Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2401) RenegadeC2 válasza FarkasAtis (#2395) üzenetére


RenegadeC2
aktív tag

Sajnos úgy néz ki, valamiért v10i fw-vel rendelkező tulajok nem hajlandóak komolyabban belenyúlni a telóba, még ennek erejéig sem... szomorú, hogy mindenben arra számítanak, hogy pár vállalkozó kedvű ember majd ebben is segít nekik, és csak a gyümölcsöt kell learatniuk.
A fórum a közös segítségnyújtásról szól, oda-vissza, ezért én addig befejeztem erre vonatkozólag a supportolást amíg valaki nem ír nekem akár privátban, akár a mobileflash-re, hogy miként lehetne megoldani ezeket a dolgokat. Mivel senki nem hajlandó lementeni a firmware-t sem képfájl, sem TOTO formájában, v10i-re semmilyen támogatást nem fogunk nyújtani, amíg meg nem törik a jég.
Természetesen akinek korábban ígértem valamit, azt betartom.

FarkasAtis neked addig azt javaslom, mivel T-mobilos a telód, tölts le egy v10a mentést, és rakd fel abból a hu.xml-t. Nem lesz az igazi, de megteszi.
Esetleg még két lehetőséged van:
-Átállítod angolra a nyelvet. Mivel ekkor nem a hu.xml-t használja a teló, nem fog fagyni, csak angol lesz.
-Fogod pl. az en-UK.xml-t, szövegszerkesztővel átírod benne az angol részeket magyarra, és a módosítást elmented hu.xml néven. Utána ezt töltöd fel a helyére, így visszakapva a hiányzó fájlt.

mod: #2397: Nincs rajta klasszikus értelemben vett védőfólia, csak olyan mint a többi telefonon is szokott lenni amikor kiveszed a dobozból. Nálam pl. kék színű volt anno. Egy rendes fóliának viszont lennie kell a dobozodban, keresd meg és tedd fel azt.

[ Szerkesztve ]

https://copy.com?r=wQUd20

(#2402) XSiGma válasza Lac-coo (#2397) üzenetére


XSiGma
aktív tag

Az enyémen volt fólia meg még egy tartalék hozzá.

Más
Valaki írta hogy elszállt a vakuja ma én is ezt hittem de kiderült hogy az iso100 volt a baja.Automatikuson viszont működik.Érdekes... :F

(#2403) Lac-coo


Lac-coo
őstag

Ráraktam a kapott fóliát, köszönöm ...

Más: kihangosítást hogyan lehet bekapcsolni, mert én hiába nyomom az ikonját semmi nem történik :))))
Illetve valaki adhatna egy valami szolidabb gombhangot ( pl.: K800Í kattanás...) mert nekem ezek túl csicsásak :DD

(#2404) Baboon


Baboon
senior tag

Emberek nekem is lett egy ilyen, de hogy az atya úr istenbe tudok én a képernyőn huzogatva az ujjam scrollozni? remélem vhol be kell állítani mert ezen nem megy... legalábbis a vertikális scroll.

''Bocsánat, hogy ilyen közel megyek Ön előtt''

(#2405) Baboon


Baboon
senior tag

tévedtem, megy ez csak a logikustól fordítva és kicsit nehézkesen...

''Bocsánat, hogy ilyen közel megyek Ön előtt''

(#2406) Baboon


Baboon
senior tag

És valóban halk (SE walkman fülessel, bár a gyárival is ugyan ilyen)
Legalább nem romlik tovább a fülem ;)
Am jó teló tetszik

[ Szerkesztve ]

''Bocsánat, hogy ilyen közel megyek Ön előtt''

(#2407) fernandoM


fernandoM
csendes tag

ááááh találtunk viewwtyt és le is foglaltuk! de íme egy láma kérdés:
az ezüst színű viewtynak csak a külseje más? :B

(#2408) redman75 válasza fernandoM (#2407) üzenetére


redman75
tag

Nem csak a külseje !valószínű a szoftver V10í-s! :(

(#2409) Baboon válasza redman75 (#2408) üzenetére


Baboon
senior tag

Én 1 hete rendeltem T-mobile webshop-ból, most kaptam meg, fekete talma style és ezen is ku990_V10i van.
És akkor mi van? :D Eddig tökéletesen működik.

[ Szerkesztve ]

''Bocsánat, hogy ilyen közel megyek Ön előtt''

(#2410) redman75 válasza Baboon (#2409) üzenetére


redman75
tag

sajnos ebbe még nem lehet belenyúlni,függetleníteni!

(#2411) jooker82 válasza Baboon (#2409) üzenetére


jooker82
nagyúr

Tudod hangositani a szervizmenüben,igy hangosabb lesz mint bármely se telo.
Scrollozni nem mindenhol lehet,de tudod használni hátul a kameragyürüt is

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#2412) Baboon válasza jooker82 (#2411) üzenetére


Baboon
senior tag

scroll-t megoldottam, megtanultam teljesen jó.
Szervíz menü meg ilyesmi hát még nem nyúlnék bele azért. Majd talán később és akkor megkérdem hogy kell ;) De köszönöm

''Bocsánat, hogy ilyen közel megyek Ön előtt''

(#2413) FarkasAtis válasza RenegadeC2 (#2401) üzenetére


FarkasAtis
csendes tag

EFS nem engedi felülirni a hu.xml-t:S

(#2414) Blackhole13


Blackhole13
senior tag

Szerintetek érdemes egy invisible shield-ot venni a telóra?
Kissé durvának találom a 7ezres árat, ráadásul Zalaegerszegen van a bolt...
Esetleg van hasonló megoldás, olcsóbban?

(#2415) FarkasAtis válasza FarkasAtis (#2413) üzenetére


FarkasAtis
csendes tag

jójó sikerült én voltam a butuska:D

(#2416) Baboon válasza Blackhole13 (#2414) üzenetére


Baboon
senior tag

[link]

Egészség

''Bocsánat, hogy ilyen közel megyek Ön előtt''

(#2417) Herczi válasza Blackhole13 (#2414) üzenetére


Herczi
senior tag

Vagy invisible shiel 4-5 ezrért (árfolyamtól függ), posta költség nincs: [link]

(#2418) cencz00


cencz00
csendes tag

Hello!! Valaki nem tudna mondani olyan oldalak címét ahol lehet leszedni LG KU990-re magyar témát vagy esetleg játékokat és proramokat??: Előre is köszönöm!

(#2419) válasza RenegadeC2 (#196) üzenetére



aktív tag

hát szerintem elég " könnyüre " sikeredett a viewty , de még ígyis kelti azt a minőségérzetet és tudást ami megfog benne.(minap volt a kezemben)
bekellene ruháznom egyre. ( t-mobilba most 37k-ér megkapnám :)) )

Már 16 éve itt :)

(#2420) Herczi válasza (#2419) üzenetére


Herczi
senior tag

Egy éves hsz-re válaszoltál :))

Sztem nem olyan könnyű telefon ez, bár nehéznek sem nevezném, pont jó.

(#2421) válasza Herczi (#2420) üzenetére



aktív tag

most látom h elnéztem 1 kicsit :B :R

Már 16 éve itt :)

(#2422) Blackhole13 válasza Herczi (#2417) üzenetére


Blackhole13
senior tag

Hát ha a legoptimálisabb 260-al számolok is 6500, plusz posta.
Azért köszi a tippet, de sztem a zalaegerszegi bolt lesz.

Baboon: Jah azt elfelejtettem ,hogy az egész telóra vennék.

(#2423) fernandoM


fernandoM
csendes tag

sziasztok!

nekem is meglett a telo!:)ééés természetesen jönnek vele a kérdések

ha gépről rakok fel rá képet, és háttérképként akarom elmenteni akkor mik kell hogy legyenek a kép paraméterei?van hozzá valami progi?vagy a mezei painttel is meglehet akár csinálni? filmekhez én is letöltöttem a supert, a régi hozzászólásokbol kitudom venni a vidi tulajdonságait az alapján amit leirtatok. kb mennyire tömöríti le a konvertált fájlt? vagy egyátalán nem? beszéltetek arról is hogy feliratos filmeket is lejátszik, csak ékezeteket nem jut megjeleníteni és beszéltetek valami "kisütés"ről :B ne haragudjatok ha ócskák a kérdések de szeretnék én is kikupálódni:)

segítségeteket előre is köszönöm!

(#2424) Baboon


Baboon
senior tag

Nálam is felmerülnek kérdések a használat közben:

1. Mindenkinek lötyök a kamera gyűrűje? Pontosabban nem jobbra balra értem hanem hogy ha megnyomod a teló teteje felé aztán az alja felé akkor "kileng". Ez engem csak azért zavar mert teló fogásnál pont az aljához csapom az ujjam és akkor elég szar műanyag csattanás hangja van (Tudom hülye vagyok...)

2. Mitől ilyen istentelenül fakók a képek? Semmi szín és az élességgel is gondok vannak. Nem életlen a kép de nem is éles. Mi lehet a gond, hogy lehet megoldani? (nappali fénybe is cisnáltam képet az se jó)

''Bocsánat, hogy ilyen közel megyek Ön előtt''

(#2425) Baboon


Baboon
senior tag

Ja igen és hol lehet bekapcsolni a kép stabilizálót? Csak mert nem találom sehol.

''Bocsánat, hogy ilyen közel megyek Ön előtt''

(#2426) Herczi válasza Blackhole13 (#2422) üzenetére


Herczi
senior tag

Nem tudsz se számolni, se olvasni akkor :) A dollár most 180-190 között mozog, és mint írtam nincs posta, ha vársz egy kicsit, még sztem lejebb is megy a dollár.

(#2427) jooker82 válasza Baboon (#2424) üzenetére


jooker82
nagyúr

A képstabilizátort a billentyűzár gommbal tudod inditaniaz a kis gomb a jobb oldalt,de ne használdd mert sokat nem ér,mellesleg a vaku se müködik mellette.
Pl kültérbe nappali fénynél állitsd az isot autora v 100 ra és állitsd borultra v naposra,beltérbe pedig felkapcsolt világitásnál ne használj vakut.
http://kepfeltolto.hu/i/?311405&t=img
ilyen képet is lehet vele csinálni,az a lényeg h automatán nem a legjobb.játszani kell a beálliotással. Szólj ha segitség kell.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#2428) redman75 válasza Baboon (#2425) üzenetére


redman75
tag

Képstabilizátor = billentyűzár gombja ;)

(#2429) redman75 válasza Baboon (#2424) üzenetére


redman75
tag

Kameragyűrű nekem nem lötyög,csak a hátlap de az nagyon! képektől ne várj sokat mert van aki isteníti a minőségüket van aki meg minden beállítás ellenére se kap számára megfelelő minőséget! próbálgasd a beállításokat ,és majd eldöntöd hogy neked jó e! ez ennyit tud és kész :K

[ Szerkesztve ]

(#2430) Baboon válasza jooker82 (#2427) üzenetére


Baboon
senior tag

Köszönöm a válaszokat.
Khmmm szóval 5 megapixeles eredetileg 100E feletti árú telefonnál nyári napsütés és játék kell ahhoz hogy csináljon az ember egy éles/színes képet.
Zseniális :DDDD
Most nem verem a falhoz a telefont mert 30E-ért tökéletesen nagyon jó, de ha 100E-ért vettem volna valszeg koreáig mentem volna hogy kiverjem a szart a gyártókból. :D

''Bocsánat, hogy ilyen közel megyek Ön előtt''

(#2431) Herczi válasza Baboon (#2430) üzenetére


Herczi
senior tag

Kártyafüggetlenül is már "csak" 60k. Nekem se lötyög a kameragyűrű, viszont a hátalpnak van 1-2 miliméteres mozgása.

(#2432) Baboon válasza Herczi (#2431) üzenetére


Baboon
senior tag

Kártyafüggetlenül 54E a PartNero gsm-be már rég óta.
A lötyögés erős túlzás, ici-pici alig látni csak mikor elnyomom (nem eltekerem) egyik oldalra és utána a másik irányba megütöm hallani hogy csattan az alatta lévő dolgokon ;)
A hátlap nekem mondhatni nem lötyög max 0.1mm-t de az nem érdekel. Legrosszabb esetbe megsufnituningulom, de a gyűrűt nem lehet.

''Bocsánat, hogy ilyen közel megyek Ön előtt''

(#2433)



aktív tag

viewty-ra az alap 3 (tmobile , fekete , hal) témákon kivül le lehet tölteni másikakat is/ vannak hozzá? :R

[ Szerkesztve ]

Már 16 éve itt :)

(#2434) Baboon válasza (#2433) üzenetére


Baboon
senior tag

inkább úgy kérdezd hogy garancia vesztés nélkül lehet-e, mert engem is érdekel.

''Bocsánat, hogy ilyen közel megyek Ön előtt''

(#2435)



aktív tag

utánnanéztem gyors és hivatalosan a 3 témán kivül nincs rá más flash alapu téma de talátam oldalt ahol vannak rá, le is irják h hogyan kell felrakni de csak saját felelőségre :DD

Már 16 éve itt :)

(#2436) fernandoM


fernandoM
csendes tag

letöltöttem a supert, és az előző hozzászólások alapján meg is csináltam a beállításokat, de csak 180kbyte-s fájlt csinál, ami azt jelenti hogy bevillan kb az 1. képkocka és ennyi volt a konvertálás! ezt mi okozhatja? :F

(#2437) Baboon válasza fernandoM (#2436) üzenetére


Baboon
senior tag

nekem is ezt csinálja elsőre. válaszd ki újra a listába és convertáld újra akkor jó lesz.

''Bocsánat, hogy ilyen közel megyek Ön előtt''

(#2438) EnRg


EnRg
tag

[link] itt mindent megtaláltok ami a VIEWTY-val kapcsolatos... :D

(#2439) fernandoM válasza Baboon (#2437) üzenetére


fernandoM
csendes tag

áááh köszi! nekem is sikerült :DDD kicsit ruszki megoldás de sikeres;) viszont nemtom de a pc suite-tal 20 perc volt mire felmásoltam a 40 megás vidit :S elég csiga bele se merek gondolni h mi van 700 megás filmeknél:\

(#2440) EnRg válasza fernandoM (#2439) üzenetére


EnRg
tag

Egyszerű...Memóriakártyaolvasót kell használni,az jóval gyorsabb...

(#2441) fernandoM válasza EnRg (#2440) üzenetére


fernandoM
csendes tag

mondasz valamit:)

(#2442) RenegadeC2 válasza (#2435) üzenetére


RenegadeC2
aktív tag

Elhisszük hogy most örülsz magadnak, de lemaradtál, olvass már vissza! Veled ellentétben itt más már egy éve használja a telefonját! Ne spammeld tele a fórumot, köszi!

https://copy.com?r=wQUd20

(#2443) redman75 válasza (#2435) üzenetére


redman75
tag

Igaza van ! ne kezdjük már előlről amit 1000x kiveséztünk. :N

(#2444) fernandoM


fernandoM
csendes tag

bocs KIRÁLYOK

(#2445) Baboon


Baboon
senior tag

Üdv emberek

Mi a megoldás arra hogy a Super konverter ne pixelkockás szemétté konvertálja a filmet hanem hogy norm minőség maradjon? :D
Plusz mi az hogy a LG cd-jén lévő divx converter olyanná konvertálja a videot amit a cucc fel se ismer? .divx kiterjesztést csinál, amit a számítógép ugyan lejátszik de a teló nem is látja... Mondjuk annak legalébb jó a minősége a gépen nézés alapján.

''Bocsánat, hogy ilyen közel megyek Ön előtt''

(#2446) EnRg válasza Baboon (#2445) üzenetére


EnRg
tag

Mondjuk minek kell erőltetni a Supert,amikor több más alternatíva is létezik (tudod a Google jóbarátod :D ),pl:
[link]ez vagy [link]

Nálam mindegyik jól "szuperál"... :D

[ Szerkesztve ]

(#2447) Baboon válasza EnRg (#2446) üzenetére


Baboon
senior tag

Köszi
Lehet az a baj hogy nem file managerrel rakom fel a videokat hanem karit kiveszem be az ovlasóba és azzal másolom fel? Mert csináltam egy kis videoból konvertálást a telóhoz adottal, a divixet átírtam avi-ra és a file managerrel másoltam fel és megy...

''Bocsánat, hogy ilyen közel megyek Ön előtt''

(#2448) RenegadeC2 válasza Baboon (#2447) üzenetére


RenegadeC2
aktív tag

Pedig mennie kéne kártyaolvasóval is... :U Nem tudom mi lehet a baja, talán nagyra állítottad a bitrátát, de ez csak spekuláció.

https://copy.com?r=wQUd20

(#2449) Baboon válasza RenegadeC2 (#2448) üzenetére


Baboon
senior tag

de nem nem játsza le hanem nem is látja hogy ott van...

''Bocsánat, hogy ilyen közel megyek Ön előtt''

(#2450) fernandoM


fernandoM
csendes tag

ne haragudjatok a tegnapi felindulásom miatt, elnézést kérek a hsz-ért. igazat adok nektek, hogy sokmindent megtudhatok abból, hogy csak visszaolvasom a hsz-eket mert valakinek már előttem egy évvel felmerültek hasonló problémák, és hogy ezzel csak szennyezem a fórumot hogy olyat megkrédezek amit már előttem százszor.nem vagyok gyakorlott fórumozó, ezért nézzétek el nekem, hogy ilyen volt. de szeretnélek arra kérni benneteket, hogy ne legyetek türelmetlenek, sajnos amatőr vagyok telefonnal kapcsolatban is és azért 2500 hsz elég sok ahhoz hogy meg tudjam keresni hogy más már felvetette a kérdést ami az enyém is vagy sem. remélem, ha problémám adódik és visszakeresésben nem találom meg az infot amire szükségem lenne, segítetek nekem. köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.