Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#484) Fürkész


Fürkész
tag

Én webshopból rendeltem, igaz nem a vodától, hanem a t-mobile-tól. Előfizus vagyok így készülékváltási opcióban ment, 30 ezer+ 12x5000Ft, tehát 90ezer a vége.(minusz aranykártyapontok :)) ) A helyi t-mobile üzletbe 2-3 hete bejárogattam érdeklődni , hogy jött-e, de csak igérgettek. A bosszantó az volt, hogy mindig csak azt tudták mondani, hogy talán majd a következő szállításkor jön, de azt egyszer sem mondták, hogy odaszólunk a központba, hogy van-e , és ha igen akkor hozatunk. Este megrendeltem, kiválasztva a megfelelő opciót (készülékváltás, részlet, hűségnyilatkozat stb) azt is láttam, hogy mikorra várható a szállítás, másnap már olvashattam, hogy a rendelésem állása "szállításra vár" státuszban volt, következő nap délelött meg is jött DHL-el, és ami nem utolsó dolog, csak a kezdő részletet kellett kifizetni, semmi szállítási költség. A futár a szemem elött tépte fel a dobozon a zárjegyszerű plombát. Nem kellet sorbanálnom és aláírniom egy csomó papírt, mint amikor a boltban, úgyanígy lecseréltem a régi telefonomat, minden autómatikusan elrendeződött, csak az átvételi elismervényt kellet aláírnom. Tehát nekem bejött a webshopos rendelés.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.