Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:28

LOGOUT.hu

LG G2 mini téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5501) ikaros13 válasza Norby86 (#5500) üzenetére


ikaros13
aktív tag

nahát.
Éppen tegnap este futottam bele ugyanebbe én is.
Ez azért érdekes, mert ugyanezt a 20c ROM-ot, az összefoglalóból is letölthető kingroot-tal már egyszer root-oltam. Tegnap meg nem akarta az igazságot...
Még nem sikerült rájönnöm miért.

lateralitási kvóciensem: -100

(#5502) Norby86 válasza ikaros13 (#5501) üzenetére


Norby86
őstag

Hmm, akkor ez tényleg érdekes. Én arra gyanakszom, mivel internet kapcsolat kell hozzá, hogy a külső szerver amivel kommunikál, leállt és azóta sem indították újra. Ez csak azért szívás mert ma kéne vissza adnom a telefonját. :( Remélem ma valahogy helyre pofozzák a dolgot, mert tudtommal máshogy nem lehet rootolni a lollit.

-Norbi-

(#5503) ikaros13 válasza Norby86 (#5502) üzenetére


ikaros13
aktív tag

ez a server dolog még akár igaz is lehet.

vissza is pakoltam este a kitekattot...

lateralitási kvóciensem: -100

(#5504) Norby86 válasza ikaros13 (#5503) üzenetére


Norby86
őstag

Én próbaképpen a legfrissebb kingroot-al is megpróbáltam a rootolást. Meglepetésemre elsőre sikerült. Azonban amikor a scriptet elindítottam ami Superuser-re cseréli a Kinguser-t, kiírta a bináris frissítése után hogy még egy root program van a telefonon, el akarom távolítani? Rányomtam hogy igen, de nem csinált semmit. Mondom akkor letörlöm a rootot, aztán ha már megy a szerver, megpróbálom a 4.1-es Kingroot-al rootolni, mivel a script annak a maradványait szépen ki tudja pucolni. Na azzal megint nem ment a root...aztán ismét a legfrissebb Kingroot-ot próbáltam, de már evvel sem megy ismét a root folyamat. Én nem tudom mit szúrtak el, de elég nagy lehet ott a káosz ha hol megy, hol meg nem. Estig még próbálgatom, aztán ha nem megy, akkor vissza teszem neki a Kitkat-ot. Pedig már egészen megkedveltem ezt a Lollit és az akkumulátor idő is elég jól alakult. :( Ilyen kis hiba miatt meg ugrik az egész...elég gázos.

-Norbi-

(#5505) #84490496 válasza ikaros13 (#5501) üzenetére


#84490496
törölt tag

Nekem is ezt csinalta vagy 2-3 hete,de reboot utan a supersu-t felpakolva megis rootolt volt a telo :)

(#5506) Norby86 válasza #84490496 (#5505) üzenetére


Norby86
őstag

Megpróbáltam amit írtál, friss telepítés, root próbálkozás, ami ismét nem sikerült, majd lecsekkoltam, de nálam nem rootolta. :( Mivel itt a nap vége lassan, visszateszem a KitKat-et neki.

Apropó, Dalvik, vagy ART módot érdemesebb beállítani a fejlesztői opciók között? Úgy tudom az ART gyorsabb, de kérdés van e inkompatibilitási problémája így 2015-ben. Még tavaly valami olyasmit hallottam hogy pár app nem fut megfelelően ART módban. Van esetleg bárkinek ezzel kapcsolatban infója?

-Norbi-

(#5507) Karcub válasza Norby86 (#5506) üzenetére


Karcub
senior tag

Hát én egyszre bekapcsoltam az ART-t, miután újraindult a telefon,nagyon lassú volt. Egyből ki is kapcsoltam.
U.I:Lehet azért,mert KK volt rajta.:/

(#5508) vinpilu válasza Karcub (#5507) üzenetére


vinpilu
senior tag

Csak KK alatt lehet váltogatni. Lollinál már csak ART van.

(#5509) Meggyi001 válasza Norby86 (#5506) üzenetére


Meggyi001
veterán

Anno G2-ön amikor csak KK volt még, mi is próbálkoztunk az art-tal, de újraindulás után mindig csak azért is Dalvik volt kijelölve az opciókban. Valahogy nem akart átállni. Aztán azóta ugye Lolli van szinte minden telónkon, és minden app fut ugyanúgy, mint régen, nem találkoztam olyan appal, ami nem indult volna el. Ez tesztelve: G2, G3, G3 mini, LG F60. (Mert igen Lollin csak art van)

(#5507) Karcub: Ha valamelyik telefonon véletlenül el is indul art mód, az első indításnál lehet lagg, akadozás, lassulás, ilyenkor a rendszer optimalizálja az alkalmazásokat art alá.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/uj_mobil_olcsobban_csak_vasarnap_estig_8gb_256_gb/friss.html

(#5510) Karcub válasza Meggyi001 (#5509) üzenetére


Karcub
senior tag

Arra gondoltam énis,hogy optimalizál vagy hasonló,de én egyből visszaállítottam Dalvic-ra,úgy olvastam ,hogy az ART gyorsabbà tesziva telót,de ahogy 5perc elteltével még mindíg akadozott,így hát visszaállítottam.

(#5508) vin.pilu: Most már rájöttem,mert az előbb keresgéltem és nem találtam.:)

(#5511) Flayer válasza Norby86 (#5506) üzenetére


Flayer
senior tag

Azt tudom mivel nekem is volt fent xposed KK alatt és át akartam rakini ART módba nem sikerül és megtaláltam a neten,hogy a KK alatt lévő xposed mód nem ART kompatiobilis!

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!!

(#5512) Norby86 válasza Flayer (#5511) üzenetére


Norby86
őstag

Köszi mindenkinek a tapasztalatot, végülis tegnap Dalvikon hagytam neki, úgy vitte el, mondtam hozza vissza majd a napokban. De kérdés ugye hogy a Kingroot mikor fog megjavulni. Tehát hogy ez átmeneti hiba, vagy most már nem lehet rootolni Lolli alatt a G2 minit?

-Norbi-

(#5513) #Dániel


#Dániel
tag

Sziasztok, a v20c romot csak én nem találom/tudom letölteni?

(#5514) Meggyi001 válasza #Dániel (#5513) üzenetére


Meggyi001
veterán

Konkrétan a magyarnál csak 20b van, de van 20c másik országoknál, sztem az is jó lesz.[link] Vagy ezekből nem tudsz letölteni?

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/uj_mobil_olcsobban_csak_vasarnap_estig_8gb_256_gb/friss.html

(#5515) TheSuperben


TheSuperben
csendes tag

Kaptam szoftverfrissítést OTA-n. Így a v20c-ből v20d lett. A leírásban az volt, hogy a böngésző frissítése, ezen kívül a beállítasok menüben pár ikon mintha megváltozott volna, de nem biztos :). Ezen kívül más változás nem tűnt fel, a rendszer továbbra is 5.0.2

(#5516) Narxis válasza TheSuperben (#5515) üzenetére


Narxis
nagyúr

:Y

yeee, nem felejtették el ezt a jó kis telót.

Thanos was right.

(#5517) robcsekwow


robcsekwow
tag

Ha én kingroot-al rootoltam a kis ügyest, akkor miképpen telepíthetem az egész alkalmazást az SD kártyára? Mivel helyezhetem át?

(#5518) #84490496 válasza robcsekwow (#5517) üzenetére


#84490496
törölt tag

Eros a gyanum,hogy kulso progival. Pl link2sd..vagy vmi hasonlo. Sry, de en nem hasznalok ilyet. Rootolt ugyan a telom,de nekem fent van 2 db jatek osszesen,meg kb 30 zene az sd-n es ennyi. Maskent hasznalom a telom,mint az atlag: telefonalasra :D

(#5519) Meggyi001 válasza robcsekwow (#5517) üzenetére


Meggyi001
veterán

Jaja,link2sd és/vagy nagyobb mappákat vagy játékokat meg például folder mount-tal.

https://hardverapro.hu/apro/uj_mobil_olcsobban_csak_vasarnap_estig_8gb_256_gb/friss.html

(#5520) Hardver Arc


Hardver Arc
senior tag

Sziasztok!
Lg g2 mini lollipopnál hogy kell hard reset menüt előhozni?
Mert neten olvastam hogy bekapcs gomb plusz hangerő le gomb majd mikor bejön az lg logo fel kell engedni a bekapcs gombot aztán a hangerő le gombot is fell engedni és újra lenyomni a hangerő gombot. De ez nem jött be :/

Valaki normálisan letudná írni azt a verziót amivel elő lehet hozni a hard reset menüt tényleg?!

(#5521) Flayer válasza Narxis (#5516) üzenetére


Flayer
senior tag

Na ez pofon a szarnak,én nem használok gyári böngészőt:D

(#5517 ) robcsekwow roottal sem tudsz mindent átrakni sd kell a link2sd vagy foldermount!

[ Szerkesztve ]

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!!

(#5522) robcsekwow válasza Flayer (#5521) üzenetére


robcsekwow
tag

Letöltöttem, a felhasználói alkalmazásokat ugyan olyan arányban pakolja mint a beállításokban, root nélkül... A rendszer alkalmazásokkal meg nem tud mit kezdeni.

(#5523) Narxis válasza Flayer (#5521) üzenetére


Narxis
nagyúr

Pedig meglepően jó persze nem tudom kinek mik az igényei de az egyik legoptimalizáltabb böngésző. Most a Ghostery böngészőt nyúzom de a reklámblokkoláson kívül nem tud többet.

Thanos was right.

(#5524) Flayer válasza Narxis (#5523) üzenetére


Flayer
senior tag

Sokat vagyok telóról mint pl. most is nekem erre az opera mini nagyon jó sok adatforgalmat csökkent!

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!!

(#5525) ikaros13 válasza Hardver Arc (#5520) üzenetére


ikaros13
aktív tag

Majdnem. Power+hangerő LE egyszerre megnyom. Amikor az LG logo megjelenik, akkor mindkettő elenged és azonnal megnyomod és úgy tartod, ugyanúgy a POWER+hangerő LE gombokat, míg a fact.reset menü be nem tölt.

[ Szerkesztve ]

lateralitási kvóciensem: -100

(#5526) Meggyi001


Meggyi001
veterán

Ezen de jót röhögtem :)

https://hardverapro.hu/apro/uj_mobil_olcsobban_csak_vasarnap_estig_8gb_256_gb/friss.html

(#5527) robcsekwow válasza Meggyi001 (#5526) üzenetére


robcsekwow
tag

Vicces... Nem tudom, vagy csak én vagyok ennyire elvakultan android mániás, de nem látom ennek értelmét. Hisz aki iphone-os, az nehezen vált androidra (kivéve ha megvilágosodik :DD ;] ), aki androidos, annak meg esze ágában sincs áttérni ios-re :C :))

(#5528) ruskop


ruskop
senior tag

Sziasztok!
Csak érdeklődnék, hogy a lolli frissítés után mennyi szabadon felhasználható memória marad az 1Gb-ból? Mennyire birkózik meg a teló az 5.x.x-es rendszerrel? akku időben javult vagy romlott a helyzet?
Köszi

(#5529) Narxis


Narxis
nagyúr

:C

Thanos was right.

(#5530) robcsekwow válasza ruskop (#5528) üzenetére


robcsekwow
tag

Szia! Véleményem szerint nagyon is jól, találkoztam már olyan 2GB ramos telóval, ami éppen hogy döcögött 1gb szabad memóriával... Igaz a számok szerint 350 mega körül van a szabad, de nagyon ügyesen kezeli. Ahogy észre vettem, a loli stabilabban fut rajta mint a kitkat!! :))

(#5531) robcsekwow


robcsekwow
tag

Melyik kitkatet érdemes letölteni? Mi a külömbség ez a 2 között?

(#5532) #84490496 válasza robcsekwow (#5531) üzenetére


#84490496
törölt tag

TMH= T-Mobile Hungary. Sima HUN: gyari fuggetlenre valo.

TMH-sban mar elore be vannak allitva a t-s mms es mobilnet apn-ek. Meg a t-s bloatware is benne :)

[ Szerkesztve ]

(#5533) frenk74 válasza robcsekwow (#5531) üzenetére


frenk74
tag

Plusz a TMH-sal települ a sok T-s szemét is. Nekem is T-s telóm van, csak a független g-s ROM-mal. Hibátlan.

(#5534) robcsekwow válasza frenk74 (#5533) üzenetére


robcsekwow
tag

A TMH-s romot tettem fel, nincs tele a telekomos hulladékokkal... még a gyári romon lévö selejt valamik sincsenek benne. :)

(#5535) Karcub


Karcub
senior tag

Ha T-mobile-nàl rossz térerőre hivatkozok,akkor kicserélik a simet ingyen? (Előfizetéses vagyok)

(#5536) Meggyi001 válasza Karcub (#5535) üzenetére


Meggyi001
veterán

Igen.

https://hardverapro.hu/apro/uj_mobil_olcsobban_csak_vasarnap_estig_8gb_256_gb/friss.html

(#5537) Karcub válasza Meggyi001 (#5536) üzenetére


Karcub
senior tag

És valamilyen papírt kell vinnem?

(#5538) Meggyi001 válasza Karcub (#5537) üzenetére


Meggyi001
veterán

Én csak simán bementem és mondtam hogy régi a sim kártyám és rosszalkodik a vonal sokszor, a lakótársam meg azt mondta, hogy másik telefont szeretne és abban más méretű sim kell, mindkét esetben ingyen cserélték, tavaly volt ez.

https://hardverapro.hu/apro/uj_mobil_olcsobban_csak_vasarnap_estig_8gb_256_gb/friss.html

(#5539) Meggyi001 válasza Meggyi001 (#5526) üzenetére


Meggyi001
veterán

Ötletes válasz érkezett az Apple lepontozott androidos alkalmazására Xd,bek@kilok rajta :)

https://hardverapro.hu/apro/uj_mobil_olcsobban_csak_vasarnap_estig_8gb_256_gb/friss.html

(#5540) Karcub válasza Meggyi001 (#5538) üzenetére


Karcub
senior tag

Nekem az új fajta van benne,az a kicsi.
Más: néha fogja magát a teló és elinditja magától a zenèt. Hiàba megyek bele az alap lejàtszóba,vagy a poweramp-ba,egyikbe sincs elinditva a zene. Nem tudom mitől csinálja.:/

(#5541) GEPESZ66 válasza robcsekwow (#5531) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Ezt melyik linken nézted?

(#5542) Karcub válasza GEPESZ66 (#5541) üzenetére


Karcub
senior tag

Az összefoglalóban az Lg FlashTool-os résznél megtalâlod.

(#5543) GEPESZ66 válasza Karcub (#5542) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Az LG L90-nél akkor azért van csak olyan kevés,mert csak függetlenül lehet kapni.

(#5544) robcsekwow válasza GEPESZ66 (#5541) üzenetére


robcsekwow
tag

Az összefoglalóban lévő linken

[ Szerkesztve ]

(#5545) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Van-e valami friss hír a 6-os androidról, hogy megkapja-e ez a telefon?.
Az L90-nél is olvastam olyat, hogy az 5.1.1 kimarad.

(#5546) Narxis válasza GEPESZ66 (#5545) üzenetére


Narxis
nagyúr

99,99% hogy nem.

Thanos was right.

(#5547) GEPESZ66 válasza Narxis (#5546) üzenetére


GEPESZ66
veterán

És 5.1.1 ?
Az L90-re még csak az 5.0 2 van.

(#5548) Narxis válasza GEPESZ66 (#5547) üzenetére


Narxis
nagyúr

Szerintem az se. Ez egy középkategóriás teló, megjelenéskor is annak indult tehát 1 nagy frissítésnél többet ne várjunk.Jó lenne, én is örülnék neki de fogadni mernék, hogy nem lesz. Am. van CM 12.1 ami android 5.1.1 és azt írják, hogy egész jól használható, egyedül az infraport nem működik.

Thanos was right.

(#5549) #84490496 válasza Narxis (#5548) üzenetére


#84490496
törölt tag

Kiegeszitenem azzal,hogy a cm12.1 pocsek kepeket fotoz es hogy rohadt nehez beloni,hogy jo teljesitmeny mellett hozzon jo akkuidot,plusz maceras a 4G engedelyezese is.

(#5550) Narxis válasza #84490496 (#5549) üzenetére


Narxis
nagyúr

Most néztem, hogy 4G meg lesz oldva következő verzióban. Az akura meg ugyanúgy vegyes visszajelzések vannak mint itt gyári L-nél. Van aki esküszik, hogy rohadt jó, van aki szerint rosszabb mint a gyári ROM.

A fotó problémáról olvastam az igaz. Ki kell próbálni szerintem ha nagyon vágyik valaki az 5.1.1-re. Én maradok gyárinál mert elég ez nekem.

Thanos was right.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.