Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 3/3 Pro

Nem 3S! 3S topik erre: [link]

Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) Ren Hoek válasza Potrien (#247) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Redmi 2 is jó áron volt... szóval a többi telefon alá is lőne ezzel a 8 magos áldással.

(#252) DG790401 válasza vornia (#248) üzenetére


DG790401
tag

Valaki mondja már meg hogy a honorbuy ról lehet trèfa nèlkül rendelni vám biztosîtással, ès a fenti boztosîtás müködik is?

(#253) Simid válasza Chaser (#246) üzenetére


Simid
senior tag

Ja bocs, arról nem tehetünk, hogy te nem ismered. :D
Persze, hogy előrendelés hiszen ma jelent meg, viszont innen csak lefele megy az ára. A spemallnál is megvehető már, az ár ott is lefele szokott menni, ha már raktáron is lesz nekik (állítólag hétvégén lesz).
Ott EU directtel 150 fölött van kicsivel.

(#254) Simid válasza DG790401 (#252) üzenetére


Simid
senior tag

Működik, de arra az összegre még rájön asszem $19 szállítási költség.

(#255) DG790401 válasza Simid (#254) üzenetére


DG790401
tag

Úgy tudom 5 $ a bizti.

(#256) Upo válasza vornia (#248) üzenetére


Upo
addikt

Miből gondolod hogy eu-n belülről? Rakd be a kosárba, állítsd be hogy szállítás magyarországra. 4 félét fog bedobni, mind kínából, 19$ és 47$ közötti postaköltséggel. Ennyiért meg még drága is.[
L:http://www.honorbuy.com/28-eu-direct#/]Ezek az eu-s termékek, de ott nem látok redmi3-at.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#257) ElDiabloo válasza Simid (#253) üzenetére


ElDiabloo
senior tag

Tudnál még ilyen boltokat írni, ahol fix az ár és nincs vám meg ilyenek ? Figyelgetném őket, mikor és honnan rendeljem majd.

(#258) DG790401 válasza ElDiabloo (#257) üzenetére


DG790401
tag

Èn is ezt tennèm!

(#259) DaWe94 válasza ElDiabloo (#257) üzenetére


DaWe94
senior tag

Giztopnál nincs vám, aliexpressen is az egyik eladó a vámot kijátszva küldi a cuccokat. Azt is megfogod találni (a képen fekete a háttér, meg no custom duty vagymi szövegek..) Bocsi most nemtudom linkelni. :D

(#260) Simid válasza ElDiabloo (#257) üzenetére


Simid
senior tag

Spemallról rendeltem csak telefont eddig, ott biztosan működik az EU direct szállítással (+18dodó). Náluk érdemes megvárni míg biztosan van raktáron, mert van hogy sumákolnak. Jó véleményeket olvastam Giztop-ról is, ott benne van az árban a szállítás is. Oppomarton is van EU shippingm talán $20 körül. A note3at többen is rendelték xiaomiforsale.com és TopOne-tól (DaWe94 erre gondolt szerintem), tudtommal ezek is rendben megjöttek.

[ Szerkesztve ]

(#261) DaWe94 válasza Simid (#260) üzenetére


DaWe94
senior tag

igenigen ;)

(#262) Ren Hoek válasza Simid (#260) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Ezeknél a boltoknál milyen a gari? Mostanában azért volt nem is egy garis probléma a Redmi 2-kkel pl... szériahibás kamerák stb... én inkább megvárom a magyar garit, és csereelállást. Megér simán 5-10K-t

(#263) ElDiabloo válasza Simid (#260) üzenetére


ElDiabloo
senior tag

Köszönöm ez hasznos infó :))

(#264) vornia válasza Upo (#256) üzenetére


vornia
senior tag

Azért írtam HA jól néztem...

gondolom mivel még preorder így egyből kínából szállítják..ki kell várni míg eu stock lesz.
Én pl biztos kivárom. Már csak azért is, mert addigra lesznek fórumokon tapasztalatok róla.
+ nagyobb háttértárral :)

(#265) Simid válasza Ren Hoek (#262) üzenetére


Simid
senior tag

Ezeknél mind macerás a garanciáztatás (meg úgy az egész rendelés), ha megér neked ennyi felárat, akkor szerintem is várd meg. Remélhetőleg tényleg csak ennyivel lesz több.

(#266) Upo válasza Simid (#260) üzenetére


Upo
addikt

Mit sumákol a spemall? Utólag plusz pénzt kér? Garanciájukkal tapasztalat? 4 napos bejegyzés szerint eu-soknak 1 év spanyol garancia, 10$ért 2 év spanyol.
Vagy a Giztop garanciázása jobb lehet? Február végéig ide kéne érjen, születésnapra...

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#267) Chaser válasza Simid (#253) üzenetére


Chaser
titán

Előrendelés akkor se jelent semmit, lehet csak egy hónap múlva lesz valós készlet. Közben meg máshoz már eshet be közben valós. Preorder soha nem végleges ajánlat, mert nem létező terméket "árulnak". Nem szeretek már hülye shopokkal boxolni hogy adják vissza a pénzem ha behanukáztak valamit.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#268) Potrien válasza helixP (#250) üzenetére


Potrien
senior tag

Dehogy is!
idáig minden telefonomon csúnyán buktam.
De félelmetes ,hogy az iphonok pl mennyire jól tartják az árukat.

(#269) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

A beépített akkus Xiaomiknál a Power gomb 10 másodperces nyomva tartásával lehet kikapcsolni a telót ha kifagy. Ha jól emlékszem.

(#270) Simid válasza Upo (#266) üzenetére


Simid
senior tag

Nekem minden rendben ment velük, de másoknál több esetben előfordult, hogy ha nem volt nekik raktáron adott szín akkor nem szóltak, hanem hallgattak és vártak, hogy majd beérkezik. Amúgy hiba esetén a fórum alapján elég korrektek. Volt akinek csúszás esetén visszafizettek valamennyit. Garancia ügyben - szerencsére - nincs tapasztalatom, de rákérdeztem és állítják, hogy valóban spanyolországi garancia van EUsoknak. A 2 éves opcióról viszont hiába próbáltam érdeklődni, nem kaptam választ, szóval nem tudom, hogy működik, pedig engem is érdekelne.

Chaser: Nem mondtam, hogy előrendeléssel vedd meg, sőt! Határozottan nem ajánlom. De a tapasztalataim alapján, ezek nem bekamuzott csalogatós árak, hanem tényleg ennyi lesz ha raktáron lesz nekik. Márpedig az előbb említett webshopok elég gyorsan be szokták szerezni ezeket a cuccokat, szóval szerintem egy-két hét és beszerezhető lesz 45e alatt. :)

[ Szerkesztve ]

(#271) Potrien válasza Simid (#260) üzenetére


Potrien
senior tag

Nekem pl a xiamiforsale -val volt problémám!
Nem ajánlom senkinek!
1 honap mulva Paypal disput-tal tudtam visszakapni a pénzemet!
Senkinek sem küldte a megrendelést, tele volt a facebook oldala is ilyen beírásokkal!!!!

(#272) DaWe94 válasza Potrien (#268) üzenetére


DaWe94
senior tag

szerintem azért annyira nem... hát alapból rettenetesen nagy árról indulnak.. attól,hogy mondhatni megmaradnak egy magas áron, ugyanúgy vesztenek az értékükből rendesen..

(#273) Potrien válasza Ren Hoek (#251) üzenetére


Potrien
senior tag

Ez biztosan így van.
De pl most jön egy ÚJ originál lumia 640 lte-m amerikából függetlenül ,vámmal, áfával ,postával 29000 ft ért.
Na az tényleg best buy ehhez,szerintem.

(#274) Potrien válasza DaWe94 (#272) üzenetére


Potrien
senior tag

Most vettem egy 5s-t a telekomtól 80-ért ,és el lehetne adni 100-ért (de nem fogom mert nagyon megszerettem).
Na így éri meg szerintem.

(#275) DaWe94 válasza Potrien (#273) üzenetére


DaWe94
senior tag

hát annak bestbuy aki megelégszik a wpvel... én is szeretem a lumiákat, viszont számomra elég sok a kompromisszum

(#276) Ren Hoek válasza Potrien (#273) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Jah, nem nagyon összevethető egy android és WP telefon. Rengeteg szoftvert megszoktam, megszerettem és megvásároltam ahhoz, hogy váltsak már. Most, hogy van hivatalos MS Office is rá, ezek után max melós telefonnak tudnék egy WP-t elképzelni. Azért az újabb app-oknál is még mindig a " for IOS, Android" címke jelenik meg először... és én is ezekre fejlesztenék elsősorban. Ha lehetne rájuk könnyedén androidot hegeszteni, akkor megérné.

Ja és max a Redmi 2-höz képest ...HW-ban megegyeznek... Nem itthonról rendelve viszont Redmit is kapsz 30 körül vadi újat... így már Redmi 2-vel ekvivalens inkább, de nem best buy. Redmi 3 porba alázza azzal a HW-vel.

[ Szerkesztve ]

(#277) Potrien válasza DaWe94 (#275) üzenetére


Potrien
senior tag

Szeretem ha tisztán ,és hangosan hallom akivel beszélek, szeretem ha egy fénykép szép éles,szeretem ,ha reggel időben ébreszt a telefonom,szeretem ha nem laggol,szeretem ha ahol technikailag lehetséges van gyors lte netem,szeretem ha nem kell más op rendszert rátenni, hogy használni lehessen,szeretem ha egy csengőhang letöltésnél(zedge nem fagy le a telefonom,---nekem jó a lumia 640
Ezeket egyiket se tudta a redmi 2 prom sajnos. :U
És drágább volt nem kevés pénzzel!
45-vs 29!

(#278) rvgy75 válasza Potrien (#277) üzenetére


rvgy75
aktív tag

a szifon meg azé hátha a lumia is cserben hagy? :DD

[ Szerkesztve ]

Akinek humora van, az mindent tud(hat), akinek humora nincs, az mindenre képes.(Peterdi Pál)

(#279) Ren Hoek válasza Potrien (#277) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Egy magyar cseregaris, elállós árat hasonlítasz össze egy amerikából rendelőssel... azért ez nem annyira fair :D Meg mert kaptál egy garanciálisan hibás készüléket, még nem szar a többi. Én a Doogee-vel jártam ugyan így.

...de mit számít ez, Redmi 2-nek annyi, itt a 3, ami minden tekintetben felrúgja az előzőeket.

[ Szerkesztve ]

(#280) tigipuf válasza Ren Hoek (#279) üzenetére


tigipuf
senior tag

Ne temessed már a 2 pro-t,előre :N .Nem biztos,hogy dobálni fogják 10-15 rugóért,egyrészt sokaknak az 5" már nagy, lapát méretnek számít,meg amúgy is nekem pl tök elég általános felhasználásra a pro hardverileg is.Egyedül a kamera aggaszt :U mert ha az alázza a pro 2 kameráját akkor durván berágok én is.
Vannak hátrányok is a 3-nál is azért már így teszteletlenül is : vagy 2. sim vagy memo kártya kényszer.

[ Szerkesztve ]

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#281) DaWe94 válasza tigipuf (#280) üzenetére


DaWe94
senior tag

Nem tudom milyen kamerát kapott konkrétan most a Redmi 3, de ha ugyan az került bele mint a Note2be akkor hát... nem igazán vagyok elragadtatva.. :D

(#282) Ren Hoek válasza tigipuf (#280) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Én is pont lapátfób voltam...de így hogy használtam 5 colos telefont, majd utána 4.7 colost rájöttem, hogy hülyeség az egész. A lapátfóbok 99% sohasem használt nagyobb telefont, vagy 5.5 colos tényleg lapátot amiből kiábrándult... Az egész csak egy rögeszme inkább.

Egyszerűen pont az 5 col az ami még kényelmesen használható, kényelmesen elfér bármilyen zsebben, ahol a 4.7-es is - de nagyobbak a betűk, kevésbé szemfárasztóak bizonyos appok, felületek stb...

Ha a lapátfóbokat egy gondolatkísérletben rávennénk, hogy használjanak 2 hétig 5 colos telefont, garantálom neked, hogy visszasírnák, miután visszakapnák a kisebbet.

[ Szerkesztve ]

(#283) Potrien válasza Ren Hoek (#279) üzenetére


Potrien
senior tag

A 2 pro még most is tetszene nekem ,(csak a hangereje,+ kamera :( )jobban mint ez az új 3-as!
Egyébként e 2 pro racionálisabb választás szeintem mint ez az új 3-as.
Strapabírobbnak gondolom, mint ezt a fémházat.
Nem kell valakinek egy 2 pro kamera?(új)

(#284) Potrien válasza Ren Hoek (#282) üzenetére


Potrien
senior tag

Van egy lenovo vibe 2 pro is nekem, na azt a méretet fél év alatt nem tudtam megszokni.
Ezért is váltottam vissza kisebb méretre.
Pedig jó kis telefon amúgy nagyon.

(#285) repvez


repvez
addikt

azért az érdekelne, hogy hol talált a cikk irója 30k-ért ezt a telefont mert én a xiomi oldalán akciósan láttam 160 dollárért ami ugye 45k, és ebben ugye még nincs semmi vám +áfa.
DE még ezek nélkül is 1,5x drágább a telefon mint amiró a cikk irt, akkor hol itt az igazság. Meg ha jól látom akkor 5" irt a cikkben ,de a leirásban a telefon mellé 5,5" van, ami azért nem mindegy.
[link]

(#286) deadbody válasza repvez (#285) üzenetére


deadbody
tag

Redmi Note 3-at linkelted.
Itt a Redmi 3

Mellesleg azt lehet tudni Eustockon mikortól lesz elérhető? És kb milyen áron?

[ Szerkesztve ]

(#287) Chaser válasza repvez (#285) üzenetére


Chaser
titán

A kínai belpiacon...
Most komolyan valaki kérdezte ebben akkor helio van vagy snapi? Egyértelműen le van írva. Az is hol kerül 30k-ba. Értő olvasást kellene gyakorolni. Az azért megvan, hogy note3-mat linkeltél ami valóban 5,5"?...

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#288) ottoyes válasza deadbody (#286) üzenetére


ottoyes
senior tag

Két kérdés,amire senki nem tudhatja a választ..

Ottoyes

(#289) Chaser válasza deadbody (#286) üzenetére


Chaser
titán

Írj nekik sztem:)

szerk: Tegnap jelezték, héten lesz feltöltve a bolt és lesznek újdonságok. De ha konkrét dolog kell egyszerűbb megkérdezni, esetleg utána beírni ide. Mivel még legtöbb helyen preorder így nyilván lesz átfutása amíg tényleg lesznek készletek és jutnak minden fele. Január lecseng, addig legalább kijönnek a hibák is az első vásárlóknál ha vannak.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#290) deadbody válasza Chaser (#289) üzenetére


deadbody
tag

Azért gondoltam, hogy itt kérdezem mert gondolom mást is érdekel, és szokták olvasni ők is a topicot.

(#291) migabi24


migabi24
nagyúr

Nem semmi, ha ezt árulnák a magyar szolgáltatók, asszem a galaxy core prime ve neokat belepné a por

(#292) DaWe94 válasza migabi24 (#291) üzenetére


DaWe94
senior tag

ahhoz nagyon nagy hype kéne európában.. de meg is érdemelné a szarszung h rájuk rohadjon.. :D

[ Szerkesztve ]

(#293) thefreeman


thefreeman
aktív tag

Megfog jelenni más változatban is? Mondjuk egy 3/32-s modell mint a Note 3-nál nagyon jó lenne.

(#294) kelzsoca válasza deadbody (#290) üzenetére


kelzsoca
félisten

Igen, mindenképpen tervezzük forgalmazni, de a Note 3 készüléknél megjelenő zárt bootloader felveti a kérdést, vajon a Redmi 3 esetén is hasonló módon járt el a Xiaomi?
Továbbá az első gyártást mindig jobb elkerülni, mint ahogy feljebb is írták, a készülék gyermekbetegségei, esetleges hibái miatt érdemes lehet kicsit várni a vásárlással, és megvárni a valós felhasználói jelzéseket a készülékkel kapcsolatosan.
A várható ár szintén kérdéses még, erre jelenleg nem tudunk érdemi választ adni, amint lesz bővebb információ, azt jelezzük a fórumon is.

https://vertigostore.eu

(#295) Chaser válasza thefreeman (#293) üzenetére


Chaser
titán

Ha nem tévedek nagyot nem lesz, annak is örülni hogy ebből már legalább nem volt 1GB-os verzió, hanem alapból 2-vel indult. De 2GB mire nem elég? Nagyobb háttértáras verziónak nagyobb az esélye sztem.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#296) Upo válasza thefreeman (#293) üzenetére


Upo
addikt

A mi4i mellet a mi4c-t is kannibalizálni? Nem gondolnám. Bár azért a 808 kicsit erősebb, de az árdifi meg kegyetlen.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#297) thefreeman válasza Chaser (#295) üzenetére


thefreeman
aktív tag

Csak kíváncsi voltam. Mivel a cikkben is az alapkiszerelésre írják az árat. Én is elfogok gondolkodni, hogy a Redmi Note 2-ről váltsak-e erre. De azért még várok míg a tényleges tapasztalatok nem lesznek a telefonról.

(#298) Chaser válasza thefreeman (#297) üzenetére


Chaser
titán

Ez a beugró modell, sztem kisebb csoda hogy 8 magos 2GB rammal ilyen áron. Én is várok, nem szeretek tesztelő lenni:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#299) DaWe94 válasza Chaser (#298) üzenetére


DaWe94
senior tag

Ha a Note2met sikerülne elpasszolni, én feláldoznám magam. :DD

[ Szerkesztve ]

(#300) deadbody válasza DaWe94 (#299) üzenetére


deadbody
tag

Én is biztos hogy váltok, viszont nem leszek elsők között aki megvásárolja, én inkább várok kicsit míg lesz tapasztalat róla.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.