Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 3/3 Pro

Nem 3S! 3S topik erre: [link]

Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) Lesliegold válasza Chaser (#450) üzenetére


Lesliegold
tag

Bakker azért fórum, hogy az emberek megosszák, ha tudnak valamit. Ha nem tudod, hallgas bölcsen, olyan választ ne írj, ami semmit nem segít, de offolva kritizál. Tudod mennyi számodra felesleges kérdés lesz még itt neked, kegyetlen menő fórumtársnak? Itt max az a hülye kérdés, amire adsz egy linket, hogy itt válasz, minek offolsz ahelyett, hogy kicsit visszaolvasnál....Én előtte megnéztem a guglit, az árukeresőt és a készülékhez tartozó másik mobilarénás cikket és a hozzászólásokat.

Tehát a kérdés egy segítséget remélő, másokat is érdekelő: Igen
A te válaszod segített: Nem.

Xiaomi Redmi 3

(#452) Flashget válasza Upo (#444) üzenetére


Flashget
félisten

Az igazság az amit írtam az a topicban eddig megjelent vélemények voltak.
Nekem egyik sem lesz a színe miatt, ha csak nem rukkolnak ki fekete színben is. És mivel a munkám miatt megköveteli a védőtokot, ha nem akarom hamar le amortizálni védő tok + panzer glass mint a mostani redmi 1-nél, alap lenne.
vagy ahhoz vettem egy másik hátlapot ami nekem bejön körbe az aluminíum csíkkal.

Realme GT Master Edition

(#453) Chaser válasza Lesliegold (#451) üzenetére


Chaser
titán

Engem is érdekel. De. Kb egy hivatalos potenciális forgalmazó van, aki fórumon is jelen van. Amint látja nyilván közli. Más honnan tudná?:) Egy olyan kérdést tettél fel ami itt sokakat érdekel, de senki nem kompetens a válaszban. Hazai forgalmazók lehetnek: eustock, xiaomishop, edigital, ha akarsz tudsz nekik egy mailt ereszteni, hátha alapon. Ha esetleg lenne még jelölt majd mondja aki tudja.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#454) Upo válasza Flashget (#452) üzenetére


Upo
addikt

Olyan van aminek fekete az eleje és nagyon sötét szürke a háta. Igazából az 1 / 1s-nek se fekete a háta hanem sötét szürke az is.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#455) calamites válasza Upo (#454) üzenetére


calamites
őstag

Ha tényleg lesz sötét szürke, akkor nekem is jöhet.

(#456) Upo válasza calamites (#455) üzenetére


Upo
addikt

A középső sötét szürke pofája fekete.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#457) DG790401


DG790401
tag

Senki nem rendelt mèg?

(#458) Viktor0610 válasza DG790401 (#457) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Még nem kapható. (Max. presell van.)
Majd febr. 20-tól, asszem.

Samsung Galaxy A54

(#459) DaWe94 válasza Viktor0610 (#458) üzenetére


DaWe94
senior tag

Aliexpressen már van egy ideje. Elvileg van olyan is aki már megkapta.

[ Szerkesztve ]

(#460) Upo válasza Viktor0610 (#458) üzenetére


Upo
addikt

spemall azt hazudja, hogy fehér és arany van raktáron, fényképet is felraktak ahogy hegyekben állnak a redmi3 dobozok.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#461) Viktor0610 válasza DaWe94 (#459) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Akkor én kérek elnézést.
Lehet, az a webshop, amit én néztem, az írta, hogy febr. végén érkezik. :B

Samsung Galaxy A54

(#462) DaWe94 válasza Viktor0610 (#461) üzenetére


DaWe94
senior tag

TopOne alin Jan 13-ra írta h megérkezik a "warehouse"-ba. :D

(#463) szunyika


szunyika
tag

Faj a fogam nekem is egy ilyen telefonra :)

(#464) KLiFF


KLiFF
csendes tag

Tudnátok mondani olyan shopot ahol van készleten és nem kell bajlódni a vámmal? A spemallnál rendeltem 15.-én kaptam egy track számot, de csak ezt hozza ki a nyomkövető: DPD adatközpont A megrendelési adatok továbbitva a DPD felé.
Az oppomarton instock, ez valós lehet?

(#465) ertekesa válasza KLiFF (#464) üzenetére


ertekesa
csendes tag

Én a honorbuy-on rendeltem két napja, egyelőre még nem küldték. Itt drágább a szállítás, de azt mondják, van EU raktáron. :)

(#466) szunyika válasza ertekesa (#465) üzenetére


szunyika
tag

egy ideje már nézegetem ezeket az oldalakat, hogy honnan lehetne a legbiztonságosabban (csúnya vám és csomagvesztés nélkül) és a legolcsóbban megrendelni a kütyüt :)
az pedig már csak üröm az örömben hogy gyorsan jöjjön meg :)

konkrétan akkor neked most mennyibe is került?

erről a shipping insurance-ról sehol sem találtam infót, mi az amit ilyen olcsón adnak?

annak idején minideal-ről rendeltem egy ZTE-t kb 2 éve, elromlott kb 1 éve ez a teló, kiküldtem nekik ázsiába és visszaküldtek egy zsír újat, tehát egy szavam sem lehet rájuk, így nem szivesen rendelnék máshonnan, de ez a honorbuy-ról nemtudom elmondható-e

(#467) janaman01 válasza szunyika (#466) üzenetére


janaman01
addikt

Honorral csak jó tapasztalatom van.
Eu s raktárból rendeltem meizu m1 et mire megkaptam a trackinget aznap már hozta a futár :) (pár nap). Bexart a kijelzője, visszaküldtem (saját költségen 3000ft Olasz.o.ba) ahogy megkapták , másnap már küldték dhl el az újat!(szerbektől...érdekes mert nekem meg olasz.o ba kellett vissza)

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#468) szunyika


szunyika
tag

megtaláltam végül, tehát az 5 dolcsis biztosítás a csomagvesztés ellen véd,
tulságosan nem értek hozzá, de ha jól gondolom így hogy EUs raktárból kapom a telót így lehetetlen hogy rácsapják az áfát vagy vámot vagy hasonló csúnya dolgokat, igaz?

(#469) DaWe94 válasza szunyika (#466) üzenetére


DaWe94
senior tag

Aliexpressen TopOne, megbízható eladó és ha dhl-el rendeled akkor vámmentesen jönnek a cuccok. A giztop.com-os rendeléseknél sem kell vámot fizetni.

Eun belül vámunió van úgyhogy ha tényleg eu warehouseból küldik akkor nincs semmi plusz költség.

[ Szerkesztve ]

(#470) szunyika válasza DaWe94 (#469) üzenetére


szunyika
tag

hmmm, a giztop-os 150 dollár nagyon baráti!!

(#471) rvgy75 válasza szunyika (#470) üzenetére


rvgy75
aktív tag

De ott még mindig előrendelést irnak :) Innen is lehet ibuygou

[ Szerkesztve ]

Akinek humora van, az mindent tud(hat), akinek humora nincs, az mindenre képes.(Peterdi Pál)

(#472) szunyika válasza rvgy75 (#471) üzenetére


szunyika
tag

5dollar az egy eves gari itt...
Es tovabbi 5% az hogy vam es adomentes legyen...

(#473) ertekesa válasza szunyika (#468) üzenetére


ertekesa
csendes tag

Igen, átszámítva mindennel együtt 56e Ft volt. De van, ahol megúszható a szállítási díj, és a giztopon csak $2 a biztosítás.

(#474) szunyika válasza ertekesa (#473) üzenetére


szunyika
tag

Giztopon 150 dollar, hogy lett neked 56ezer forint?

(#475) ertekesa válasza szunyika (#474) üzenetére


ertekesa
csendes tag

a szállítási díj $39 + $5 biztosítás.

(#476) rvgy75 válasza szunyika (#474) üzenetére


rvgy75
aktív tag

és nem a giztopon vette :)

Akinek humora van, az mindent tud(hat), akinek humora nincs, az mindenre képes.(Peterdi Pál)

(#477) szunyika válasza ertekesa (#475) üzenetére


szunyika
tag

Wow, ez a honorbuy nem haver igy mar

(#478) ertekesa válasza szunyika (#477) üzenetére


ertekesa
csendes tag

Ezt írtam az elején, csak a kérdés az volt, hogy hol van még eu raktáron. :)

(#479) rvgy75 válasza szunyika (#472) üzenetére


rvgy75
aktív tag

Hol látod azt hogy rájön 5% ? Elvileg ez eu-s, miért jönne rá vám meg áfa?

[ Szerkesztve ]

Akinek humora van, az mindent tud(hat), akinek humora nincs, az mindenre képes.(Peterdi Pál)

(#480) szunyika válasza rvgy75 (#479) üzenetére


szunyika
tag

price match alatt levő kék színnel levő szövegre - Import Duty Insurance - húzd az egeret

(#481) rvgy75 válasza szunyika (#480) üzenetére


rvgy75
aktív tag

Tényleg :) De a végösszeghez nem adja hozzá. Vagy ha kérni kell én nem látom hol. 159+5 dollár de a végösszeg 154 dollár mert levon vmi 10 dolláros cupont. De ha hozzá is adja 7 dollár plussz az nem sok.

[ Szerkesztve ]

Akinek humora van, az mindent tud(hat), akinek humora nincs, az mindenre képes.(Peterdi Pál)

(#482) rvgy75 válasza rvgy75 (#481) üzenetére


rvgy75
aktív tag

Sztornó az előző :) Mégis csak ott van . És rájön még plussz a szállitás is 19 dollár dhl

[ Szerkesztve ]

Akinek humora van, az mindent tud(hat), akinek humora nincs, az mindenre képes.(Peterdi Pál)

(#483) szunyika válasza rvgy75 (#482) üzenetére


szunyika
tag

De abban sem vagyok biztos hogy egyaltalan kell-e nekem ez a telefon, nem sokkal jobb mint amim most van...

(#484) szunyika


szunyika
tag

(#485) DaWe94 válasza szunyika (#484) üzenetére


DaWe94
senior tag

Miben nem sokkal jobb? Csak úgy mindenben. :D

(#486) Uncool Ben válasza DaWe94 (#469) üzenetére


Uncool Ben
tag

A TopOne-nál azt nem értem, hogy egyfelől az is szerepel az oldalukon, hogy DHL szállításnál tuti lesz vám, és az is, hogy nem, illetve azt mondják válaszd az EU Express szállítási módot, és akkor biztos nincs, azt viszont nem lehet kiválasztani. :F

(#487) kenand


kenand
veterán

Ha a DHL-t választjátok és nem EU raktár 100%-kosan lesz vám. A DHL már 22 Euro felett szigorúan fizettet, és elkér 4750Ft kezelési díjat is. Ráadásul papír hegyeket kell kitölteni.

Úgy látom a Giztopon 149USD +3 USD a biztosítás.

[ Szerkesztve ]

(#488) kenand


kenand
veterán

Ha nem kis hazánk cégeitől veszitek, 3 hónapig nem lesz hozzá magyar nyelvű fw (Note 2-től ezet vezették be) meg lehet nélküle lenni...

(#489) szunyika válasza kenand (#488) üzenetére


szunyika
tag

Utana megkapja frissites formajaban?
Tehat nem kell reinstall es tarsai csak egy massziv update es ott a magyar nyelv...

(#490) DaWe94 válasza kenand (#487) üzenetére


DaWe94
senior tag

TopOne-éknál nem, ezt megerősítették többen is. Angliába küldik először, ezért nincs plusz költség. Más eladók DHL-es rendeléseinél (pl. Goldway) valóban kell vámot+áfát fizetni, Én is fizettem anno, de nem egy rettentő bonyolult folyamat és nem kell papírhegyeket sem kitölteni. :)

De giztopról jobban megéri rendelni amúgy is. :D

[ Szerkesztve ]

(#491) DaWe94 válasza szunyika (#489) üzenetére


DaWe94
senior tag

Ez a 3 hónapos várás meg már nem aktuális, jelenleg a zárt BL miatt nincs magyar nyelvű rom a Note3-ra sem úgy tudom.

(#492) fudi2002


fudi2002
veterán

(#493) szunyika válasza fudi2002 (#492) üzenetére


szunyika
tag

Elolvastam, végülis mit várjunk ennyi pénzért egy zsír új telefon esetében...

(#494) DG790401


DG790401
tag

Èn is elolvastam, sztem ennyi pènzèrt több, mint korrekt. Az 5"-os táborban simán megállja a helyèt. A teszt nem is ró fel a telefonnak különösebb problèmát. Summa summárom jó kis teló lesz ez!

(#495) Chaser válasza DG790401 (#494) üzenetére


Chaser
titán

Ez nem teszt, hanem spec leírás:) Teszt majd akkor ha kapnak valakitől, gondolom.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#496) kenand válasza szunyika (#489) üzenetére


kenand
veterán

Először az angolra kell egy teljes gyalu, de ha volt MI account akkor onnan visszatölti a lényeges dolgokat (telefonkönyv képek stb) utána már jön a magyar OTA frissítés időközönként. (Note 2-m van, annál is így volt)

(#497) kenand válasza DaWe94 (#490) üzenetére


kenand
veterán

De fafejű német cég, ha bármit módosítani akarsz kell tölteni, vagy rugalmas futár kell.

Más

Látom az unibody kialakítással együt átvette a MEIZU kialakítást: 2 SIM vagy 1 SIM +1 MicroSD, nem túl örvendetes...

[ Szerkesztve ]

(#498) DaWe94 válasza kenand (#497) üzenetére


DaWe94
senior tag

Akkor én jó futárt fogtam ki anno, semmi probléma nem volt. Emailben bekérték a számlát. Elfogadták egyből, pedig egy screenshotot löktem oda. A futárnál már csak szignózni kellett néhány papírt aztán ennyi. :D

(#499) trebrona válasza kenand (#497) üzenetére


trebrona
nagyúr

De mi a baj, olyan jó a marketing szöveg: "Redmi 3 supports dual sim dual standby OR for those who uses only one sim card and prefer more storage on the phone, you may insert TF card up to 128 GB in second sim card slot" [link] ;]

Mellesleg mobilarénás hír megtévesztő: "A Redmi 3 két SIM-et és egy microSD kártyát fogad be"

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#500) Ereshkigal válasza trebrona (#499) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Azt nem írták, hogy egyszerre. ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.