az Efs media buildert ? Emailben lenne a legjobb. 600 kb az egész. Nagyon köszönöm előre is. gmatyi@hotmail.com

(#2024) csoe


csoe
tag

Nem megy a wapom, de nagyon, sajnos. 10c szoft, minden más rendben van, korábban ment, de most egyszerűen nem akarja az igazságot. Mi lehet a gond? Valaki, help plíz! :F :O :O

[ Szerkesztve ]

(#2025) redman75


redman75
tag

Nektek egy 700 mb-s divx-et mennyi idő alatt konvertálódik át? vagy ez is gépfüggő?Vagy program függő? én a gyárit használom,esetleg a többi super stb gyorsabb? előre is köszi. :R

(#2026) redman75


redman75
tag

nem írtam még ! valamivel több mint 1 óra nekem,és ez lassú :F

(#2027) csoe válasza redman75 (#2026) üzenetére


csoe
tag

Én ugyan még nem konvertáltam a telefonra filmet, de hardver- és kodekfüggő a dolog - az 1 óra körüli idő reálisnak tűnik, tehát szerintem nem éri meg a konvertálgatás - inkább vadássz megfelelő méretűt torrentről... :))

(#2028) mrlujoak válasza redman75 (#2025) üzenetére


mrlujoak
veterán

Keményen gép és programfüggő, no meg az elvárt videó minőségétől, annak beállításaitól függ a konvertálás.
Nekem pl egy lassabban, de remek minőségben dolgozó progim van, amit még a Toshiba Camileo Pro digit kamerámhoz kaptam, aminek segítségével általában DVD filmet konvertálok egyből mp4-be a SE-jaim számára. (K850i, K550i)
Ez a művelet vagy 3-4 óráig eltart, de nem gond, mert 2 gépem van.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#2029) redman75


redman75
tag

Értem és köszönöm a segítséget!

(#2030) RenegadeC2


RenegadeC2
aktív tag

#2016,18, 21: Az attól függ, hogy wap, vagy internet előfizetésed van? Ha wap, akkor a Nimbuzz-ban a kapcsolatbeállításoknál állítsd HTTP-re, ha internet, akkor meg proxy-ra.

#2020: Röviden és tömören: sehogy.A főbb menüpontoknál lehetséges esetleg, ha nem gyári témát moddolsz rá.

#2022: Azt hiszem ez eBuddy-ra is érvényes, már nem emlékszem pontosan.

#2023: Én nem írnám ki így a mailcímem sehová sem. Kivéve ha szeméttelepnek van fenttartva :) Amúgy meg EFS-t innen le tudod tölteni.

#2024: Ebből semmit nem tudtunk meg. Mivel nem ülünk melletted, bővebb információval is szolgálhatnál, akkor talán tudnánk segíteni.

https://copy.com?r=wQUd20

(#2031) csoe


csoe
tag

Amint megpróbáltam bármilyen oldalt megnyitni, kapcsolati hibát jelzett. Kapott egy 10g-t, most meg működik. A fene se érti a lelki világát ennek a telefonnak.

Az előre telepített Google Maps és Mail programokat viszont most sem tudom frissíteni. Annyira le szeretném azokat vakarni, és feltenni mindből a 2.x -et...

(#2032) R.O.L.A.N.D


R.O.L.A.N.D
csendes tag

Valaki segitsen!!!
PRoblémám a következő: Nem találok rá a legjobban leggyorsabb müködő divX konvertálo progira. Eddig egy fost használtam ráadásul soha nem sikerült eltalálnom a beállitást.
Kérlek adjatok valami jo konvertáló prog. linket.
És pontosan irjátok le hogy mien beállitások mellet lesz a lehetö legtiszább, legjobb minőségi, teljes kijelzőjü, szép szinárnyalatu, simán fútó a film a telomon!

Köszönöm :R :R

(#2033) RenegadeC2


RenegadeC2
aktív tag

#2031: Ha autentikációs problémára hivatkozik azzal nem tudsz mit csinálni, Google a hibás. Volt már nálam is ilyen, vártam egy újabb verzióra. Az ment gond nélkül.

#2032:Super video converter
Beállítások:

(1) OUTPUT CONTAINER = .avi
(2) OUTPUT VIDEO CODEC = DivX
(3) OUTPUT AUDIO CODEC = .mp3

VIDEO
Video Scale Size = 480:272
Aspect = 16:9
Frame/Sec = 29.97 (vagy 30)
Bitrate kbps = 720 (maximum 1000!)

AUDIO
Sampling Freq = 24000 (vagy 48000)
Channels = 2
Bitrate kbps = 128

Rendered File Optimizer = DivX

Mindazonáltal a sebesség nagy mértékben függ a gépedtől. Lehet neked überfa*a gyors konvertered is, ha 486-od van. :)

[ Szerkesztve ]

https://copy.com?r=wQUd20

(#2034) redman75


redman75
tag

Köszönöm ez nekem is jol jön! :R

(#2035) Danny_theDog


Danny_theDog
csendes tag

Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy ha EFS- csatlakozok a telefonra, akkor ugye látszik egy .efs_private mappa is. A kérdés az, hogy ez eltűnik miután lecsatlakoztam, vagy esetleg ez erdetileg is ott van. Csak a szerviz miatt kérdezem, ha esetleg látják ezt akkor mit szólnak. Vagy törölni kéne?

Előre is köszi!

(#2036) csoe válasza RenegadeC2 (#2033) üzenetére


csoe
tag

Köszönöm a segítséget! A dráma az, hogy még a szoftverfrissítések előtt találtam valahol a wapon működő verziót, de azóta meg nem lelem.

Viszont, ami pozitív csalódást jelentett számomra, az a zenelejátszó minősége, mert bár equalizer nincs, walkman agyba dugós felsőrésszel elég szépet szól.

(#2037) redman75


redman75
tag

Superrel szinte felére csökkent a convertálás a gyári divx converterhez képest!!! :C
Így már nem olyan vészes kivárni! köszönöm a beállítási tippeket mégegyszer :R

(#2038) R.O.L.A.N.D válasza RenegadeC2 (#2033) üzenetére


R.O.L.A.N.D
csendes tag

:R KÖSZÖNÖM :R

(#2039) redman75


redman75
tag

Na az van hogyha usb kábellal csatlakoztatom a sz. géphez,(lehet akár tele is az aksi!)leveszem ,és utána pár órán belül megadja magát,lemerül még akkor is ha hozzá sem érek! :F
ha rendesen a töltőjével feltőltöm birja akár 5-6 napig is,vagy megnézhetek akár 2 teljes idejü mozifilmet is és tuti jó! olyan mintha az usb használat után elindulna egy merítési folyamat vagy valami ilyesmi! ezt már figyelem 1 ideje,és biztos hogy itt a baj! Vajon mi lehet??? :F
üdv...

(#2040) danilla


danilla
őstag

Hello
Lenne egy olyan kérdésem, hogy: ha a google gmaps-ot szeretném offline mode-ba használni, akkor ugye be kell állítani, hogy honnan töltse be a térképet. Ezt a programban a beállításokon belül tudom beállítani, de az elérési útnál nem tudom mit adjak meg, alapon E:\ meghajtónak írja az elérési utat, de azzal nem működik. Szal az lenne a kérdésem, hogy milyen néven kezeli a telefon a memóriakártyát, mert keresgéltem már és semmi infot nem találtam, se a neten se a telefonban. Esetleg valaki tudna nekem segíteni?

https://twitch.tv/ddplayzone

(#2041) RenegadeC2


RenegadeC2
aktív tag

#2035: KI NE TÖRÖLD! :) Különben behal.

#2036: Hát sajnos ilyen gugli hozzáállása. Ismerem a problémát, egyik verzió megy, másik nem. Régebben viewty felhasználókkal havonta játszották ezt el, most nem tudom az intervallumot. De gyanítom, hogy kb. ugyanez a helyzet most is.

#2039: TÁP!! Talán Codegen? :) Esetleg rosszul vannak bekötve a kábelek az alaplapon.

#2040: Szerintem Viewty-n offline map nem fog menni.

https://copy.com?r=wQUd20

(#2042) redman75


redman75
tag

Köszi de sajnos nem codegen hanem Chieftec 420w! erre azért próbáltam adni a configom összeállításakor mert ezt vágom hogy fontos! esetleg vmi más tipp? köszönöm. :R

(#2043) RenegadeC2 válasza redman75 (#2042) üzenetére


RenegadeC2
aktív tag

Ez az összes tippem:
-táp (chieftec pedig jó táp, ritkán szokott vele gond lenni)
-tuningolt gép
-valami átkötés az alaplapon ami nem tetszik neki
-nem megfelelő oprendszer (értsd: kalózverzió)
-esetleg nem megfelelő USB driver

Próbáld ki hogy másik PC Suite-ot raksz fel, fentebb linkeltem egy használhatót. Az megoldja a driver problémát.
Esetleg nézd meg másik gépen, amin jogtiszta windows van (az alaplapi átkötések miatt is)
Ha valamit tuningoltál a gépeden, állíts vissza mindent default-ra (bár nálam ilyen probléma nem volt tuning mellett sem, de egy próbát megér)

https://copy.com?r=wQUd20

(#2044) danilla válasza RenegadeC2 (#2041) üzenetére


danilla
őstag

Hát ez nagyon nem jó hír ... :(

https://twitch.tv/ddplayzone

(#2045) Danny_theDog válasza RenegadeC2 (#2041) üzenetére


Danny_theDog
csendes tag

Köszi a választ Renegade!

(#2046) redman75


redman75
tag

Köszi a segítséget,de azthiszem ráhagyom! majd tőltővel járok mindenhová! ;)

(#2047) kenguru99


kenguru99
aktív tag

Szisztok!

Gondolkodom a Ku990-en. A tesztek elolvasása után azért maradt bennem pár kérdés. Hogyan működik a billentyűzár? A névjegyzékekben történő kereséshez használható a kamera zoom "tekerentyűje" vagy mindenképp a kijelzőn kell scrollozni? Fennál -e még mindíg a mobilarénás tesztben említett hiba, hogy kettőnél több smst nem lehet összefűzni?

(#2048) RenegadeC2 válasza kenguru99 (#2047) üzenetére


RenegadeC2
aktív tag

Idézet a teszből:
"Kicsit lentebb van egy kerek gomb, amellyel a billentyűzár aktiválható ... remek, egyszerű és kézreálló megoldásról van szó. Egy gombnyomás - zárás, újabb gombnyomás - feloldás. Gyors, könnyű, hamar megszokható módszer."

Ebben mi az ami nem világos :F Olyan mint az mp3-lejátszókon a HOLD gomb.

Minden menüben használható a kamera zoom billentyűje a fel-le irányban való mászkáláshoz.

Ez nem hiba volt, mindössze a tesztelő nem vett észre egy beállítási lehetőséget a készülékben, mivel jól mélyen el van rejtve a menüben. Természetesen ha úgy állítod be, hogy a kettőnél több üzenetet ne MMS-ben küldje el hanem több sms-ben, akkor úgy fogja elküldeni.

[ Szerkesztve ]

https://copy.com?r=wQUd20

(#2049) redman75


redman75
tag

valamikor kitörőltem a talma videót! valahonnan lebirom szedni,hogy helyre állítsam?? köszi

(#2050) paprika válasza redman75 (#2049) üzenetére


paprika
aktív tag

Helló ! Ha gondolod akkor én feltöltöm nekek Rapidra! De csak Hétfő este fog menni mert ma elutazom! :R

Más: FElraktam a Theme Managert és nagyon klassz. Csak sok olyan skin van ami eléggé akad :((( Gondolom ez a telefon miatt.. Mármint proci és mem :W Honnét tudok még témákat leszedni? Még valami : Ha le akarom szedni akkor ugyan az a menete mint a feltelepítésnek ugye? :R Köszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.