Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 3/3 Pro

Nem 3S! 3S topik erre: [link]

Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) Flashget válasza Graphics (#1) üzenetére


Flashget
félisten

Subtotal: US$ 136.99
EU Express (Shipping to HU : 1.1 kg): US$ 18.60
Grand Total: US$ 155.59

Realme GT Master Edition

(#202) kisza25 válasza SkyLine3000 (#170) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

lesz belőle 32/64GB változat és akkor a 2 kártya mellett is marad helyed :)
helixP: lenovo a7000 hasonló ár/tudás, mondjuk 5,5" és 2sim+ memóriakártya foglalat
kivehető aksi!!!444négy!!:D

[ Szerkesztve ]

Eladó: Ryzen 5 4600G 6C/12T BOX (hűtővel) 35 hónap garancia 28,5eFt, posta van

(#203) Graphics válasza Flashget (#201) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Igen, erről beszéltem :) :R

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#204) DaWe94


DaWe94
senior tag

azon gondolkodok már pár napja, hogy mennyire lenne visszalépés hardveres szempontból Note2-ről erre váltani...?! :D szerintetek?

(#205) gerii válasza kisza25 (#202) üzenetére


gerii
addikt

Milyen pici a kameramodul mindkettőn, most nézem csak hova jutott a technika.

(#206) kisza25 válasza gerii (#205) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

na ja egy 4-5 éves gép tudását hordozzuk a zsebünkben:P
mondjuk a jobb oldali teló YU YUREKA

[ Szerkesztve ]

Eladó: Ryzen 5 4600G 6C/12T BOX (hűtővel) 35 hónap garancia 28,5eFt, posta van

(#207) nexusking válasza DaWe94 (#204) üzenetére


nexusking
aktív tag

És Note 3-ról? :D Azon nem akad semmi, szinte soha nem kell várnom. Vajon ezen is így lenne? Ja és mondjuk ezt tegye meg legalább 2 évig.

(#208) vornia válasza kisza25 (#202) üzenetére


vornia
senior tag

de mikor és hol??????????????????????????????????? :Y

(#209) XXII


XXII
csendes tag

Októberben vásároltam az eustocktól R2P-met és nem csalódtam benne,nagyon szeretem minden apró cseprü kis hibájával együtt.Viszont ez még 60.000 Ft-ért is jó vétel lenne akár.Nagyon nagy dilemma elé állunk 2pro felhasználók.A tesztet mindenképp megvárom róla.És egy dolgot hiányolok belőle ami az NFC.Azon kívűl elég hibátlannak tűnik :D

Tisztelettel Laca aka XXII.(R2P)

(#210) ElDiabloo


ElDiabloo
senior tag

A SIM-foglalatok milyenek benne ? Ha nano-sim van benne, olyan kártyát szolgáltatótól kell kérni vagy hogy lehet olyanra cserélni ?

(#211) Graphics válasza ElDiabloo (#210) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szolgáltató ,vagy kivágás :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#212) DaWe94 válasza ElDiabloo (#210) üzenetére


DaWe94
senior tag

Szolgáltató kicseréli neked ingyen. Csak legyen a Te neveden a kártya. Én a vágást nem igazán javasolnám, főleg régi kártyáknál.. :)

[ Szerkesztve ]

(#213) Viktor0610 válasza ElDiabloo (#210) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Elvileg a szolgáltatónál kicserélik/"sarki GSM-boltban" vágják.
A chip-méretétől függ, hogy vágható vagy cserélni kell.

Samsung Galaxy A54

(#214) kisza25 válasza DaWe94 (#212) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

elvileg csak akkor cseréli ingyen, ha ott vettél új készüléket, amúgy kérhet érte pénzt

Eladó: Ryzen 5 4600G 6C/12T BOX (hűtővel) 35 hónap garancia 28,5eFt, posta van

(#215) Upo válasza kisza25 (#200) üzenetére


Upo
addikt

Mindegyiken kell lennie ilyennek, ami a szoftvertől független hardveres lehetőség, biztonsági okokból. Moto g-n pl. azt írta a moto, hogy 68 másodpercig kell nyomva tartani a power gombot, akkor megszakítja az áramellátást szoftvertől függően. Ez akkor is működik, ha a szokásos 10+ másodperces nem!

Kivehetetlen akku nincs, csak max. nehéz szétszedni (ugye alma?). De a xiaomi pl. a note3 megjelenése után nem sokkal kiadott szétszedő videót, egy gitárpengetővel vagy hasonló szétszedővel simán lepattintható a hátlap. és ott az akku. Nem nagy kaland, szétszedni mindenképp lehet, csak ha van már valami publikálás akkor nem nekem kell kitalálni, hogy hol érdemes kezdeni. Ahogy a redmi3 robbantott ábrákat néztem, ezen se lehet túl bonyolult a dolog. Kérdés, hogy mennyire van beragasztva, de egy kis hajszárítózással óvatosan ki lehet szedni ha simán nem jön.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#216) DG790401 válasza Graphics (#211) üzenetére


DG790401
tag

Èn 2 db hagyományos règi simet vágtam otthon erős felindulásból szemre! Egy kis csiszoló papir ès minden ok!

(#217) Ren Hoek


Ren Hoek
veterán

Remélem 60-70K körül lesz itthon.
Akkor nem csábulok el, és a Redmi 2 Pro értékét sem veri le... ha 45-ért kapható lesz magyar garival, az nagyon felcseszne...

[ Szerkesztve ]

(#218) Chaser válasza nexusking (#207) üzenetére


Chaser
titán

22 évig:) ha nem használsz mást mint amit most nyilván 5 év múlva is olyan gyors ha még él. Nem kell minden sw-ből legfrissebbet feltolni. Nekem a note1 is tökéletes erő szempontjából, igaz nem is a 4 magos verzió.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#219) batabe válasza kisza25 (#214) üzenetére


batabe
senior tag

meg ha hibás :) pl azt mondod, hogy folyton megszakad a hívás, nincs adat, ilyesmi. ha nem rendszeresen cserélgeti az ember a simkártyáját, akkor 1-1-szer el lehet sütni.

S22Ultra snapdragon / Garmin Venu 2 Plus

(#220) ORCA58 válasza Yutani (#57) üzenetére


ORCA58
addikt

Mennyivel jobb, ha világít. Az enyémen világít, de előbb hozzá kell érni, kvázi ott vagyok mintha nem világítana.
Annyival jobb, ha megtaláltam sötétben a gombot (ami hozzáteszem nem okoz gondot egy 3 éves gyereknek sem ) látom, és ürülhetek, jé tényleg megtaláltam! :D

(#221) Chaser válasza ORCA58 (#220) üzenetére


Chaser
titán

Használhatóbb, jobban néz ki, filléres tétel...pont azt szeretem a note1-ben is hogy pirosan világítanak a gombok:) persze kis fényerővel, ezt is hogy mért nem lehet szabályozni :F nem nagy kunszt de sokakat meggyőzne, hogy még ilyet is tud...

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#222) nexusking válasza kisza25 (#214) üzenetére


nexusking
aktív tag

Én sem úgy emlékszem hogy ingyen cserélnék. Kártya ára 1500, amiből kb 800Ft lebeszélhető. Minden szolgáltatónál hasonlóak a díjszabások.

Chaser: Nálam Galaxy Note 3-on és S2-n is mindig ki volt kapcsolva, engem pl idegesít hogy világít. Úgyis tudom hol a gomb :D

[ Szerkesztve ]

(#223) DaWe94 válasza nexusking (#222) üzenetére


DaWe94
senior tag

Nekem ingyen cserélt annó a trémobil, egyik ismerősömnek is.. na de lényegtelen, nem nagy összeg 1500ft sem.

(#224) Vincent_ válasza nexusking (#222) üzenetére


Vincent_
aktív tag

"Hogyan igényelhetek a hagyományos méretű SIM-kártya helyett micro/nano SIM-et?

A kártyacserét díjmentesen biztosítjuk bárhol vásárolt, Telekom micro vagy nano SIM-kártyával működő készülék használata céljából."

szerk.:

Telenor:

"A kártyacsere az alábbi esetekben díjmentes:

programhibás SIM kártya cseréje,
50/100/160 memóriás (régi) SIM kártya cseréje új típusú SIM kártyára,
2 évnél régebbi SIM kártya esetén."

Vodát már nem keresem ki, de csodálkoznék, ha ezek után ott pénzt kérnének érte.

[ Szerkesztve ]

Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

(#225) kisza25 válasza batabe (#219) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

na ez jó, nem jutott eszembe:)
DaWe94: mondjuk a céges flotta kártyát voda 7eFt-ért cserélte :Y

[ Szerkesztve ]

Eladó: Ryzen 5 4600G 6C/12T BOX (hűtővel) 35 hónap garancia 28,5eFt, posta van

(#226) DaWe94 válasza kisza25 (#225) üzenetére


DaWe94
senior tag

imádom ezeket a mobilbizniszen belüli lehúzásokat... a szolgáltatóknál és a szervizekben szintén, ahol elkérnek vagy 5000et egy sw újrahúzásért a tudatlan vevőktől... :)) jó nyilván van amivel nem tudsz mit kezdeni...de azért a ló lába közötti dolgot a hátsójukba.. :D

[ Szerkesztve ]

(#227) Chaser válasza DaWe94 (#226) üzenetére


Chaser
titán

Abban semmi lehúzás nincs. Az hogy valakinek 5 perc amit tud hát igen, meg kell fizetni. A kuncsaftnak nyilván 1 hónap alatt se menne vagy csak szétbarmolná, vagy már valami "hozzáértő" ismerős szétbarmolta.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#228) nexusking válasza DaWe94 (#223) üzenetére


nexusking
aktív tag

Hát ha minden mobilvásárlásnál más fajta sim kell a telefonba akkor azért elég nagy probléma, mivel ha újat kérsz, a régi érvénytelen lesz és nem lehet újra aktiválni, legközelebb is újat kell venni. Ki van ez találva.

(#229) gerii válasza nexusking (#228) üzenetére


gerii
addikt

AKinek van pénze, kedve évente cserélgetni a telefonját annak úgyis mindegy. Átlagember 2 évente (sem) cserélni.

(#230) DG790401


DG790401
tag

Arra azèrt kîváncsi vagyok hogy csúszik-e a hátlap. A redmi note 3 már volt a kezembe, azt alig mertem megfogni, az is fèm ès bizony tok nèlkül használhatatlan kategória!

(#231) nexusking válasza gerii (#229) üzenetére


nexusking
aktív tag

Attól még hogy van pénzem telefont venni évente, ugyanúgy lehúzásnak tartom ezt is mint azt, amikor kereskedők 20% vagy nagyobb haszonnal értékesítenek telefonokat itthon.

(#232) helixP válasza kisza25 (#214) üzenetére


helixP
nagyúr

4. családtagom sim kártyát cseréltem az elmúlt fél évben a Telekomnál és díjtalan volt. Semmi olyat nem kérdeztek, hogy ott vettük-e a készüléket, vagy egyéb.

(#233) Chaser válasza nexusking (#231) üzenetére


Chaser
titán

Volt már neked vállalkozásod?:) ha állambácsi nem húzna mindent amit tud árak is lehetnének másak, de addig...

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#234) Upo válasza helixP (#232) üzenetére


Upo
addikt

Ez így van, ki lehet cseréltetni díjmentesen. Ha fizettetni akarnak, akkor ott kell hagyni, és később másik ügyintézőhöz menni.
Illetve még ami be szokott válni: panaszkodni kell, hogy az új telóval ledobálja a mobilnetet, ugrál a térerő, stb. , erre ki szokták cserélni ingyen.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#235) Potrien válasza Ren Hoek (#217) üzenetére


Potrien
senior tag

Szerintem pedig le fogja verni a használt 2 pro árát,de nagyon.
Biztosan 60 alatt lesz az ára.
De a gyártót ez nem érdekli,csak a juzert :U

(#236) Chaser válasza Ren Hoek (#217) üzenetére


Chaser
titán

Mért is? Lentebb megy a 2 ára és akkor semmi nincs. El lehet adni, nem sokat kell hozzárakni és ott a 3. De nem túl esélyes hogy 45 legyen itthon.

szerk: 150$-ral 45k+tréfa + posta + kezelési ktsg ha nem eu-s helyről jön, azért ahhoz kell pár darabot venni hogy kedvezményt is adjanak

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#237) Graphics válasza helixP (#232) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Sok esetben megkérdezik... Valahol nagyon szemetek az alkalmazottak...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#238) Ren Hoek válasza Chaser (#236) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Hát mert aki mostanában vette 45-ért a 2-est, annak nem esik ez olyan jól :D jó, nem egy nagy összeg, de hogy pár hétre rá kijön ez, majdnem ugyan annyiért, majdnem kétszer erősebb hw-vel és akkuval...

(#239) nexusking válasza Chaser (#233) üzenetére


nexusking
aktív tag

Még nem, de nem is tervezem. Igazad lehet viszont. :(

(#240) Chaser válasza Ren Hoek (#238) üzenetére


Chaser
titán

Az oké, használta addig is. Ha eladja 35-ért hozzácsap 10-et ott a 3-as, persze ha 45k lesz ami nem túl esélyes. Lehet mindig kivárásra játszani de akkor soha nem vennénk semmit, most bepörgött a xiaomi de jól is tette.

szerk: nexusking na ugye, olyan bürokrácia van itthon már az eleve 10% haszont feltételez ha valaki bevállalja:D aztán fizesd a havi állam rezsit, év végén még 40%-ot adózz le, de vállald a garanciát, fizesd az üzletet, alkalmazottakat..

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#241) rvgy75


rvgy75
aktív tag

Már most megrendelheted 149$-ért ami még 45 ezer sincs :). Én is gondolkozom rajta de közbe a telenornál olyan árcsökkenés van . 24-ért lg g3 :)

Akinek humora van, az mindent tud(hat), akinek humora nincs, az mindenre képes.(Peterdi Pál)

(#242) Simid válasza Chaser (#236) üzenetére


Simid
senior tag

Már most megrendelheted $150-ért EU szállítással, vámmal mindennel együtt. Ez kb 44eFt és ennél biztosan fog lejjebb menni a következő hetekben (Note3 esetében is így volt). Szóval szerintem februárban már hozzá lehet majd jutni 40 alatt. Persze ez még mindig nem a hazai 1év garis ár, de ha egy tízessel drágábban lesz hazai webshopban az még mindig marha jó.

(#243) Chaser válasza Simid (#242) üzenetére


Chaser
titán

Melyik shop?

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#244) Upo válasza Simid (#242) üzenetére


Upo
addikt

Plz, adj linket 150-ért eu-ból!

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#245) rvgy75 válasza Upo (#244) üzenetére


rvgy75
aktív tag

Giztop

Akinek humora van, az mindent tud(hat), akinek humora nincs, az mindenre képes.(Peterdi Pál)

(#246) Chaser válasza rvgy75 (#245) üzenetére


Chaser
titán

Előrendelhető..nem ismerem...kijelzőt 1080p-nek írja..amúgy korrekt ajánlat:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#247) Potrien válasza Ren Hoek (#238) üzenetére


Potrien
senior tag

jó ha 25-28 ért elkel majd.
Na itt egy ujabb érv a xiaomi ellen ;]

(#248) vornia


vornia
senior tag

Itt is előrendelés de ha jól néztem eu-n belülről.. :)

[link]

[ Szerkesztve ]

(#249) Ereshkigal válasza Potrien (#247) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Mert a többi telefonnak felfelé megy az ára? :)

(#250) helixP válasza Potrien (#247) üzenetére


helixP
nagyúr

Jé, Te second hand mobilkereskedést üzemeltetsz, hogy ez egy meghatározó érv vásárláskor?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.