Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:28

LOGOUT.hu

LG G2 mini téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6311) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Nos úgy néz ki sikerült a telepítés, felkerült a Cyanogen mod. Nem nyírtam ki a telót, minden szép és jó. Azaz majdnem.

Megmondom őszintén, hogy kicsit furcsállom a jelenlegi helyzetet. Új rendszer lett a telefonon, android 6.0-val és feltettem a Gaps fullosat. Ennek eredményeként a telefonom ismét tele lett sok felesleges szeméttel. Oké, semmi gond -gondoltam- ez egy custom rom, root van, meg teljes konfiguráció, majd szépen letakarítok minden felesleges dolgot.

Bemegyek a feladatkezelőbe, megkeresem pl a google diákat (vagy mit), erre mit látok? Maximum le lehet tiltani, semmi más. Mintha valami gyári telefonom lenne.

Leszedtem egy rootcheckert, mit látok? A telefon még rootolva sincs. :W

Megmondom őszintén nem igazán erre számítottam, pont az lett volna a lényeg, hogy ezektől a felesleges baromságoktól meg tudjak végleg szabadulni és új programokat is oda tudjak telepíteni, ahova akarok (pl sd kártyára). Szóval most olyan, mintha semmit sem csináltam volna.

Azért nem olyan rossz a helyzet persze, TWRP fent van és két kattintással mehet fel másik rom, de azért elég vicces a helyzet...

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.