Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:28

LOGOUT.hu

LG G2 mini téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) Borosz


Borosz
senior tag

LG G2 mini "Az előlapon található 4,7 hüvelykes IPS-LCD kijelző" :DD
Ez egy oximoron...

[ Szerkesztve ]

(#2) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Szerintem jó telefon lett és ehhez a felbontáshoz elég ez a hardver. A belső tárhely lehetne 16 giga azok számára, akik teleteszik játékokkal a telefont. Az ára mérséklődik majd 50-60 000 Ft-ra akkor lesz jó vétel.

[ Szerkesztve ]

(#3) callmeakos válasza Borosz (#1) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Olyat hogy "mini" nem is érdemes keresni a jelenlegi piacon. Mert semmi sem mini, aminek az a neve :U :D

All→M8

(#4) spawn21


spawn21
veterán

Nem majd jönnek, hogy minek a snapi400 ........miért nem 800... ;]

Nekem nagyon nem tetszik. De ahogy látom a Mini szót,egyik gyártó sem érti. Csak a Sony

iPhone 13p

(#5) Csapoati válasza b4zsi- (#2) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ok majd vesznek egy filleres SD kartyat. Amugy a fenyerzekelo hianyat nem ertem - azt hittem, hogy ez a 20 ezres kinai cuccok sajatossaga. Ettol eltekintve viszont elegge rendben van a telefon. Nalam mondjuk a Moto G nyert, de a 30 ezres felarat megerheti a G2 mini azoknak, akik LTE-t, bovithetoseget, korrektebb garanciat meg nagyobb akksit szeretnenek. Mondjuk az elso kettot orvosolni fogja a G 4G. :D

#4: A Sonynak nincs is minije, szoval ok sem ertik. ;]

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6) TaS1kaaa


TaS1kaaa
aktív tag

Mini tepsi :D

(#7) Donkeysaurus


Donkeysaurus
csendes tag

a 4,7" még szerintem bőven jó egykezes használatra, zsebben is kényelmesen elfér, pláne ez a delikvens aminek kicsi a kávája. Én már megbékéltem a "mini" jelzős telokkal, kár megszólni őket, ez a trend.

(#8) Wajk


Wajk
addikt

ahogy régebben is összefoglaltam és a cikkben is szerintem ez az egyik legfontosabb mondat ami mindent elmond a telóról:
...az L90-nél az LTE-n kívül nem tud többet,...

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#9) Csapoati válasza Borosz (#1) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem gondoltam volna, hogy mar az elso hozzaszolas a "mini=4,7" lol" kategoriaba fog tartozni. :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#10) hyperman25


hyperman25
tag

Kicsit lehetett volna kisebb is, azért a 0,5' különbség nem túl nagy. A mini kifejezéssel már nincs bajom, ezeket így hívják és kész. :)

A fényérzékelő hiánya tényleg furcsa, az értesítő LED hiánya viszont nem zavarnak, "kopogás"-sal gyorsan meg lehet nézni, hogy jött-e valami.

(#11) Gedeon31 válasza b4zsi- (#2) üzenetére


Gedeon31
addikt

Nem valószínű annyira lemenne az ára , még kifutó modellként sem.

(#12) bollokcs80 válasza hyperman25 (#10) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Az a baj, hogy a "minisített" felsőkategória és a fejlődő középkategória összeért. Kb ugyanezt tudja házon belül az L90, L9 II, és az F6 is. Valahogy meg kellett volna különböztetni, pl 1,5 GB RAM, Snapi 600, stb.

B.Cs.

(#13) pulcsi válasza Donkeysaurus (#7) üzenetére


pulcsi
tag

A tesztben miért nem a nagy gyártók csúcskategória kistestvéreit hasonlítják össze?, meg ár is mehetne.

''A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eikgy tnuamálny áítllsáa sznreit a szvkaaon bleül nincs jlneestőgée annak, mkénit rdeeőzndenk el a btűek'' " Ezért a megrendelése teljesítése legkésőbb a hétfői (január 06) napon 15:00 - 18:00 óra között"

(#14) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Csak gratulálni tudok az LG-nek, hogy a Samsungot követve a csúcsmodell nevével és dizájnjával próbálja elsózni a kutyaközönséges középkategóriás telefont! Az, hogy a tepsinél hasznos hátlapi gombok itt öncélú, felesleges dizájnelemmé váltak, senkit se zavarjon, nyilván okozott egy kis pluszköltséget, de az visszajött a felesleges marhaságok elhagyásával, mint a visszajelző led vagy a fényérzékelő.

(Mondjuk legalább nem árazták olyan pofátlanul túl, mint a HTC az ő minijét.)

Nem a lényeg a fontos.

(#15) bunfi


bunfi
őstag

Ezzel az árral, HD felbontással és Snapdragon 600-al legjobb vétel kategória lenne. De így... jónéhány alternatíva van. De gondolom majd a G3 miniben ezeket a hibákat is orvosolják, hogy legyen hely az újaknak...

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#16) BE4GLE válasza Donkeysaurus (#7) üzenetére


BE4GLE
aktív tag

Ez leginkább a kezed méretétől függ. Nekem pl. a legnagyobb, amit egy kézzel tudtam használni egy 4,3 hüvelykes telefon volt. A főnököm ezzel szemben egy Note II-t is simán használ a lapát kezeivel.

Redmi Note 9 Pro

(#17) autox3c


autox3c
tag

"így azért a siker is tiszavirág életű lehet, pláne, ha belép majd a képbe a HTC Desire 816 is."
Nem a Desire 610-re gondoltatok? A 816 kicsit más kategória, az 5,5"-es kijelzővel imho.

Adj egy falat falat mondta a falat faló faló.

(#18) helixP


helixP
nagyúr

Az már volt, hogy ebből az összegből Kínából 128 magosat veszek 4K-val? :)

[ Szerkesztve ]

(#19) dikan válasza spawn21 (#4) üzenetére


dikan
tag

És a Sony ráadásul nem is használja. Ők inkább Compactnak hívják :)

Mate20, S10, 🍏XR, mi9SE, 1+7

(#20) roli543


roli543
őstag

Az Optimus G sokkal jobb vétel, pláne, hogy jön rá a 4.4 is..

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#21) Simi87


Simi87
senior tag

szerintem nem drága, ha pl. a csamcsung S4 mini-hez hasonlítjuk. nekem tetszik.

(#22) Shamy


Shamy
tag

Vártam, mint a messiást, lévén g2-re nem cseszek el 100k-t, elvből. Sajna nagyot csalódtam. Felbontás, cpu, gpu, ram .....

Ebből Xperia SP lesz.....

Kérdezni és tanulni mástól sosem szégyen ....

(#23) roli543


roli543
őstag

Egyébként az LG F70 mikor jön az meg egy jó kis modell lenne

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#24) b4zsi- válasza Csapoati (#5) üzenetére


b4zsi-
őstag

Az egy dolog, hogy vesz az ember egy SD kártyát, amin tárolhatja a filmeket, zenéket, dokumentumokat, de ha jól tudom nem tud oda appokat telepíteni. Mondjuk nekem ilyen problémám nincsen, mert nem torrentezek tabletről és nincs rajta 10 gigányi játék, ami jelen esetben maximum 3-4 giga lehet.

Amúgy örömteli, hogy FM rádió is helyet kapott és szerintem a fényképező is megfelelő képességekkel rendelkezik.

(#25) bunfi válasza Simi87 (#21) üzenetére


bunfi
őstag

Ez igaz, csakhogy az S4 mini árazása sem túlzottan tükrözi a teljesítménykülönbséget az S4-hez képest.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#26) gretzky77 válasza Csapoati (#5) üzenetére


gretzky77
veterán

Ez igaz de ugye a cikkben az van,hogy a kitkat nem támogatja a memkarira telepitést, amit nem is értek miért!?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#27) Simi87 válasza bunfi (#25) üzenetére


Simi87
senior tag

hát nem. de az orrom előtt lévő nagyker árlista szerint a G2 mini olcsóbb pár ezressel az S4 mini-nél, ami több mint 1 éve jött ki. tehát kategóriáját (mini-k) tekintve jó vétel. szerintem.

(#28) satz18


satz18
őstag

Nagy kár, hogy az LG sem méretek alapján választ nevet, marad a sony az egyetlen kivétel. Az alkalmazások telepítésére szánt tárhely rendkívül karcsú, viszont az árazás miatt eleve esélytelen a versenyző. Nexus 4 árszinten sztem esélytelenek ezek a középkategóriás telók. Egyre inkább úgy érzem, hogy a kínai telók ellen a neves gyártók nem tudnak alternatívát állítani a középkategóriában, de még saját maguknak is konkurenciát állítanak a nyomott áru tavalyi csúcsmodelljeikkel. Persze ha a középkategória ilyen ütemben fog "fejlődni", akkor a 2 évesek is veszélyesek lehetnek.

[ Szerkesztve ]

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#29) BE4GLE válasza satz18 (#28) üzenetére


BE4GLE
aktív tag

"Nagy kár, hogy az LG sem méretek alapján választ nevet"
Engem ez a ruhák betűjelzésére emlékeztet: S, M, L, XL stb.
Azok is legfeljebb egy adott termékpalettán belül logikusak és követhetőek.
De végülis mindegy, mert a ruhát föl lehet próbálni, a telefont pedig kézbe lehet venni.

Redmi Note 9 Pro

(#30) Csapoati válasza gretzky77 (#26) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ez igaz, de az appokon kívül minden egyéb mehet a kártyára. Én a 8 gigával is elvagyok a telefonomon, pedig kb 2 gigányi zene/kép is van a belső tárhelyen, ráadásul nem egy játék van telepítve. Persze egy Asphalt 8 meg egy RR3-mal majdnem tele is lenne, de nem hiszem, hogy az ember több játékkal játszana egyszerre, mint 2-3.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#31) b4zsi- válasza satz18 (#28) üzenetére


b4zsi-
őstag

Nézd meg a két specifikációt:

LG G2 mini
Sony Xperia Z1 Compact

A kijelző mérete attól, mert 4,7 coll nem jelenti azt, hogy a telefon nagy. Azon a 2 mm-n meg kár is vitatkozni.

(#32) zotyesz66 válasza BE4GLE (#16) üzenetére


zotyesz66
őstag

Nekem lapát kezem van és hosszú ujjaim, de az xperia sp a maga 4.7"-jával nem volt kényelmes, tényleg röhej, hogy ezeket mininek hívják! Nem kényelmes zsebben sem, nekem nem jön be ez a tepsi mánia. Persze tudom használni őket, de még egyszer: nem kényelmes!

(#33) satz18 válasza b4zsi- (#31) üzenetére


satz18
őstag

Nekem nem a 2mm el van a bajom hanem a soccal és az árral.

[ Szerkesztve ]

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#34) zotyesz66 válasza roli543 (#20) üzenetére


zotyesz66
őstag

Ezzel bizony egyet lehet érteni, kár hogy újonnan nem nagyon van már.

(#35) jaszy91


jaszy91
aktív tag

Plusz pont az LG-nek, amiért nagy erőfeszítéseket tesznek a legfrissebb Android használatához, és a készülékek frissen tartásához OS szinten. Bár régen nem ez volt, de összeszedték magukat.

G2 mini:
Hát.... ja..., nem ez lesz 2014 befutó középkategóriás telója.
Fény, és visszajelző hiánya szerintem nem épp pozitívum.
Üzemidő tökéletes, a mai "trendnek" megfelelően :)

[ Szerkesztve ]

AMD Ryzen 9 5900x - MSI RTX 4070 Super Gaming X Slim - Kingston Fury 2*16GB 3600Mhz - Seasonix GX750 - Samsung 970 EVO Plus 256GB/1TB - Asus GT501 - Dell S2522HG // iPhone 15 128GB Blue

(#36) littlelion21


littlelion21
addikt

Az előlapi érintőgombok kiosztásának változtathatósága LG vagy KitKat sajátság?

(#37) jaszy91 válasza littlelion21 (#36) üzenetére


jaszy91
aktív tag

Alap KitKat-ben nem lehet változtatni, úgy hogy LG lesz.

AMD Ryzen 9 5900x - MSI RTX 4070 Super Gaming X Slim - Kingston Fury 2*16GB 3600Mhz - Seasonix GX750 - Samsung 970 EVO Plus 256GB/1TB - Asus GT501 - Dell S2522HG // iPhone 15 128GB Blue

(#38) Zoja™


Zoja™
őstag

LG-éknél jelenleg középkategóriában az L9 II-őt, vagy az Optimus F6-ot tartom a legjobb választásnak. A 4 magos proci és a G2 formavilág még nem teszi bestbuy-já ezt a telefont...

(#39) Luck Dragon

Csapjatok agyon, de számomra ugyan úgy tetszik mint a nagy testvére. ;)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#40) embe


embe
nagyúr

A videót nem tudom megnyitni....... :(

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#41) jaszy91 válasza Zoja™ (#38) üzenetére


jaszy91
aktív tag

Optimus L9 II tényleg jó teló lett, elméletileg jön majd rá 4.4-es droid is. Nexus 5 előtt, még ezt is számításba vettem, mert nagyon jól nézki, viszonylag erős, és smooth a rendszer

AMD Ryzen 9 5900x - MSI RTX 4070 Super Gaming X Slim - Kingston Fury 2*16GB 3600Mhz - Seasonix GX750 - Samsung 970 EVO Plus 256GB/1TB - Asus GT501 - Dell S2522HG // iPhone 15 128GB Blue

(#42) babkukta


babkukta
senior tag

barátságos kis készülék. Egész jó lett, + a rendszer tényleg nagyon smooth. Bár nem ez lesz az én telóm, mert jövőre veszek újat, de ha ilyen csinos, optimizált rendszerrel felszerelt mobilokat fog kiadni akkor is az LG, akkor esélyes lesz. Hajrá!

Üdvözlettel, Tibi

(#43) Csapoati válasza Luck Dragon (#39) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A formaterv szerintem is jo es egyedi egyben.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#44) Ochocinco46


Ochocinco46
aktív tag

kicsit off, de ki ette azt a kalóriaszegény reggelit ami a képek között van? egy csésze zsír :DD

[ Szerkesztve ]

(#45) Ricardo823


Ricardo823
tag

A formaterv nagyon tetszik,de az ára már kevésbé.A két t-nél 12 ezer a különbség kártyásan a kékek javára.Ennyiért nem venném meg.ha minden jól megy 35k-ért lesz f6-om. :)

(#46) embe


embe
nagyúr

Ahhoz képest hogy eddig milyen jellegű kaját fotóztatok ... azért ez elég ütős kaja... :C A csészében zsír van? :Y

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#47) Hadeska22 válasza helixP (#18) üzenetére


Hadeska22
aktív tag

ebből az összegből Kínából 128 magosat veszek 4K-val .. ;]

Az a qHD nekem személy szerint nem tetszik, ellenben az ,hogy ilyen kompakt méretbe sikerült belegyömöszölni mindezt, már igen.(mondjuk Onex+m sem sokkal nagyobb, szóval viszonyítás kérdése - 134.4 x 69.9 x 8.9 mm)

Szépen jön fel az LG. Gpadjükkel engem megvettek, amióta megvan majdhogynem hibátlanul működik :).

B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

(#48) b4zsi- válasza embe (#46) üzenetére


b4zsi-
őstag

Nem. Falun nálunk ez a tejszínhab :DDD

(#49) embe válasza b4zsi- (#48) üzenetére


embe
nagyúr

:C

A videó tesztet letudjátok játszani?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#50) Ochocinco46 válasza embe (#49) üzenetére


Ochocinco46
aktív tag

én is ezt írtam kettővel feljebb, hogy az a csésze zsír az elég komoly köret :DD
a videót nekem se játsza le

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.