Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) Sdi


Sdi
addikt

Hali mindeninek

Érdeklődnék, hogy ennek a telónak milyen a java kezelése/támogatása. Korlátozott mint a samunál, vagy szinte korlátlan mint az se-nél, nokiánál ?

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/

(#752) RenegadeC2


RenegadeC2
aktív tag

#748: akkor ezt a jelenséget mutasd be abban az üzletben, ahol vetted. Nekem ilyen bajom még sosem volt vele. Fw: független v10b

#750: én sem. Csak a fentieket tudom ajánlani neked is.

#751: annyira korlátlan, mint SE-knél. Tehát itt is van tanúsítványkezelés, stb. A játékok/alkalmazások felrakása ugyanolyan metódus szerint történik.

[ Szerkesztve ]

https://copy.com?r=wQUd20

(#753) Sdi válasza RenegadeC2 (#752) üzenetére


Sdi
addikt

Köszi :R , de én a méretre is értettem, mert a samuk bizonyos méret fölött nem tudnak mit kezdeni a java alkalmazásokkal, mig a W800-am akár 20 megás térképet is simán futtat.

[ Szerkesztve ]

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/

(#754) RenegadeC2 válasza Sdi (#753) üzenetére


RenegadeC2
aktív tag

Idáig ilyen problémám még nem adódott :)) Szerintem ezzel mindent elárultam ;)

https://copy.com?r=wQUd20

(#755) hondav-tec válasza RenegadeC2 (#752) üzenetére


hondav-tec
csendes tag

Műxik rendesen a "b"? :)

(#756) Sdi válasza RenegadeC2 (#754) üzenetére


Sdi
addikt

:R

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/

(#757) cigam válasza cigam (#747) üzenetére


cigam
félisten

Ugylátszik nehezet kérdeztem a manual-al kapcsolatban. Eddig ez az egyetlen találat, de ez is csak online manual.

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#758) Viktor0610 válasza cigam (#757) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Már jópárszor megbizonyosodtam arról, h. az LG oldala egy nagy nulla, amennyiben az ember támogatást keresne a készülékéhez... :U

(Próbáltam mégegy esélyt adni az LG-nek és a telefonnak, de felesleges volt, nem találtam sehol használatit...)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#759) cigam válasza Viktor0610 (#758) üzenetére


cigam
félisten

Én azzal is próbálkoztam, hogy letöltöttem a mellékelt CD image-t de azon sincs :(
Persze ha olyan mint a samsungok "manual"-ja, ami tulajdonképpen a menüpontok felsorolása ...
eh...

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#760) rene85


rene85
aktív tag

Ma este ha lesz időm, akkor nekiállok elolvasni a témakészítést. már nagyon rá vagyok indulva :DD

(#761) bLL^ válasza cigam (#747) üzenetére


bLL^
senior tag

Igen elég jól összerakott, de mire lennél kiváncsi a manual-ból?

(#762) huszee


huszee
csendes tag

Haller!

2 napos Viewty tulajdonos vagyok, nagyon megvagyok elégedve a telefonnal bár az adatmásolás lehetne egy pöppet gyorsabb is.. Illetve lenne egy kérdésem: az internetről letöltött java alaklmazásokat/játékokat USB/BT-on át lehet valahogy operálni a telefonba?
Nagyon fontos lenne, előre is köszönöm ha tud vki segíteni.

(#763) rene85


rene85
aktív tag

tudom hogy ezzel nem kéne jönnöm megint, de ma megint megnyomkodtam egy boltban a telót... és akad az összes animáció rajta... ahogy beúsznak a menük, ahogy erre-arra tapicskolsz és ez vagy az megnyílik... akadnak az animációk... bár mondjuk még így is tökéletes ebben a kategóriában.

(#764) RenegadeC2


RenegadeC2
aktív tag

#755: nekem igen :)

#758: ez így van sajnos :(

#762: igen. Milyen módon másolod a dolgokat? Ne PC Suite-t használj hozzá, hanem "adattár" módot. Akkor nem lesz lassú. Játékokat ugyanúgy raksz rá, mint a Nokia, SE telókra.

#763: nekem meg még mindig nem akad :D És a módosított témák animációi sem akadnak

https://copy.com?r=wQUd20

(#765) cigam válasza rene85 (#763) üzenetére


cigam
félisten

Ma bementem egy T-be, hogy megnézzem, de csak prada volt kirakva :(

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#766) rene85 válasza RenegadeC2 (#764) üzenetére


rene85
aktív tag

a cikkhez mellékelt videón is akad. nagyon picit... de pont annyira hogy idegesítsen.

cigam: europ*rkban van kitéve, ott nyomkodtam, meg az *réna plázában. többről momentán nem tudok. a pozitívum az, hogy nem járnak a nyakadra az ilyen boltokban, általában van idő nyomkodni, mert ha pl egy gms boltban kéred el, ott rámjön egy érzés... nemtom, hogy figyelnek:), hátha elbaszom vagy ilyesmi. Én jobb szeretem ilyen plázákban izélgetni a telefonokat. Bár ahogy RenegadeC2 mondta, ott barmolják elegen, lassulhat, átállítják, nemtom (bár komoly kárt szerintem nem lehet tenni benne, kivéve ha mondjuk összekarcolod a képernyőt, stb).

(#767) cigam válasza rene85 (#766) üzenetére


cigam
félisten

Hát az kb 110km-re van tőlem,azért köszi.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#768) rene85 válasza cigam (#767) üzenetére


rene85
aktív tag

bocsi! néztem az adatlapod, de nem láttam.
nagyobb t-boltokat próbálj a környéken. ha felhívod őket, meg tudják mondani általában (_általában_) hogy van-e ilyen kipróbálható telójuk.

(#769) babosmiki


babosmiki
addikt

Egy újabb, szerintem az eddigi legjobb téma: [link]
Érdemes végignézni!
Én már felraktam, nagyon bejön és egy lelkes tag ( Daffi ) már le is fordította.
[link]
Az elején amikor megvettem ( November ) még nem gondoltam volna hogy idáig jut a teló.

[ Szerkesztve ]

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#770) rene85 válasza babosmiki (#769) üzenetére


rene85
aktív tag

már néztem én is, nagyon állat! két hét és enyém a teló:)

a mostani telóm apám nevén van, hogy átírathassam a sajátomra a tré 5k+áfát kérne... ma hallottam, horror.

[ Szerkesztve ]

(#771) Ck.


Ck.
addikt

Nem akar működni ez a PC Suite. Memkártyát még nem vettem hozzá, a mass storage pedig memkártya nélkül nem működik, így kénytelen vagyok addig a PC Suite-ot használni, ha működne...
USB-n kapcsolnám össze, de a csatlakozás varázsló nem műxik, amikor rákattintok az USB opcióra, nem reagál rá, pedig gombként kéne funkcionálnia, de semmi reakció, mintha rá se nyomtam volna, így hát nem ismeri fel.
Telepítettem már újra a drivereket és a progit is, de nincs változás. :(( Ötlet?

(#772) rene85 válasza Ck. (#771) üzenetére


rene85
aktív tag

próbáld linux alatt...

(#773) Ck. válasza rene85 (#772) üzenetére


Ck.
addikt

Lennie kell más megoldásnak is... :U

(#774) legiaap válasza rene85 (#772) üzenetére


legiaap
nagyúr

Miért nem mindjárt azt mondod vegyen másik gépet... :DDD

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#775) Viktor0610 válasza legiaap (#774) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Vehetne mondjuk egy Linuxos laptopot (is).
Olcsóbb, mint a hasonló Microsoft rendszerrel szállított. ;]

Samsung Galaxy A54

(#776) Feri bácsi válasza blueMerle (#627) üzenetére


Feri bácsi
tag

Röhögni fogtok, de igaz....a napokban akkorát néztem hogy csak na....3x gyorsabban merül a teló...állítom , hogy a mágnes v valami miatt folyamatosan "él" a kijelző. Azóta megint tok nélkül hordom, és minden ok....

Na erre varrjatok gombot.....

(#777) Ck. válasza Feri bácsi (#776) üzenetére


Ck.
addikt

Én eddig mindenkit lebeszéltem a mágneses tokokról aki venni akart, és ez ezután sem lesz másképp, nem véletlen.
Nem tesz jót egyik készüléknek sem, ezzel bármilyen műszaki ember egyetért. Nem értem miért kell egyáltalán gyártani őket... :U

(#778) rene85 válasza Ck. (#773) üzenetére


rene85
aktív tag

az egyik munkatársamnak rendszeresen a kinston pendrive-ot nem ismeri fel a gépe. ha ezzel egyidőben más usb-s ezközt csatlakoztat, azt sem. megjelenik a jobb alsó sarokban, el is lehet távolítani ("safe remove"), az apró kis gond az, hogy a sajátgépben nem jelenik meg...
lehet az autorun csesződött csak el. de ezt is ki tudod deríteni, ha bedobsz egy ubuntu live cd-t, újraindítod a gépet, és megnézed hogy történik-e valami, ha csatlakoztatod a telót. Ííízi. De isten ments hogy rád erőltessem. Megpróbálhatod leirtani újra az egészet, ccleanerrel, ilyenekkel, a registry bejegyzéseket is eltávolítva, nem tudom mennyi hatása van az ilyeneknek. És aztán újra.

SE W800-nál ami most van nekem, elég a drivert feltenni, nem kell a pc suite, akkor már a win felismeri.

próbálj újabbat beszerezni a driverből, bár ahogy olvastam az előző hsz-eket az lg-től nem lehet nagyon ilyet várni.

(#779) RenegadeC2 válasza Ck. (#771) üzenetére


RenegadeC2
aktív tag

Modem-módra átállítottad a telót? Az elsődleges memóriát is meg kell adni... Egyébként linux-os ötletet csak támogatni tudom :))

[ Szerkesztve ]

https://copy.com?r=wQUd20

(#780) Ck. válasza RenegadeC2 (#779) üzenetére


Ck.
addikt

Az egész baj ott van, hogy a PC Suite-nak a gombjai nem működnek a csatlakozás varázslóban, ahol ki kell választani, hogy BT vagy USB.
És mivel kártya nélkül nem működik az adattár mód, ezért kénytelen lennék a PC Suite-ot használni, és ilyenkor ugyebár modemre kell állítani.

(#781) RenegadeC2 válasza Ck. (#780) üzenetére


RenegadeC2
aktív tag

Az gáz... milyen régiós PC Suite-ról is van szó? Ázsiai vagy európai? Ázsiai fehér cd, európai sárga.

https://copy.com?r=wQUd20

(#782) Proti20


Proti20
csendes tag

Sziasztok
Végre megjött a telefon , 94000 Ft-ba került 1 év LG garanciával.
Nagyon jó kis készülék , nekem elég gyors , az érintőképernyőt is pofon egyszerű használni.
Azonban lenne 1-2 kérdésem/problémám:
- Vettem hozzá 1 Sandisk 4 Gb-os memóriakarit , sz.gépen megformáztam ,raktam rá 1-2 zenét ,videót stb .. beraktam a telóba, felismerte , játszott róla mindent de! mikor át akartam állítani azt h a teló a memóriakártyára mentse az adatokat , azt írta ki h a memóriakártya megtelt , pedig a 4gigából csak 500 mega volt foglalt!
Nemtudom mi okozhatja ezt, mindenesetre megformáztam a telóval , és így ugyan tudtam rá menteni fényképeket , videókat ... de így csak 2 gigásnak ismeri fel a telefon.
Ha valaki tudna ez ügyben segíteni , azt nagyon megköszönném.

Egyébként a telefon software verziószáma: KU990_v10b

-A másik dolog pedig h nekem kicsit halk a fülese , és olvastam a magyar Viewty fórumon h a szerviz menüben lehet állítni a fejhallgató kimenet hangerején. Az lenne a kérdésem hogy ha átállítom az a garancia elvesztésével jár? A szervízben látják azt h én átállítottam a hangerőt?

Ja , sokan írták h elég gyenge a vaku benne , szerintem telefonhoz képest egész jó , bár az 1 kicsit idegesít h közeli tárgyakat képtelenség vakuval lefotózni , mert csak 1 nagy fehér folt lesz az egészből ,de az összbenyomás nagyon is kellemes.
Hamarosan képeket is rakok majd fel , többek örömére.
A válaszokat előre is Köszönöm.
További szép napot

(#783) RenegadeC2 válasza Proti20 (#782) üzenetére


RenegadeC2
aktív tag

Próbáld azt meg, hogy megint megformázod a sz.gépről a memókártyát, és mielőtt bármit is feltennél rá, egyből állítsd be elsődleges memóriának a kártyát. Utána pakolászd fel rá a cuccokat.

Igen, ezzel elveszted a garanciát. Szervizes nem biztos, hogy észreveszi, de benne van a pakliban. Mielőtt elviszed szervízbe, erősen ajánlott visszaállítani. Ha meg esetleg totál megmurdelt a teló, úgysem azzal fogja kezdeni :P

https://copy.com?r=wQUd20

(#784) Ck. válasza RenegadeC2 (#781) üzenetére


Ck.
addikt

Európai. Kipróbálnék másik PC Suite-ot is, ha adnál esetleg egy linket.
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#785) rene85 válasza Proti20 (#782) üzenetére


rene85
aktív tag

ez a téma nagyon érdekel...sima sd kártya vagy sdhc (asszem hc? :F )
én még mindig szkeptikus vagyok a memkártyával kapcsolatban, attól függetlenül hogy RenegadeC2 már kifejtette egyszer hogy 2 gigánál nagyobb is jó bele... de most látszik hogy nem egyértelmű a dolog. (legalábbis nekem) hyperspeed memkártyát van értelme venni? vagy itt a sebességkülönbség nem számít (vagy a kompatibilitás rovására megy)?

a képeket várjuk:)

és különben is, mikor lesz már 120fps vga vid?:) talált már valaki összehasonlító tesztet a "sima" és az "újszínű" viewtyról? A tekergetőn kívül van más különbség?

egyébként úgy veszem észre, hogy még sose fórumoztam ennyit (és ilyen összefüggéstelenül) egy olyan dologgal kapcsolatban, amit még meg se vettem :DD

[ Szerkesztve ]

(#786) carlosca


carlosca
tag

syastok hogy kell lementeni a fw-jét? a telónak látni a telómemó adatait is kábelen keresztül ezért tudjátok hackelgetni ? nem tudom vajon lecseréljem e az N73asomat egy ilyen kütyüre. szerintetek ? :((

Ja és a jól ismert piros szolgáltatónál venném elő fizuval, vélemény a szolgáltatónál vásárolt készülékről valakinek ? azt mondjuk tudom nem lives és nincs rajt a lógó sem, vagy vadásszak függetlent ?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22

(#787) 1010


1010
őstag

ez női telefon?
haverokkal azon vitatkoznk
én spec nem tudom eldönteni :U

(#788) Viktor0610 válasza 1010 (#787) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sz.tem nem.

Samsung Galaxy A54

(#789) LEFTHORSE1 válasza 1010 (#787) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Kifejezetten férfi telefon! Már csak a mérete miatt is, de nöknek is jol áll

Cseberből vederbe

(#790) LEFTHORSE1 válasza Proti20 (#782) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Ha közeli dolgokat fotozol vakuval, akkor probáld meg a vaku felét egyik ujaddal eltakarni, nekem bevált a k850-nél

Cseberből vederbe

(#791) Ck.


Ck.
addikt

Nem szaroztam tovább, inkább vettem egy memkártyát.
A kérdés viszont, hogy mi a különbség a memóriakezelőben az elsődleges tárolási hely beállításánál a külső és a belső memória között? Kipróbáltam mindkettőt, de nem tapasztaltam különbséget.

(#792) Proti20 válasza RenegadeC2 (#783) üzenetére


Proti20
csendes tag

Hello
Kipróbáltam azt amit mondtál , de sajnos nem vált be :((
Formázás után a gép ismét csak 2 gigásan ismerte fel a kártyát , szóval most nemtudom mit tévő legyek.
Szóval szerintem aki venni akar hozzá 4gb-os kártyát az ne tegye :)
Egyébként azt én is észrevettem hogy közeli témát szinte lehetetlen vakuval lefotózni , mert csak 1 nagy fehér folt lesz belőle.
1 kicsit furcsa kezelni a kameráját a SE W900 után , ott automatán is egész jó képeket lehetett készíteni , viszont itt mindent magamnak kell beállítanom ahhoz hogy jobb képet készíthessek , de egyébként teljesen meg vagyok elégedve a fotók minőségével.
Még jelentkezem
Üdv

(#793) RenegadeC2


RenegadeC2
aktív tag

#785: milyen az az "újszínű" teló? A simának is lehet "új" színe, amikor megveszed :DD A szürke és a fekete között csak a kamera körüli tálalás a különbség.

120fps VGA videó akkor lesz, ha végre kiadják hozzá hivatalosan az ezt tartalmazó fw-t

#786: ez nem ilyen egyszerű, te nem látod a teló memóriáján lévő "rendszerfájlokat". Speciális program kell hozzá.

#791: ez egy jó ötlet volt! :B
Belső memória: telefon
Külső memória: memóriakártya
Elsődleges tárolási hely: az a hely, ahová alapértelmezetten a telefon pakolássza a cuccokat

#792: melyik gép?? A telefon nem is fogja többnek felismerni. Erről volt is szó. Ugyanúgy 2gigásnak ismeri fel, csak nem fog betelni 2gigánál, hanem lehet rá pakolni tovább, amíg ténylegesen, a maximális tárolási kapacitását el nem éred.
Az hogy te nem értesz hozzá még nem biztos, hogy más sem fog, ergo nyugodtan lehet venni bele 2gigásnál nagyobbat is ;)

https://copy.com?r=wQUd20

(#794) Proti20 válasza RenegadeC2 (#793) üzenetére


Proti20
csendes tag

A számítógép is 2gb-osnak látja a memóriakártyát , és milliószir megformáztam FAT, ba FAT32-be , NTSC-be , mindenféleképpen , és az istennek sem látja többnek a gép 2 gigánál.Valamit nagyon elállított a telefon azon a kártyán.

(#795) Proti20


Proti20
csendes tag

Ja , meg letöltöttem még régebben 1 halom Viewty-val készült képet, és azt figyeltem meg hogy szinte mindegyik kép 1-1,5 Mb méretű , viszont amiket én készítek a sajátommal az max 800 kB volt.Pedig maximális felbontásban használom a telót , "Legjobb" képminőséggel , a többi pedig automatikus.

(#796) 1010


1010
őstag

most olvasom,hog ez divx es telefon

akkor ha pl lesz a lost új része akkor megtudom rajta nézni vagy konvertálgatni kell
valmi lg-divx formátumba vagy csak rámásolom és kész?

[ Szerkesztve ]

(#797) RenegadeC2


RenegadeC2
aktív tag

#794: ez most komoly? :DD A telefon nem állított el rajta semmit. Nem tudja kettévágni :P Mindössze annyi történt, hogy 2gigás partíciót formázott. A többi is ott van, csak formázatlan. Töröld a partíciót. Windows alatt vezérlőpult >> felügyeleti eszközök >> lemezkezelő (ha jól emlékszem), majd formázd újra, és kezdheted elölről amit írtam egy kicsit feljebb.

#795: ekkora problémát... ha nem pazarolja a helyet, az is baj? Komolyan nem értelek. Egyébként nyugi, nekem is akörüli fájlméreteket probukál. Manuális beállításoknál nőhet meg a képméret. Pl. ISO800, egyebek. Egyébként mennyire régiek azok a képek? "Kezdetleges" firmware is lehet az oka. Azóta lehet állítottak a jpeg-tömörítésen.

#796: nem LG-divx, hanem DivX-divx... tehát OpenDivX-->>XviD-et nem támogatja. Maximum lejátszható felbontás 640x480, maximum bitráta 1000kbps. Ennél magasabb értékű filmeket nem játszik le. Igen, javasolt egy gyors konvertáló program beszerzése...

[ Szerkesztve ]

https://copy.com?r=wQUd20

(#798) Joczika


Joczika
csendes tag

Sziasztok

A segitségeteket szeretném kérni,mégpedig abban,hogy kinek hogy vesz fel videot a teloja?
Sajna én szerintem ráfaragtam.Szgépre másolás után derül ki,hogy amit felvettem sokszor nézhetetlenül begyorsul vagy akad nem is tudom.Mostmár több mint két hete szerelönél van a telo,elvileg.
Amikor elöször érte mentem a boltba ahol vettem a gyerek azt mondta hogy volt rajta szoft frissités,oszt elvileg ennyi.Kiültem vele a kocsiba proba felvétel és ugyanugy akad szemmel láthatoan.Vittem is vissza ott azt mondja hogy a memkari miatt csinálja kicserélte egy másikra, 2gbos nokia van benne,azzal is ugyanaz,berakott egy 1 gbos kingston,azzal is.Végülis ottmaradt megint a telo,hogy megy a telemaxhoz,szerviz.

Szoval biztos szeretnék lenni benne,hogy ez most tényleg hardveres bibi e vagy tényleg akad,gyorsul lejátszásnál a video?
A másik meg,hogy mit tudok tenni akkor ha vissza kerül és ugyanez a probléma áll fenn?
Sajnos ugy tünik amikor elöször bevittem a telot a boltba/Pa.. Ne../ olyan mintha csak 4-5 napig ott állt volna,és nem csináltak vele semmit.Pont az a része nem megy rendesen a telonak amiért megvettem.Kicsit el vagyok keseredve,végülis 90pizem van benne.

Köszi elöre is a segitséget és bocs hogy hosszu volt.

[ Szerkesztve ]

(#799) Ck. válasza RenegadeC2 (#793) üzenetére


Ck.
addikt

Igen, én is így gondolom, de akkor miért lehet külön beállítani a kameránál is , hogy hova mentse a cuccokat? Nem igazán értem, hogy most akkor itt a memóriakezelőben lévő beállítási lehetőség konkrétan milyen cuccok mentésére vonatkozik.

(#800) rene85 válasza RenegadeC2 (#793) üzenetére


rene85
aktív tag

az a szürke, néhány képen meg youtube-on kicsit rozsdás színűnek látszódó képződmény új háttekergővel. De értetted úgyis:)
benevezek én is egy négy gigás karira... azt legalább meg tudom venni már előtte, meg megnézni hogy működik-e rendesen, hogy legalább gépben tudjam használni, ha esetleg a telóban mégse.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.