Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) rene85 válasza RenegadeC2 (#950) üzenetére


rene85
aktív tag

navégre:) már azt hittem elkezd döglődni a topic...
ahogy így elnézegettem, itt a témakészítésben már nem sok babér terem majd az olyan földi halandóknak mint én. beszarás mik vannak már mindkét oldalon. Egyébként ezt a theme manager dolgot se értem...
és még ma se jött fizu... memkártyát a speedshopból érdemes venni? milyen márka az a takems?? [link]

(#952) Proti20 válasza rene85 (#951) üzenetére


Proti20
csendes tag

Én ezt rendeltem az enyémhez:[link]
Megkérdeztem az egyik szervizes ismerősömet hogy bele merjek-e babrálni a szervuzmenübe , de azt mondta hogy bele se lépjek , mert az is tárolja a telefon , sőt a szervizben azt is meg tudják nézni hogy hányszor volt adatkábelre , töltőre csatlakoztatva a telefon.Szóval inkább megvárom az új softot ,és remélem hogy abban már állítanak a fejhallgató hangerején.
Holnap majd töltök fel 1-2 új beltéri fotót, szerencsére a 7végém is eseménydús lesz , majd videót és szórakozóhelyen készült képeket is rakok fel .

(#953) dussy


dussy
őstag

Jóestét!

Nem bírtam magammal, megvettem a telót! :K
Az ismerkedés fázisában vagyunk, nagyon tetszik a készülék!
Választottam hozzá egy szövet tokot is, hogy vigyázni tudjak rá!

Sajnos a ku990.extra.hu nem érhető el, így nem tudok utánanézni a memóriakártya formázásának. Elég csak berakni a telóba? :B

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#954) nagybirek


nagybirek
csendes tag

helló mindenki...
hamarosan magam is remélhetőleg egy relatíve hibátlan gyöngyszem jáccópajtija lehetek...
nem teljesen de végigolvastam a topikot (is) jó néhány oldallal egyetemben...
valószínűleg nagy hüleségekkel már nem fogom zargatni a nagyérdemű, legfeljebb a szokásos , és olvasott ujjongások listáját bővítem majd (remélhetőleg)!
mindenkinek fajin vjútizást!

üdv al by b

(#955) RenegadeC2 válasza Proti20 (#952) üzenetére


RenegadeC2
aktív tag

Ez esetben a te szervizes haverod valami zseniális lángelme lehet! Még töltőre is! Na ne etessen már! :DD Na és ha én flash-t tolok rá, akkor mivan? Rewrite database? Reset database? Ezek után hol nézi meg? Aki akarja úgyis átveri őket, aki meg nem tudja, ne babráljon a telefon szoftverével... vagy ne vigye vissza, hogy elromlott :)

https://copy.com?r=wQUd20

(#956) rene85


rene85
aktív tag

Na remélem Renegade ma meg felnézel... azt mondod tehát, hogy 4 gigás sdhc kártyád van, amin már túllépted a 2 gigás "határt", tehát több mint 2 gigányi cucc van rajta. Így is elmenti a képeket/videókat készítés után a memóriakártyára? (mert ahogy a ku990.co.uk oldalon is néztem, innentől jelentkeznek a problémák. hacsak nem kártya márkafüggő a dolog.) nem kell másolgatnod mint Protinak? PONTOSAN milyen típusú kártya és hol vetted?

(#957) dussy válasza dussy (#953) üzenetére


dussy
őstag

Picit elkapkodtam a kérdést, a füzet kitér a kérdésre. Elnézést! :)

Kisebb szokást igényel a memóriák használata. Ha belépék a saját mappába, akkor az összes adatot egybe látom egyszerre...

Az email fiókot viszont nem tudtam beállítani, állandóan az azonosítás sikertelen üzenetet kapom, pedig pár készüléken beállítottam már. Nem értem!

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#958) rene85 válasza dussy (#957) üzenetére


rene85
aktív tag

mi az hogy a memóriák használata?

Megvan a teló:) kirohantam ebédszünetben a melóhelyről és remegve megvettem mint egy rossz drogos:) lesz este Győr felé egy másfél órás vonatutam, ha nem lesz tele az egész vonat, akkor ki is próbálom végre.

azért még - és ez itt a fikázás helye - megjegyezném hogy 22900-at fizettem a telóért, 3600 körül van a havi részletfizetés. Kb 2 hete az Europarkban azt mondta az egyik eladó csaj hogy ~12k lenne ha "upgradelni" akarnék a telóra. Ez egy nagy röhej. és ugyanúgy beszámíttattam 10k-ért egy régi szar telómat. Whatever. de azért örülök.

(#959) nagybirek


nagybirek
csendes tag

helló mindenki!
most bontogatom a dobozokat!
hát má remegek hogy végre pereghessek vele....
jó kis masina ez a vjúti
aztán majd csak jelentkeznek nálam is a problémák (vagy nem)
üdv.:birek

(#960) PartyNewl


PartyNewl
tag

Melyiket vegyem :S Ezt vagy az LG KF600 Venus-t ????? [link]

(#961) legiaap válasza PartyNewl (#960) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ez elég egyértelmű kérdés: Ezt

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#962) PartyNewl


PartyNewl
tag

OK kösz gyorsan döntöttem... ezt vesszük! :) :)

(#963) PartyNewl


PartyNewl
tag

Azért a "LG Voyager"odabasz majd... de én már nem várok addig.... erre a cserére is vagy 5 évet vártam ugyhogy.... :C :DD

(#964) maru válasza PartyNewl (#960) üzenetére


maru
aktív tag

Mi az, hogy 6 hónap EU garancia?
Tudtommal az EU-ban mindenre minimum 1 év garanciát kell vállalni. :F

(#965) nagybirek


nagybirek
csendes tag

helló halló helló
na, hát nem tudom, tuti volt már róla szó ... "témák a telóra"
lehet valahogy netról leszedni, adatkábelen átpakkintani a telóra?
vagy csak, mittoménhogy?
köcce ha esetleg válaszol valaki!
üdv

(#966) dussy válasza rene85 (#958) üzenetére


dussy
őstag

A külső és belső memóriára gondoltam.
A fotózásnál kiválasztottam, hogy a memóriakártyára tegye az elkészített fotókat. a videózásnál megint ki kellett.

Most raktam rá a régi csengőhangjaim illetve a nevekhez tartozó képeket. Szándékosan figyeltem, hogy mappákat másoljak a jobb tagolás érdekében.
Ha belépek a 'saját mappák' elnevezésű részbe, akkor a kategóriákon belül (pl: saját képek vagy saját hangok) ömlesztve találom az eredetileg mappákba rakott fájlokat.
Vkinek vmi ötlet???

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#967) Proti20 válasza RenegadeC2 (#955) üzenetére


Proti20
csendes tag

Tökmind1, nem értek hozzá , nem piszkálok bele inkább , jobb a békesség.

(#968) Proti20


Proti20
csendes tag

Újabb képeket raktam fel , javarészt beltéri , bár ezeken a képeken már vannak hibák , nekem kicsit zajos és elmosódott , de elmegy.
[link]

(#969) legiaap válasza Proti20 (#968) üzenetére


legiaap
nagyúr

Hát ezek már nem lettek olyan fényesek, de a beltér minden mobilnak nagy kihívás...sőt még egyes digi gépeknek is.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#970) jooker82


jooker82
nagyúr

Sziasztok virágot szeretnék küldni pár hölgynek de nem küldi el.valamit be kell állitani rajta?
irjátok már le h mit
Köszi

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#971) RenegadeC2


RenegadeC2
aktív tag

#966: igen, ott ömlesztve is fogja megjeleníteni. Használd a <külső memória> opciót, ott rendszerezve vannak a fájlok. Sajna ez ilyen...

#970: Banyeg, van már olyan teló is, ami virágot küld? Nem tudtam róla... :DD :P
Amúgy ha az mms-t kérdezed, igen. Nézz utána a szolgáltatódnál

https://copy.com?r=wQUd20

(#972) Viktor0610 válasza jooker82 (#970) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ellenőrizd a szolgáltatást, aktív-e.
Amennyiben a telefont függetlenül vetted, a szolgáltatód beállításait is ellenőrizni szükséges. Ebben az ügyfélszolgálat tud segíteni.

Samsung Galaxy A54

(#973) rene85 válasza rene85 (#956) üzenetére


rene85
aktív tag

up?

egész hétvégén fotóztam meg videóztam Győrben, valami fotóblogot fogok indítani szerintem, csak az a kérdés, hogy hogy hova töltsem fel a képeket hozzá. Imageshack-en "végtelen" ideig megmaradnak a képek?

A videónál észre vettem valamit. Este kocsmázás közben azt hittem hogy sikerült egy nagyon jó dartsozós videót csinálni, de kiderült hogy csak nyomorult 320x240-ben rögzítette, .3gp-ben... Úgy hogy előtte délután már vettem fel 640x480-ban... elvesztette volna a beállításokat? A dartsos után is vettem fel, látszólag ugyanazokkal a beállításokkal (leellenőriztem a felbontást, finomságot, iso-t, mindent), és akkor meg 640x480-ban vett fel. Találkozott már valaki ilyennel?

A 120fps meg "indoor" felvételnél csalóka (szintén egy dobást akartam rögzíteni)... még ha egész jól látszik is valami a kijelzőn, akkor is csak elmosódott sötét pacák lesznek a felvételen ha gépen visszanézi az ember... ez már olvastam máshol, de csak megerősíteni tudom.

A kocsmázós fotók viszont meglepően jók lettek! Iso 800-nál jóval fakóbbak a színek mint egyébként, tehát ha nincs nagyon kevés fény (konkrét félhomály) akkor érdemesebb az auto iso-t használni, legalábbis nekem már így tűnt.

Memkártyát meg még mindig nem vettem. úgyhogy UP:)

(#974) rene85


rene85
aktív tag

UP???

(#975) peti1987


peti1987
csendes tag

Próbáltam felrakni a Theme Manager 2.6-ot, nem sikerült :((
Az újraindítás után ezt írja ki a főképernyőre:
Error loading settings.
ThemeList.txt file is out of date, please uptade to v2.6.

Ezt a fájlt nem találom sehol! Aki tud, azt megkérném, hogy segítsen!

(#976) rene85 válasza peti1987 (#975) üzenetére


rene85
aktív tag

Na pontosan ilyenektől parázok én is:) gondoltam még két napot megpróbálok úgy kibírni hogy a témázást kihagyom, hátha addig valami hiba kijön. Mondjuk az első élményem a telóval az volt hogy egy egész éjszakás töltés után olyan vidáman kifagyott fényképezésnél hogy őrület. az AF fény (asszem az az, a narancssárga) égve maradt, a telón meg kifagyott a kép, de percekre. De legalább ki lehetett nyomni. (ill nem is kinyomni, hanem a piros gombra visszalépett a főmenübe.)

(#977) yperit


yperit
csendes tag

Viewty vagy Iphone? pro, kontra?

,, A mennyországban jó a klíma, de a pokolban több az ismerős!,,

(#978) Ricardo válasza yperit (#977) üzenetére


Ricardo
félisten

Egyértelműen LG Jobb adatátvitel, nagyobb tudás.

(#979) Viktor0610 válasza yperit (#977) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Viewty = nagyobb tudás, iPhone = nagyobb presztizs.

Samsung Galaxy A54

(#980) Ricardo válasza Viktor0610 (#979) üzenetére


Ricardo
félisten

Nem is tudom, Az iphon szerintem nem igazán egy üzletember kezébe való. Fiatalok kezében jobban mutat. A szememben nagyobb a presztizse egy wiewtynek. Azt sugallja hogy a tulajdonosa használja is, és nem a villantás a fontos :U

(#981) RenegadeC2


RenegadeC2
aktív tag

#975: pedig ott van az orrod előtt ;) Ha egyszer már magyar leírás is van róla, akkor miért nem lehet normálisan végigrágni azt? Főleg hogy hack-elésről van szó, szóval a gyártó segítségére nem igazán számíthatsz...

#976: ez velem még soha nem fordult elő... és még soha nem akartam "formázni" egyetlenegy líthium-technológiás akksit sem ;)

https://copy.com?r=wQUd20

(#982) peti1987 válasza RenegadeC2 (#981) üzenetére


peti1987
csendes tag

Azóta sikerült megoldanom úgy, h simán átmásoltam a Themes mappát a memkarira, de az útmuatót alapján A Themelist.txt-vel is kellett volna csinálni valamit, de ott nem volt ez a fájl ahova az útmutató "tette". Mindegy, a lényeg, h most jó.

(#983) peti1987


peti1987
csendes tag

Valaki nem tudja, honnan lehet letölteni a gyári Prada-játékokat?

(#984) hen115


hen115
csendes tag

Sziasztok!
Lenne egy pár kérdésem, lehet, hogy hülyének fogtok nézni mert a leghülyébb kérdéseket fogom feltenni a telefonnal kapcsolatban de szeretnék bisztos lenni, hogy tényleg vannak e azok a funkciók:
Tetszőleges képet be lehet állítani háttérként? Tetszőleges zenét be lehet állítani mint csengőhang, ébresztő valamint sms hangkent? A zene megy a háttérben?
A válaszokat előre is köszi! Üdv.

(#985) peti1987 válasza hen115 (#984) üzenetére


peti1987
csendes tag

Természetesen ezek a funkciók mind elérhetőek

(#986) RenegadeC2 válasza peti1987 (#983) üzenetére


RenegadeC2
aktív tag

Nincs fent a neten sehol, legalábbis én eddig nem találtam, pedig kerestem én is...

https://copy.com?r=wQUd20

(#987) rene85


rene85
aktív tag

csak egy rövidhír --- némi letöltögetéstől megkímélnék néhány embert...
a zedge.net-ről szedegettem le háttereket (kb 20at) és miután rátöltöttem a telóra őket, vettem észre hogy csak 240x300-asak... tehát nem a teló felbontására készültek... ergo a felső sáv a töltöttséggel stb, és az alsó menü az eredeti témában (üzenetek, telefonkönyv stb), vagy "hal" vagy fekete vagy t-mobilos téma színű háttérrel látszik, vagyis a háttér amit a zedge-ről töltesz, nem fedi le az egész kijelzőt mint a többi háttér amik a ku990.co.uk-ről meg az extrás oldalról vannak. Csak azért írtam mert a zedge-ről nem kevés idő letöltögetni őket egyesével. Uff, én szóltam.

(#988) jozf válasza rene85 (#987) üzenetére


jozf
tag

Érdemes iphone-t beállitani telefonnak a zedgen mert annak nagyobb a felbontása s azokat lemértetzve minimális torzulással kapsz teljes hátteret a telóra.

(#989) dussy válasza jozf (#988) üzenetére


dussy
őstag

Én kerestem az Iphone-t, de nem találtam. :F

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#990) rene85


rene85
aktív tag

Megint észrevettem egy furcsaságot. Be tudta valaki állítani, hogy rezegjen érintéskor a teló, úgy hogy különben néma? még ha saját profilt is csinálok, akkor se engedi. ha csak rezgésre állítom, akkor beszürkülnek az opciók az érintőképernyőnél... sőt, igazából mindenhol... Ezt csak úgy lehet kiküszübölni gondolom, ha felteszek a telóra egy üres mp3-filet csengőhangnak.

(#991) jozf válasza dussy (#989) üzenetére


jozf
tag

Pedig ott van az :) vagy válaszd ki 320x480-as felbontást! A képeknél meg még a letöltés korláttal se kell foglakozni mert a nagyobb elönézeti képet simén le lehet tölteni (legalábbis nekem ha az avant browser-nél ha a kép feléviszem a nyilat kidob egy lebego eszöztárat amivel simán lemethetö kép, igaz ez lehet hogy csak azavanttal muködik)

(#992) rene85


rene85
aktív tag

Hali! mentem efs-sel a fájlokat, már több mint másfél órája másol. Az van, hogy a disconnect részt kihagytam. Vagyis, átneveztem toto-ra, aztán másoltam. Így is másolja a pxo könyvtárat is meg mindent... Ez így jó lesz vagy álljak neki újra?

(#993) joey04


joey04
titán

ma kipróbáltam egy ilyen telót de megmondom őszintén a kezelhetőséggel nem nyűgözött le.főleg a görgetés az amin lenne még mit javítani.kalibráltam a képernyőt valamivel utána azért már jobb lett.azt el kell ismerni hogy ebben az iPhone még tényleg etalon.(persze ezerszer inkább egy viewty kéne)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#994) rene85 válasza joey04 (#993) üzenetére


rene85
aktív tag

iphone még mindig rohadt drága... plusz egy szar a kamerája. a viewty videójánál pedig a mobilok között egyelőre nincs jobb, ezt már jópáran leírták.

(#995) peti1987


peti1987
csendes tag

Ajánlom mindenki figyelmébe a BOURNOUT nevű autós játékot, ami a ku990.co.uk oldalán megtalálható.

(#996) AMD Power


AMD Power
titán

De szép.. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#997) dussy válasza AMD Power (#996) üzenetére


dussy
őstag

Gyönyörű... :O
De mik ezek a feliratok?

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#998) nagybirek


nagybirek
csendes tag

hello
hol lehet arról az oldalról játékot letőtteni?? sehogy nem leltem rá!
;)
üdv AL

(#999) nagybirek


nagybirek
csendes tag

hello
naná hogy megtaláltam, és tök könnyű volt
nade amit a témákkal leszenvedtem...;)
na, de mostmár pöpec minden, játékok, témák, pörfikt!
:C

(#1000) RenegadeC2


RenegadeC2
aktív tag

#996: Nekem nem tetszik :U

#997: Az az egyik "hazai szolgáltató" felirata. ;) Koreában a Cyon forgalmazza a Viewty-t.

https://copy.com?r=wQUd20

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.