Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ti is boldogok vagytok?

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2) buherton


buherton
őstag

A heringeket és a sajtkészítőket kihagytad :P .

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#3) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Te is csak 99-es vagy. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4) sqpp


sqpp
őstag

Nemá! :DDD Ez jó!

[ Szerkesztve ]

(#5) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Az biztos, hogy én nagyon boldog vagyok, mert tegnap érkezett meg 1 hónap után a csupán 3 hónapot használt B350-es alaplapom, és végre nem kell az 5+ éves i5-ömön nyomorognom 8giga rammal, és szenvedni, hogy futtatni kéne a VM-eket, de nincsen memória. :DDD

[ Szerkesztve ]

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#6) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag

Szomorúak az FX tulajok mert már vége fűtés szezonnak.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#7) Zicokuka


Zicokuka
senior tag

Boldog vagyok mert I7-em van ės nvidia, de aztán szomorú mert Afrikában ėheznek. Boldog vagyok az fps számok láttán, de szomorú amikor laggolok ės lelőnek.

(#8) sqpp válasza Cucuska2 (#5) üzenetére


sqpp
őstag

Mond annak, akinek Pentium 4 után lett i7-7700k :P

[ Szerkesztve ]

(#9) Cucuska2 válasza sqpp (#8) üzenetére


Cucuska2
őstag

B+, az lehet az igazi élmény. :D
Mondjuk én csak a saját balfszságom miatt jártam úgy, hogy volt i5-ös gépem, ugyanis senki nem akarta elvinni HA-n az i5+8GB RAM+mITX triót kevés pénzért.
Megállapítottam, hogy drágán raktam fel, vagy az emberek finnyásak.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#10) Zicokuka válasza sqpp (#8) üzenetére


Zicokuka
senior tag

Mint aki bicikli után Ferrariba ül. Bár ha Prescot volt legalább meleg volt a szobába.

(#11) Apollyon válasza sqpp (#8) üzenetére


Apollyon
Korrektor

A pentium 4 a maga idejében csúcs volt. Ellenben a celeron... :)

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#12) sqpp válasza Cucuska2 (#9) üzenetére


sqpp
őstag

Ne is mond, mindezt úgy indítottam, hogy egyből M2-es SSD-re ment a Windows a HDD után.

De már megszoktam a sebességet :) Most mrá csak igazítok!

Jaja, ez enyém HT-s darab volt szal elvileg 1 magon de 2 szálon ment, ami néhol azért hozott valamit még akkoriban ;]

[ Szerkesztve ]

(#13) Carlytoo


Carlytoo
aktív tag

Nem volt pénzem vízforralóra, pedig szeretem a teát. Vettem egy radeon-t.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#14) lezso6 válasza Carlytoo (#13) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Segíts magadon, a Radeon is megsegít.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#15) Carlytoo válasza lezso6 (#14) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

"Bízz a radeonban, és tartsd nedvesen a törölközőt"

Oliver Optimuszprájm

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#16) sqpp


sqpp
őstag

Mikor már a Skyrimben is Radeonnal fűtenek, tűz helyett ;]

[ Szerkesztve ]

(#17) YASKATIR válasza Klaus Duran (#6) üzenetére


YASKATIR
aktív tag

Volt nalam egy FX-9800P-vel es egy Rx 540-el szerelt Acer Aspire 5 A515-41G laptop par hete.. Ezt amugy hogyan gondolta az AMD? Az egy dolog, hogy a vga gyengebb teljesitmenyt hozott, mint a 940MX (holott papiron erosebb), de a laptop 5 perc fortnite utan 91-95 fokon volt a ventillator meg ugy zugott, mint egy helikopter. Konkretan egetett a laptop es most nem tulzok

(#18) Zicokuka válasza YASKATIR (#17) üzenetére


Zicokuka
senior tag

Mėrnöki zsenialítás laposba rakni olyan procit.

(#19) daneg86 válasza YASKATIR (#17) üzenetére


daneg86
csendes tag

15W cpu TDP-n megy a parádé ?
Asus laptopom van, benne gy i7 2630qm + gt540m.. 45W CPU TDP, és annyival nem erősebb amennyivel többet fűt.. Ez is 90+ fokon megy.
Hogy gondolta ezt az intel...

http://elektrobarlang.blogspot.hu/

(#20) YASKATIR válasza daneg86 (#19) üzenetére


YASKATIR
aktív tag

Csak lehet, hogy ott megoldottak a hoelvezetest normalisan? A A515-41G eseteben a bal kezed konkretan elkezd egni 5 perc utan. Vittem is vissza a laptopot 2 vagy 3 nap hasznalat utan es csereltem i5-8250U + Mx150 kombora. Ez orak utan sem forrosodik fel, azt meg sem emlitve, hogy csendben is marad

[ Szerkesztve ]

(#21) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Én boldog vagyok. GTX 580 után "beülni" egy R9 290X-be, jó kis móka volt :K

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#22) daneg86 válasza YASKATIR (#20) üzenetére


daneg86
csendes tag

Meg hát.. negyed óra masszív terhelés után leold a hővédelem ( újrapasztázva és kipucolva.. ), és a billentyűzet + a laptop alja nem kicsit forró..
Nem attól szar az a laptop, mert amd van benne, hanem mert szarul van megtervezve a hűtése. Lehetne abban intel is, azzal is ugyan úgy fűtene..

A mostani inteled meg az az amd nem egy kategória.

http://elektrobarlang.blogspot.hu/

(#23) nyakdam


nyakdam
aktív tag

Ez nagyon ott van. :) :R

(#24) 0xmilan


0xmilan
addikt

Boldogok az AMD-sek, mert övék az RCE sebezhetőség.

(#25) erer1000 válasza sqpp (#8) üzenetére


erer1000
őstag

Athlon XP 2400+ ról ültem be Phenom II X4 925
NV 6600GT->550Ti
40GB IDE ->SSD
2x1GB DDR1->16GB DDR2

nagyon durva ugrás volt nekem is ez 2013ban :D

M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

(#26) Dr. Romano válasza 0xmilan (#24) üzenetére


Dr. Romano
veterán

pfff. sebezhetőség, ma már ez folyik a mónikasóból is

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#27) 0xmilan válasza Dr. Romano (#26) üzenetére


0xmilan
addikt

Milyen rossz is az, amikor valaki felhivja ra a figyelmed, hogy tavolrol atveheto az iranyitas a geped folott. Mennyivel jobb lenne boldog tudatlansagban elni.

(#28) Dr. Romano válasza 0xmilan (#27) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Köszi nem mintha nem tudnám hogy az összes (főképp tört) szoftverem rendelkezik biztonsági hibákkal és a pico a háttérben sem arról híres hogy megvéd mindentől de kösz az infót, majd igyekszem félni :DDD
Jah és utorrentet használok, tavalyit ;]

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#29) 0xmilan válasza Dr. Romano (#28) üzenetére


0xmilan
addikt

Ha ennyire mindegy, akkor miert baj, hogy a monikasobol is ez folyik? :D

(#30) Dr. Romano válasza 0xmilan (#29) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Mert már megszűnt. Most nincs mónikasó, csak youtubeos csatornája van ahol a lányával különféle ganyékat gyúrnak össze meltdowná és spectre-ré aztán pachelik be azokat csillámos holdporral :D

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#31) Redneck


Redneck
veterán

Boldogok hát, mert mióta hiánycikk a Radeon, sokan vettek Geforceot és rájöttek hogy jó. ;]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#32) Thusor válasza YASKATIR (#17) üzenetére


Thusor
őstag

Mert az intel jobb? Fenét. HP Elitebook 2540p laptopomban Intel i5-540M processzor van. Ha kicsit jobban meghajtom a gépet süvít a venti és nem egyszer ki is kapcsolja a gépet mert eléri a kritikus hőmérsékletet. Újra pasztázva és kifújva a port se hoz jobb eredményt. Sok ilyen kiváló mérnöki tervezésű laptop van.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#33) lezso6 válasza 0xmilan (#24) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ez nem az övék, hanem szállítják. A driverben az egyik 3rd party cucc csomagjában van sebezhetőség, hogy tetszőleges kód futtatható. De az nekem nem derül ki, hogy rendszergazdai jogosultsággal vagy sem. :F

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#34) 0xmilan válasza lezso6 (#33) üzenetére


0xmilan
addikt

De az nekem nem derül ki, hogy rendszergazdai jogosultsággal vagy sem.

This limits the exploitation of this vulnerability significantly but still allows for privilege escalation to SYSTEM and remote compromise using anonymous outbound SMB.

(#35) Dr. Romano válasza daneg86 (#22) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Pont most hűtöttem le régi melegedős C2D-s notimat. Hiába pásztáztam újra és cseréltem ki a gap padot ahol csak lehetett melegedett továbbra is keményen (gyárilag ilyen volt, az egy darab rövid hőcsőn lóg minden, elégtelen hűtés, de úgy gondolták hogy jó lesz a hülyéknek max 1 évig)
Nem tudom hogy AMD alatt is működik e, de a ThrottleStop progival a gyári 1,175V-ról levittem 1,038V-ra. Nyertem vagy 10+ fokot / egy szinttel alacsonyabb ventifordulatot.

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#36) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Másik oldal.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.