Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1651) redman75


redman75
tag

Szia edipqe ! Neked Talmás verz van! emlékszel a tiedbe a dobozban amikór kibontottad a fülhalgató összevolt szerelve középpen vagy a két egység külön -külön volt becsomagólva! várom mindenki válaszát akinek ilyen van!!! köszi! ja akksi gond lekűzdve!!! Ha bármiben tudok szivesen segítek!!! üdv.

(#1652) Viktor0610 válasza student (#1648) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Gondolom, azért nem kapható két év jótállással, mert az LG egy évet ad hozzá.
A Vodafone vagy a T-Mobile adhat esetleg két évet hozzá, ez esetben nyilván az adott szolgáltató valamely üzletét keresd fel.

Samsung Galaxy A54

(#1653) RenegadeC2 válasza Herczi (#1650) üzenetére


RenegadeC2
aktív tag

Nem veszik észre a backup-ot. A szervíz-menüben való piszkálgatást igen. Tehát szervízbe vitel előtt azt is vissza kell állítanod az eredeti értékre, mert attól hogy visszarakod a gyári firmware-t, az még marad.

https://copy.com?r=wQUd20

(#1654) Herczi válasza RenegadeC2 (#1653) üzenetére


Herczi
senior tag

Azt tudom, már mint a szervíz-menüs részt, de azt vissza is tekerném természetesen. Köszi a választ, akkor ezeket meg fogom majd csinálni. :R

(#1655) student


student
őstag

viewty flip

ez hogyan? download link valaki? ;]

(#1656) dussy válasza student (#1655) üzenetére


dussy
őstag

Ez nem csak fake? :U

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#1657) Herczi válasza dussy (#1656) üzenetére


Herczi
senior tag

Sztem a kameragyűrűvel forgat, de csak tip.

(#1658) dussy válasza Herczi (#1657) üzenetére


dussy
őstag

És akkor hogy magyarázod az utolsó döntést, amikor csak picit dönti el???

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#1659) Herczi válasza dussy (#1658) üzenetére


Herczi
senior tag

Akkor lehet, hogy csak egy picit meg böki a gyűrűt vagy nem tom. Pedig nincs giroszkóp a telefonban, nem?

(#1660) soldier84


soldier84
csendes tag

Sziasztok én most szeretnék venni LG KU990-eset.És azt szeretném kérdezni hogy mennyire megbizható mert még LG-im nem volt soha.Ezt arra értem hogy szokot e ez a telefon lefagyni stb.Ki mit tapasztalt ennél a telefonál.Valaki segitsen már ebben. ;] Előre is köszönöm a válaszokat. :P

(#1661) jooker82 válasza soldier84 (#1660) üzenetére


jooker82
nagyúr

Hello,szerintem teljesen megbizható,nekem a 10 hónap alatt kb 2x ha lefagyott a fényképezésnél.azonkivül semmi baja.Nyugodtan vegyed szerintem az egyik legjobb ár érték arányu telo

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1662) soldier84 válasza jooker82 (#1661) üzenetére


soldier84
csendes tag

Köszönöm a válaszod ;] :(((

(#1663) dussy válasza Herczi (#1659) üzenetére


dussy
őstag

Én idáig nem halottam róla, de ha lenne akkor nem maradt volna idáig titokban! :K

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#1664) Herczi válasza dussy (#1663) üzenetére


Herczi
senior tag

Lehet még csak nem rég alkották meg, majd lesz róla valami info, legalább is remélem, mert még ha nem is lenne hasznos, akkor is jópofa.

(#1666) RenegadeC2 válasza student (#1655) üzenetére


RenegadeC2
aktív tag

Ez már egy évvel korábban is fent volt, és FAKE!!

https://copy.com?r=wQUd20

(#1667) tailor válasza soldier84 (#1662) üzenetére


tailor
őstag

Mod: priv akart lenni...

[ Szerkesztve ]

(#1668) redman75


redman75
tag

Sziasztok! 10.a és 10.i szoftver között van valami különbség??? gondolom az i a frissebb de azon kivűl érdekelne miben változik elödjéhez képest!!??!! köszi

(#1669) domojko


domojko
senior tag

Sziasztok!
Lehet ezt a készüléket függetleníteni valamilyen úton-módon?
Esetleg házilag?

(#1670) Ricardo válasza domojko (#1669) üzenetére


Ricardo
félisten

Beviszed a szolgáltatóhoz, és ott kifüggetlenítik neked. A többi lehetőségről olvashatsz a fórum szabályzatában.

(#1671) jooker82


jooker82
nagyúr

Sziasztok
Térképet mért nem lehet rátenni ugy mint az se telokra? vagy ez nem támogatja a javát.
nekem Budapest térkép kellene.meg európa.Semmilyen megoldás nincsen?
köszi

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1672) edipqe válasza jooker82 (#1671) üzenetére


edipqe
senior tag

nem tom, de ezt ÉN is kérdeztem, választ nem kaptam, szutyok térkép nem megy.
pedig csak simán java-s.

a hétvégén tesztelgettem alaposan:

A kamera nagyon gyenge, a viszonyítási alapom a SE. Ha nem kap normális fényviszonyokat nagyon sok zajt összeszed. A vaku viszont olyan hogy kiégeti a jónép szemét :(( Makróját még nem teszteltem alaposan.

Adatok másolgatása nem vmi gyors. Az LG-s gyári xvid converter program meg rendszeresen kifagy! most Dr.Xvidet próbálgatom.

A gyári LG cerka meg karcolgatja a kijelzőt, pedig nem sorjás, csak túl kemény az anyagja! Ez iszonyat béna hiba.........pedig nem vadállat módjára használtam elhihetitek.

Filmnézéshez fősulin/egyetemen kifejezetten ajánlani tudom, nagyon kellemes!

T-onlány kocsogoknél 2 évet adtak, csak mert vki kérdezte, h hol adnak 1nél többet. Ugyan ezen magát szolgáltatónak nevező cégnél ha jól értettem, hűség után 8500HuF a függetlenítés.

ui.:nem divx hanem xvid

[ Szerkesztve ]

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#1673) RenegadeC2


RenegadeC2
aktív tag

#1668: Viewty-nál (meg úgy LG-nél általánosságban) a szám utáni betűjel ABC sorrendben való elhelyezkedése nem jelent semmiféle újdonságot, csupán a szolgáltatók által rendelt különbségeket jelöli. Lásd: #1156-os hozzászólásom

#1669: Természetesen lehet. Miért nem használod a Google-t? Első oldalon kivágja a leírásom. Ment a privát.

#1671: Mivel egy: azt SE telóra optimalizálták, kettő: ég és föld a két kijelző specifikációja. Hiába JAVA, attól még egyszerűen nem ehhez lett készítve. Meg kell rá csinálni, és akkor lesz.

#1672: A k800i-hez viszonyítva esetleg...A vaku nem xenon, ráadásul nincs is normálisan a időzítve az exponálás pillanatához, ezért olyan sz*r.

Nálam megy a fájlmásolás mint a szél. Nem PC Suite-t kell használni.

LG cerka karcolja a kijelzőt :F Hát ilyet se hallottam még! :)) Szerintem meg inkább a zsebed, vagy valami más. Tény, hogy a plexije elég érzékeny, talán még a szellő is képes belevájni, de a ceruza az biztos nem. Kijelzővédő fólia.a megoldás neve.

Ui.: Nem XviD, hanem DivX.

[ Szerkesztve ]

https://copy.com?r=wQUd20

(#1674) redman75


redman75
tag

Sziasztok! ezt kezelné a teló??? Transcend Micro SDHC 4 GB Memóriakártya
( Transcend )
Ár: 2 770 Ft (19 % áfával)

- Gyártó : Transcend

- Kapacitás : 4 GB

- SDHC

2 770 Ft

Vagy tudtok valami jobbat kedvező áron??? előre is köszi!!!

(#1675) edipqe válasza RenegadeC2 (#1673) üzenetére


edipqe
senior tag

a zsebemhez nem ér hozzá mert fain tokban tartom.

miután használtam első nap azzal a ceruzával, közvetlen a használat alatt vettem észre hogy karcos lett :U
Fóliát nem szeretem, mert nem bírja sokáig. Annyi hogy inkább elviselem a szutykot a mancsom miatt, mint a karcokat a cerka miatt. Csak gondoltam leírom mint tapasztalat, nehogy sokan cerka használatba kezdjenek ;)

Nincs vmi frissítés a viewtyhez-mint pl az n95-höz? Ott tudom, hogy iszonyat sok hibát javítottak a frissítésekben.

redman75->tudomásom szerint 2 gigáig kezeli.

[ Szerkesztve ]

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#1676) redman75


redman75
tag

csak 2gb? :O

(#1677) RenegadeC2 válasza edipqe (#1675) üzenetére


RenegadeC2
aktív tag

A magyar és nemzetközi online Viewty közösségből rajtad kívül még senki sem számolt be erről a negatív tapasztalatról, magamat is beleértve. Gáz. Ráadásul szerintem ezzel el is hajtanak, ha visszaviszed.

Nincs. LG szó szerint lesz*rja az egészet. Szó volt v11x-ről, ami már támogatja a 120fps/VGA videófelvételt, az oldal is leközölte mint hírt, de aztán az is a feledés homályába merült. A nemzetközi fórumon először csak e-mailekkel, majd petícióval bombázták LG-t, aminek az lett az eredménye, hogy el lettek hajtva. Indok: a tisztelt gyártót nem érdekli a support, kezdj a telóval amit akarsz. Ők nem fordítanak rá időt és pénzt, a később megjelenő készülékekkel vannak elfoglalva. Ez van :((( Magyar honban a v10c a legstabilabb.

#1676: Igen, csak 2gigáig kezeli. Pontosabban, ha a számítógépen formázod meg a kártyát, akkor berakhatod a négy gigásat is és tele rakhatod cuccal. Annyi, hogy a telefon szoftvere az információk kijelzésénél ugyanúgy azt fogja írni, hogy kapacitás 2giga, abból 2 foglalt.
Viszont a legtöbb magyar felhasználónak ezzel gondja akadt, nevezetesen a telefon nem volt hajlandó videót felvenni a memókártyára, merthát ugye úgy érzékelte, hogy megtelt a memória. Én ilyet nem tapasztaltam, de nem is Magyarországról vettem.

[ Szerkesztve ]

https://copy.com?r=wQUd20

(#1678) redman75


redman75
tag

Köszi. :R

(#1679) jooker82


jooker82
nagyúr

Nekem simán viszi a 4 gigást is,mindenféle formázás nélkül és a video t is felveszi.kingmax van benne
Nekem 10 hónapja van rajta a gyári fólia,sehol egy felválás,de viszont a fóliát nekem is karcolja a cerka.Képszerkesztésnél húztam kicsit erösebben egy vonalat és ott maradt a helye.De mondom ez a fólia.Amugy tök felesleges én megvagyok a cerka nélkül is.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1680) edipqe válasza jooker82 (#1679) üzenetére


edipqe
senior tag

1-et értek!

a ceruza fölös. Már csak azért is mert a füled akármilyen tiszta, szutykos lesz vmennyire, ami meg összekeni a telót, szval a cerka tök fölös.

Sztem hétégén, vagy köv héten hét közepén Bp-en bemegyek a NAGY LG-hez és előadom a más cégeknél Ny-eu-ban hatásos dolgot.

Elégedett vagyok->nagyon tetszik->DE ez és ez nem az igazi->ha nem javítják sose veszek többé LG-t, se tv-t se kamerát, se telót, se semmit a csalódottságom miatt, aztán megnézem a reakciót, bár sejtem, hogy Mo.-on mit kapok majd ;]

Renegade: köszönöm a segítséget! Hálás vok. :R

ui.: a gyári kódek convertálónál megvan a hiba->ha a rendszerpartíciódon nincs elég hyle, kifagy, mert a Temp-et megrakja a rendszerpart.-ra. Szval meg kell adni neki, hogy a Temp.-fájlok amiket használ azokat ne a rendszerfájlos part.-ra rakja->és már megy is fagyásmentesen :C

[ Szerkesztve ]

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#1681) Herczi válasza edipqe (#1680) üzenetére


Herczi
senior tag

LG TV-t ne is vegyél mert szarok :DDD

(#1682) soldier84


soldier84
csendes tag

hali

(#1683) jooker82 válasza edipqe (#1680) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ilyen felfogással akkor nekem már nem is lenne telefonom,mert az lg-n kivül eddig mindegyikkel voltak gondjaim.A motorolámnak a kijelzője vibrált meg elsötétedett,/3 hét szerviz/ az se k750 nek meg ha elhuztam a kamerafedelet nem lépett kameramódba ha meg nem huztam el sokszor magátol belement a kameramodba.És ezek még sokkal komolyabbak mint neked az lg nél.
A karcolás miatt kifognak nevetni,mert nekem mondom a fólia karcolódott és az teljesen más anyag mint a kijelző.
De ha beviszed akkor vigyed a cerkát is és próbáltasd ki velük h rajzoljanak rá valamit,ha nekik is karcolódik még esélyed is lehet h cserélik.

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1684) juzer999


juzer999
csendes tag

hello!az lenne a kérdésem h mijen progikat es játékokat pakolhatok a viewty-re?mert nekem ez a 2 dolog nagyon fontos!szoval mijen grafikaju jatekokat lehet ra a talalni a neten?meg h van e ra szotar,terkep meg hasonlo progik!(sajnos Lg-be nem vaok otthon,cask SE-be,de leheth a viewty lesz a kov. telom!)es meg azt h a szamologep alapfunkcios?
es nem tul lassu a mobil,mert 1-2 videoban eleg lassunak nezett ki!
a valaszokat elore koszonom!

Annyit olvastam a szesz és a dohányzás káros hatásáról, hogy úgy döntöttem, abbahagyom az olvasást.

(#1685) redman75


redman75
tag

Játékokat probáltam én is rárakni a fórumban található helyekről de azt kell mondjam kb 60-ból 2 db ment rendesen!!! ha valaki tud tuti helyet játék terén megköszönném!!!
Az aksi a kollegáimnál is szarul müxik !! ketten is vettek ilyen telót és panaszkodnak hogy nem egyenletes az aksi működése!! van hogy filmeznek+ egésznap buzerálják és sokáig birja igy is 2-3 nap,de van ugy hogy hozzá sem nyúlnak,és fél nap alatt lemerűl az egész!!!
Ezt én is tapasztaltam!!! szerintetek ez mitől lehet??? hisz épp fordítva kellene lennie!! ha sokat használom hamar lemerűl,ha keveset sokáig bírja!!! de nem igy van! miért??? :W

(#1686) edipqe válasza redman75 (#1685) üzenetére


edipqe
senior tag

hát nem tom, fura, én most a spórolós beállításokkal, és 50 percnyi filmezés után ( fülessel)+1,5 óra zenével+sok játszással meg beszélgetéssel 3 napig bírta

a játékos dolog forumos kibeszélését tiltja a szabályzat de add meg msn-ed és ott adok helyeket.

[ Szerkesztve ]

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#1687) edipqe válasza jooker82 (#1683) üzenetére


edipqe
senior tag

jooker->nem a karcolás miatt megyek be, azt letojom, nem vészes ( csak xar ;] )
hanem a nem megfelelő after sale szolgáltatás színvonal miatt->nem csinálnak jobb szoftvereket rá.

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#1688) RenegadeC2 válasza juzer999 (#1684) üzenetére


RenegadeC2
aktív tag

Mondjuk google első találata? ;)

re #1679: Ez teljesen fóliától függ. Raktam én rá olyan fóliát is, ami már azelőtt karcos lett mielőtt rátettem. 600Ft volt :DD Le is szedtem hamarjába :)

https://copy.com?r=wQUd20

(#1689) gabor72


gabor72
aktív tag

Üdv.

Elgondolkodtam egy ilyen telefon beszerzésen, pár kérdésem lenne.

Mennyire gyors a menüje?
Kell várni "gombnyomás" után hogy történjen valami? Esetleg vannak benne váratlan lassulások?

A fekete ház mennyire ujjlenyomattűrő?

Átlagos használat mellett mennyit bír az akksi? Két napot elmegy?

Böngésző mennyire használható? Most egy PDA-t nyúzok Opera 9.5-tel, ez tetszik attól eltekintve hogy elég gyakran befagy.

Köszi.

(#1690) velvett válasza gabor72 (#1689) üzenetére


velvett
csendes tag

Helló
Nekem van ku990 és elmonodm a véleményemet . ;)
A menüje , nagyon ,,gyors" ( de csak 2gb kártyát kezel nagyobbat nem )
Kell várni "gombnyomás" után hogy történjen valami? nem kell várni .
Esetleg vannak benne váratlan lassulások? Nincs ( de ha nagyon sok képed van akkor egy kicsit várni kell ( ez video-oknál is igaz ) )
A fekete ház mennyire ujjlenyomattűrő? Semenyire nem is gyűjti az ujlenyomatokat , és nem is karcolodik .Átlagos használat mellett mennyit bír az akksi? Két napot elmegy? Hát ja ha nem piszkálod és dugig fel van töltve akkor igen. Da ha videozol max 3 óráig birja .
De az akku jelzöje nem valami pontos :. pl csak egy csik van rajta akkor néha visza ugrik hogy még két csik van hátra . :U
Böngésző mennyire használható? Most egy PDA-t nyúzok Opera 9.5-tel, ez tetszik attól eltekintve hogy elég gyakran befagy. Hát eszt a rész nem probáltam.......
Na aszem egyenlöre enyi volna........ :K :K :K :)

[ Szerkesztve ]

Gyere aszt kukancs be az oldalamba ahol tárt karokal várlak titeket :http://n-gage.blog.hu/

(#1691) jooker82 válasza gabor72 (#1689) üzenetére


jooker82
nagyúr

Javitom az elöttem hozzászólót,és amugy nem tudom hányszor kell még h leirjam h a 4 gigás mem kártyát is simán viszi mindenféle formázás nélkül.Mivel nekem egy kingmax benne van már fél éve.
Az ujjlenyomatot alapból nem gyüjti de ha izzad a kezed akkor bizony ott marad rendesen a helye.Az aksi átlagos használattal 4 napot bir ha csak ritkán használod egy hetet is elmegy

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1692) gabor72


gabor72
aktív tag

Köszönet.
Kezdek meggyőződni hogy kell nekem egy ilyen.
Lehet hogy a fekete helyett az ezüstöt választom, valószínűleg az jóval érzéketlenebb az ujjlenyomatokra.
T-nél van ilyen is vagy csak fekete?

(#1693) edipqe válasza gabor72 (#1692) üzenetére


edipqe
senior tag

Ujjlenyomatokra vissza->a teló elülső érintős része nagyon tud gányás lenni, ami nagyon látszik, de más felületeken észre se venni.

Új tapasztalat és egyben kérdés is nektek is van játéka a hátlaptan az aksi irányába? nekem egy kicsit van. :U

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#1694) dussy válasza gabor72 (#1692) üzenetére


dussy
őstag

Az ezüstöt itthon hivatalosan nem lehet elérni (úgy tudom).
T-nél csak a fekete kapható!

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#1695) redman75


redman75
tag

"nektek is van játéka a hátlaptan az aksi irányába? nekem egy kicsit van. :U" igen van!!! akksival kapcsolatban: hát éppen ez az amikor nyösztetem film stb birja 3 napig, amikor hozzá sem nyúlok lemerül 1 nap vagy még annyi sem!!! és ezt nem csak én tapasztalom hanem másik kettő kollegám is!!! olyan mintha használat közben termelné az energiát! :Y de ez tuti nagy hülyeség!!! Azt javaslom aki arra megy hogy sokáig birja a teló felejtse el ezt a modellt,aki meg eltudja fogadni hogy minden este tőltőre rakja (mint pl én is) az vegye meg nyugodtan mert amugy tök jó cucc ez a viewty!!! üdv

(#1696) redman75


redman75
tag

Sajnos nincs msn csak skype! :W

(#1697) Ricardo válasza redman75 (#1695) üzenetére


Ricardo
félisten

Vagy az vegye aki sokat használja mert annak nem kell naponta tölteni :DD

(#1698) velvett válasza Ricardo (#1697) üzenetére


velvett
csendes tag

hát ja az enyimét is napota kell tölteni . De amokir Pl:. Filmet nézek és akkor jön a legjobb rész a fimnek , és kijön az a üzenez : AZ AKKUMLÁTOR MINGYÁRT LE MERÜL na akkor vágnám legsziveseben a falhoz .

Gyere aszt kukancs be az oldalamba ahol tárt karokal várlak titeket :http://n-gage.blog.hu/

(#1699) edipqe válasza velvett (#1698) üzenetére


edipqe
senior tag

akkor már inkább vágd hozzám :P

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#1700) velvett válasza velvett (#1698) üzenetére


velvett
csendes tag

Üdv
Na csináltam egy képet hogy mekkora az akksija n73-moz képest. Jóval nagyobb az akksia mint az n73-nak és csak 1000 mha , és az n73-nak meg kissebb és 1100mha ,,
hát ez érdekes :U .Már mint a kapacitás és a méret . :U

ui:.edipqe : kösz hogy föl ajánlaltót de inkább nálam marad a ku990 :DDD :P
Majd szólok mikor fogom fölödhöz vágni :P

[ Szerkesztve ]

Gyere aszt kukancs be az oldalamba ahol tárt karokal várlak titeket :http://n-gage.blog.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.