Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4001) Brauner


Brauner
csendes tag

Sziaszok!
nekem olyan problémám lenne, hogy én használtan vettem ilyen telót, és az előző tulaj kártyafüggetlenítette! Ő t-mobilos volt én meg pannonos és gondolom ez az oka h 1-2 dolgot nem tudok csinálni! pl: mms-t nem tudok küldeni, net-re sem tudok fellépni!
Aki tud segítsen légyszi, h mi a teendő ezzel!
Köszi

(#4002) Kbali válasza Brauner (#4001) üzenetére


Kbali
nagyúr

Valószínűleg nincs beállítva a küldéshez szükséges profil. Pannon ügyfélszolgálat SMS-ben nem tudja leküldeni? Nekem is T-s, így az én beállításaimmal nem sokat érnél.

(#4003) Lolíta


Lolíta
csendes tag

Sziasztok!

Már régóta próbálok angol-magyar szótárat szerezni a telómra lg ku990, kezdek kétségbe esni, hogy nem találokhttp://prohardver.hu/dl/s/yk.gif

Légyszi, valaki segítsen nekem!!!!

Szép napot!

(#4004) Lolíta


Lolíta
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék egy angol-magyar szótárprogramot az lg ku990-es telómra.
Valaki tudna nekem ebben segíteni?

Köszi

(#4005) Kbali válasza Lolíta (#4004) üzenetére


Kbali
nagyúr

Szia! Nem tudom, honnan szedtem le, de nekem ez van: JLearnItME v 2.2 - esetleg innen

(#4006) Lolíta válasza Kbali (#4005) üzenetére


Lolíta
csendes tag

Köszi!

:)

Ez bevált, jól működik. Már csak rá kell jönnöm a többi funkciójára is:D

(#4007) Brauner válasza Brauner (#4001) üzenetére


Brauner
csendes tag

Értetm! És mit kell csináljak? fel kell hívjam a pannont h küldjék el sms-ben vagy ez hogy működik???

(#4008) krisz12071


krisz12071
aktív tag

Helló mindenkinek!
Aki esetleg a témafelrakással elbaszta a telijét (nem csinált mentést),annak lehet tudok segíteni!

Hardverapró:krisz12071 felhasználónak 51 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!krisz120_v felhasználónak 213 pozitív visszajelzése van a Vaterán!

(#4009) Veektor203


Veektor203
csendes tag

Valaki akinek vodás KU990i-je van és megy is a youtube a telóján, meg tudná adni a streaming beállításokat? Mert nálam jelenleg ott tart a dolog, hogy kiírja egy videót megnyitva, hogy kapcsolódás, de kis idő múlva időtúllépéssel kilép.

(#4010) krisz12071 válasza krisz12071 (#4008) üzenetére


krisz12071
aktív tag

Mégse!!! :(

Hardverapró:krisz12071 felhasználónak 51 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!krisz120_v felhasználónak 213 pozitív visszajelzése van a Vaterán!

(#4011) Kbali válasza Brauner (#4007) üzenetére


Kbali
nagyúr

Itt találod meg a leírást.
Gond esetleg akkor lehet, ha ezt a készüléket nem forgalmazta soha a Pannon (Telenor), akkor érdemes hívni az ügyfélszolgálatot (vagy bemenni egy P-s dealerhez).

(#4012) mmark07


mmark07
csendes tag

AZ A PROBLÉMÁM ,HOGY ÚJ TELOT AKAROK VENNI ÚGY>40000-50000 FORINTÉRT.
DE A MOBILBA NEKEM A KAMERA NAGYON FONTOS,JÓ,MINÖSÉGI KAMERÁSAT SZERETNÉK,PERSZE LEGYEN AZÉRT EGYÉB MÉDIA TUDÁSA IS.
MINIMUM 5MP KAMERA KELL +JÓ KIJELZÖ.
ERRE(AZ UGYAN NEM ÚJ MODELL)GONDOLTAM.
SZERINTETEK MÉG MINDIG ÜTÖKÉPES EZ A TELEFON´˝¨¸×
VAGY MIT AJÁNLOTOK>
ELÖRE IS KÖSSZ...

(#4013) kaller1 válasza mmark07 (#4012) üzenetére


kaller1
veterán

Én azt ajánlom, a maradék szerkesztési időben tedd át a postod kisbetűsre... :U

.::> <::.

(#4014) dedike válasza mmark07 (#4012) üzenetére


dedike
addikt

Ha itt kérdeznéd, sokkal jobban járnál!

(És ne kiabálj, légyszives!) :R

Jó szerencsét!

(#4015) krisz12071 válasza mmark07 (#4012) üzenetére


krisz12071
aktív tag

Szerintem nagyon jó kis teló ez!A kamerája is jó nagyon!Viszont ha van rá 50000-ed akkor vannak jobbak is a piacon!Pl:w995;Pixon......
De ezt viszont már 20-ért megkapod tökéletes állapotban!

[ Szerkesztve ]

Hardverapró:krisz12071 felhasználónak 51 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!krisz120_v felhasználónak 213 pozitív visszajelzése van a Vaterán!

(#4016) mmark07


mmark07
csendes tag

Megnéztem a sony w995-t, de jába 8.1MP-es szerintem nemnézki vagy 5MP-esnek.
még egy kérdés>milyen a kijelzője (mármint a viewtira gondoltam)
előre is kössz...

(#4017) krisz12071 válasza mmark07 (#4016) üzenetére


krisz12071
aktív tag

Nagyon szép a kijelzője!Erős napsütésben picit nehezebben látható,de ez igaz szerintem majdnem minden érintősre!
Én nagyrészt filmezésre használtam,ott maximálisan meg voltam vele elégedve!Szerintem ez a teló még mindíg üti a mostani telefonok nagy részét!A videófelvevőjéről nem is beszélve....

Hardverapró:krisz12071 felhasználónak 51 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!krisz120_v felhasználónak 213 pozitív visszajelzése van a Vaterán!

(#4018) mmark07


mmark07
csendes tag

Az LG és még sok további oldal azt irja,hogy 2GB-ig bövithetö micro SD kártyával.
Gondolom ez igy is van,de az lenne a kérdésem hogy elbir-e 2.esetleg 4-es kártyával}
Ja és fülhalgató téren az a kérdésem jólszól ,szól-e ugy mint egy WOLKMAN-é}{
kössz a vállaszt..............

(#4019) Kbali válasza mmark07 (#4018) üzenetére


Kbali
nagyúr

Azt nem tudom pontosan, hogy meddig tudsz kártyát betenni, de a füles olyan, hogy a középrészen sima 3,5-es jack-et lehet beletenni.

(#4020) krisz12071 válasza mmark07 (#4018) üzenetére


krisz12071
aktív tag

A kártya: 2Gb-ot elfogad alapból,a 4Gb-ost csak ha meg van buherálva szofveresen.

A füles:bár tényleg jack dugós kialakítású a gyári head-setje,de szerintem akármilyen fülhallgatót teszel is bele,nem fog úgy szólni mint egy a zenére kihegyezett walkman-mobil!
Nekem volt w910-em és w595-m és bátran állíthatom,hogy a ku990 meg sem közelíti egyiket sem a zenei téren!DE hát ez nem is "KU990 Xpressmusic vagy Walkman"!:)

Hardverapró:krisz12071 felhasználónak 51 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!krisz120_v felhasználónak 213 pozitív visszajelzése van a Vaterán!

(#4021) lajxko válasza mmark07 (#4018) üzenetére


lajxko
tag

Nem kell szoftveresen buherálni.. én szimplán beletettem, mikor megvettem a telómat a 4 gigás Kingston kártyát, és azóta is tökéletesen működik

[ Szerkesztve ]

(#4022) krisz12071 válasza lajxko (#4021) üzenetére


krisz12071
aktív tag

Bocsi,akkor rosszul tudtam! :R
Én nem próbáltam a 4-eset csak visszább írták páran,hogy ez a helyzet!

Hardverapró:krisz12071 felhasználónak 51 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!krisz120_v felhasználónak 213 pozitív visszajelzése van a Vaterán!

(#4023) mmark07


mmark07
csendes tag

ja és még az az utolsó kérdésem,hogy a viewtynak újjabb változata a KU990i már ahogy olvastam ugyan kapott mosoly,arc ,pislogásérzékelő funkciókat de összegzésben mint minőségben,mint ellátásban gyengébb lett a készülék.
szerintetek az eredeti vagy az i változat a jobb'""
egyáltalán kapható még az eredeti "i" nélküli változat"'''ja és ha igen akkor hol (csak üzlet)
kössz a válaszokat.......

[ Szerkesztve ]

(#4024) Brauner


Brauner
csendes tag

Szevasztok!

lenne néhány kérdésem, mer vannak kisebb-nagyobb problémáim!
1. csinálok képet vagy videót és felteszem gépre, akkor befagy az egész gép percekre és amiket felteszek nem tudom elindítani v megjeleníteni, hanem küldi a hibajelentést! mit kezdjek ezzel?
2. Miért nem jelez a teló ha lemerülőben van? ez a funkciója egy idő után megszűnt, most már csak egyszerűen kikapcsol és nem jelez előtte!! nem emléxem h vmit elállítottam volna!
3. youtube-os videókat miért nem indítja el? vmi nincs beállítva hozzá?

most azt hiszem ennyi lenne :)

(#4025) krisz12071 válasza Brauner (#4024) üzenetére


krisz12071
aktív tag

Én az akksi problémát tapasztaltam.Sajnos ez a ku990 egyik tipushibája,hogy hajlamos az utolsó csík megjelenésekor azonnal lemerülni!Az ember azt hinné,hogy még ráér tölteni,de nem! :D
Milyen hibajelentést küld?

Hardverapró:krisz12071 felhasználónak 51 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!krisz120_v felhasználónak 213 pozitív visszajelzése van a Vaterán!

(#4026) therion1


therion1
csendes tag

Olvasom itt a mindenféle problémákat.
Én fél éve vásároltam gyári kártyafüggetlen állapotban az eggyik szolgáltatónál 990i-t.
Kifogástalanúl működik minden funkciója!
Vettem a fáradságot ,és elolvastam a fórumot az elejétől, hátha valaki leírta a tapasztalatait a fotó,videó,zene,stb beállításaival kapcsolatban.
És mindenre megtaláltam a választ.
Így mégtökéletesebben tudom használni.
Meglepődve tapasztaltam a mindenféle működési gondokkal küzködő kétségbeesett tulajdonosokat.
De ezeket a készülékeket ,kéztől ,kitudja hanyadik tulajdonostól megbuherálva vették.
Sajnos sokan többet akarnak kihozni ebböl a készülékböl mint amire képes,és ezzel okoznak mindenféle működési problémákat ami néha végleges!
És utána szeretne persze megszabadúlni tőle.
Tanácsolom az lg szakszervízt az orvoslásra, a hibátlan működés érdekében.

(#4027) krisz12071 válasza therion1 (#4026) üzenetére


krisz12071
aktív tag

Egyet értek! :R

Hardverapró:krisz12071 felhasználónak 51 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!krisz120_v felhasználónak 213 pozitív visszajelzése van a Vaterán!

(#4028) Brauner


Brauner
csendes tag

igen ezzel én is egyet értek h szervízbe kell vinni ha szeretnénk h tökéletesen működjön!
Bár nekem csak kisebb gondjaim voltak-vannak! most is csak egy komolyabb gondom van, az hogy csinálok egy képet és felteszem gépre és ha meg akarom nyitni lefagy percekre....aztán kiírja h program nem válaszol! és azért írtam ide mert azt reméltem h ez sem akkora hiba h itt ne kapnék választ rá, és ne kelljen ezért szervízbe vinnem. Mondjuk az én telómat fél éve vettem meg használtan. előttem 1 tulaja volt, ő 1 év használat után adta el nekem, igazából semmi probléma nem volt a telóval csak annyi h meghalt a gyári aksi! azt cseréltem és ennyi! ezek a hibák nálam jöttek elő? akkor én vagyok a gond?M :DD
Üdv

(#4029) krisz12071 válasza Brauner (#4028) üzenetére


krisz12071
aktív tag

Bocs,ha hülyeséget kérdezek,de más gépén is ezt csinálja?

Hardverapró:krisz12071 felhasználónak 51 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!krisz120_v felhasználónak 213 pozitív visszajelzése van a Vaterán!

(#4030) (jan)


(jan)
őstag

Hello!

Hogyan lehetne az idegesítő t-mobilos szoftvert kicserélni gyári mindenféle módosítás mentesre ?

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#4031) therion1


therion1
csendes tag

lg márkabolt és szervíz !

06 1 3458370

Itt ,mindenki a problémájára megkapja a helyes választ.
És nem kel kisérletezgetni.

(#4032) (jan) válasza therion1 (#4031) üzenetére


(jan)
őstag

Vennék rossz ku990-et

a kamera kapcsoló kéne csak belőle...

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#4033) dbilas


dbilas
tag

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne erre a remek telefonra valahogyan fellehet varázsolni az Accuweather nevezetű valamit?a lényege az hogy valami időjárás szerű dolog ez...
előre is köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#4034) Kbali válasza dbilas (#4033) üzenetére


Kbali
nagyúr

Azt konkrétan nem próbáltam, szerintem fizetős a progi, meg talán csak Symbian-ra van.
Én egy GWeather nevezetű ingyenes, frissíthető, legalább Budapestet ismerő java-s cuccot tettem fel, elég korrekt a 4 vagy 5 napos előrejelzése.
Sajna azt nem tudom már, honnan szereztem.

(#4035) Brauner


Brauner
csendes tag

na ezt még nem próbáltam, h más gépén h működik!
de nem tudom, h most a telóban van gond, vagy a gépben?!

[ Szerkesztve ]

(#4036) krisz12071 válasza Brauner (#4035) üzenetére


krisz12071
aktív tag

Erre céloztam én is!
Ha gondolod,küldj át pár képet amit a géppel csinálsz és megnézem hogy meg tudom.e nyitni rendesen!
krisztian1207@freemail.hu

Hardverapró:krisz12071 felhasználónak 51 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!krisz120_v felhasználónak 213 pozitív visszajelzése van a Vaterán!

(#4037) Horo1987 válasza krisz12071 (#4036) üzenetére


Horo1987
csendes tag

Üdv már kétségbe vagyok esve ezért is írok minden forumra hol az LG KU990es témával foglalkoznak.Szerintem mindenki nagyot fog nézni a problémámon :D

Szóval a telcsim Angliából való el lett víve teloshoz s meg lett csinálva minden viszont az O2-ős téma, üdvözlő képernyő stb... megmaradt ami idegesitő volt egy időn belül főleg hogy a főképernyön eg kis iconba mindig ott lebegett az O2... feltettem új témákat s ekko vettem észre egy valamilyen swf kiterjesztésű filet is amiben szerepelt az O2 szöveg is ezért kitörőltem :P itt kezdődtek a problémák. innentől kezdve mikor bekapcsolom a telot bejön az üdvözlő képernyő viszont semmi több (nincs menü) bekapcsol a billentyűzár s kész ki lehet oldani s ha megnyomom a hívás gombot bejön a hivó lista hogy kiket hívtam kik hívtak stb.. ha megnyomom a kamerát az is bejön vagy ha épp kapok smst az is meg tudom nézni. Viszont amint megpróbálok okoskodni hogy elérjem a menüt azt már nem tölti be ergo nincs menüm mióta kitöröltem azt a nyomorult filet :S így aztán semmit sem tudok csinálni a telefonon. Nagyon hálás lennék ha valaki tudna segíteni.
Lehetőleg az emailemre várom a kedves válaszokat :)

email:spawn6@freemail.hu

Előre is köszönöm mindenki segítségét.

(#4038) hejesírásó válasza Horo1987 (#4037) üzenetére


hejesírásó
senior tag

emailt sztem senki nem fog dobálni neked.

vhonnan azt a filet előszeded (ha barkácsoltad a szoftját biztos csináltál biztonsági mentést..) és bemásolod, de mivel nem csináltál, most el tart majd darabi míg rendbeszeded.

megér egy próbát (sztem) hogy egy nem o2-s telónak ugyan ezen fileját feltolod rá, hát ha.

vagy vidd be egy szervízbe.

(#4039) dreamcatcher válasza hejesírásó (#4038) üzenetére


dreamcatcher
tag

Horo1987 kollégának nagy mákja volt, mert volt egy pár napos (mármint a telo volt pár napos:) , még nem buherált O2-es mentésem, azzal sikerült neki helyreállítani a dolgot. Emlékeim szerint nem volt biztonsági mentés, ezért volt szükség egy másik O2es mentésre. (de lehet, hogy tévedek, és volt mentés)
Viszont az az én bűnöm, hogy ide nem írtam korábban, hogy ment a mail és meg is oldódott a gond.

(#4040) hejesírásó válasza dreamcatcher (#4039) üzenetére


hejesírásó
senior tag

na örülök, mindig csinálj mentést és akkor sose leszel bajban ;)

(#4041) dreamcatcher válasza hejesírásó (#4040) üzenetére


dreamcatcher
tag

Na igen, én is mindig ezt próbálom mondani mindenkinek. Van, aki csak akkor tanulja meg, ha már késő. Nekem gyakorlatilag az első dolgom ez volt. :)

(#4042) Brauner


Brauner
csendes tag

Hali!
a net-el van egy kis problémám! pl a google térkép nem működik és a youtube-on meg nem indítja el a videókat. azt írja ki h....APN beállítás ellenörzés, kilépés...
tud vki segíteni?

(#4043) Kbali válasza Brauner (#4042) üzenetére


Kbali
nagyúr

Melyik szolgáltató?
Az apn általában: "net" jelszó nincs.
Ha felhívod a szolgáltatód ügyfélszolgálatát, akkor SMS-ben elküldik a kért beállítást.

(#4044) vector30


vector30
csendes tag

Hali mindenkinek!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy a biztonsági mentés, amit az LG Pc suite 2 software-vel csinálok elég ,hogy ha themeket szeretnétek telepíteni.
Az esf-et, és a theme managert már letőltőttem, csak addig nem akarok hozzáfogni amíg nem biztos.Választ

(#4045) vector30


vector30
csendes tag

Bocs mindenkitől aki az előző hsz-em olvasta.
Türelmetlen voltam, és nekiláttam.
Mindent úgy csináltam, ahogy le van írva és tökéletesen működik.
Az lenne még a kérdésem, hogy további témákat hogyan lehet betenni a thememanager.-be?
Elég, ha csak bemásolom az új téma könyvtárát a themes mappába?

(#4046) mrmaffia18


mrmaffia18
csendes tag

kérlek ha valaki tud segitsen!!!!!!!!! Üdv már kétségbe vagyok esve ezért is írok minden forumra hol az LG KU990es témával foglalkoznak.Szerintem mindenki nagyot fog nézni a problémámon :DSzóval a telcsim Angliából való el lett víve teloshoz s meg lett csinálva minden viszont az O2-ős téma, üdvözlő képernyő stb... megmaradt ami idegesitő volt egy időn belül főleg hogy a főképernyön eg kis iconba mindig ott lebegett az O2... feltettem új témákat s ekko vettem észre egy valamilyen swf kiterjesztésű filet is amiben szerepelt az O2 szöveg is ezért kitörőltem :P itt kezdődtek a problémák. innentől kezdve mikor bekapcsolom a telot bejön az üdvözlő képernyő viszont semmi több (nincs menü) bekapcsol a billentyűzár s kész ki lehet oldani s ha megnyomom a hívás gombot bejön a hivó lista hogy kiket hívtam kik hívtak stb.. ha megnyomom a kamerát az is bejön vagy ha épp kapok smst az is meg tudom nézni. Viszont amint megpróbálok okoskodni hogy elérjem a menüt azt már nem tölti be ergo nincs menüm mióta kitöröltem azt a nyomorult filet :S így aztán semmit sem tudok csinálni a telefonon. Nagyon hálás lennék ha valaki tudna segíteni.
Lehetőleg az emailemre várom a segítségeket mert sajna nem tudom minden nap nézni a fórumokat ahova éppen leírtam a gondomat erre az email cimemre várom válszokat : lgabika@citromail.hu elöre is köszönöm sziasztok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[ Szerkesztve ]

(#4047) Kbali válasza mrmaffia18 (#4046) üzenetére


Kbali
nagyúr

Mi vaaan? olvass vissza 5 hsz-t. Az nem te voltál, szóról-szóra ugyanazt írod, mint az ottani kolléga.

(#4048) vector30


vector30
csendes tag

Sziasztok! Lenne egy pár kérdésem.
A legfontosabb, melyik progival lehet a telcsi frimware-t lementeni?
A következő, hogy ezt a themet hogy lehet feltenni?
[s-class-remix-arena-v2-1-cho2van]
Már letöltöttem, erről az oldalról:[theme:s-class-remix-arena-v2-1-cho2van]
Ha valaki tudja hogy kell feltenni légyszi irja le ide, vagy PM-be.
Előre is köszönöm, további szép napot

[ Szerkesztve ]

(#4049) Kbali válasza vector30 (#4048) üzenetére


Kbali
nagyúr

Lementeni szerintem az LG PCSuite-tal tudod, feltenni meg Theme Manager - olvass vissza, le van írva részletesen többször a menet.

(#4050) vitya0717


vitya0717
csendes tag

Hali!Valaki tudna segíteni?Felraktam mindent ahogy levan írva theme manager....stb!megnyomom 2szer a c-t de semmi!az ezust menü fekete de a főmenübe nem írja ki hogy üzenetek sajátmappa...stb csak az ikonokat mutatja!mi lehet a gond?köszi előre!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.