Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) Surfeek


Surfeek
csendes tag

Üdv nektek!
Biztos vagyok benne,hogy már volt róla szó és tudom is mivel olvastam,de nekem akkor is kéne egy kis segitség!
Múlt héten vettem az lg met és a német dog kutyám megette a telepítő cd-t!
Próbáltam már utána járni,letölteni valahonnande nem ment!
Egy pontos linket szeretnék kérni evel kapcsolatban!
És ha még tudna nekem valaki honnan lehet leszedni témákat azt is megköszöném!
Nagyon fontos lenne nekem ez! Kösz elöre is és továbi szép estét! Surfeek

(#1002) grafikus17


grafikus17
senior tag

A google most nem segített nekem. Tudtok adni egy linket, ahonnan a használati kézikönyvet le tudom tölteni?

Xiaomi Redmi note 7

(#1003) RenegadeC2


RenegadeC2
aktív tag

#1001: ku990.co.uk innen lehet a cd-t leszedni, de torrent. Nem tudom, seedeli-e valaki még egyáltalán :U Témákat is innen tudsz leszedni, viszont ahhoz bele kell nyúlni a szoftba, gyárilag nem támogatja LG. Magyarul itt tudsz utánanézni.

1002: Nincs fönt sehol sem... talán majd ha egyszer lesz valaki olyan kedves és beszkenneli neked, akkor lehet hogy fent lesz :)

https://copy.com?r=wQUd20

(#1004) Proti20


Proti20
csendes tag

Ismét töltöttem fel 1-2 új képet:
[link]

(#1005) dussy válasza Proti20 (#1004) üzenetére


dussy
őstag

Proti, Te automata beállításokkal fotózol?
Van 1-2 igen szép képed!

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#1006) Proti20 válasza dussy (#1005) üzenetére


Proti20
csendes tag

Általában a nappali képeket automatán készítem , az éjszakai , sötét vakus képeken szoktam állítani. Ha sötétben közeli tárgyat vakuzok , akkor ISO-t 100 ra , a Fehéregyensúlyt Borultra , a fényerőt -4-re állítom , és persze bakapcsolom a Makró üzemmódot.

(#1007) Enjoy


Enjoy
addikt

Nagyon szép képek!
Elismerésem :R

► més que un club ◄

(#1008) Proti20 válasza Enjoy (#1007) üzenetére


Proti20
csendes tag

Kösz szépen! :)

(#1009) Malory


Malory
tag

Sziasztok!

Csinált már olyat valaki telefonja, hogy úgy érzékeli a kijelző, mintha érintenéd, pedig nem is. Konkrétan ez például a hívásgomboknál is megmutatkozik : telefonálni akarok és "benyomok" egy gombot, de a kijelző azt mutatja, mintha másikat is nyomkodnék... Egyszóval meghülyült az érintőkijelző.

és néha magától ki is kapcsol, ilyenkor akku ki be és csak utána tudom bekapcsolni. szerviz lesz belőle?

[ Szerkesztve ]

(#1010) Viktor0610 válasza Malory (#1009) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Valószínű. Első körben szoftverhibára gondoltam, de ez sz.tem inkább más jellegű...

Samsung Galaxy A54

(#1011) dragontiger


dragontiger
tag

mielőtt leírom a kérdésem,kijelentem,h végigolvastam 1006db hozzászólást! :DD tegnap meg is vettem a telcsit az olvasgatás után,de van 1 icipici problémám :O még most sincs jó konvertáló programom,így nem viszi csak az mp4,és 3Gp videókat :O bármelyik konvertálóval,vszínűleg jó beállításokkal(igyekeztem jól puskázni innen),de nem akarja lejátszani,hibásnak ismeri fel őket :O

lényeg:kell 1 jó konvertáló! :))

(#1012) Viktor0610 válasza dragontiger (#1011) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A konvertálásrta ajánlanám a Super nevű programot, innen letöltheted.

Samsung Galaxy A54

(#1013) dragontiger válasza Viktor0610 (#1012) üzenetére


dragontiger
tag

köszönöm :DDD ennek 1 régebbi verziója van fenn szerintem a gépemen,azzal nem ment :W :O

(#1014) dragontiger


dragontiger
tag

mivel nem jön össze leírással se az,h lejátsza a VIEWTY-m a filmjeim,ezért szeretnék kérni egy szájbarágós leírást :R :B ez a gyári beállítás :U és egy képet is a beállított progiról :U nagyon szépen köszönöm előre is :U

(#1015) dragontiger válasza dragontiger (#1014) üzenetére


dragontiger
tag

(#1016) RenegadeC2 válasza dragontiger (#1014) üzenetére


RenegadeC2
aktív tag

Bár már megoldottad, azért elárulom hogy a bitrátán buktál el ;) A Viewty nem kezeli az 1000kbps fölötti filmeket.

Ezek szerint sok volt egyszerre az 1006 hsz. Máskor oszd be :D

https://copy.com?r=wQUd20

(#1017) RenegadeC2 válasza Malory (#1009) üzenetére


RenegadeC2
aktív tag

Igen, előfordul :D Kalibráld, lehetőleg ujjal, és minél pontosabban próbálj a kereszt közepére tapicskolni, valamint számít az is, hogy milyen erősen nyomod meg a kijelzőt. Utána olyan érzékeny lesz, mint amilyen erővel nyomkodtad a kalibrálás során.

https://copy.com?r=wQUd20

(#1018) tikshow


tikshow
addikt

jelentem, a telefonunk vízálló! erre azután jöttem rá, miután múlthét pénteken egy kicsit illuminált állapotban beleejtettem a mellékhelységbe a telefonomat és tökéletesen működött utána, persze egyből kikapcsolt :D

(#1019) Salomon86


Salomon86
csendes tag

Sziasztok

Nagy vacilában vagyok milyen telot vegyek
jelenleg egy samsung U600 van de nagyon meguntam.
Lg-ben gondolkodok vagy sony P1-ben.
Nem tudok dönteni.Withyben milyen az mp3 lejátszó,irtátok hogy halk én meg u600 is sokat hallgattam zenét!Mi a véleményetek belevághatok az lgbe?És miért ajánljátok?
kösszönöm a válaszokat elöre is
sziasztok :))

(#1020) Enjoy válasza Salomon86 (#1019) üzenetére


Enjoy
addikt

P1i mellett 3 dolog áll: Wlan, qwerty, és a symbian UIQ
Minden másban az LG jobb! :U
A symbian UIQ és a qwerty bill.-t még úgy ahogy figyelmen kívül lehet hagyni - nem létszükségletű, de aki szeret netezni, annak jól jön a Wlan...
De mondom minden másban jobb az LG :)
Nekem volt P1i-m de annyira nagyon szerettem meg, s el is adtam 4hónap használat után ...
Dehát ez a te döntésed, hogy mi a fontosabb

► més que un club ◄

(#1021) silentkiller válasza Salomon86 (#1019) üzenetére


silentkiller
senior tag

Szia, én csak a P1i oldalról tudom támogatni a döntésed:

P1i előnyei
- nagyon jó a qwerty billentyűzet, gyors...
- sok-sok program, egyszerű telepítés
- Sony Walkman zenelejátszó (MegaBass-al)
- WIFI
- GPS opció (vagy standard, ha csomagban veszed)
- most 75eFt GPS-el, bontatlanul, 2 év hivatalos garanciával

P1i hátrányai
- symbian - tehát okostelefon (ez azért nem is annyira hátrány)
- összeszerelés minősége eléggé lutri - ki kell fogni a jobb darabokat
- kamera gyengébb, mint az LG-ben
- bizonyos lassúság tapasztalható (200 Mhz)
- LG-hez hasonlóan magas értékvesztés

Remélem tudtam segíteni...

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#1022) jooker82


jooker82
nagyúr

Én videot már 2200-as bitráttal is raktam rá és simán vitte,ez mp4 formátum volt
Az hogy divx-et lejátszik szerintem nincs sok értelme,át kell convertálni,én eddig akármilyen avit tettem rá egyiket sem játszotta le,és nem a bitráta miatt.
egyébként a legjobb converter az imtoo 3gp,itt be lehet állitani,h 400x240 és 16:9,a bitrátot is akármilyenre lehet,nekem 1000-es bitrátal kristálytiszta képet ad.
akinek kell segitek benne.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1023) babosmiki válasza jooker82 (#1022) üzenetére


babosmiki
addikt

Hali!

Ha megvan a teljes verziós imtoo konvertered, megköszönnék egy linket vagy egyéb letöltési lehetőséget.

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#1024) Salomon86


Salomon86
csendes tag

meghoztam a döntést
P1 nyert a whityvel szemben de nem bántam meg
ha esetleg van valakinek valamilyen letöltös linkje p1hez meg köszönném:!

(#1025) silentkiller válasza Salomon86 (#1024) üzenetére


silentkiller
senior tag

Néhány szó erejéig írdd le légyszíves, hogy miért nem a Viewty? Köszi

A P1i-s linkeket a P1i topikban találsz :DDD

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#1026) bandor


bandor
tag

Sziasztok.
Tud valaki abban segíteni,honnan lehetne játékokat letölteni az lg-re,
Köszi.

(#1027) Salomon86 válasza silentkiller (#1025) üzenetére


Salomon86
csendes tag

hát azért mert
-eddig neten láttam csak ma elöben volt a kezemben
nem nyerte el a tetszésem maga az anyaga amivel be van vonja izzadság rajta állt
-nekem fontos a hangzás is mp3 lejátszóként is használom a telot,lg nem hires erröl az oldalárol
-valahogy élöben már nem volt akkora varázsa mint élöben

röviden ennyi
:DDD

(#1028) jooker82 válasza Salomon86 (#1027) üzenetére


jooker82
nagyúr

itt egy két értelmetlen dolgot irtál,de amugy megértettük.
a videora nem is gondolsz?a legjobb mobilba rakott videofelvevö van benne,nameg lejátszó,szerintem a p1 nem fog 2200-as bitrátú videót lejátszani.
A zenét meg fel lehet turbósitani és igy veszett hangosan szól,a ku990.extra.hu oldalon le van irva hogy kell.
az anyaga szerintem kiváló szerintem alapból esély sincs rá h karcolódjon vagy valami,meg nem recseg-ropog.
nekem 2 hónapja van meg de még egy pisszenés nincs rajta.
5 megapixel, hatalmas kijelző
még gondold át

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1029) RenegadeC2


RenegadeC2
aktív tag

#1018: Azért kapcsolt ki, mert védte magát :D

#1022: Egyiket sem :F Akkor ott valamit nagyon benéztél... Egyébként sorolhatnánk a divx melletti érveket bőven...

https://copy.com?r=wQUd20

(#1030) rene85


rene85
aktív tag

Nah. Már megvan márc eleje óta a teló, csak ide nem volt időm feljönni.
Konvertáltam egy 10 megás divx (dvd rip) filmrészletet superrel és a divx converterrel, és a superrel sokkal tisztább eredményt kaptam. Sok sötét szín volt benne (a we own the night című filmből volt egy részlet) és a sima divx converternél elég szemcsés volt a barna-fekete váltás pl - és még úgy is észrevettem hogy nem valami hűdeképzett szemem van.

RenegadeC2... azóta sikerült mégegyszer ugyanúgy kiakasztanom a telefont, hogy az af fény égve maradt, a kép pedig kimerevedett a kijelzőn és csak egy nagy hosszú piros gombbal lehetett helyre tenni, de pin kódot nem kért. akkor sikerült ezt előállítani, mikor újra megnyomtam fényképezés után rögtön az "exponáló"gombot.

Nem tudom mit panaszkodtok a hangerejére... agybadugó fülest kell venni (se telós fülesemmel kipróbáltam), és akkor elég hangos. feltéve persze ha nem vagy hallássérült.

Indul lassan a fotóblog, a rám-szakadékban voltunk túrázni múlt hétvégén, van zuhogó havas képem is, és ott majd látszani fog hogy mi nem megy a telónak, meg mi igen (ez úgyis csak annak lesz újdonság aki még nem nagyon próbálta).

A video szakít, már csak egy memkártya kéne... ahogy elnézem csak 2 gigásra lesz pénzem, mert kell egy mp3 lejátszó is (nem azért mert ezen a telón szar az mp3 rész, hanem mert tudom hogy a w800amat azzal strapáltam le, hogy zenét hallgattam rajta, így sokkal többet nyüglődött táskákban meg zsebben)...

(#1031) Péert


Péert
csendes tag

Helo!
Meg tudná nekem vki mondani hogy a LG KU990-esnek milyen rendszere van?
Symbianos, és ha igen melyik változat?
Ja, és még valami! Csak 2Gb-ot tud kezelni???
Válaszotokat előre is köszönöm.

(#1032) legiaap válasza Péert (#1031) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nem symbianos

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1033) nemma válasza Péert (#1031) üzenetére


nemma
addikt

Úgy olvasom, hogy igen, csak 2GB-ig

(#1034) Enjoy válasza nemma (#1033) üzenetére


Enjoy
addikt

Nah, ezt nem is tudtam - ez viszont nagy negatívum a Viewtytól...
Persze akinek elegendő ekkora kapacitás, annak biztos nem, de nekem kevés lenne :DDD
Most tervezem egy 8gb-os microSD beszerzését

► més que un club ◄

(#1035) nemma válasza Enjoy (#1034) üzenetére


nemma
addikt

Én se tudtam, az előbb kerestem rá, meg is lepett, de egyébként az is elképzelhető, hogy más oldal megint mást ír :)
Nekem most 2Gb-os kártyám van, nem is férek rá, de olyan mocskosul drága ez az M2... :(

(#1036) verser233


verser233
senior tag

Sziasztok!

Valaki nem tudja véletlenül, hogy vajon a viewty tud-e kommunikálni a Samsung wep300-as BT headsettel?

Ma volt szerencsém kipróbálni, de lehet én vagyok a béna, de kizárólag csak telefonokat talált meg, headseteket nem..........

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#1037) Proti20


Proti20
csendes tag

Hali
Ismét új képeket raktam fel
Lehet csemegézni :))
[link]

(#1038) RenegadeC2 válasza verser233 (#1036) üzenetére


RenegadeC2
aktív tag

Másik fórumon már válaszoltam, de a lényeg: igen, te vagy a béna :D Teszteltem több bluetooth fülessel is, A2DP-t pedig a mai napig használok egy SE HBH-DS970 közreműködésével.

https://copy.com?r=wQUd20

(#1039) verser233 válasza RenegadeC2 (#1038) üzenetére


verser233
senior tag

:D igen olvastam, köszönöm a segítségedet, hétfőn még teszek egy kisérletet, amúgy nagyon jó teló! :R

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#1040) Angel-a


Angel-a
csendes tag

Sziasztok!

Kérdésem az, hogy a böngésző betűméretét lehet-e nagyobbítani. :))

(#1041) dragontiger


dragontiger
tag

nekem meg az lenne a kérdésem,mivel nem találtam semmit se,hiába olvastam naon sokat,h lehet-e a VIEWTY-m webkameraként használni adatkábel segítségével? :F illegális megoldások is érdekelnek :DD

(#1042) Angel-a


Angel-a
csendes tag

Közben meglett a megoldás! Az optika körüli gyűrűvel lehet a betűméretet nagyítani és kicsinyíteni. :C

(#1043) RenegadeC2 válasza dragontiger (#1041) üzenetére


RenegadeC2
aktív tag

Nem. Pontosabban van egy JAVA progi (a nevét már nem tudom, gerjar-ról szedtem), aminek van kliense és szervere. Egyik megy a gépre, másik a telőra. De nem tudtam kipróbálni, mert nekem csonttá fagyott tőle a telefon :DD

Inkább vegyél normális webkamerát. Egészen pici méretben is kaphatóak már... talán az illegalitás jegyében születtek? :D

https://copy.com?r=wQUd20

(#1044) Péert


Péert
csendes tag

Hi!
Kérdésem lenne azok felé akiknek van Ku990-e, főleg ha notórius zenehallgató az illető!
Azt tom tesztből hogy eléggé leegyszerűsített az MP3 lejátszó és nem nagy szám.
De mégis mik a tapasztalatok?
Jól szól, élvezhetők a zeneszámok?
Vagy csak egy gyenge közepest érdemel?
Én sokszor hallgatom mobilról a zenét ezért volna nekem fontos a válaszotok.
Segítségeteket előre is köszönöm!

(#1045) tikshow válasza Péert (#1044) üzenetére


tikshow
addikt

mihez képest szól-e jól? úgy értem milyen telefonon hallgattál eddig zenét?

(#1046) Angel-a


Angel-a
csendes tag

Újabb kérdés!
Vodafone internetes előfizetésem van.Böngészőben a hirkereseő.hu-n amint belenéznék egy cikkbe rögtön kiírja, hogy a memória megtelt. Gyorsítótár és cookie törlése sem segít a problémán. Valami ötlete valakinek? :F

(#1047) South Velen válasza Angel-a (#1046) üzenetére


South Velen
addikt

Mondjuk hasznalj OperaMinit. A mini.opera.com-rol tolheto le, de nem tudom viewty-ra van -e az eltero kezelofelulet miatt.

(#1048) RenegadeC2 válasza South Velen (#1047) üzenetére


RenegadeC2
aktív tag

Már hogy ne lenne? ;)

#1046: Megnéztem ezt a hirkereso.hu-t, és nekem semmi bajom nem volt vele. Vodafone előfizetés, wap-os beállítások.

https://copy.com?r=wQUd20

(#1049) Péert válasza tikshow (#1045) üzenetére


Péert
csendes tag

Most SE P1i-m van és annak jól kidolgozott zenelejátszó softvere van, van benne eqvalizer.

(#1050) Péert


Péert
csendes tag

Azt tom, hogy az LG-ben nincs ilyesmi, de a teszt szerint normálisan szól, ugyanakkor a zenelejátszás a gyengéi közé tartozik. Mielőtt megvenném, szeretném tudni mennyire gyenge, mert ha nem is csúcs a hangzása, de élvezhető a zene és pl.: nem torzít, akkor elég lesz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.