Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 3/3 Pro

Nem 3S! 3S topik erre: [link]

Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) Upo


Upo
addikt

Most nézem, hogy a Mi3 64 gigás változat 187$ az ibuygou-nál eu-ból, azért az még most is elég jó teló nem? Ráadásul 25-éig ha ki van fizetve akkor automatikusan lejön belőle még 10$. Lehet hogy jobban megérné mint a redmi3... Most gondolkodóba estem, mert igazából nem kell dual sim.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#502) DaWe94 válasza Upo (#501) üzenetére


DaWe94
senior tag

Hát még lehet,hogy mindig jobb lesz a szoftveres támogatottsága mint bármelyik "mostohagyerek" redmi szériás telefonnak. :/

(#503) szunyika válasza Upo (#501) üzenetére


szunyika
tag

Csak az a franya akksi... Lehetett volna nagyobb is

(#504) Orlin válasza szunyika (#503) üzenetére


Orlin
addikt

Nagyobb? :D
4100 nem elég?Aksiban a legjobb lesz a piacon jelenleg,úgy gondolom.

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#505) fudi2002 válasza Chaser (#495) üzenetére


fudi2002
veterán

Láss is, ne csak nézz... Gps tracket, akkuidőt honnan vették?

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#506) Surda- válasza Orlin (#504) üzenetére


Surda-
őstag

Tudod ez az "aksi lehetett volna nagyobb" olyan ,mint a "bmeg" kötőszó , automatikusan mondja az ember :D

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#507) torp válasza Orlin (#504) üzenetére


torp
tag

Lehet a Mi3 akksijara ertette ....

(#508) Departed válasza torp (#507) üzenetére


Departed
őstag

Igen, arra. A Redmi3 nagyobb kapacitású akksija fontos szempont lehet az Mi3-mal szemben. :K

(#509) Orlin válasza Departed (#508) üzenetére


Orlin
addikt

Így már értem. :)

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#510) Chaser válasza fudi2002 (#505) üzenetére


Chaser
titán

Az itteni "tesztre" gondoltam, ha volt más azt nem láttam. De lényegtelen, majd lassan már csak lesz valakinek itt is, hogy legyen tapasztalat. Ilyenkor jó, hogy nem sürgős:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#511) Upo válasza Departed (#508) üzenetére


Upo
addikt

Igen, ez nekem is dilemma. Mi3 közösségi támogatása igen erős, rengeteg rom van rá. Az akku meg olyan, amilyen, nálam azért kibírná a napot. És nincs bootloaderes vacakolás.
Redmi3-nál viszont ott az erős akku, a procierő ott is több mint elég, snapdragon 400-410-el is elvoltam. Ez a lockolt bootloader még ismeretlen dolog, hogy hogy kezeli a xiaomi, lehet hogy a note3 topikba be kéne nézni, ott már lehetnek tapasztalatok.
Elvitték egy fél órája az előző telómat, és döntenem kellene. Kínában már majdnem este 6 óra van, és ma még lejön 10$ a Mi3-ból, akkor meg csak egy kövér pizza árával drágább mint a redmi3.
Van akinek látszik mozgás a spemall-os rendelésén?

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#512) fudi2002 válasza Chaser (#510) üzenetére


fudi2002
veterán

Azért linkeltem a review-et, hogy legyen valami kézzel foghatóbb. Amúgy jónak ígérkezik. Egyedül a B20-3GB-5ghz wifit sajnálom, de hát az ára.... :)

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#513) szunyika


szunyika
tag

bocsánat az aksis beszólásért :D nem a redmi 3-at akartam fikázni :) - épp ellenkezőleg

[ Szerkesztve ]

(#514) Orlin


Orlin
addikt

(#513) szunyika!

Már rájöttünk! :)

Többiek!

Ez a bootloader mókolás engem is nagyon riaszt.Nem vagyok teljesen béna a telefonokhoz,de ez nekem egyenlőre nagyon sötét terület.És nekem inkább egy napi szinten használható telefon kell.Ami bírja aksival estig úgy,hogy nem kell nézegetni mikor mennyi van rajta.Valamint,hogy stabilon fúson rajta az a pár alkalmazás amit használok.

[ Szerkesztve ]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#515) Surda- válasza Orlin (#514) üzenetére


Surda-
őstag

Angol menüvel nem boldogulsz?
Én sem vagyok nagy angolod,de ezeket az alap szavakat még megértem :D

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#516) Upo válasza Orlin (#514) üzenetére


Upo
addikt

Arra teljesen jó a lockolt bootloaderrel is.
Aki kockulni akar vele, azt egy kicsit tudja hátráltatni, csak az a kérdés hogy mennyire és milyen mértékben.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#517) Uncool Ben válasza fudi2002 (#492) üzenetére


Uncool Ben
tag

Kösz a tesztet, ezek szerint a már ismert újítások mellett pont azt a két dolgot is kijavították, ami a Redmi 1S-ben zavar, azaz a kijelző fényereje és a hívások minősége. Amint a Giztopon lesz raktáron, már rendelem is.

(#518) Upo


Upo
addikt

Na erre meg most a spemallon már nincs fehér, csak fekete meg a fukszos árányzsínű, ráadásul a fekete egy tizessel drágább is. A szállítás is majd 20$, egyre drágább lesz.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#519) szunyika válasza Upo (#518) üzenetére


szunyika
tag

nagyon remeg nekem is a kezem az pre-order gomb felett a giztop oldal esetében, nehogy drágább legyen ott is... gondolom ha már preorderáltam (szép magyar szó) akkor nem mondják azt hogy fizessek még egy kicsit mert idő közben drágább lett..

(#520) mezzi7


mezzi7
tag

Én elgyengültem és rendeltem 1 fehéret a Top One-tól, max.10 munkanap múlva megjön állítólag.

(#521) WmWLaci


WmWLaci
csendes tag

Nekem úgy tűnik hogy picit élesebb, jobb a kamerája mint a nagy tesónak a note-nak.
https://www.youtube.com/watch?v=vi5Pq0FDQAU

(#522) gerii


gerii
addikt

Valaki nem akarja odaadni a srácoknak tesztelésre? :)

(#523) DaWe94 válasza WmWLaci (#521) üzenetére


DaWe94
senior tag

Jobb szerintem is. Főleg gyenge fényviszonyoknál látható a különbség. De akkor nagyon. :D

(#524) KLiFF


KLiFF
csendes tag

a spemall-nak tényleg van, az enyém már Franciaországban jár :) :C

[ Szerkesztve ]

(#525) ElDiabloo


ElDiabloo
senior tag

Valaki figyelte a gearbest oldalát eddig ? Eddig is ott volt ez a felirat? "Unlocked for Worldwide use."
Ez mire utalhat? Ha eddig zárt bootloader volt akkor nem hiszem hogy már most feloldották.

(#526) ElDiabloo válasza KLiFF (#524) üzenetére


ElDiabloo
senior tag

Akkor nem kamu az oldalukon a több száz dobozról a kép :D

(#527) szunyika válasza ElDiabloo (#526) üzenetére


szunyika
tag

Linkeld mar be pls azt a kepet :)

(#528) trebrona válasza szunyika (#527) üzenetére


trebrona
nagyúr

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#529) szunyika válasza trebrona (#528) üzenetére


szunyika
tag

Hahahhaha, ez beteg, koszi

(#530) Surda- válasza KLiFF (#524) üzenetére


Surda-
őstag

MIt kell bejelölni spemallnál szállításnál,hogy ne legyen vám?
Azthiszem ez közérdekű információ :D

[ Szerkesztve ]

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#531) trebrona válasza Surda- (#530) üzenetére


trebrona
nagyúr

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#532) Surda- válasza trebrona (#531) üzenetére


Surda-
őstag

Ejha,akkor egy húszast rá kell számolni a postára? :U

[ Szerkesztve ]

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#533) ertekesa


ertekesa
csendes tag

Spéci üvegvédő fóliát érdemes rá venni szerintetek vagy jó valami univerzális is?

(#534) szunyika válasza Surda- (#532) üzenetére


szunyika
tag

Ha dragan akarod akkor igen :)
Ha tudsz varni egy kicsit ra akkor olcsobb kb ennyivel q giztopon...

(#535) ertekesa


ertekesa
csendes tag

Megvan a teló. Kicsit furcsák a kínai szövegek néha, de megpróbálom kiiktatni.

(#536) szunyika válasza ertekesa (#535) üzenetére


szunyika
tag

azonnali hatállyal írj róla tesztet :)

amúgy nem arról volt szó hogy angol is van benne?

[ Szerkesztve ]

(#537) ertekesa válasza szunyika (#536) üzenetére


ertekesa
csendes tag

alapvetően angol, de néha befigyelnek kínai dolgok. :)

(#538) szunyika válasza ertekesa (#537) üzenetére


szunyika
tag

azt megírod hogy honnan rendelted, és hogy milyen felárakat fizettél?

ha most lenne benned egy kis írói véna, akkor ha csinálnál egy tesztet a telóról, akkor elég nagy népszerűségre tehetnél szert, mivel az első között van neked ilyen telód az országban - ha jól gondolom

[ Szerkesztve ]

(#539) ertekesa válasza szunyika (#538) üzenetére


ertekesa
csendes tag

Telókhoz nem nagyon értek, szóval nem tudok rendes tesztet írni. Leírtam, hogy a honorbuytól vettem, ott $40 a szállítás. Ahogy látom, ott is már $160 a telefon, de én $150-ért vettem. Viszont adtak hozzá egy hálózati konvertálót 220V-ról és egy képernyővédő fóliát (fogalmam sincs, hogy leeséstől is véd-e).

[ Szerkesztve ]

(#540) ElDiabloo válasza ertekesa (#539) üzenetére


ElDiabloo
senior tag

Már 170 $ :((

(#541) szunyika válasza ElDiabloo (#540) üzenetére


szunyika
tag

az árat a kereslet és kínálat határozza meg,
és mivel tudjuk hogy nincs készlet belőle (kínálat) és aránylag nagy a kereslet, ezért a webshop tulajdonosok nyugodt szívvel emelnek az áron, hogy nagyobb tiszta hasznot érjenek el, mert kötve hiszem hogy a xiaomi kitalálta hogy nem X dollárért adja hanem X+10$ :)

[ Szerkesztve ]

(#542) DG790401 válasza ertekesa (#539) üzenetére


DG790401
tag

Háát kedves tulaj ettől azèrt rèszletesebb beszámolóra számîtottam!

(#543) DG790401


DG790401
tag

Legalább egy általános benyomás, egy mînősègi összhatás tekintetèben nyilatkozhatna a boldog tulaj!

(#544) ElDiabloo válasza szunyika (#541) üzenetére


ElDiabloo
senior tag

Ezt gazdasági végzettséggel, én is hamar összeraktam :DDD Csak ha valaki szeretne hirtelen venni, azoknak írtam, hogy már az az ár sem aktuális.

(#545) ertekesa


ertekesa
csendes tag

No, így elsőre szerintem nagyon jó telefon. (De ugye nem sok tapasztalatom van benne, hogy megítéljem.) A kamerája szerintem kiváló, nem értem, miért fikázzák. A kínai billentyűzetet lecseréltem a google-s ra, így már egész használható. A hangszóró nekem nem torzított max hangerőnél, ahogy írták.

Ahogy használom, egyre jobban tetszik. Nem recseg, szerintem jó minőség.

[ Szerkesztve ]

(#546) Chaser válasza ertekesa (#545) üzenetére


Chaser
titán

Meg tudod nézni valamivel milyen kijelző van benne? Talán aida kiírja, de ezt most passzolom. Fülhallgató kimenet mennyire tiszta/milyen erős?

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#547) ertekesa válasza Chaser (#546) üzenetére


ertekesa
csendes tag

A kijelzőre ezt írja: IPS LCD. Ja, a fülhallgató kimenete mintha torzítana, de elég hangos. Holnap megnézem egy jobb fülhallgatóval is.

[ Szerkesztve ]

(#548) trebrona válasza ertekesa (#547) üzenetére


trebrona
nagyúr

Pár screenshot-ot, pl about phone, illetve telefonnal készült képet linkelnél, kérlek? Köszi!

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#549) ertekesa válasza trebrona (#548) üzenetére


ertekesa
csendes tag

https://drive.google.com/file/d/1PUJt9OjKy0RoivUFzJwCrVxOIXN0IFh0yw/view?usp=sharing

(#550) trebrona válasza ertekesa (#549) üzenetére


trebrona
nagyúr

Köszönöm, használd egészséggel! Fényképeket azért még várunk, illetve folyamatos tapasztalatokat, majd ha teszel bele SIM kártyát is, 4G, üzemidő stb. :R

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.