Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2751) zolomon17 válasza Viper26 (#2750) üzenetére


zolomon17
senior tag

Véleményem szerint a lapozgatás jobb is. A TCBR-rel próbálgattam az auto-scrollt, ott van több sebesség... nekem elég borzalmas volt, hiába olvasok gyorsan, néha elugrottak a sorok, összefolyt az egész :(
Ha a legkisebb betűméretet választja az ember, akkor elég sok sort kiír (a TCBR 16-ot), úgy meg nem kell egyfolytában nyomkorászni a lapozást.

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#2752) .:Kank0:.


.:Kank0:.
csendes tag

Sziasztok!
Nagy bajban vagyok :S. Egy másik oldalon olvastam az fw frissítésről...már sikerült február környékén egyszer azt hiszem v10a-ra mert t-mobilos a teló.Most ugyan azon az oldalon v10h-t ajánlották DZ-vel. Mindent ugyan úgy csináltam mint a videóban amit linkeltek hozzá és erre bejön valami lengyel vagy cseh nyelvő kezdőképernyő h kéri a pint... oké beírom és erre a "szokásos" Invalid Usim card csak azon a külföldi nyelven...azóta próbálgattam már ott tartok h angol nyelvű (Y) de ugyan úgy kiíja h Invalid Usim Card. Azóta raktam föl rá v10a-t v10c-t v10d-t v10h-t egy új v10j-t is és semmi. Légyszi segítsetek :O :( :F

[ Szerkesztve ]

(#2753) Malory


Malory
tag

Sziasztok tud valaki segíteni nekem?

LG Viewtym érintő panelje meghibásodott és egy helyi forumtag/gsm boltos segítségével már két szervizt megjárt a készülék, de sajnos nem tudták vállalni... Ötlet?

Az LCD panel működik, csak az érintés érzékelő hibásodott meg. Kérlek, privátban válaszoljatok!

Köszönöm.
Malory

(#2754) Viper26 válasza .:Kank0:. (#2752) üzenetére


Viper26
nagyúr

Nekem v10g van, és nincs problémám vele.

iPhone 14 | FR955

(#2755) .:Kank0:. válasza Viper26 (#2754) üzenetére


.:Kank0:.
csendes tag

És az T-mobilos?Vagy esetleg egy linket tudnál dobni légyszi?

(#2756) Viper26 válasza .:Kank0:. (#2755) üzenetére


Viper26
nagyúr

Független, gyárilag az volt rajta.

iPhone 14 | FR955

(#2757) Tálydi


Tálydi
senior tag

Hali!
Cseréltem egy ku990-et és csúnyát átvágtak :((( (a patkányunk neve szecsiz)
Sajnos a hangszóró nagyon halk és iszonyatosan recseg. Cserére szorul?
Amikor elakarom inditani a kamerát egyszerüen megfagy, amikor a hátulját tekergetem ugyan csipog de semmi :F Szoft hiba?
A fényképező-kamera-képek videok kis huzogatós mütyür az oldalánpeig lötyög, azzal mi legyen?

Ezekre a problémákra ha tudtok választ légyszives segitsetek!
Előre is köszi!

Eeeeh, what’s up, doc?

(#2758) Viper26 válasza Tálydi (#2757) üzenetére


Viper26
nagyúr

Nem vetted észre ezeket a hibákat mikor csere előtt megnézted személyesen?? :(

iPhone 14 | FR955

(#2759) jooker82 válasza Tálydi (#2757) üzenetére


jooker82
nagyúr

Valószinű az előző tulajnál már v 5x megjárta 1,5 m ről a padlót.Ezek mind olyan hibák amelyeknek nem szabadna lenni egy átlagos viewtybe.Nyilván postán vehetted át.
A telefonnak egyébként alapból egy nyikkanása nincs sehol..
Kopott a telefon valahol?Látszik esés nyom?

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#2760) Tálydi válasza jooker82 (#2759) üzenetére


Tálydi
senior tag

De megnéztem de a hangszórót nem próbáltam ki :(((
Külsőlegnagyon korrektül néz ki a teló!
A kamerát megcsináltam, csak a szalag kábel volt szétcsúszva :C

A teló aljánvan 2karc és hátúla króm gyűrűn van, ennyi.

Amit szeretnék kérdezni,hogy a hangszóróval mi legyen? Meg azzal a húzogatós pöcökkel?
A hangszórót gondolom ki kell cserélni (3,5k) a pöcök meg gondolom letört vagy hasonló.

Eeeeh, what’s up, doc?

(#2761) .:Kank0:.


.:Kank0:.
csendes tag

Arra tudna valamelyikőtök mondani valamit hogy:
1.Betöltöm az EFS-t ott az LGAPP-t átnvezem TOTO-ra.
2.Megvárom a sárga képernyőt.
3.Felrakom a v10a-t ami t-mobilos.
4.A 4. az lenne hogy a TOTO-t visszanevezem LGAPP-re és már működne is,de én mikor visszanevezem és belemegyek a pxo mappába nincs ott semmi! Pedig felrakta! Vagy ennek alapból így kellene működnie? :F Ezek után elvileg működnie kellene, de nekem csak villog az LG felirat. Lécci segítsetek! :(

(#2762) krbz


krbz
csendes tag

Hali.Azt szeretném kérdezni hogy milyen kiterjesztésű játékokat lehet rárakni a telefonra?A telefonon nincs internetem,csak számítógépről szeretném rátölteni.Eddig "jar"kiterjesztésűt próbáltam de nem engedte a telefonra másolni.Milyen könyvtárba kell rakni,és kell-e telepíteni?

Olyan nincs, hogy valami nem jó sörnyitónak.

(#2763) .:Kank0:. válasza krbz (#2762) üzenetére


.:Kank0:.
csendes tag

Kezeli a flash játékokat is de csak kb. 90 kb-ig. A .jar kiterjesztésűeket pedig az other mappába rakd és onnan tudod feltelepíteni.

(#2764) Viper26 válasza .:Kank0:. (#2763) üzenetére


Viper26
nagyúr

Miért van méretben korlátozva??? :(

iPhone 14 | FR955

(#2765) .:Kank0:. válasza Viper26 (#2764) üzenetére


.:Kank0:.
csendes tag

Azt nem tudom :( Nekik így jó... Azt tudom h nekem voltak fent flash játékok is a telómon és a 100kb-nál nagyobbakat nem játszotta le. 90kb-ig viszi őket.

(#2766) Viper26


Viper26
nagyúr

Néhány kép melyek ISO 100 és napos beállításokkal készültek.
egy kettő három

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 | FR955

(#2767) Tálydi válasza Viper26 (#2766) üzenetére


Tálydi
senior tag

aztak.nagyon szépek!
Alig várom,hogy visszajöjjön az enyém,ugyvolt ha ma készlesz de nem csinálták meg rendesen :(((
Mégegyszer szép képek!!!

Eeeeh, what’s up, doc?

(#2768) tanarilla


tanarilla
csendes tag

ÜDV mindenkinek! :) egy ideje lg Viewty telom van és szeretnék a netről letölteni rá játékokat.valaki tudna ajánlani nekem müködő képes oldalakat?elörre is kösz.

[ Szerkesztve ]

(#2769) Tálydi válasza tanarilla (#2768) üzenetére


Tálydi
senior tag

Hello!
Játékok/Aplikációk

Eeeeh, what’s up, doc?

(#2770) tanarilla


tanarilla
csendes tag

o köszi a gyors választ!jo eza telefon,de a fényképek amiket csinál még így 3 honapos használat után se tudok néhány kép minőségével megbarátkozni. :R

(#2771) nobika1


nobika1
tag

Szép és jó ksi telefon, ráadásul pénztárcabarát áron. Majdnem lett egy ilyenem, de sajnos az eladóval nem tudtuk egyeztetni a csere helyszínt...:(

06-70-419-1638

(#2772) Baboon válasza Tálydi (#2760) üzenetére


Baboon
senior tag

Kedves Tálydi

Az én hangszóróm alapból recsegett és nem is hangos :D T-mobile-os a cucc, de ezért nem vittem vissza. Ha belefújsz a hangszóróba elmúlik egy kis időre :D

''Bocsánat, hogy ilyen közel megyek Ön előtt''

(#2773) tanarilla


tanarilla
csendes tag

Nekem '97 óta vannak telfonjaim,de az összes féle-fajta készülék közül a viewty nek a legjobb a hangminősége beszélgetés közbe.részben ezért is ragadtam le ennél a készüléknél. :K

(#2774) Tálydi válasza Baboon (#2772) üzenetére


Tálydi
senior tag

Hello!
Nem, ez más:S olyan halk, halkabb mint a k310i 1esen és annyira recseg hogy semmit sem lehet értenio belőle sajnos :((( Próbáltam fújni, de semmi.

Eeeeh, what’s up, doc?

(#2775) deedee


deedee
őstag

üdv

bekapcsolom a telót és percekig csak 3g-n van a hálózat.aztán magától beáll a rendes "kerévágásba", ami be van elvileg állítva: Beállítások / Hálózati beáll. / Hálózati mód / GSM 900-1800.
már megszoktam.viszont ma reggel óta nem "szakad" le a 3g-ről.... :U
vodás vagyok egyébként...

sw hiba?vagy mi a szösz? :F

[ Szerkesztve ]

(#2776) Viper26 válasza deedee (#2775) üzenetére


Viper26
nagyúr

Nekem állandóan 3G-n van, és nincs bajom vele...nem is tudtam hogy ki lehet benne kapcsolni.A teló független amúgy, nem tudom ennek van-e jelentősége.

iPhone 14 | FR955

(#2777) zalika


zalika
tag

Helo:)
Ma kaptam meg a tellot csak az a problemam hogy a toltoje valami elfuseralt kis @ar :(( mert egy konnektorba sem lehet bedugni ezert USB-N kell toltessem es azt szeretnem tudni hogy igy is ugyanannyira hatasos a toltes mint rendes toltovel? :F
A masik dolog amit szeretnek tudni hogy kell-e formazni az elso 3 toltesnel?mert egy masik forumon azt olvastam hogy a lithium ion-os aksikat nem kell formazni mert az meg rosszat is tehet neki. :(

- Mit mondott Hófehérke, miután szeretkezett az összes törpével? - Na, ez a hét gyorsan elment...

(#2778) jooker82 válasza zalika (#2777) üzenetére


jooker82
nagyúr

Hali, én már jó fél éve csak usb-n töltöm és ugyanugy feltölti,csaklépj ki az adattár módból,tehát h látszódjon a telefon menüje,jobb alul a mégse-re katt és igen. Érdemes formázni,azzal nem veszitel,első két alkalommal kb 12-14 órát töltsd.
Tehát amiatt ne vegyél másik töltőt.

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#2779) zalika válasza jooker82 (#2778) üzenetére


zalika
tag

Koszi a gyors valaszt :R ezzel megnyugattal,amugy ugye most az elso par toltes alatt is lehet bekapcsolva hagyni a tellot es *tesztelgetni* ;]

[ Szerkesztve ]

- Mit mondott Hófehérke, miután szeretkezett az összes törpével? - Na, ez a hét gyorsan elment...

(#2780) jooker82 válasza zalika (#2779) üzenetére


jooker82
nagyúr

szerintem most rakd rá és holnap reggel 7-8 körül vedd le, én az első töltéseknél nem piszkálgattam.és természetesem a számitógép maradjon bekapcsolva
Ha adtak rá garit azért elne felejtsd megreklamálni,persze csak ha nem kell postázgatni.

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#2781) zalika válasza jooker82 (#2780) üzenetére


zalika
tag

Hat en a szamitogepet ejjelre nem tudom bekapcsolva hagyni de ugy vettem eszre hogy amikor a gep ki van kapcsolva a telefon akkoris toltodik :K

- Mit mondott Hófehérke, miután szeretkezett az összes törpével? - Na, ez a hét gyorsan elment...

(#2782) Riti78


Riti78
csendes tag

sziasztok.Segítséget szeretnék kérni!
A viewtymen nem tudok fülessel zenét hallgatni,mert iszonyat torz. Füles nélkül tökéletes,fülessel olyan,mintha hordóból szólna :(
az ének alig hallható és teljesen torz,a vokál 1általán nem hallatszik :(
1 szervizes szerint ezzel semmi gond. szerinte ezt a telefont nem zenehallgatásra találták ki:D
Ezt viccesnek találtam,mert sokkal gagyibb telefonon is tudtam mp3-at hallgatni.
Mi lehet vele a baj? Próbáltam másik fülessel is,az eredmény ugyanez. teljesen hallgathatatlan:( Előre is köszi,ha tud valaki segíteni:)

(#2783) jooker82 válasza Riti78 (#2782) üzenetére


jooker82
nagyúr

"1 szervizes szerint ezzel semmi gond. szerinte ezt a telefont nem zenehallgatásra találták ki:D"
nehogymár véletlenül megkelljen csinálnia :D
Gondolom másik fülessel csak úgy próbáltad h a füllhalgatós részét cserélted...próbáld ugy is h mindkét részt cseréled,ha van vki ismerősödnek.jobbat nem tudok.Most vetted am és egyből rossz v eddig jó volt és most adta meg magát?
Én is nemrég vittem szervizbe egy 10 hónapos házimozi mélyládáját,amely kissé recsegett.
Nézegeti a szervizes pár percig aztán megkérdi,h nem lett ez túleröltetve? hát majdnem azt mondtam h magának ahhoz miköze :DDD Ha garanciális és rossz akkor csinálja meg,ne beszéljen mellé...azután szó nélkül elvette és 1 hét múlva új hangszóróval kaptam.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#2784) Riti78 válasza jooker82 (#2783) üzenetére


Riti78
csendes tag

Nem,másik lg fülessel próbáltam,azzal sem jó. Most vettem,használtan,elvileg még van 1 hónap garija,de azt mondta a srác,hogy beadhatom ugyan,de vszeg ülnek rajta hetekig,és visszakapom ugyanígy,merthogy ennek semmi baja:) szerinte csak beállítással van baj,de mivel nincs rajta equalizer,kétlem,,hogy ezt ennyire el lehetne állítani:) ja,és elmagyarázta,hogy valószínűleg rossz minőségű az mp3,amit hallgatok...már nem volt energiám vitázni vele,de érdekes,hogy a teló hangszóróján nem rossz a minőség:) egyébként a videófájlokkal is gond van,mivel a beszéd szinte alig hallható. esetleg nem tud valaki Pesten egy megbízható szerelőt,aki rendberakná nekem?

(#2785) Riti78 válasza jooker82 (#2783) üzenetére


Riti78
csendes tag

Megvan a gond,ha ráteszem a számítógép hangszóróit a headset csatlakozójára,tisztán szól:)azt hiszem,tényleg el van állítva rendesen,és a füles nem nagyon díjazza:( mostmár ahhoz szeretnék segítséget kérni,hogy visszaállítsam:) gondolom,valahol a szervízmenüben kellene,de pontosan hol?

(#2786) jooker82 válasza Riti78 (#2785) üzenetére


jooker82
nagyúr

[link]
itt van róla leirás,hogy jutsz be a szervizmenübe.jól olvasdd el!

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#2787) gPéter


gPéter
tag

sziasztok.Van valami különbség a ku990viewty,és a ku990i között?

(#2788) jooker82 válasza gPéter (#2787) üzenetére


jooker82
nagyúr

Olyanról,h ku990i még nem is hallottam,csak a viewtyről tudok.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#2789) gPéter válasza jooker82 (#2788) üzenetére


gPéter
tag

nálunk ,Tótiában az orange kínál ku990i-t,párhuzamosan a sima 990essel.Nem látok semmi különbséget közöttük,ezért kérdeztem meg itt.lehet csak az orange marketingfogása az 'i'.

(#2790) Baboon


Baboon
senior tag

Baszkiiiiiiiiiii...
Megvan a telefon fél éve de csak most jövök rá hogy lehet háttértárként is használni és simán USB kulcsnak látja a mem kártyát ha rádugod a gépre... Ecsém... Eddig használhatatlan volt a teló ebből a szempontból de így már ok :D

''Bocsánat, hogy ilyen közel megyek Ön előtt''

(#2791) Viper26 válasza Baboon (#2790) üzenetére


Viper26
nagyúr

Az ember mindig tanul valami újat :DD

iPhone 14 | FR955

(#2792) norbalia87


norbalia87
tag

Sziasztok.

Elore bocsi, hogy nem olvasok vissza, am most tenyleg nincs idom erre, de hamarosan potolom, mert sok erdekes infot csiptem el, igy olvasgatas kozben.
Na szoval, nekem egy LG kc 910-es telegrancsom van, es az lenne a kerdesem, hogy kulonbozo progikat, hatterkepeket, es ami fontos lenne temakat honnan tok letolteni, azert kerdezem itt, mert a wiewty es a kc 910 ezeken a teren nem igazan kulonbozik, ill. a kc 910 topik elegge haldoklik :(

(#2793) Norbi21


Norbi21
senior tag

Sziasztok! Gondolom már le lett írva korábban, de sajnos nincs időm rá, hogy visszaolvassam az összes hozzászólást :F . Szóval a kérdésem annyi lenne, hogy a telefon elbír még a 4 gigás kártyával? Mert ugye elvileg 2vel kompatibilis. Ha igen, akkor gondolom a sandisk lenne a legjobb megoldás. Előre is köszi a válaszokat!

(#2794) jooker82 válasza Norbi21 (#2793) üzenetére


jooker82
nagyúr

Hali! Igen viszi nekem is az van benne 4 es, az enyém kingmax. a sandiscet viszi,a kingstonnal voltak gondok.Am a 8 ast is viszi.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#2795) Mario88


Mario88
tag

Tudja valaki, hogy pontosan mi a különbség a KU990 és a KU990i között?

(#2796) jooker82 válasza Mario88 (#2795) üzenetére


jooker82
nagyúr

pár sorral feljebb ott a válasz

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#2797) Norbi21


Norbi21
senior tag

Sziasztok! Tudja valaki arra a választ, hogy miért hagyja el a szinkront a telefon, miután rárakom a filmet? Köszönöm a választ előre is!

(#2798) mrThomi


mrThomi
addikt

sziasztok. valaki gyorsan válsazoljon lécci. Vett már valaki a gsmline-tól telot? csak azért mert ott a legolcsóbbb mindenhol 5-6 ft al drágább...megbizható? aszthiszem 1 év garis de nemtom h boltos vagy gyári, de az biztos h magyarországi! KÖSZI ELÖRE IS

(#2799) Mario88 válasza jooker82 (#2796) üzenetére


Mario88
tag

Megleltem a választ: a teló valóban ugyanaz, de a tartozékokon kicsit spóroltak. Illetve nagyon: akksi + töltő. Ennyi jár hozzá. :(

(#2800) mrThomi válasza Mario88 (#2799) üzenetére


mrThomi
addikt

és ha jól látom, csak egy év gar van rá...:-\

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.