Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:28

LOGOUT.hu

LG G2 mini téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5551) #84490496 válasza Narxis (#5550) üzenetére


#84490496
törölt tag

En hasznaltam a 8. havi buildet. Jo-jo, de megsem az igazi :)

(#5552) ttiimdr


ttiimdr
tag

KK-t raknám vissza, de amikor indulna a flash azt írja, hogy a telefon nem kapcsolódik a pc-hez, pedig elvileg driverek rendben vannak, a képen látható ablaknál kezdi kiírni, valaki? köszi,,

(#5553) GEPESZ66 válasza ttiimdr (#5552) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Szerintem csak azt írja,hogy ne válaszd le,ill. majd újraindul.Bár inkább németül tudok.
Nem jó a Lolli?

[ Szerkesztve ]

(#5554) Karcub válasza ttiimdr (#5552) üzenetére


Karcub
senior tag

Azt mutasd meg,mikor azt a hibaüzenetet írja ki.

(#5553) GEPESZ66: igeen azt írja,plusz még hogy ne vegye ki az akksit.

(#5555) Szólista válasza ttiimdr (#5552) üzenetére


Szólista
senior tag

Én is így jártam innen nem ment tovább.Rájöttem,hogy nem volt telepitve az LG United Mobile Drivers progi.Ahogy ezt feltelepitettem utána már simán végig ment a szoftvertelepités.

Nem vagyok normális. Na és?!

(#5556) GEPESZ66 válasza Szólista (#5555) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Igen,ezt telepíteni kell.

(#5557) ttiimdr válasza Szólista (#5555) üzenetére


ttiimdr
tag

király vagy, köszi, apró de fontos info, összefoglalóba is be lehetne tenni,,

(#5558) ttiimdr válasza GEPESZ66 (#5553) üzenetére


ttiimdr
tag

multitasking mintha nem is létezne, memoriakezelés katasztrófa nálam, mindent újraatölt,,hátha KK,,

(#5559) ttiimdr válasza Szólista (#5555) üzenetére


ttiimdr
tag

föltettem, de sajna ugyanaz,,

(#5560) dkpisti


dkpisti
tag

Hello 5.0.2-vel tetü lett a telefon 4.2 volt rajta elötte melyik megoldással lehet visszarakni a 4.2-őt,vagy érdemesebb cm-et felrakni helyette?hogy lehet kideríteni hogy d620r-e stb? (nem az enyém a telefon)

[ Szerkesztve ]

(#5561) ikaros13 válasza ttiimdr (#5557) üzenetére


ikaros13
aktív tag

izé... benne van... :)

A "Mielőtt belevágsz...
Az alább leírtakat csak saját felelősségedre próbálgasd!" szakasz 2. bekezdés.

lateralitási kvóciensem: -100

(#5562) #84490496 válasza dkpisti (#5560) üzenetére


#84490496
törölt tag

Beallitasok,telefon nevjegye. Mint mindegyik androidosnal :)

(#5563) robcsekwow válasza ttiimdr (#5558) üzenetére


robcsekwow
tag

A multitaskot tényleg nem ismeri a lolipop, viszont multitaskingban rengeteg "csúcsteló" megbukik, talán a mininrk a nagytestvére nem... Nállam a memóriakezeléssel nem volt gond, csak közel 2x olyan gyorsan merült. Egyrészt erre azt is rá lehet fogni, hogy a kijelzőre nagyobb hangsúlyt fordított az LG, szebbek lettek a színek, a kijelző fényereje is erősebb lett.

(#5564) Narxis


Narxis
nagyúr

GPS signal fix

Thanos was right.

(#5565) takes


takes
újonc

Sziasztok!
Olyan problémám van a készülékkel kapcsolatban hogy nehány perc használat után a telefon elkezd magától működni. Úgy érzékeli a kijelző mintha érintenék de hozzá se nyúlok és pár ponton igy reagál a kijelző és igy gyakorlatilag használhatatlan. A két koppos funkciot levettem mert mindig ha rájön ez a magától érintés feloldodik és ki tudja mit csinál.Eddig nyáron párszor csinálta nagy melegben de most egyre suruben aztan meleg simcs. Nem tudjátok mi lehet a baja? Lehetséges hogy szoftveres hiba? Az alap 4.4 es van rajta.

(#5566) Narxis válasza takes (#5565) üzenetére


Narxis
nagyúr

Vidd szervizbe, sztem hardveres probléma.

Thanos was right.

(#5567) takes válasza Narxis (#5566) üzenetére


takes
újonc

Hardveresen mi baja lehet?

(#5568) Narxis válasza takes (#5567) üzenetére


Narxis
nagyúr

Szerintem kijelzőt kell cserélni, mintha már lett volna itt valakinek ilyen hibája.. de nem biztos.

Thanos was right.

(#5569) Karcub válasza takes (#5567) üzenetére


Karcub
senior tag

Csinálj hard resetet. Nekem is csinált már ilyet.

(#5570) dkpisti válasza #84490496 (#5562) üzenetére


dkpisti
tag

köszi többi kérdésre valaki :F

(#5571) Karcub


Karcub
senior tag



Majdnem egész nap wifin voltam,neteztem,töltögettem playről,játsztottam is. Szerintem ez jó kis eredmény.:)

(#5572) #84490496 válasza Karcub (#5571) üzenetére


#84490496
törölt tag



KK alatt a hétvégém meg ilyen. Ebben skype videóhívás van a lányommal, egy kis játék a fiamnak és kevés net. Állandó online wifi illetve 4G,amikor mozogtunk az autóval.

(#5573) #84490496 válasza dkpisti (#5560) üzenetére


#84490496
törölt tag

Nos: ha már sikerült kiderítened a telefon pontos típusát, akkor légyszi látogasd meg az összefoglalót a lap tetején. Ugyanis abban le van írva linkekkel, hogy hogyan lehet a 4.4-es rendszert feltenni, az is, hogy a CM-et pl hogyan kell feltenni és hogy kb milyen is. Tehát a kérdésedre a válaszok az Összefoglalóban vannak!

(#5574) ikaros13 válasza #84490496 (#5573) üzenetére


ikaros13
aktív tag

ami frissülni is fog, remélhetőleg hamarosan. Csak kapjam vissza a noteszem végre...

lateralitási kvóciensem: -100

(#5575) Karcub válasza #84490496 (#5572) üzenetére


Karcub
senior tag

Ez is jó,de nekem a térerővel gondok vannak otthon. Váltogatom a 2G a 3G-t, de mindíg csak várakozik. Tehát ezt úgy értem,hogy van a messenger alkalmazás,ott felűl sárgán jelzí,vagyis írja,hogy kapcsolódás. Meg van netes játèkom is,az unkilled,az se mindig megy,mert hol van net,hol nincs. Ma megyek a T-Mobile-ba,és beszámolok nekik erről. Remélem csak a sim-mel van gond,és nem a telefonnal.

(#5576) Chuck Norris válasza Narxis (#5564) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Biztos van benne valami matrica amit le kell tépni, hogy szétszedhesd és ugorjon a grari, különben már mennék is a boltba rézfóliáért.
Pont a hétvégén bosszankodtam, hogy fel akartam venni egy útvonalat de amikor bementem egy aluljáróba eldobta a jelet és az út további részét nem sikerült rögzíteni :(

(#5577) takes válasza Narxis (#5568) üzenetére


takes
újonc

Köszönöm a választ! Lehet hogy az lesz mert kezdetektől sinálja csak egyre surubben. Euronicsnál gyors a szerviz? Póttelefont adnak ott?

(#5578) Narxis válasza takes (#5577) üzenetére


Narxis
nagyúr

Azt nem tudom de előtte csinálhatsz egy gyári visszaállítást hátha szoftveres probléma.

Thanos was right.

(#5579) Norby86 válasza Chuck Norris (#5576) üzenetére


Norby86
őstag

Szia! Ha ez segít némiképpen, haverom rendszeresen szétszedi a vadi új telefonjait hogy belenézzen mert kíváncsi mi van belül. Aztán vissza csavarozza, de ő még nem találkozott olyan telefonnal amiben biztonsági ragacs lett volna. Meg ehhez a gps érintkezőhöz elég könnyű hozzáférni,mivel a panelt nem kell kivenni csak a telefon hátlapját kell szétcsavarni. :) Nekem még 1 év gari van rá, de megfogom lépni ezt a lépést egy-két héten belül. A réz fóliát viszont én nem vezetem ki ilyen feltűnően, hagyom a burkolat alatt szépen elvezetve, csupán szigetelem hogy ne okozzon zárlatot egyik alkatrészben sem. Sajnos engem is idegesít ez a probléma, azért fogom megcsinálni, mert rendszeresen trackingolok és van hogy 2 kilómétert elbicajoztam mire jelet talál.

-Norbi-

(#5580) Norby86 válasza #84490496 (#5572) üzenetére


Norby86
őstag

Te valamit nagyon jól csinálsz. :) Nálam ilyen eredmény született KK alatt, pedig nem sokat használtam a telefont.




-Norbi-

(#5581) Chuck Norris válasza Norby86 (#5579) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Ez jó hír akkor amint ráérek elmegyek szerzek rezet. Majd csinálok screenshotot a gps testtel előtte meg utána. Az még kérdés a számomra, hogy ebben az esetben számít-e valamit az antenna geometriája, vagy csak toldjuk meg aztán jó lesz?

[ Szerkesztve ]

(#5582) Norby86 válasza Chuck Norris (#5581) üzenetére


Norby86
őstag

Elvileg számít, már ha precíz antennát akar az ember, de gyakorlatban annyira nem, inkább a hossza számít. Vannak a neten antenna kalkulátorok amik frekvenciára pontosan megmondják hogy mekkora antenna kell. Hirtelen wiki-n ezt találtam: "A GPS műholdak két frekvencián sugároznak, ezeket L1-nek (1575,42 MHz) és L2-nek (1227,6 MHz) nevezik." Tehát érdemes olyan 1400 mhz-re méretezni az antennát, vagyis ezt a rézfóliát. (Amúgy szerintem alufólia is jó mivel sok antennát aluból csinálnak).

[ Szerkesztve ]

-Norbi-

(#5583) Chuck Norris válasza Norby86 (#5582) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Azt irja, hogy hozzáforrasztotta az antannához a fóliát azért nem jó az Al mert azt azért sokkal nehezebb :) Tudományosan kigoogliztam, hogy 0.0536m kell az 1400Mhz-hez, vagyis 5cm.

(#5584) Norby86 válasza Chuck Norris (#5583) üzenetére


Norby86
őstag

Igen, valóban 5 cm. :) Ezt akár úgy is lehet hogy vékony rézdrót, feltekered csiga formában és össze ragasztod celluxal két oldalról hogy szigetelve legyen aztán a ház alatt elfér ez az antenna és nem látja senki. Mondjuk én a forrasztástól azért félek, megpróbálom valahogy máshogy megoldani, lehet az érintkező pöckökre rátekerek hajszálvékony réz drótot és annak a végét forrasztom meg, mert ha a pöcköket forrasztom akkor tuti ugrik a garancia. Így meg bármikor kiszedhető belőle ez az antenna. De végülis mindenki saját maga kreativkodja ki ezt a dolgot én azt mondom. :D Amúgy pont minap bukkantam a g2 mini szerviz manuáljára a neten, rögtön le is töltöttem. Alkatrész szinten látszik mi hol van benne és milyen funkciót lát el.

-Norbi-

(#5585) Szlopa


Szlopa
tag

Sziasztok!

Tegnap este sikeresen megbuggyantottam a telefonom egy kád vízbe. :W Kb. 1-2 másodpercet töltött benne, egyből kikaptam, kiszedtem az aksit, és megtörölgettem. Az éjszakát egy nagy tál rizsben töltötte, és most néztem reggel, hogy valójában szét is tudom szedni. leszedtem a műanyag borítást hátulról, és kiszedtem az alaplapot. Igazából tök száraz volt, nincs nyoma víznek. Arra gondoltam, hogy még 1-2 napot várok, hogy az LCD panel is kiszáradjon. Szerintetek elvigyem szervizbe? Mit tudnak vele csinálni még? Ha egy 10K alatt megúsznám, és utána tuti működne, akkor rászánnám a pénzt, de azért hogy ugyanezt megcsinálják vele, arra nem szívesen költenék.

(#5586) Norby86 válasza Szlopa (#5585) üzenetére


Norby86
őstag

Most akkor meghalt a telefon, vagy csak megvárod míg szárad? Mert csak akkor vidd szervizbe ha nem kapcsol be.

-Norbi-

(#5587) Chuck Norris válasza Norby86 (#5584) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Annak a manuálnak a linkjét ha elküldenéd nekem akkor már most előre meg is köszönöm :)

(#5588) Norby86 válasza Chuck Norris (#5587) üzenetére


Norby86
őstag

Ha hazaérek, késődélután felteszem a drive-ra és elküldöm neked a linkjét. :)

-Norbi-

(#5589) Szlopa válasza Norby86 (#5586) üzenetére


Szlopa
tag

Azóta nem mertem még bekapcsolni, hogy kiszedtem a vízből. Félek, nehogy valami zárlatos legyen.

(#5590) vinpilu válasza Szlopa (#5589) üzenetére


vinpilu
senior tag

Ha még darabokban lenne, akkor esetleg hajszárítóval is adhatsz neki óvatosan, de ha nem látszik a beázás nyoma (mintha azt írtad volna, hogy egész jól nézki belül), akkor én be merném kapcsolni. Előbb-utóbb ennek be kell következnie, akár nálad otthon, akár a szervizben, különbség nem lesz köztük, vagy megy vagy nem.

(#5591) Szlopa válasza vinpilu (#5590) üzenetére


Szlopa
tag

Úgy tűnik működik minden, remélem így is marad :D Szivós kis dög ez a mini :)

[ Szerkesztve ]

(#5592) vinpilu válasza Szlopa (#5591) üzenetére


vinpilu
senior tag

:C

(#5593) Karcub válasza Szlopa (#5591) üzenetére


Karcub
senior tag

Ezek szerint egy kis odafigyeléssel megmenthető ha beleesik a vizbe.:D

(#5594) Karcub


Karcub
senior tag

Várható az 5 1.x lollipop rá,vagy az 5.0.2 a végleges?

(#5595) GEPESZ66 válasza Karcub (#5594) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Szerintem 5.1.1 nem lesz,esetleg 6.

(#5596) Meggyi001


Meggyi001
veterán

Nem tudom volt e már, láttátok e már az LG új üdvöskéjét, nagyon jó a promó videója :)

Ilyen lett a két kijelzős LG V10 - Youtube

https://gamergep.hu/

(#5597) Norby86 válasza Meggyi001 (#5596) üzenetére


Norby86
őstag

Nekem tetszik a készülék! :) Minden jó benne, de azért mehetett volna bele egy 5.000 mAh akkumulátor is. Az a 3000 nem annyira sok, tekintve hogy jóval gyorsabb hardwer van alatta mint a g2 mini alatt.

-Norbi-

(#5598) Meggyi001 válasza Norby86 (#5597) üzenetére


Meggyi001
veterán

Hát igen, ez az egy akhilleusz sarka van az lg-nek, az akksik...

https://gamergep.hu/

(#5599) Hardver Arc


Hardver Arc
senior tag

Üdv!
Melyik az a kód amivel a kitkat üzemidejére tudom állítani a lollipopot? Volt egy számkód amit be kellet ütni valamelyiknél kivenni a pipát a négyzetből aztán ujraindítani a telot de nem tudom mi volt az a kód..

(#5600) ikaros13 válasza Hardver Arc (#5599) üzenetére


ikaros13
aktív tag

"MLT kikapcsolása:
1. a tárcsázóba be kell írni ezt: 3845#*620# (vagy 618, vagy amilyen modellel rendelkezel)
2. MLT Test opcióba be kell lépni
3. Szüntesd be a bejelölést a "Enable MLT will run after rebooting"
4. Indítsd újra a telefont. (kikapcs - bekapcs)
Ez is sokat használ a gördülékeny működésnek. Működik Lollipop és Kit Kat alatt is.."

lateralitási kvóciensem: -100

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.